Konflikt Rosja-Ukraina




Kureła, Niemcy w parę dni zaraz pół programu politycznego zmienią

Najpierw zmienili zdanie co do wysyłania sprzętu Ukraine, potem nagła decyzja dopierdolić szmalu Bundeswehr, teraz znowu chcą elektrowni atomowych

Putek nie Niemiec a własnoręcznie wprowadza największe Niemieckie reformy od lat :lol:
 
Co do wojny jako zasłony dymnej. Czasem najciemniej pod latarnią ale aby taki scenariusz był realny musimy założyć, że Putin jest dogadany z wierchuszką najważniejszych graczy na Świecie i wspólnie chcą od czegoś uwagę odwrócić - czy takie dywagacje nie są trochę zbieżne z Tytkowymi?
:antonio:
Może tak być ale raczej nie lub nie do końca.
Robią nas w uja jak chcą na każdym kroku, bo przecież są kilka kroków przed nami.
 
Biden nie bez powodu był wybrany na wice przez Obamę. Chłop zagraniczną politykę ogarnia jak mało kto więc był przygotowany na to że Putin coś odjebie
Nie wiem na ile tam bezpośrednio Biden ma coś do powiedzenia, ale amerykańce są zaprawieni w boju, mają priorytet ochrony swojego kraju przed wrogami i niezależnie czy tam jest demokrata na stolku czy republikanin to pewne komórki wojskowe robią swoją robotę.
Ukraina, Chinole, Indie, Koreańce i jeszcze pewno kilka innych zapalnych punktów jest inwigilowana 24 na dobę.
Mają mega sprzęt, doświadczenie i jak widać sprawnie im to idzie.
Jestem ciekaw czy są jakieś nowe technologie tam sprawdzane.
 
Czy ty kolego chcesz mnie zrównać z pierwszym taksówkarzem RP?
Tak całkiem poważnie - jak myślisz - co chciałby ewentualnie ukryć Putin tym atakiem, no chyba, że z braku odpowiedzi w związku z przebiegiem wydarzeń na Ukrainie tylko takie luźne pytanie sobie postawiłeś...

Generalnie to jedyne co na obecny czas można powiedzieć na temat tego co się dzieje: wiemy, że nic nie wiemy. Siła propagandy, sprzeczne doniesienia, bezczelne fejki... Poczekajmy. Jak na razie Ukraina z pewnością wygrywa propagandowo.
 
Pojebana ta sytuacja.

Jak ruscy by szybko zwyciężyli to robili by dym w kolejnych państwach, w tym u nas.

Jak Ukraińcy i (pośrednio zachód) im za bardzo dopierdolą, to znowu Putinowi przypartemu pod ścianą szajba z atomem, może się załączyć.
 
Tak całkiem poważnie - jak myślisz - co chciałby ewentualnie ukryć Putin tym atakiem, no chyba, że z braku odpowiedzi w związku z przebiegiem wydarzeń na Ukrainie tylko takie luźne pytanie sobie postawiłeś..
Tak jak piszesz. To była luźna teza. Nie jestem w stanie sobie czegoś takiego wyobrazić, ale ja naprawdę myślałem że rosyjska myśl operacyjna jest na topowym poziomie a to co widzimy, to nawet nie ekstraklasa.
Gdyby ta wojna była symetryczna jeśli chodzi o stan armii to po 24h ruskie podpisują kapitulację.
 
a ow z jakaś tam przeszłościaBiden nie bez powodu był wybrany na wice przez Obamę. Chłop zagraniczną politykę ogarnia jak mało kto więc był przygotowany na to że Putin coś odjebie
Putin dopiero teraz odwalił taki numer bo za urzędowania Trumpa by to zwyczajnie nie przeszło. Biden to typowa marionetka na którą na pewno są jakieś grube haki ( jego uwielbienie do dzieci itp). Kariera polityczna nawet w USA to nie wypadkowa talentu i umiejętności tylko bardziej konotacji i układów politycznych. Skuteczności wywiadu w kontekście działań na Ukrainie nie ma co odmawiać, bo robią lwią robotę i tylko dzięki temu nie ma jeszcze ruskich w Kijowie. Ale raczej nie jest to żadna zasługa obecnego prezia tylko długoletniej infiltracji, pracy wywiadu i najnowocześniejszej technice która posiadają "amerykany"
 
Nie wiem na ile tam bezpośrednio Biden ma coś do powiedzenia, ale amerykańce są zaprawieni w boju, mają priorytet ochrony swojego kraju przed wrogami i niezależnie czy tam jest demokrata na stolku czy republikanin to pewne komórki wojskowe robią swoją robotę.
Ukraina, Chinole, Indie, Koreańce i jeszcze pewno kilka innych zapalnych punktów jest inwigilowana 24 na dobę.
Mają mega sprzęt, doświadczenie i jak widać sprawnie im to idzie.
Jestem ciekaw czy są jakieś nowe technologie tam sprawdzane.
Bezpośrednio mało, sztabem wojskowym albo wywiadem przecież sam nie dowodzi

Ale co do "kursu" jaki obrał co do Putina jak dla mnie póki co dobry.

