Konflikt Rosja-Ukraina

Ale zdajesz sobie sprawę, że takie przekonanie, że wszyscy zawsze chcą cię zrobić w chuja kwalifikuje się już pod jakąś chorobę. To już czysta paranoja.
I tutaj nie łykamy wszystko jak leci. Ja tam uważam, że spora część historyjek została wymyślona albo mocno podkolorowana na potrzeby propagandy wojennej (jak ten cygański czołg czy inne tego typu historie) - żeby ośmieszyć rosyjską armię i z budzącej grozę organizacji zrobić mem. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to była akcja od dawna zaplanowana przez hamburgerów bo już nie takie rzecz
robiono w historii.
Niemniej jednak stwierdzenie, że putin zgodził na zrobienie z siebie pośmiewiska tylko po to, żeby zalać nas Ukraińcami - to już jest tak głupie, że ciężko to skomentować.
żeby jeszcze była jakakolwiek szansa, że Ukraińcy u nas zostaną :muttley:
Przerzuciłem się trochę z twittera na te kanały poradniki kołczingowe, ale na twitterze wśród młodych nacjonalistów i braunowców miałem wrażenie, że oni tak bardzo są zawiedzeni, że PiS nie przyjął Arabów w 2015 roku...
... to teraz trzeba przerzucić te wszystkie zarzuty wobec Arabów na Ukraińców.

Wśród #silnirazem miałem wrażenie za to, że oni chyba mają pretensje, że Kaczyński nie bawił się w snajperów jak na Majdanie i cholera nie ma męczenników do narracji politycznej i trzeba wymyślać ciamajdoofiary....
 
To w jakim celu się wypowiadasz


Jutro wrzucę foto ulotki jaką przysłało ministerstwo dla obywateli UA odnośnie służby zdrowia. Ogólnie mają mieć full dostęp do wszystkiego nawet bez dokumentów. Podają nazwisko lub ichny pesel i priorytetowa opieka. Polacy idą parami do nieba, bo nie ma kto zdiagnozować ich podstawowych chorób nie wspominając o umierających na raka bez dostępu do onkologii.
Ja i rodzina chodzimy do lekarzy do lekarzy prywatnie, bo dla nas miejsc BRAK.
Po co komu ulotki, w tym kraju czeka się na USG pół roku, na niektórych specjalistów kilka lat, ale za chwilę w ramach akcji testowanie, siostrzeńcy posłow dostają miliony za puste budy, w których przysypia facet w kombinezonie jak z Epidemii z Dustinem Hoffmanem, a koledzy od nart i żony kręcą miliony na kontach.


Każdemu przybywającemu do naszego kraju musimy zapewnić bezproblemowy, bieżący dostęp do opieki medycznej, w tym również do hospitalizacji - zaznaczył rzecznik MZ.

Przecież to jest mokry sen Polaka:heart:
 
Skurwol ma rację, gadałem dzisiaj z kilkoma osobami, które przyjechały na wycieczkę z Kijowa do Przemyśla. Wszyscy zgodnie twierdzą, że przelękli się wystrzałów w wyemitowanym w czwartkowy ranek w ukraińskiej TV filmie Delta Force z Czakiem Norisem, a teraz wstydzą się wracać!


Śmieszku Ty idź lepiej na front walczyć z Faszystami tylko nie przebieraj się za Smurfa z gołym tyłkiem tak jak na Marszu Kobiet.
 
jak przy wszystkim, probuje sie upiec wiele pieczeni na jednym ogniu. nie twierdze, ze Putin jest swiety ale to bardziej z niego robi sie tu teraz posmiewisko a nie on sam z siebie. Masz "newsy" o tym jak to sie im konczy paliwo/jedzenie, jak im cyganie czolg ukradli itp itd no kurwa i wierzysz w tego typu fikcje? no ja prdl chlopie, serio mialem Cie za bardziej ogarnietego.
Przecież pisałem wyżej, że moim zdaniem np. cygański czołg to raczej historyjka na rzecz propagandy. Inne akcje z nieporadnością ruskich też mogą być mocno podkoloryzowane. Niemniej jednak należy też pamiętać, że na brakach w logistyce już niejedna potężna armia się przeliczyła, a sowieci zawsze pokonywali przeciwnika swoją masą a nie dobra organizacją i te akcje z czołgami bez paliwa to wcale nie jest jakaś niespotykana do tej pory historia.
Niemniej jednak widzę, że już masz tak poukładaną swoją wizję świata, że nawet jakbyś pojechał na miejsce i zobaczył zniszczenia to byłbyś przekonany, że to makieta. Twoja sprawa, myśl co chcesz, nie widzę żadnego sensu w dyskusji.
 
