Konflikt Rosja-Ukraina

. Czy to bedzie dobre dla gospodarki to nie mi oceniac.
To w jakim celu się wypowiadasz

Juz teraz otwiera sie na nich nasza tzw sluzba zdrowia, ktora byla zamknieta dla nas od 2 lat. Teraz ty i twoje dziecko bedzie czekalo kilkanascie miesiecy do specjalisty a tzw "uchodzca" bedzie przyjmowany z marszu.
Jutro wrzucę foto ulotki jaką przysłało ministerstwo dla obywateli UA odnośnie służby zdrowia. Ogólnie mają mieć full dostęp do wszystkiego nawet bez dokumentów. Podają nazwisko lub ichny pesel i priorytetowa opieka. Polacy idą parami do nieba, bo nie ma kto zdiagnozować ich podstawowych chorób nie wspominając o umierających na raka bez dostępu do onkologii.
Ja i rodzina chodzimy do lekarzy do lekarzy prywatnie, bo dla nas miejsc BRAK.
 
z ciebie to jest po prostu zwykly imbecyl, ktoremu mozna wcisnac kazda scieme. Nie pisalem nigdy, ze nie ma wojny na ukrainie, tylko, ze jest tam gdzie byla od 2014 roku wiec przestan wymyslac bzdury
mlodyyy.png

 
Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @Scurvol, okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie do prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych, był autystykiem i bał się wychodzić ze swojego pokoju. Jedyne co miał to internet, cohones i filmiki z żółtymi napisami, a nawet to mu zabraliście.
Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa lata temu również mój znajomy z last.fm popełnił samobójstwo bo dużo ludzi w internecie się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo cohonesowe trolle, tak trzymać.
 
Zesrałem się ze śmiechu. Czy ona ma na kolanach ochraniacze od wrotek?


O qrwa ten świat skręcił w dziwnych kierunku. To jest już jebany matrix.

NO to jest to właśnie jebane lansowanie się hehe. W zakamarkach tego instagram są jeszcze lepsze pokemony. a Potem scurvol ma pozywke zeby dalej pisac
 
Uwaga! Do wszystkich PRZEBUDZONYCH! Po wielodniowym śledztwie, nasza tajna grupa demaskatorów wykryła mistyfikację! Mężczyzna poniżej NIE jest lekarzem, podkreślam NIE jest lekarzem!
1646076790130.png


Gdyż wcześniej już widziany był jako wojskowy.

1646076830592.png


Prawdopodobny spisek światowego żydostwa i NWO. KARMIĄ WAS KŁAMSTWEM! OTWUSZCIE OCZY!
 
Ale z ciebie łeb detektyw na tropie spisku światowego. Może mi jeszcze powiesz, że ten pan tak naprawdę nie jest lekarzem?

View attachment 34217

Kurwa od lat serwisy internetowe, łącznie z baju z redakcji, dla podniesienia klikalności wrzucają do artykułu stockowe zdjęcie karetki, suki policyjnej czy chuj wie czego, a ty odkrywasz spisek, bo ktoś newsa opatrzył zdjęciem Kliczki w mundurze, które, NIEBYWAŁE, nie jest zrobione godzinę wcześniej. ŚWIATOWY SPISEK! WOJNY NA UKRAINIE NIE MA! A Putin z Zełeńskim i Kliczką grają w brydża w Monako i wzięli se jeszcze Korwina na czwartego.

:dobry:
Mój znajomy pisał newsy dla Reutersa, tam w podsumowaniu kwartalnym mega jarali się tym, że średnio dostarczali informacje o trzy i pół sekundy szybciej niż Bloomberg. Muszą mieć tam od chuja czasu na selekcję grafik do artykułów.
 
gowno tu widac tak naprawde, to raz. Dwa, ze powtarzam po raz enty, ze walki sa tam gdzie byly, czyli tez w tym Charkowie, nie ma zadnej nowej wojny. Ataki na Kijow to fikcja medialna i ustawki samych ukrow vide ten filmik z pojedyncza rakieta, ktory nie ma kompletnie zadnego sensu
I dlatego nikt z kijowa nie może wyjechać z cywilów żeby się przypadkiem tylko nie wydało, ze nikogo pod Nim nie ma....
 
