Konflikt Rosja-Ukraina

Ukraińcy walczą bardzo dzielnie. Gdzie się schowali Ci którzy uwierzyli w rosyjską propagandę i myśleli, że Ukraińcy to niec Naród i się szybko poddadzą i przejdą do armii rosyjskiej?

Polecam:

też medialnie ładnie to rozgrywają. Te przemówienia prezydenta Ukrainy, specjalnie unika słów Rosjanie tylko używa najeźdźcy.
Jestem od paru lat pod wrażeniem jego marketingu politycznego, ludzi od przemówień itp.
A ta szybka riposta na instagramie na doniesienia Ruskich, że uciekł: mistrzostwo
 
Kijowa broni m.in. 50 białoruskich ochotników... a ich kraj nieoficjalnie (bo oficjalnie ich wojsk nie widać) najechał Ukrainę. To tak jakby w Powstaniu Warszawskim walczył po naszej stronie batalion złożony z Niemców.
 
Taką wiadomość mi właśnie kumpela przyslala

A gdyby tak każdy z nas, jak tylko może, małym kroczkiem uderzył w tego świra i jego świtę. Każdy dolar mniej, to mniej dolarów na wojnę!

W Polsce jest około 1000 rosyjskich firm, najpopularniejsze z nich zna każdy z nas, a należą do nich:

AMIC - stacje benzynowe
KasperskyLab, Outpost, Dr.Web - programy antywirusowe
Aquaphor - filtry do wody
Aeroflot - linie lotnicze
Rexona i Dove - kosmetyki
Strabag i Hochtief - firmy w których znaczne udziały ma przyjaciel putina (pisownia celowa)
Cenega - wydawca gier
CEDC - producent "polskich" alkoholi, a także dystrybutor wielu marek jak:
- wina: Carlo Rossi, Sutter Home, Shiraz, Cabernet Sauvignon, Zinfandel, Pinot Grigio, Barefoot .
- piwa: Budweiser, Corona.
- whisky: Grant's, The Balvenie, Glenfiddich, Tullamore Dew, Old Smuggler, William's.
- koniaki: Camus, Remy Martin.
- brandy: Torres.
- rum: Senorita.
- tequile: Sierra, Patron.
- giny: Finsbury, Hendrick's.

A także: Cinzano, Grappa Primavera, Metaxa, Old Pascas, Canario, Ouzo, Piper Heidsiec

Ja od dziś przyjmuję prostą zasadę: Rosyjskie - nie dziękuję!
 
Kijowa broni m.in. 50 białoruskich ochotników... a ich kraj nieoficjalnie (bo oficjalnie ich wojsk nie widać) najechał Ukrainę. To tak jakby w Powstaniu Warszawskim walczył po naszej stronie batalion złożony z Niemców.
50 do batalionu to trochę mało, ale fakt już przy pierwszej fazie konfliktu byli różni dziwni ochotnicy. Od nazistów po zadeklarowanych rewolucjonistów tak po jednej jak i po drugiej stronie:confused:
 
Taką wiadomość mi właśnie kumpela przyslala

A gdyby tak każdy z nas, jak tylko może, małym kroczkiem uderzył w tego świra i jego świtę. Każdy dolar mniej, to mniej dolarów na wojnę!

W Polsce jest około 1000 rosyjskich firm, najpopularniejsze z nich zna każdy z nas, a należą do nich:

AMIC - stacje benzynowe
KasperskyLab, Outpost, Dr.Web - programy antywirusowe
Aquaphor - filtry do wody
Aeroflot - linie lotnicze
Rexona i Dove - kosmetyki
Strabag i Hochtief - firmy w których znaczne udziały ma przyjaciel putina (pisownia celowa)
Cenega - wydawca gier
CEDC - producent "polskich" alkoholi, a także dystrybutor wielu marek jak:
- wina: Carlo Rossi, Sutter Home, Shiraz, Cabernet Sauvignon, Zinfandel, Pinot Grigio, Barefoot .
- piwa: Budweiser, Corona.
- whisky: Grant's, The Balvenie, Glenfiddich, Tullamore Dew, Old Smuggler, William's.
- koniaki: Camus, Remy Martin.
- brandy: Torres.
- rum: Senorita.
- tequile: Sierra, Patron.
- giny: Finsbury, Hendrick's.

A także: Cinzano, Grappa Primavera, Metaxa, Old Pascas, Canario, Ouzo, Piper Heidsiec

Ja od dziś przyjmuję prostą zasadę: Rosyjskie - nie dziękuję!
I dopisała, że ikea produkuje szklanki w ruskach :lol:
 
Ukry mają priorytety

1645822217370.png
 
Ciekawe, że nikt nie cisnie Białorusi i Łukaszence, nie robią z niego wspolnika mordercy ani bandyty, tak jakby cały czas zostawiali mu możliwość wycofania się z układu z Putinem.
Wygląda to tak jakby ktoś koordynował przekaz...
Może w końcu poszli po rozum do głowy?
 
