Konflikt Rosja-Ukraina

Ukry potwierdziły że rakieta z Białorusi rozjebała im lotnisko
O które lotnisko chodzi? A drugi iskander? Ma ktoś jakieś info?
naprawdę myślałem że rosyjska myśl operacyjna jest na topowym poziomie a to co widzimy, to nawet nie ekstraklasa.
"To co widzimy". Może "to" właśnie mamy widzieć? Wg mnie również putin przeliczył się co do nastawienia Ukraińców, ich morale... (być może też nie spodziewał się takiej reakcji w Świecie). Doniesienia oficjalne jednak są takie, że ruscy prą naprzód mimo strat, które są zaskakujące, jednak nie na tyle poważne, by realizować główne cele.
 
@Vvallachia akurat Trump to jedyny prezydent w 21 wieku za którego Puttler nie zaatakował innego nowego kraju. Do tego był bardzo dobrze zorientowany co energetycznego mixu Niemiec i jakie konsekwencje mogą przynieść. Tutaj masz roast jaki zafundował na spotkaniu z soltenbergiem.

Dobrze prawi przynajmniej raz w życiu ale jednocześnie chłop z tyloma kontaktami (i kontaktami kontaktów) i projektami biznesowymi z Rosją jak dla mnie jest co najmniej fałszywy

Ale dobra, nie chce mi się rozmawiać 3 lata dlaczego uważam Trumpa za chujowego a Bidena za troszeczkę mniej, świata tym nie zmienię. Każdy ma prawo do swojej opinii, a w mojej Trump nie powinien nigdy iść w politykę i tyle. Jak się nie zgadzacie to spoko, nie ma problemu
 
Cała ruska ekipa poszła na szaber do sklepu, a tymczasem jeden z cyganów błyskawicznie przeszedł kurs prowadzenia czołgu, wsiadł i odjechał. Nie wiem czym świat się podnieca, przecież to takie proste i nic nie ma w tym dziwnego :confused: Putin i tak ma przejebane jeśli o światowy PR chodzi, jeszcze mu brakuje, by jego soldaty cywilów czołgami rozjeżdżali, pojada inną drogą lub przez las... :cool:

Co do wojny jako zasłony dymnej. Czasem najciemniej pod latarnią ale aby taki scenariusz był realny musimy założyć, że Putin jest dogadany z wierchuszką najważniejszych graczy na Świecie i wspólnie chcą od czegoś uwagę odwrócić - czy takie dywagacje nie są trochę zbieżne z tytkowymi?
Bardzo to intrygujace, no chyba że go rozłożyli na cześci...a może czołgi jak golfy się odpala, nie wiem.

Ruscy nagle same cioty w mundurach, którzy szukają benzyny jakby byli na wycieczce szkolnej, a czarujacy bohater narodowy aktor, reżyser, scenarzysta i producent filmowy bryluje jak Mel Gibson w Braveheart.

Jedyne co jest tu oczywiste, to to że Tomasz Lis nigdy nie czuł tyle miłości w powietrzu.
 
Last edited:
Żytomierz. Z drugim nie wiem

To byś mi chyba musiał cytować te jego konieczne rzeczy bo poza paroma niezłymi pomysłami z chujową ich egzekucją aż tak dużo tego nie widzę
MOzecie zlaozyc osobny temat a propos stanow bo to tez ciekawe ale tu sie za duzo dzieje zeby o tym dywagowac. Od sb powiem tylko, ze jakby wybory odbywaly si ew tym momencie to Trump by zjadł Bidena w głosach. To tylko moja opinia.

PS. Myślicie, ze już są jacyś janusze biznesu vo zapierdalają jakieś zbiórki na Ukraine i znikają jak się kwota uzbiera?
 
Żytomierz. Z drugim nie wiem

To byś mi chyba musiał cytować te jego konieczne rzeczy bo poza paroma niezłymi pomysłami z chujową ich egzekucją aż tak dużo tego nie widzę
Nie bede Ci cytowal poczytaj sobie, nie wiem czemu masz tak nabite ze Trump jest bee za duzo Polsatowskich wydarzen pewnie :fjedzia:
Duzo sie ekonomia interesowalem i rzad Trumpa mial leb na karku a wydymali go bez wazeliny i podstawili kukielke lubiaca dzieci :beczka:
 
