Konflikt Rosja-Ukraina

Ma ktoś nagranie tej spalonej kolumny wojskowej? Wszędzie oznaczone jako +18, ale usunięte filmiki.
 
@Scurvol Muszę Ci zwrócić honor bo na kamerach to częściej niż wybuchy to słyszałem szczekanie psa. Tylko, że coraz więcej jest wyłączonych i teraz już zostały same hujowe. Ludzi w kijowie prawie nic. Już na prawde nie wiem co o tym wszystkim myśleć a siedze jak debil na tych kamerach już dobre kilka H.
 
Podobno jedna rodzina u mnie we wsi przyjęła uchodźców z Ukrainy (kobiety z dziećmi) i potrzebują pomocy. Jutro z żoną szykujemy dla nich ubrania po córce, kurwa nie chciałbym żeby moja rodzina była na ich miejscu.
U mnie w mieście podobna akcja dla kilku rodzin. Znajomy zbiera fanty dla nich.
 
też medialnie ładnie to rozgrywają. Te przemówienia prezydenta Ukrainy, specjalnie unika słów Rosjanie tylko używa najeźdźcy.
Jestem od paru lat pod wrażeniem jego marketingu politycznego, ludzi od przemówień itp.
A ta szybka riposta na instagramie na doniesienia Ruskich, że uciekł: mistrzostwo
Być może tym marketingiem politycznym uratuje swoje życie. Wydaje się być bardzo ludzki, a przy tym charyzmatyczny. Nie ma co ukrywać:: to właściwy człowiek, na właściwym miejscu w obecnej chwili.
 
Podobno jedna rodzina u mnie we wsi przyjęła uchodźców z Ukrainy (kobiety z dziećmi) i potrzebują pomocy. Jutro z żoną szykujemy dla nich ubrania po córce, kurwa nie chciałbym żeby moja rodzina była na ich miejscu.
Lepiej tu niż tam. I tak mają szczęście w nieszczęściu. Sowiecki Hitler nie odpuści, a po kapitulacji zaczną się takie prześladowania jak za Berii, za czasów Stalina. Kurwa, to będzie dramat. Do armii jako mięso armatnie biorą głównie coś na wzór naszych patusów z ubogich, patologicznych rodzin.. Dzicz. Tortury, gwałty, morderstwa, szabrownictwo.
 
Zakładając że to prawda - jaka powinna być nasza konkluzja w kontekście rosyjskiego ataku? Przyjąć Rosjan jako wybawicieli od złego świata zachodu? Będziemy biedni ale nam LGBT nie wprowadzą? Bo szczepić będzie się trzeba i tak.
@lemmy oznaczam Cię również bo polajkowałeś w tej kwestii powyższą wypowiedź. Abstrahując już od treści blokowania kont, bo te informacje możecie sobie zweryfikować, smutna prawda niestety, reżim Trudeau takie rozporządzenia wydał. Chodzi mi obecnie o drugi człon wypowiedzi - nie wiem niby na jakiej podstawie takie konkluzje w kierunku przyjmowania polityki rosyjskiej wyciągać można w obliczu stwierdzenia, ze zachód toczy choroba? To jest próba na siłę rozpatrywania problemu w opcji czarno białej i do tego jeszcze problem aplikowania preparatów na covid wpleciona. Chodzi o to, że zachód ma w dupie życie ludzi w jakiejś tam Ukrainie i swoich obywateli ma również w głębokim poważaniu czego dowodem są te śmieszne sankcje nałożone na Rosję i wprowadzane zamordyzmy na swoich trenerach. Liczy się kasa, kontrola i władza oraz osłabianie wszystkich wokół za pomocć przeróżnych metod i środków, by efekty ich wprowadzania nie zagrażały tym interesom lub, by ewentualne koszta nie przewyższały zyski, a dla nas to romantyczne i życzeniowe myślenie oraz wyrazy oburzenia pozostają.
 
Chciałem sprawdzić jakis czas temu czy rzeczywiście Russia Today jest zbanowane w PL i mi nie odbiera i.... odbiera. Przekaz natomiast był taki ze UA to naziści tacy jak w latach 40tych ;)
 
Ma ktoś nagranie tej spalonej kolumny wojskowej? Wszędzie oznaczone jako +18, ale usunięte filmiki.
Tego szukasz?
 