Ale i tak najlepszą robotę i tak zrobił wywiad, przewidział prawie wszystko co do daty poza inwazją bo putek o dwa dni przełożył (amerykański wywiad mówił o inwazji 22'ego)
 
Putin dopiero teraz odwalił taki numer bo za urzędowania Trumpa by to zwyczajnie nie przeszło. Biden to typowa marionetka na którą na pewno są jakieś grube haki ( jego uwielbienie do dzieci itp). Kariera polityczna nawet w USA to nie wypadkowa talentu i umiejętności tylko bardziej konotacji i układów politycznych. Skuteczności wywiadu w kontekście działań na Ukrainie nie ma co odmawiać, bo robią lwią robotę i tylko dzięki temu nie ma jeszcze ruskich w Kijowie. Ale raczej nie jest to żadna zasługa obecnego prezia tylko długoletniej infiltracji, pracy wywiadu i najnowocześniejszej technice która posiadają "amerykany"
Przeszło, Trump jak i duża część republikan jest po stronie Putina i chwali jego działania
 
Pojebana ta sytuacja.

Jak ruscy by szybko zwyciężyli to robili by dym w kolejnych państwach, w tym u nas.

Jak Ukraińcy i (pośrednio zachód) im za bardzo dopierdolą, to znowu Putinowi przypartemu pod ścianą szajba z atomem, może się załączyć.
Zgadzam sie w 100% putlerowi mógł sie spalić bezpiecznik i wydaje rozkazy ataku a generałowie nie spinają logistyki. +wsparcie z zachodu. Nadzieja w tym ,że ruscy sie skompromitują i vladiego odsuną od władzy jego przeciwnicy polityczni
 
Jak będą pisać książki nt tej wojny to powinien tam być osobny rozdział o wojnie informacyjnej i sile memów. Kurwa, maczanie naboi w smalcu na muzułmanów :juanlaugh:

@Vvallachia akurat Trump to jedyny prezydent w 21 wieku za którego Puttler nie zaatakował innego nowego kraju. Do tego był bardzo dobrze zorientowany co energetycznego mixu Niemiec i jakie konsekwencje mogą przynieść. Tutaj masz roast jaki zafundował na spotkaniu z soltenbergiem.
 
Jesli ktos tu pisze ze Bided to jest mega president a Trump to kupa to niech sie pierdolnie w dzbaniasty leb... Pozdrawiam :conorsalute:
Obaj chujowi, ale dla mnie Trump zjebał gorzej (jest jeszcze to że póki co dłużej rządził, może Biden jeszcze coś odjebie) :fjedzia:
 
Najnowsze ekspertyzy największego pięściarza i wojownika MMA w dziejach Polski:



 
Dajcie sobie chłopaki spokój z naparzaniem o Bidena i Trumpa. To jest wstyd, że taki kraj jak USA wybiera między 80-letnim dziadkiem, a kimś pokroju naszego Najmana czyli pożytecznego idioty. Jeśli chodzi o Bidena, to metryki się nie oszuka. W tym wieku umysł lotny jak człapanie żółwia. Historia pokazuje, że tamtejsi prezydenci muszą być czyimiś marionetkami. Jeśli nie są, to do odstrzału. Tłuszcza śmiała się z komika, z Ukrainy, a facet ma wykształcenie prawnicze. Bycie komikiem, to jego pasja od czasów studiów. Gościu był nawet producentem filmowym.
Edit.
Oooo, jakbym wywołał wilka z lasu. Ten na górze mnie uprzedził :D
 
Czimajewów jeszcze chyba sporo zostało



To jest z profilu kozojebcow. Tutaj twierdza, ze jednak nic sie nie stalo jak ich ukraince pierdolneli i dalej zyja. Ciekawe czy to prawda. Fajnie poczytac propagande z drugiej strony.
 
Obaj chujowi, ale dla mnie Trump zjebał gorzej (jest jeszcze to że póki co dłużej rządził, może Biden jeszcze coś odjebie) :fjedzia:
Trump nie byl chujowy, zrobil mase koniecznych rzeczy dla Stanow, ale nie zawsze to co robisz w dobrej wierze tak odbieraja ludzie, Bided to podpisuje co mu kaza, drukuje tylko kase i poglebia inflacje... ludzie sie ciesza teraz bo darmowe piniazki a za pare lat beda plakac przez gowno ktore robi, socjalistyczne rozdawnictwo nigdy nie skonczylo sie dobrze.
 
Back
Top