MOzecie zlaozyc osobny temat a propos stanow bo to tez ciekawe ale tu sie za duzo dzieje zeby o tym dywagowac. Od sb powiem tylko, ze jakby wybory odbywaly si ew tym momencie to Trump by zjadł Bidena w głosach. To tylko moja opinia.
Ja nawet nie chciałem jakiejś dłuższej rozmowy na temat Trumpa zacząć :lol: po prostu nie szanuję jego działań jako prezydenta. Biden robiąc mało jest dla mnie mniej nieudaczny co Trump co chciał robić dużo a robił głównie dużo gówna
Nie bede Ci cytowal poczytaj sobie, nie wiem czemu masz tak nabite ze Trump jest bee za duzo Polsatowskich wydarzen pewnie :fjedzia:
Duzo sie ekonomia interesowalem i rzad Trumpa mial leb na karku a wydymali go bez wazeliny i podstawili kukielke lubiaca dzieci :beczka:
To dużo tego :mamed:

Ale się nie spieram, ty lubiłeś jego politykę, ja nie i tyle :friends:

Kończę temat Trumpa i Bidena, nie chce mi się na ich temat więcej pisać :matt:
 
Ja nawet nie chciałem jakiejś dłuższej rozmowy na temat Trumpa zacząć :lol: po prostu nie szanuję jego działań jako prezydenta. Biden robiąc mało jest dla mnie mniej nieudaczny co Trump co chciał robić dużo a robił głównie dużo gówna

To dużo tego :mamed:

Ale się nie spieram, ty lubiłeś jego politykę, ja nie i tyle :friends:
No co Ty Mordko, nie znosze polityki... :no no: ekonomia warto sie interesowac
Taniej kupic, drozej sprzedac, nie dac sie wyjebac... a jak sie dasz wyjebac.. to jeszcze drozej sprzedac! :awesome:
 
1645992181743.png


Trochę nieaktualna bo Albania też już zamknęła
 


Chłop pierdolnięty.

No lubiłem chłopa, ale jest nieznośny od kilku dni. Te wszystkie wulgarne wpisy dla atencji, jakie to jest prymitywne. Nie żebym się kurwa brzydził przeklinania ale to jest po prostu groteskowe.


Pamiętacie Tima?

Na zawsze w pamięci jak go Romero ze sztabem wyruchali.

Co do Putina. Wódki razem nie piliśmy, ale ludzie z takim ego nie potrafią przegrywać. Jeżeli jego najazd okaże się już na 100% fiaskiem to ja spodziewam się odpięcia wszelkich kabli przez tego pojeba.
 
Jeszcze mam takie pytanko/prośbę. Ktoś by mógł wypunktować wszystkie chujowe zagrywki szwabów związane z tą sytuacją? Takie małe podsumowanie.
 
Bezpośrednio mało, sztabem wojskowym albo wywiadem przecież sam nie dowodzi

Ale co do "kursu" jaki obrał co do Putina jak dla mnie póki co dobry.

Ale i tak najlepszą robotę i tak zrobił wywiad, przewidział prawie wszystko co do daty poza inwazją bo putek o dwa dni przełożył (amerykański wywiad mówił o inwazji 22'ego)
 
Wideo z frontu, Bucza w obwodzie kijowskim, nasi bracia ukraincy czerwono czarne flagi bandery wywieszają (20sec). Krzysiu Stanowski, czy mam wypierdalać z internetu ?


Jak ktoś w twitterze lata to zapostujcie dalej.
 
Last edited:
trochę nieaktualne ale muszę zapytać bo gdzieś wyżej czytałem, że Korwin i Braun już całkiem odklejeni. Co znowu?
Już miałem pytać Bezimiennego lu karatekę, bo oni jakoś tak utożsamiają Brauna z onucą chyba ale olałem, by nie zaśmiecać tematu. Można w polityce sobie pogadać o tym. Co do Korwina powołał się na źródło rosyjskie co oczywiście spotkało się z naklejeniem mu łaty odklejonej onucy, a wyżej ktoś wrzucał jak wskazał na inne źródło pisząc, że powinno go kilkaset osób przeprosić. Nie wgłębiam się w politykierstwo naszego zaścianka wykorzystujące wojenną zawieruchę. Podobnie wymiany na temat Trump vs. Biden - wypierdalać do tematu o polityce! ;)
 
Last edited:
zdjecia tego co jedzie na Kijow.

Maja cos jeszcze latajacego Ukraince? Tak sie pieknie ulozyli.
 
Back
Top