Za chwilę będzie rozejm- rozmowy w których mediatorem będzie USrAel + Izrael. Podzielą krainę-U . Finał będzie taki, że Ruscy wezmą strategiczne tereny z dostępem do morza, zasobami i Kijowem a resztę tak miękko dołączą do Polin.
Polin a raczej Poliniacy zostaną z wrzodem do utrzymywania i milionami pijanych nierobów, których będzie trzeba głaskać i socjalnie wspommagać.
 
Z tym, że wspomniał również o tym iż o kapitulacji nie ma mowy. Dlatego to chyba raczej nie jest początek końca
Ale to może świadczyć o tym, że Putinowi trochę rura mięknie, bo na początku nie było mowy o żadnych rozmowach a teraz jest już gorzej.
Podobno jedna rodzina u mnie we wsi przyjęła uchodźców z Ukrainy (kobiety z dziećmi) i potrzebują pomocy. Jutro z żoną szykujemy dla nich ubrania po córce, kurwa nie chciałbym żeby moja rodzina była na ich miejscu.
I bardzo kurwa dobrze, prawidłowe, ludzkie zachowanie.
@Scurvol Muszę Ci zwrócić honor bo na kamerach to częściej niż wybuchy to słyszałem szczekanie psa. Tylko, że coraz więcej jest wyłączonych i teraz już zostały same hujowe. Ludzi w kijowie prawie nic. Już na prawde nie wiem co o tym wszystkim myśleć a siedze jak debil na tych kamerach już dobre kilka H.
Kijów to prawie 3-milionowe miasto o powierzchni ponad 800 km2, nie sugeruje się tym co widzisz na kilku kamerkach. Walki miejskie nie wyglądają tak jak w amerykańskich filmach, że nad wszystkimi budynkami popierdalają myśliwce a za każdym zaułkiem czai się czołg. To jest sukcesywne zdobywanie uliczki po uliczce, osiedla po osiedlu. Ataki rakietowe też realizuje się w strategiczne cele typu jednostki, itd. Lokalizacje typu jakieś place jakie są m. in. na tych kamerkach mają pewnie nikłe znaczenie strategiczne bo nadają się tylko do zorganizowania defilady po ewentualn zwycięstwie. kacapy dopiero próbują wejść do Kijowa i akcja dzieje się głównie na przedmieściach.

Nie wygląda jakoś przekonująco

To już wygląda rzekłbym trochę desperacko, bo nie wierzę, że kacapski wywiad nie ma rzetelnych informacji dot. nastrojów na Ukrainie.

Pojawiła się u mnie mała iskierka nadziei, że putler przekalkulował i to srogo i cały ta sytuacja będzie go kosztowała gruuubo więcej niż zakładał. Wciąż szansę na całkowitą obronę Ukrainy są iluzoryczne ale być może putler ugra dużo mniej niż planował i zapłaci za to wygórowana cenę przez co w ostateczności będzie na minusie.
 
Kurwa, nie piszcie "putler" bo czytałem takie teksty w 2014 na forum onetu i innych gówno serwisów i to taki cringe, że aż mnie zęby bolą :jimcarrey:
 
Tego szukasz?
Nie. To jest wczorajsze i raczej ofiary tam to Ukraińcy, a dziś była jakaś zasadzka na konwój zmierzający na Kijów, skończona podobno masakrą. Tylko nie idzie tego zweryfikować bo wszystkie filmiki pousuwane.
 
Zelenski uważa, że dzisiaj w nocy będzie intensywnie. Do jakiś tam wybuchów dochodzi przy kijowie bo coś tam słychać. Teraz nie wiem czy zarywać nocke i czekać na rozwój wydarzeń czy dać sobie spokój bo to tylko wizja Zelenskiego.
 
