Konflikt Rosja-Ukraina

no , masz racje.
całe 50 mln
to nie jest kwestia racji

ciekawe dla ilu milionów to bohater
4035858_153:0:2884:2048_1400x0_80_0_0_8c631ee506c6a17b95aa19fee86a8c39.jpg
 
to nie jest kwestia racji

ciekawe dla ilu milionów to bohater
4035858_153:0:2884:2048_1400x0_80_0_0_8c631ee506c6a17b95aa19fee86a8c39.jpg
Pewnie dla wielu, ale tak to jest, w PL papaj też jest bohaterem dla wielu mimo wypływających informacji o tuszowaniu dzieciojebców i poklepywaniu ich po pleckach. Taki mały OT, sprawa inna ale to pokazuje, że na swoje patrzymy inaczej. Nie atakuję nikogo jak by co.
 
Amerykanie uważają, że Putin jest obecnie z jakiś powodów (być może zdrowotnych) odklejony od rzeczywistości.
Że Putek odklejony to się ciężko nie było domyślić
a nie nawiedzony szaleniec w postaci jednej osoby.
Putin się cieszy, że ludzie tak myślą. Akcja przygotowywana długo. Rozważyli mnóstwo scenariuszy. To nie spontaniczny atak szaleńca. Szaleniec to człek nieprzewidywalny, zdolny do wszystkiego, czyli budzący STRACH! Właśnie o wygenerowanie takiego strachu chodzi m.in ruskiej propagandzie, bo wtedy szanse na nieprzemyślane i nieracjonalne reakcje zastraszonych ludzi są większe.
że nazywają go psychopatą
To najprawdopodobniej jest psychopata, a to są geniusze w rozpoznawaniu słabości innych, doskonale ich czytają. Doskonali manipulatorzy.
To może też być rodzaj gry i narzucanej przez ruskich narracji. Putinowi na rękę, że nazywają go psychopatą. To podsyca strach i osłabia morale, bo nikt nie wie czego po kimś niepoczytalnym można się spodziewać.
:goddamnright:
Co znajduje sie w umysle ruskiego szeregowego ktory wykonuje rozkaz bombardowania blokow mieszkalnych albo strzelania do cywliow - nigdy nie pojme.
Masz może jakieś potwierdzenia na przykładzie konkretnych materiałów to "strzelanie do cywilów", czy "bombardowania bloków mieszkalnych"?
jakiś baran mówi że chce żeby rosja wygrała bo w sumie będzie ciekawie

:siara:

Tacy ludzie nie powinni mieć dostępu do internetu :matt:
Powinni mieć właśnie - dzięki temu można ich namierzać i poddawać odpowiedniej reedukacji.
 
Pewnie dla wielu, ale tak to jest, w PL papaj też jest bohaterem dla wielu mimo wypływających informacji o tuszowaniu dzieciojebców i poklepywaniu ich po pleckach. Taki mały OT, sprawa inna ale to pokazuje, że na swoje patrzymy inaczej. Nie atakuję nikogo jak by co.
Papaj w wielu krajach jest bohaterem
No pewnie tak z 0.001% z tych milionów twoich zrodzonych we łbie
Uuu już miłość "braterska" się ujawnia
 
Tawarisz nie denerwuj się:*
Jebac ruskich. Ja poprostu wierze w wolnosc i madrosc. Kto jest madry bedzie wspieral Ukraincow. Kto jest debilem obudzi sie z bombami na kwadracie. Pozdro cwaniaczku :*
Sam mam nazwisko Ukrowskie pomimo tego , ze rodzina matki pochodzi z Moraw ( Czechy)
To czuje sie Polakiem , Czechiem i Ukrem. Chocby przez geneze Nazwiska. A Ty jestes kierowany przez narzucone uwarunkowania. Wierzysz w propagande. Co mam powiedziec jako polak z ukrainskim korzeniami i nazwiskiem ? Jebac kurwa Ukrow ? Moze Ty bys tak powiedzial , bo Ukry to kurwy mordowaly w Wolyniu , tych setki czy tam e 2k osob. A reszta musi byc mierzona poprzez miare jakichs tam zbordniarzy Hatfu kurwa Ci na pysk jak jestes taki ograniczony. I trzymaj sie tam mocno ramy bo twoja ignorancja Cie spenetruje analnie - finalnie. Baj
 