comment_1646070903Ucd5dGlah50MdJN2mzuEFX.jpg
 
Najpierw, nasz rząd i prezydencki figurant powinni zacząć działać w tej kwestii, drążyć temat, cisnąć UE, bo jak widzę Maliniaka z durnym uśmieszkiem na ustach, to odnoszę wrażenie, że wraz z Pinokiem mają swoje 5 minut atencji w związku z pozowaniem na bohaterów. Im to koło chuja lata, ponieważ ustawieni na rządowych posadkach, pociotów też bezproblemowo umieszczą w firmach i firemkach gdzie pensyjki wypłaca państwo.
Słońce Peru król bajeru też powinien ruszyć dupsko. Tyle lat robienia w PE za lokaja Macrona i Merkelowej, więc czas na rewanż z ich strony.
Na przyszłość jak będziesz mi odpisywał to będę wdzięczny jak będziesz używał nazwisk postaci a nie wymyślonych przez siebie zaszyfrowanych pseudonimów :D
Wygląda na to, że tak.

Ponoć cel wojskowy

Komentarze wspaniałe pod spodem
2334DF58-7A0D-4575-B538-37AC2E96F6DB.png

:eddieconspiracy:
 
@Scurvol
Jakbyś kiedyś był w Rosji i wdział tamtejszy rozpiździel, nie dziwiłyby cię akcje w stylu czołg zajebany przez cyganów. Wierz mi. Jedyne co ich trzyma przy życiu jako kraj, to ropa, gaz, metale rzadkie oraz bomba atomowa. Dzięki temu mogą szantażować świat gospodarczo i militarnie, a co za tym idzie, być poważanym. Codzienność w armii, to chlanie i spanie. Szkolenia na zasadzie, podpisz, że cię przeszkoliłem. Oczywiście mają elitarną grupę wojskowych na którą chuchają i dmuchają. Nie będą ich pchać na jakąś tam Ukrainę. Jakąś, bo podeszli do tematu nad wyraz lekceważąco, mając z tyłu głowy 2014 rok, kiedy w 80 osób potrafili zajmować tereny strzeżone przez setki Ukraińskich żołnierzy. Wtedy w Ukraińskiej armii panował identyczny burdel jak obecnie w Kacapskiej.
Chcesz prawdziwej wojny, bo uważasz to co się teraz dzieje za ściemę? Poczekaj kilka, max kilkanaście dni. Przyjdzie czas nalotów bombowych, a trup będzie słał się gęsto. Kwestia czasu jeśli się nie dogadają lub jeśli Kijów wcześniej nie skapituluje.

 
nie no wiadomo, ale pojedynczy filmik z pojedyncza rakieta uderzajaca w pusty budynek to juz jest dowod na kurwa inwazje na Kijow.
To nie jest "cherry picking" :mamed:
Ale ty jesteś kurwa łeb tępy serio. Każde medium, nawet te najbardziej kłamliwe, od TVN przez TVP do Polsatu podaje, że próbują otoczyć Kijów i są 20-30 km od centrum i że to inwazja sił lądowych, a nie bombardowanie Kijowa czy napierdalanie w niego rakietami na chybił trafił. To, że ty sobie ujebałeś, że zobaczysz od razu deszcz Iskanderów i grzyby atomowe w Kijowie, to jest twój problem. Tylko, że go projektujesz na wszystkich i nazywasz ten problem "MEDIA KŁAMIO, SPISEK!" a jako dowód spisku podajesz, że przecież nie lecą rakiety (nikt nie mówi, że lecą) i że zdjęcie Kliczki jest stare. Brawo.
 