I bardzo kurwa dobrze, prawidłowe, ludzkie zachowanie.
Covidianinie z czapeczką z aluminium na głowie, to my zostaniemy z tymi ludźmi na utrzymaniu. Ruski i USrAel napcha kabzę kolejną rozbiorową zdobyczą a naiwne Poliniaki będa musiały tyrać na 3 zmiany za 2500 bo zusu od pensji będą oprowadzać 3000 miesięcznie. Mało tego do pracy pojadą rowerem, bo paliwo będzie po 7pln a na śniadanie kajzerka z plastiku kupiona w Biedrze za 5pln.
Polska to kraj frajerów i ty jesteś ich ambasadorem razem z Karateką. Wszystkie kraje siedzą cicho a wspaniałomyślna polska ŚLE BROŃ i PIENIĄDZE na Ukrainę
OBERWIEMY ZA TO i NIKT NAM WTEDY NIE POMOŻE jak w 1939r tylko dobije jak banderowcy
 
Kurwa, nie piszcie "putler" bo czytałem takie teksty w 2014 na forum onetu i innych gówno serwisów i to taki cringe, że aż mnie zęby bolą :jimcarrey:
Ulubione słowo Julek... najlepsze co widziałem jak na TT ogłoszenie "Wlk. Brytania wprowadza sankcje [...]", a pod spodem jakaś Julka: "Bardzo dobrze, a co to znaczy? Co to sankcje?". Ogółem mamy skretyniałe społeczeństwo, pod każdym postem u Boka i u Banzaia (ale i u innych) co najmniej jedno "A co to oznacza?" pisane przez Julkę lub skrajnego debila.
 
Covidianinie z czapeczką z aluminium na głowie, to my zostaniemy z tymi ludźmi na utrzymaniu. Ruski i USrAel napcha kabzę kolejną rozbiorową zdobyczą a naiwne Poliniaki będa musiały tyrać na 3 zmiany za 2500 bo zusu od pensji będą oprowadzać 3000 miesięcznie. Mało tego do pracy pojadą rowerem, bo paliwo będzie po 7pln a na śniadanie kajzerka z plastiku kupiona w Biedrze za 5pln.
Polska to kraj frajerów i ty jesteś ich ambasadorem razem z Karateką. Wszystkie kraje siedzą cicho a wspaniałomyślna polska ŚLE BROŃ i PIENIĄDZE na Ukrainę
OBERWIEMY ZA TO i NIKT NAM WTEDY NIE POMOŻE jak w 1939r tylko dobije jak banderowcy
Za chwilę będzie rozejm- rozmowy w których mediatorem będzie USrAel + Izrael. Podzielą krainę-U . Finał będzie taki, że Ruscy wezmą strategiczne tereny z dostępem do morza, zasobami i Kijowem a resztę tak miękko dołączą do Polin.
Polin a raczej Poliniacy zostaną z wrzodem do utrzymywania i milionami pijanych nierobów, których będzie trzeba głaskać i socjalnie wspommagać.
Ty naprawdę myślisz ze Rosja chce nas napaść? Przecież wiedza ,ze nas się nie da zniszczyć poprostu im się to nie opłaca.
 
Covidianinie z czapeczką z aluminium na głowie, to my zostaniemy z tymi ludźmi na utrzymaniu. Ruski i USrAel napcha kabzę kolejną rozbiorową zdobyczą a naiwne Poliniaki będa musiały tyrać na 3 zmiany za 2500 bo zusu od pensji będą oprowadzać 3000 miesięcznie. Mało tego do pracy pojadą rowerem, bo paliwo będzie po 7pln a na śniadanie kajzerka z plastiku kupiona w Biedrze za 5pln.
Polska to kraj frajerów i ty jesteś ich ambasadorem razem z Karateką. Wszystkie kraje siedzą cicho a wspaniałomyślna polska ŚLE BROŃ i PIENIĄDZE na Ukrainę
OBERWIEMY ZA TO i NIKT NAM WTEDY NIE POMOŻE jak w 1939r tylko dobije jak banderowcy
Weź już kolego odstaw ten bimber pędzony na onucach, bo pierdolisz takie głupoty, że oczy bolą
 
Według M.Rubio (opisał dość dokładnie początek inwazji live - bo miał informacje odnośnie planów z wywiadu US), właśnie zaczyna się główny atak na Kijów.

Do tego z ciekawostek, według rosyjskich planów w ciągu 48 godzin Kijów miał być już otoczony i powinna być przeprowadzona "wymiana" ukraińskich decydentów. Do tego nie doszło póki co, ale 48 godzin jeszcze nie minęło.

A teraz najbardziej niepokojące. W razie niepowodzenia szybkiego przejęcia Kijowa Putinowi mogą puścić nerwy. Możliwa konfrontacja z NATO lub innym państwem ( Szwecja/Finlandia).

 
Back
Top