Konflikt Rosja-Ukraina

Zawsze mnie zastanawia jak to jest, że ci tzw. oświeceni, którzy wszystko rozkminili, potrafią podważyć wiele filmów/ zdjęć z różnych źródeł ale jak trafią na jedną rzecz pasującą do ich narracji to już musi być prawdziwe. Przykład z tą kamerą rzekomo na żywo z Kijowa. Skoro podważamy każde źródło, to dlaczego mamy wierzyć akurat w ten jeden materiał? Może to są podstawione przez władka nagrania sprzed lat, żeby inni myśleli, że nic się nie dzieje a akurat w tym czasie zabijani są cywile? Dlaczego akurat temu mamy wierzyć skoro wszyscy chcą nas zrobić w chuja?
 
Dobra Panowie, można się nie zgadzać i spierać ale nie wyzywajmy się, bo te kurwy z góry które nami rządzą się tylko cieszą im ludność bardziej podzielona. Make peace not war:beer:

Kwestionować trzeba, bo historia ostatnich +20 lat, a w szczególności ostatnich 2, pokazała że jak ma się jakiś interes to kłamstwa wychodzą z ust gładko i bezboleśnie: broń masowego rażenia, maski działają etc.
Dlatego ja się pytam, skoro nie tak dawno temu mieliśmy problem z przyjęciem kilku tysięcy uchodźców, to jak my do kurwy pomieścimy te ponad 300k które już weszły, a może tego byc nawet do 5 mln?:korwinlaugh:
 
Dlatego ja się pytam, skoro nie tak dawno temu mieliśmy problem z przyjęciem kilku tysięcy uchodźców, to jak my do kurwy pomieścimy te ponad 300k które już weszły, a może tego byc nawet do 5 mln?:korwinlaugh:
Nie mieliśmy problemu z przyjęciem ich, poprostu słusznie nie chcieliśmy. Były inne pobudki, a finansowo i logistycznie nie byłoby problemu.
 
Nie mieliśmy problemu z przyjęciem ich, poprostu słusznie nie chcieliśmy. Były inne pobudki, a finansowo i logistycznie nie byłoby problemu.
To wiem, tak samo jak w 2015 i słusznie, ale gdzie do huja ci ludzie pójdą? :confused:
 
@Scurvol może poszedłeś zbyt pochopnie wnioskując fejkową wojnę na Ukrainie ale wiem rozumiem jakie miałeś podejrzenia.
To jest jeden wielki plan który idzie systematycznie w jedną stronę ... stronę resetu i Nowego Świata
Ten konflikt to podwalina dla stworzenia JEDNEJ EUROPEJSKIEJ ARMII co jest elementem zlikwidowania państw narodowych
Motłoch będzie chciał EuroArmii jak szczepionki jak wystraszony @Betonowy Krzychu i @Over szczepionki na wirusa
 
@Scurvol może poszedłeś zbyt pochopnie wnioskując fejkową wojnę na Ukrainie ale wiem rozumiem jakie miałeś podejrzenia.
To jest jeden wielki plan który idzie systematycznie w jedną stronę ... stronę resetu i Nowego Świata
Ten konflikt to podwalina dla stworzenia JEDNEJ EUROPEJSKIEJ ARMII co jest elementem zlikwidowania państw narodowych
Motłoch będzie chciał EuroArmii jak szczepionki jak wystraszony @Betonowy Krzychu i @Over szczepionki na wirusa
Jak ja człowieku jestem przeciwko szczepionkom więc co mi tu pierdolisz
 
@Scurvol może poszedłeś zbyt pochopnie wnioskując fejkową wojnę na Ukrainie ale wiem rozumiem jakie miałeś podejrzenia.
To jest jeden wielki plan który idzie systematycznie w jedną stronę ... stronę resetu i Nowego Świata
Ten konflikt to podwalina dla stworzenia JEDNEJ EUROPEJSKIEJ ARMII co jest elementem zlikwidowania państw narodowych
Motłoch będzie chciał EuroArmii jak szczepionki jak wystraszony @Betonowy Krzychu i @Over szczepionki na wirusa
Fajny ten nasz premier. Dosłownie jakby kasa spadała z nieba. Miliony Ukraińców na utrzymaniu - chuj tam, 28 samolotów MiG 29 - chuj tam, przepadające miliardy z unijnjnego funduszu odbudowy - chuj tam. Przykłady można mnożyć, a potem dodruk pustego pieniądza na maxa i lament nad inflacją. Jeszcze trochę i to wszystko jebanie na pysk jak swego czasu w Grecji.
 