Last edited:
Jebac ruskich. Ja poprostu wierze w wolnosc i madrosc. Kto jest madry bedzie wspieral Ukraincow. Kto jest debilem obudzi sie z bombami na kwadracie. Pozdro cwaniaczku :*
Sam mam nazwisko Ukrowskie pomimo tego , ze rodzina matki pochodzi z Moraw ( Czechy)
To czuje sie Polakiem , Czechiem i Ukrem. Chocby przez geneze Nazwiska. A Ty jestes kierowany przez narzucone uwarunkowania. Wierzysz w propagande. Co mam powiedziec jako polak z ukrainskim korzeniami i nazwiskiem ? Jebac kurwa Ukrow ? Moze Ty bys tak powiedzial , bo Ukry to kurwy mordowaly w Wolyniu , tych setki czy tam e 2k osob. A reszta musi byc mierzona poprzez miare jakichs tam zbordniarzy Hatfu kurwa Ci na pysk jak jestes taki ograniczony. I trzymaj sie tam mocno ramy bo twoja ignorancja Cie spenetruje analnie - finalnie. Baj
Najebany, to do domu!
 
ciekawe dla ilu milionów to bohater
4035858_153:0:2884:2048_1400x0_80_0_0_8c631ee506c6a17b95aa19fee86a8c39.jpg

Papaj w wielu krajach jest bohaterem

Uuu już miłość "braterska" się ujawnia

Mordo, ale po co jątrzysz rany sprzed ponad 70 lat?

Bez urazy ale ruscy też teraz twierdzą że Ukraina jest rządzona przez nazistów.

Idąc twoim tokiem myślenia to jebać Turków i Tatarów, Szwedów i tak można jeszcze wymieniać, tylko po co?
 
Najebany, to do domu!
Rozumek weż ze sobą do następnej dyskusji. Albo nie dotykaj tematów o których nie masz pojęcia. Ja konfliktowy nie jestem. Ale powielasz kłamstwo ciemnotę i propagandę. A to nie ładnie. Bez odbioru "towarisz"
 
No pewnie tak z 0.001% z tych milionów twoich zrodzonych we łbie
A możesz wskazać na jakieś wyrazy protestów ludności ukraińskiej w dużej liczbie w stosunku do stawiania pomników Bandery i gloryfikowania banderyzmu? Leisia Burdniak (dyrektor departamentu polityki społecznej Ukrainy) stwierdziła, że imię Bandery powinno się wywyższać oraz sławić jako przykład bohatera walk o wolną Ukrainę. @Masta mam nadzieję przesadził z tymi milionami, i mam wielką nadzieję, że Ty nie mylisz się ze swoim ułamkiem procenta... Atak Rosji na Ukrainę należy potępiać ze wszech miar i pomagać zwykłym ludziom stamtąd. Ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo, że pomożesz zwolennikowi banderyzmu?
Mordo, ale po co jątrzysz rany sprzed ponad 70 lat?

Bez urazy ale ruscy też teraz twierdzą że Ukraina jest rządzona przez nazistów.

Idąc twoim tokiem myślenia to jebać Turków i Tatarów, Szwedów i tak można jeszcze wymieniać, tylko po co?
Być może te miliony o których mówił to przesada, jednak zwrócił też uwagę na poważny problem i nie wiem na jakiej podstawie można to zrównać z ruską propagandą odnośnie pierdolenia, że Ukraina jest rządzona przez nazistów? Nigdzie nie twierdzi, że trzeba jebać Ukraińców
:travolta:
 
Rozumek weż ze sobą do następnej dyskusji. Albo nie dotykaj tematów o których nie masz pojęcia. Ja konfliktowy nie jestem. Ale powielasz kłamstwo ciemnotę i propagandę. A to nie ładnie. Bez odbioru "towarisz"
Jeszcze trzeci raz zakończysz swój pokojowy komingout panie "Hatfu kurwa Ci na pysk" ?
 