Taką wiadomość mi właśnie kumpela przyslala

A gdyby tak każdy z nas, jak tylko może, małym kroczkiem uderzył w tego świra i jego świtę. Każdy dolar mniej, to mniej dolarów na wojnę!

W Polsce jest około 1000 rosyjskich firm, najpopularniejsze z nich zna każdy z nas, a należą do nich:

AMIC - stacje benzynowe
KasperskyLab, Outpost, Dr.Web - programy antywirusowe
Aquaphor - filtry do wody
Aeroflot - linie lotnicze
Rexona i Dove - kosmetyki
Strabag i Hochtief - firmy w których znaczne udziały ma przyjaciel putina (pisownia celowa)
Cenega - wydawca gier
CEDC - producent "polskich" alkoholi, a także dystrybutor wielu marek jak:
- wina: Carlo Rossi, Sutter Home, Shiraz, Cabernet Sauvignon, Zinfandel, Pinot Grigio, Barefoot .
- piwa: Budweiser, Corona.
- whisky: Grant's, The Balvenie, Glenfiddich, Tullamore Dew, Old Smuggler, William's.
- koniaki: Camus, Remy Martin.
- brandy: Torres.
- rum: Senorita.
- tequile: Sierra, Patron.
- giny: Finsbury, Hendrick's.

A także: Cinzano, Grappa Primavera, Metaxa, Old Pascas, Canario, Ouzo, Piper Heidsiec

Ja od dziś przyjmuję prostą zasadę: Rosyjskie - nie dziękuję!
Co do cenegi to została przejęta przez Chińczyków, Te cent oraz takie info poniżej

 
Co do cenegi to została przejęta przez Chińczyków, Te cent oraz takie info poniżej

Jak temat gier to po prostu nie kupujcie gier od rosyjskich studiów jak 1C. W ogóle a propos popkultury, cholernie mnie ciekawi teraz opinia Głuchowskiego.
 
No gdzie ta bitwa o kijów. Od rana pierdolą o wielkiiej bitwie a jeszcze przed chwilą była cisza totalna. Zychowicz to psychol wojenny i on chce żeby jego przepowiednie się spełniły. Póki co w kijowie nic się nie dzieje

Kijów właśnie jest bombardowany
 
Mamy tu jakiegoś majstra co by mógł się dowiedzieć skąd jest to zdjęcie? Jakieś rejestracje może cos
hhhhh.jpg
 
Wielka Brytania dołącza do Polski i Czech zamykając przestrzeń powietrzną dla rosyjskich samolotów
 
. Jedyna niewiadomą jest to co tam w tych wielkich Chinach zalega na poligonach, bo to że światu się nie chwalą wszystkim to pewne. No to sobie poteoretyzowaliśmy. :)
Po tym jaką oni mają historie podbojów coś czuję że jak włącza się do zabawy to przeniosą wojnę na zupełnie nowy nieznany nam wcześniej poziom.
 
 
Ciekawe, że nikt nie cisnie Białorusi i Łukaszence, nie robią z niego wspolnika mordercy ani bandyty, tak jakby cały czas zostawiali mu możliwość wycofania się z układu z Putinem.
Wygląda to tak jakby ktoś koordynował przekaz...
Bo łukaszenka to już tylko błazen, obiła mi się w Internecie plotka (ale całkiem prawdopodobna), że białoruskie wojska meldują bezpośrednio do rosji.
Ciekawi mnie jakie znaczenie mają morale. U Ukraińców na pewno bardzo wysokie, kacapy natomiast ostatnie dwa miesiące spędzili w błocie na ppligonie i najeżdżają bratni naród a uzasadnienie tego przez putlera jest tak abusrdalne, że nawet pomimo wielu lat ostrej propagandy dla wielu z nich śmierdzi to z daleka.
 
Bo łukaszenka to już tylko błazen, obiła mi się w Internecie plotka (ale całkiem prawdopodobna), że białoruskie wojska meldują bezpośrednio do rosji.
Ciekawi mnie jakie znaczenie mają morale. U Ukraińców na pewno bardzo wysokie, kacapy natomiast ostatnie dwa miesiące spędzili w błocie na ppligonie i najeżdżają bratni naród a uzasadnienie tego przez putlera jest tak abusrdalne, że nawet pomimo wielu lat ostrej propagandy dla wielu z nich śmierdzi to z daleka.
Morale u kacapów top
received_994260261488458.jpeg
 
Back
Top