Rozumiem, tylko ciężko mi sobie wyobrazić, że ruscy po takich sankcjach ze strony europy nie odpowiedzą, skulą ogon, obrócą się na pięcie owiniętą śmierdzącą onucą i wrócą do siebie;)


Cywile obrzucają rosyjskie pojazdy koktajlami mołotowa. Później będzie płacz, że Iwany strzelają do nieuzbrojonych kobiet i dzieci. Zresztą sami by się w tym aucie spalili ;)


To jest CGI.
 
Ale z ciebie łeb detektyw na tropie spisku światowego. Może mi jeszcze powiesz, że ten pan tak naprawdę nie jest lekarzem?

View attachment 34217

Kurwa od lat serwisy internetowe, łącznie z baju z redakcji, dla podniesienia klikalności wrzucają do artykułu stockowe zdjęcie karetki, suki policyjnej czy chuj wie czego, a ty odkrywasz spisek, bo ktoś newsa opatrzył zdjęciem Kliczki w mundurze, które, NIEBYWAŁE, nie jest zrobione godzinę wcześniej. ŚWIATOWY SPISEK! WOJNY NA UKRAINIE NIE MA! A Putin z Zełeńskim i Kliczką grają w brydża w Monako i wzięli se jeszcze Korwina na czwartego.

:dobry:
ja nawet tego nie czytam, kilku już takich ludzi dałem na ignore i innym też polecam.
Jestem otrzaskany z tymi detektywami internetu. Kilkanaście lat temu byli detektywi od: ej ty wiesz, że zamach na WTC to była ściema? Naprawdę wierzysz, że wieżowce mogą tak szybko runąć? HE HE CHŁOPCZYKU CO?!
A wiesz, że ten samolot atakujący pentagon to też wielka ściema? No, w tygodniku NIE czytałem no.
Albo lądowanie na księżycu to już kosmos kompletny: kiedyś idol antyKaczystów, później PiSowców, teraz guru korwnistów
MatkaKurka ::: czw., 23.06.2011 - 17:40.
,,Przy tej okazji zadaję sobie najbardziej proste pytania. Skoro pół wieku temu gdy ludzkość jeszcze nie słyszała o sms'ach, a komputer nie mieścił się w Pawlakowej stodole mógł się człowiek "kopsnąć" na księżyc, dlaczegóż ani jeden ambitny kraj, choćby takie Chiny, ani jeden ekscentryczny miliarder, choćby taki "Jabłuszko" nie powtórzy tego wyczynu, dla reklamy, prestiżu, żeby sobie wbić flagę albo napisać: "kocham Jolkę". Latają przecież po tym kosmosie non stop, tam i wewte i co nie da się wpaść od czasu do czasu na księżyc? Ja już nie mówię o tym, że tam dolecieli, ja się zastanawiam nad znacznie prostszą rzeczą. Jak stamtąd, przy ówczesnej technice nadać dźwięk i obraz bez żadnego przepraszamy za usterki? Pamiętam, że nadać mecz gdzieś z czarnego lądu było nie realne, w samolotach pada zasięg komórek, a na mojej wsi też rzadko kiedy dwie kreski. Nie mówię, może i polecieli, może byli, ale najpierw chciałbym usłyszeć odpowiedzi na najbardziej proste pytania. Proste odpowiedzi, techniczne, nie jakieś tam egzegezy polityczno-sentymentalne. Nie wspomnę już, że w tamtym czasie Ruscy i Amerykanie walczyli o wszystko i jakoś nie udało się Ruskim wykraść tajnej technologii lotów księżycowych, wszystkie inne ukradli z powodzeniem. Takie oszołomione myślenie zawdzięczam temu, że dla mnie ZSRR i USA to jedno. ZSRR zbudował azjatycki model traktowania człowieka i płot podparty złotymi zębami. USA zbudowała ****a i złodziej, potem interes przejęły narodowe mafie. Mnie ten "amerykański sen", który śnią Rodacy kojarzy się z tożsamym zajobem jak "najlepsze stosunki" z Ruskimi i Niemcami. Ta sama choroba, tylko mutacja ładniej się nazywa."
Najpierw było forum zjawisk niewyjaśnionych, które niestety usunęło SFD, zostawiło tylko insomnie, ale tam też znajdziecie zajebiste tematy. Później wykop dostarczał hurtowo tych materiałów.