Last edited:
Orban nie chce przepuszczać broni przez swoje terytorium.
"dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo Węgrów" – mówił Orban.
Czyli więkoszość będzie szła przez nasze ziemie. Nie wiem jak to wygląda po stronie Rumuni i Słowacji.
Nie wiadomo jak to wszystko się skończy, ale ruskie będą pamiętać.

Słowacja i Rumunia dostarczają broń, a Węgrzy niech wypierdalają z UE. Ukraina może ich zastąpić
 
hahahahahahaah ostatnio podawali ze umrzesz na straszna zaraze, jak ty zes przezyl spryciarzu? :lol:
Od początku podawali, że śmiertelność w porywach do około 1%, to jakoś żyję. To, że ty brałeś zbyt emocjonalnie dramatyczny przekaz o krematoriach i braku miejsca na cmentarzach, to już twój problem. Po prostu w dzisiejszym świecie trzeba wiedzieć jak podchodzić do przekazów medialnych, wyłuskać co wymierne, i się zbytnio nie emocjonować, bo robią z ciebie ofiarę i na łeb ci siada, jak widać.
 
Panowie mamy kandydatów na dzbanów roku

2C4B9D44-F1EC-4406-81FD-04C811D8A241.jpeg


Nie ma to jak wjebac się komuś do państwa czołgiem i pytać później lokalna policję o benzynę.

xDDDDDDD
 
Raport z frontu. Rok 2025. Europa jest radioaktywną pustynią, Australia wyparowała, Chiny podbiły Amerykę Północną. A na twitterze Janusz Korwin dalej udowadnia, że to on miał rację w sprawie virala w internecie.
Czy Ty też go nazwałeś ruską onucą?
 
Raport z frontu. Rok 2025. Europa jest radioaktywną pustynią, Australia wyparowała, Chiny podbiły Amerykę Północną. A na twitterze Janusz Korwin dalej udowadnia, że to on miał rację w sprawie virala w internecie.
Fejk, w Ameryce Północnej władzę sprawuje Mariusz Max Kolonko, a w granicach dawnego USA rozciągają się mocarne Stany Zjednoczone Polski
 
Bo jednak nie poszedł za ukraińską narracją?
Bo pierdoli jak potłuczony od 30 lat. Dlatego popierdol. A to, że pierdoli zgodnie z przekazem Kremla, to może być i onucą. Ogólnie oglądałem go u Stanowskiego i zauważyłem, że mu się mocno pogorszyło psychicznie. Miota się jak pojebany, udowadnia jakieś jego tylko interesujące małostkowe kretynizmy, zachowuje się jak przygłupi mądrala z podstawówki, który odkrył, że 2 plus 2 razy 2 nie równa się osiem i próbuje łapać na to "dyskutantów". A highlight to jak po obronie Hitlera, przeszedł do chęci oddania córki pedofilowi do klepania po pupie i skończył na omawianiu sytuacji helu na Marsie.
 
Bo pierdoli jak potłuczony od 30 lat. Dlatego popierdol. A to, że pierdoli zgodnie z przekazem Kremla, to może być i onucą. Ogólnie oglądałem go u Stanowskiego i zauważyłem, że mu się mocno pogorszyło psychicznie. Miota się jak pojebany, udowadnia jakieś jego tylko interesujące małostkowe kretynizmy, zachowuje się jak przygłupi mądrala z podstawówki, który odkrył, że 2 plus 2 razy 2 nie równa się osiem i próbuje łapać na to "dyskutantów". A highlight to jak po obronie Hitlera, przeszedł do chęci oddania córki pedofilowi do klepania po pupie i skończył na omawianiu sytuacji helu na Marsie.
NO to prawda. Ale Stanowskiego tez popierdoliło. Nigdy nie zapomnę tego odcinka z jednego pięknego powodu. Stano broni cały czas =wypowiedzi jonisza na temat kobiet po czym następuje telefon Małgorzaty Domagalik. :antonio:
 
Last edited:
Back
Top