A możesz wskazać na jakieś wyrazy protestów ludności ukraińskiej w dużej liczbie w stosunku do stawiania pomników Bandery i gloryfikowania banderyzmu? Leisia Burdniak (dyrektor departamentu polityki społecznej Ukrainy) stwierdziła, że imię Bandery powinno się wywyższać oraz sławić jako przykład bohatera walk o wolną Ukrainę. @Masta mam nadzieję przesadził z tymi milionami, i mam wielką nadzieję, że Ty nie mylisz się ze swoim ułamkiem procenta... Atak Rosji na Ukrainę należy potępiać ze wszech miar i pomagać zwykłym ludziom stamtąd. Ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo, że pomożesz zwolennikowi banderyzmu?

A możesz wskazać na jakieś wyrazy protestów ludności ukraińskiej w dużej liczbie w stosunku do stawiania pomników Bandery i gloryfikowania banderyzmu? Leisia Burdniak (dyrektor departamentu polityki społecznej Ukrainy) stwierdziła, że imię Bandery powinno się wywyższać oraz sławić jako przykład bohatera walk o wolną Ukrainę. @Masta mam nadzieję przesadził z tymi milionami, i mam wielką nadzieję, że Ty nie mylisz się ze swoim ułamkiem procenta... Atak Rosji na Ukrainę należy potępiać ze wszech miar i pomagać zwykłym ludziom stamtąd. Ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo, że pomożesz zwolennikowi banderyzmu?
takie pewnie jak 6 w toto loto
ludzie sa wszedzie rozni
a u nas na slowianskich rejonach mocno podobni
pameitajcie ze dzieci placza ludzie gina a bomby spadaja
kto popiera putpina popiera rezim totalitarny ktorego obywatele strajkuja i zostaja uwiezieni przez protest przeciw wojnie - wojnie o surowce , wplywy i wszystko co tak naprawde jest tylko dodatkiem do wartosci jaka jest zycie ludzkie
ponzdro
 
Jeszcze trzeci raz zakończysz swój pokojowy komingout panie "Hatfu kurwa Ci na pysk" ?
No co mam Ci napisac ? Jestes z siebie zadowolony ? Te dzieciaki ukrow to juz nie dzieciaki ? Kiedy im zapodasz przepaske na ramie ?
 
A możesz wskazać na jakieś wyrazy protestów ludności ukraińskiej w dużej liczbie w stosunku do stawiania pomników Bandery i gloryfikowania banderyzmu? Leisia Burdniak (dyrektor departamentu polityki społecznej Ukrainy) stwierdziła, że imię Bandery powinno się wywyższać oraz sławić jako przykład bohatera walk o wolną Ukrainę. @Masta mam nadzieję przesadził z tymi milionami, i mam wielką nadzieję, że Ty nie mylisz się ze swoim ułamkiem procenta...

Każdy bohater jednej nacji może być zbrodniarzem dla drugiej.

Jak słucham takiego pierdolenia z jednej czy z drugiej strony, bo wśród Ukraińców oczywiście też są tacy co mówią że Lachy ich gnębiły przez wieki, to wiem że suma summarum zwycięży głupota.

:facepalm:
Atak Rosji na Ukrainę należy potępiać ze wszech miar i pomagać zwykłym ludziom stamtąd. Ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo, że pomożesz zwolennikowi banderyzmu?

A co chcesz wystawiać certyfikaty ,,dobrego Ukraińca’’ na granicy?

:jarolaugh:
 
Jeszcze trzeci raz zakończysz swój pokojowy komingout panie "Hatfu kurwa Ci na pysk" ?
Jaki pokojowy coming out ? nie zgodzilem sie z toba w zadnej kwestii i zadnych pokojowych wynurzen nie bylo z mojej strony. Chuj mnie obchdzoi czy mnie lubisz czy nie i czy panuje pokoj miedzy nami. Rozmawiamy o ideach wartosciach i perspektywach
 
No co mam Ci napisac ? Jestes z siebie zadowolony ? Te dzieciaki ukrow to juz nie dzieciaki ? Kiedy im zapodasz przepaske na ramie ?
Jaki pokojowy coming out ? nie zgodzilem sie z toba w zadnej kwestii i zadnych pokojowych wynurzen nie bylo z mojej strony. Chuj mnie obchdzoi czy mnie lubisz czy nie i czy panuje pokoj miedzy nami. Rozmawiamy o ideach wartosciach i perspektywach
Pożegnałeś sie, teraz znajdź zwieracz i nie już świruj pawiana. Adios, bomwłajaż.
 
Back
Top