Nawet mnie to kręciło, ciśnięcie beki z tych ludzi, że używają argumentów zależności statystycznych na zasadzie ,,im częściej Nicolas Cage grał w filmach, tym więcej ludzi topiło się w basenie", bo w teoriach spiskowych to nie ma znaczenia, że statystyka bez ciągu przyczynowo-skutkowego jest do dupy.
Już nie mówiąc o tym, że kompletnie nie rozróżnia się słów:
- hipoteza
- poszlaka
- teza
- dowód.

Polscy sędziowie i prokuratorzy tego też czasami nie rozumieją więc to, że ktoś w internecie nie rozumie -można to przeżyć...

Znam Amerykanów, którzy wierzą, że świat ma kilka tysięcy ludzi, znam Chińczyków, którzy wierzą, że świat cały świat zmówił się i niesprawiedliwie krytykują CHiny za Tybet. Jednego Niemca z mocniejszymi poglądami o II wojnie światowej znałem-tylko jego publicznie wyjaśniłem. Trzeba się pogodzić, że jest jakiś procent ludzi, którzy wierzy w spiski i tyle, też ludzie patrzą na świat przez okulary własnych doświadczeń...
... a oprócz tych teorii spiskowych to da się z tymi ludźmi żyć.

Lepiej patrzeć na to z boku, a w porównaniu z Amerykanami to jesteśmy i tak ultraracjonalni, bo czasami mam wrażenie, że każdy Amerykanin ma z kilka teorii spiskowych, których będzie bronił do upadku obojetnie czy to New York czy wiocha w Texas :korwinlaugh: Popatrzcie jak to muzeum jest popularne:


W szkołach powinni uczyć jakiś podstaw logiki, retoryki, podstaw dziennikarstwa w obecnych czasach, kiedy człowiek dostaje więcej informacji niż jest w stanie przetworzyć i mamy demencje cyfrową -paradoks.
 
ale co mi siadlo, chlopie? To sa te same media, ktore dwa lata wciskaly Ci bajeczki o wielkiej zarazie, ktore przy dokladnie kazdym konflikcie na przetrzeni wielu lat zawsze wciskaly fikcje i teraz Ty podazasz za ich bredzeniem bez cienia watpliowsci. No teraz to pewnie nie klamia, wtedy tak ale teraz to ni chuja!!!
Czyli co? Uważasz że nieudany blitzkrieg był wyreżyserowany? Zmiana reotryki Bundestagu o 180 stopni również? A Putin poświęcił swoje ambicje imperialistyczne ? Oligarchowie odpuścili fortuny ? Zbyt wiele faktów do siebie nie pasuje. A to że media koloryzują- oczywiscie, sensacja zawsze lepiej się sprzedaje, tylko gdybyś miał sfingować wojnę, to czy zrobiłbyś to w kraju który ma 4 mln imigrantów, z których każdy może szybko weryfikować co się dzieje od naocznych świadków?
 
Last edited:
gowno tu widac tak naprawde, to raz. Dwa, ze powtarzam po raz enty, ze walki sa tam gdzie byly, czyli tez w tym Charkowie, nie ma zadnej nowej wojny. Ataki na Kijow to fikcja medialna i ustawki samych ukrow vide ten filmik z pojedyncza rakieta, ktory nie ma kompletnie zadnego sensu
Srogo Ci się odkleilo. Tytusoza może być jednak zaraźliwa.
 
a info masz skad? od znajomych ukrow? czy czasem w ich interesie nie lezy teraz odgrywanie ofiar bo mozna na tym duzo skorzystac? Z Gdanska jestes, juz maja darmowy tzw transport publiczny i do tego dochodzi im sluzba zdrowia, zamknieta dla nas dotychczas. Nie wierzylbym im az tak do konca, maja motyw by klamac, podobny do lekarzy przy padnemii
Ja cię na prawdę uważam za mega inteligętnego chłopa. I rozumiem Twoją racje na temat mediów i ich przekłamania szczególnie dlatego, ze wiele razy pokazałeś, że masz racje jeżeli chodzi o koronawirusa (W sumie to chyba zawsze). Tylko mi się to po prostu nie skleja z innymi relacjami. Zobaczymy jak będzie. Na pewno nie będę wieszał na Tobie wideł ale po prostu mamy inne zdanie na ten temat. Koniec końców czas pokaze kto miał racje i nie ma się co denerwować.
 