Fajny ten nasz premier. Dosłownie jakby kasa spadała z nieba. Miliony Ukraińców na utrzymaniu - chuj tam, 28 samolotów MiG 29 - chuj tam, przepadające miliardy z unijnjnego funduszu odbudowy - chuj tam. Przykłady można mnożyć, a potem dodruk pustego pieniądza na maxa i lament nad inflacją. Jeszcze trochę i to wszystko jebanie na pysk jak swego czasu w Grecji.
Te samoloty mają być nam odkupione podobno, lepsze, zagraniczne.
 
No co? :joanawhat:

A nie? Ksysiu Stanoski tak rzekł a to przecież wybitny umysł i członiek niezłomny! Taki nowy mesjasz... chyba musimy się go słuchać bo jak nie to :nono:
 
Jak ja człowieku jestem przeciwko szczepionkom więc co mi tu pierdolisz

oops-ooh.gif

Antyszep!
 
Fajny ten nasz premier. Dosłownie jakby kasa spadała z nieba. Miliony Ukraińców na utrzymaniu - chuj tam, 28 samolotów MiG 29 - chuj tam, przepadające miliardy z unijnjnego funduszu odbudowy - chuj tam. Przykłady można mnożyć, a potem dodruk pustego pieniądza na maxa i lament nad inflacją. Jeszcze trochę i to wszystko jebanie na pysk jak swego czasu w Grecji.
Za Migi mamy mieć dużo lepsze samoloty od NATO więc, żadna strata. A z resztą ciężko się nie zgodzić, ale z drugiej strony lepiej dzisiaj pomóc Ukrainie niż jutro mieć ruska za płotem.
 
Za Migi mamy mieć dużo lepsze samoloty od NATO więc, żadna strata. A z resztą ciężko się nie zgodzić, ale z drugiej strony lepiej dzisiaj pomóc Ukrainie niż jutro mieć ruska za płotem.
Problem w tym, żeby inni również konkretnie pomagali, bo na tę chwilę robimy za unijnego Jasia - głupasia, który nie dzieli siły na zamiary jeśli chodzi o pomoc Ukraińcom, tylko porywa się z motyką na księżyc, by w podzięce zostać poklepanym po ramieniu.
 
Fajny ten nasz premier. Dosłownie jakby kasa spadała z nieba. Miliony Ukraińców na utrzymaniu - chuj tam, 28 samolotów MiG 29 - chuj tam, przepadające miliardy z unijnjnego funduszu odbudowy - chuj tam. Przykłady można mnożyć, a potem dodruk pustego pieniądza na maxa i lament nad inflacją. Jeszcze trochę i to wszystko jebanie na pysk jak swego czasu w Grecji.

Lasy wycinane rabunkowo na potęgę, złoża gazu, złoża miedzi wraz z innymi cennymi kruszywami i wiele innych WSZYSTKO SPRZEDAWANE
To jest czysty rabunek.
Większość ludzi z forum nie płaci rachunków za prąd, gaz , wodę czy podatków za nieruchomości i nie ma pojęcia jak poszły ceny w górę., to jest nastepna grabież.
Wielu Polaków idzie pod wodę a oni lekką ręką dowalają następne obciążenia.
NO TAK ALE ZA RUSKA BYŁO BY JESZCZE GORZEJ = co z tego że Owsik kradnie jak inni by kradli jeszcze więcej a łon coś daje.
 
Tak czytam co tu się odpierdala i zastanawiam się czy to ja jestem zjebany czy czesc osób na forum. Fakt z takimi wpisami niektórych osób to nie zabije nas wojna czy jakiś tam wirus tylko głupota ludzka.
kolego co Ci nie pasuje ?
 
Problem w tym, żeby inni również konkretnie pomagali, bo na tę chwilę robimy za unijnego Jasia - głupasia, który nie dzieli siły na zamiary jeśli chodzi o pomoc Ukraińcom, tylko porywa się z motyką na księżyc, by w podzięce zostać poklepanym po ramieniu.
Nie przesadzałbym, samoloty idą jeszcze ze Słowacji i Rumuni, Szwedzi dają broń, Ameryka żołnierzy, Francuzi tez. Także nie dajemy sami.
 
Back
Top