Ale z ciebie łeb detektyw na tropie spisku światowego. Może mi jeszcze powiesz, że ten pan tak naprawdę nie jest lekarzem?

View attachment 34217

Kurwa od lat serwisy internetowe, łącznie z baju z redakcji, dla podniesienia klikalności wrzucają do artykułu stockowe zdjęcie karetki, suki policyjnej czy chuj wie czego, a ty odkrywasz spisek, bo ktoś newsa opatrzył zdjęciem Kliczki w mundurze, które, NIEBYWAŁE, nie jest zrobione godzinę wcześniej. ŚWIATOWY SPISEK! WOJNY NA UKRAINIE NIE MA! A Putin z Zełeńskim i Kliczką grają w brydża w Monako i wzięli se jeszcze Korwina na czwartego.

:dobry:
To może inaczej, bo widzę, że standardowo się odpaliłeś i będziesz wykładał te swoje komunały o tym jak działają współczesne media.

Nie chodzi o to, że wojny nie ma tylko o fakt, że przez ostatnie 2 lata kazano ludziom siedzieć na kwarantannach, zamykano biznesy, nie można było umówić wizyty u lekarza, a jak ktoś chorował to w domu, bo wiadomo, że szpital to nie miejsce dla ludzi chorych. Dodatkowo ludzi nękano łapankami za maseczki i teraz sytuacja z weekendu. Do Warszawy przyjeżdżają ludzie z Ukrainy i co robią polskie służby? Wyjebane w dystanse, wyjebane w maseczki. Jak ktoś chce się dostać do lekarza to proszę bardzo. Potrzeba, żeby pojechał z rodziną? Nie ma problemu. Czym chata bogata. Zero certyfikatów, zero testów, jest pięknie.

I, żeby była jasność to nie ściągamy tu Ukraińców z frontu, których trzeba pilnie opatrzeć tylko normalnych ludzi. Dla ciebie taki, nagły, zwrot akcji jest rozumiem jak najbardziej naturalny?
 
Pytanie do zwolenników teorii spiskowych - Czy waszym zdaniem za 2-3 tygodnie wojny dalej nie będzie? Ciekaw jestem jak długo będziecie bronić spiskowej narracji.
Ja obawiam się, że dopiero się rozkręca. Wojna informacyjna oczywiście zaciemnia obraz sytuacji bo taki jest cel. Ale i skala konfliktu jest bardzo duża i ciężko to ogarnąć (kampania wrześniowa to był blitzkrieg a trwałą miesiąc )
 
srogo to wam sie znowu uroilo ze wszystko wyglada dokladnie tak jak wam przedstawiaja media, mimo tego, ze klamaly przy dokladnie kazdym konflikcie zbrojnym na przestrzeni wielu lat a wlasciwie klamaly zawsze. Zazdroszcze naiwnosci graniczacej z powaznym uposledzeniem
Ale zdajesz sobie sprawę, że takie przekonanie, że wszyscy zawsze chcą cię zrobić w chuja kwalifikuje się już pod jakąś chorobę. To już czysta paranoja.
I tutaj nie łykamy wszystko jak leci. Ja tam uważam, że spora część historyjek została wymyślona albo mocno podkolorowana na potrzeby propagandy wojennej (jak ten cygański czołg czy inne tego typu historie) - żeby ośmieszyć rosyjską armię i z budzącej grozę organizacji zrobić mem. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to była akcja od dawna zaplanowana przez hamburgerów bo już nie takie rzecz
robiono w historii.
Niemniej jednak stwierdzenie, że putin zgodził na zrobienie z siebie pośmiewiska tylko po to, żeby zalać nas Ukraińcami - to już jest tak głupie, że ciężko to skomentować.
 
Back
Top