Konflikt Rosja-Ukraina

Gdzie niby propsuje ruskich banderowcu ?
Patrz synek, idealnie wpisujesz się w kanony ruskie trollowania pierdoląc takie bzdury:
Za chwilę będzie rozejm- rozmowy w których mediatorem będzie USrAel + Izrael. Podzielą krainę-U . Finał będzie taki, że Ruscy wezmą strategiczne tereny z dostępem do morza, zasobami i Kijowem a resztę tak miękko dołączą do Polin.
Polin a raczej Poliniacy zostaną z wrzodem do utrzymywania i milionami pijanych nierobów, których będzie trzeba głaskać i socjalnie wspommagać.
N stron wstecz któryś z userów wkleił tutaj ABC internetowej propagandy, dokładnie się przyjacielu wpisujesz w te trendy. Możesz mnie lżyć od banderowców czy chuj wie kogo jeszcze, ale nie zmieni to faktu, że jesteś zwykłą kacapską rurą parafrazując Matiego G
 
Last edited:
I pierwszy raz masz rację :gdzie:

Z Konfederacji
Kulą w płot, gdybyś śledził moje wpisy zamiast z picksem99 bezdomnych, to byś wiedział, że jestem pierwszym krytykiem obnażającym fałszywą opozycję czyli Konfederację
Noworosji (czytaj Rostowa nad Domem)
poznaniak z dziada pradziada

Jutro o 11 mam klienta na jedno z mieszkań we Wrocku które miały być dla dzieci.
Nie będą w Polsce mieszkały z debilami i półgłówkami.
Tu przez was dzieciaki nic się nie zmieni ! Nie ma szans. W przyszłości czekają nas następne wojny, rozbiory i okupacje, bo naród nie wyciąga żadnych wniosków tylko brnie z pokolenia na pokolenie w głupocie.
 
To cię najbardziej złotówo boli. Najpierw odmawiasz zwykłym ludziom pomocy a za chwilę płaczesz, że zostaniemy z tym sami jak w 39 - pojemność twojego mózgu jest za mała, żebyś pamiętał co pisałeś 2 zdania wcześniej.
Kolego, nie ma sensu wchodzić w ogóle w polemikę z tym trollem. Typ elegancko sieje ferment pierdoląc bzdury w tak wyrafinowany sposób, by jednoznacznie się nie dać zidentyfikować jako internetowa onuca. Ja np w mniemaniu tego Pana jestem banderowcem, a ty żyjesz w Polinie, a nie w Polsce. Wjebałem się nierozważnie będąc wypitym w dyskusje, ale już kończymy to, bo to jak gadanie z jamnikiem.
Króciutko na koniec:
 
Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) ogłosiła: Rosyjscy zawodnicy dalej będą mogli brać udział w zawodach, startować pod rosyjską flagą, ale w trakcie dekoracji jeśli wygrają to będą mieli grany hymn FIS. Mi się podobało dziś zachowanie komentatorów Eurosportu którzy nie komentowali skoków Rosjan.
 
Ostatni z tej serii tweetów to własna opinia Łukasza. Pod którą nie da się nie podpisać
1645834946770.png
 
I pierwszy raz masz rację :gdzie:


Kulą w płot, gdybyś śledził moje wpisy zamiast z picksem99 bezdomnych, to byś wiedział, że jestem pierwszym krytykiem obnażającym fałszywą opozycję czyli Konfederację

poznaniak z dziada pradziada

Jutro o 11 mam klienta na jedno z mieszkań we Wrocku które miały być dla dzieci.
Nie będą w Polsce mieszkały z debilami i półgłówkami.
Tu przez was dzieciaki nic się nie zmieni ! Nie ma szans. W przyszłości czekają nas następne wojny, rozbiory i okupacje, bo naród nie wyciąga żadnych wniosków tylko brnie z pokolenia na pokolenie w głupocie.
O chuj, skoro mnie tu z picksem kojarzysz to będziemy lecieć na grubo. Poznaniak z dziada pradziada? Więc chuja wiesz o Wołyniu, wszak twoi bliscy na tym nie ucierpieli (a moi owszem), tak więc masz gówno do gadania. :)

1. Mówisz o siedzeniu cicho - wiadomo, chuj z nas jest, a nie poważny partner do rozmowy na takim szczeblu, ale jeżeli kurwa twierdzisz, że powinniśmy zamknąć ryj, kiedy ważą się losy naszego sąsiada to jesteś -> wróć dwa posty wyżej: Jebaną kacapską rurą!

2. Niby nie propsujesz Rosji, ale w każdym wpisie walisz po ukrach (i tu jeśli chodzi o kwestie historyczne zasadniczo masz rację, bo przez zaszłości historycznie nie mam powodów, żeby kochać Ukraińców, ale w twojej opinii i tak jestem jebanym banderowcem xD) i wieszczysz tutaj scenariuszem rodem z ruskich sociali xD Zrozum człowieku, że historia historią, ale tutaj kurwa chodzi o masę zwykłych Kowalskich, tyle że zamiast na imię Andrzej to ma na imię Andrij. Aż tak cię kurwa boli to, że ktoś chce pomóc ludziom spierdalajacym przed najeźdźcą? Jakim kurwa trzeba być człowiekiem, żeby komukolwiek wypominać chęć pomocy ludziom, którzy tej pomocy potrzebują, ja pierdole...

3. I last but not least, bo już nie chce mi się przedzierać przez historię twojego postowania - co Ci to USA zrobiło? Nie wiem, zielonej karty nie dostałeś czy cię na lotnisku nie puścili dalej? Każdy tutaj doskonale wie, że Biden to pała, ale próbując z uporem maniaka oczerniać amerykańską armię, która przy systemie rządów w USA ma bardzo ograniczoną swobodę jeśli chodzi o jakiekolwiek działania znów kreujesz się zgadnij na kogo... Tak bracie, zrobiłeś to, dostaniesz za chwilę czerwoną gwiazdę! A to pierdolenie o Usraelu to już creme de la creme twojego odklejonego od rzeczywistości pierdolenia i potwierdzenie, że z rozumem i godnością istoty ludzkiej to ty nawet nie stałeś obok

JEBAĆ RUSKICH I PUTINA HEJ HEJ!
 
Last edited:
Tu są prawdziwi beneficjenci konfliktu
klik
A Poliniacy dostaną 60 letnie babcie z UA na utrzymanie i euro po 4,70 Ewentualnie jeszcze adopcja psa z Krainy-U
Ale kogo to obchodzi jest dobrze "Polacy nic się nie stało, nic się nie stało" chórem
 


26.02.2022 godz 01;34
spokój, spokój,spokój. Fajne te walki i bombardowania w kijowie, takie niesłyszalne
 
A to pierdolenie o Usraelu to już creme de la creme twojego odklejonego od rzeczywistości pierdolenia i potwierdzenie, że z rozumem i godnością istoty ludzkiej to ty nawet nie stałeś obok
Nie produkuj się, bo nie zadam sobie trudu by to czytać. Leć do picksa99 pisać o dymach i bezdomnych ewentualnie jakieś kibolskie przyśpiewki dla patoli z rodzin DDA Pa :kis:


26.02.2022 godz 01;34
spokój, spokój,spokój. Fajne te walki i bombardowania w kijowie, takie niesłyszalne

Bartosiak z duchem Targalskiego polecieli na jednorożcu połamać łokcie kacapom i jest już spokój.
 
Last edited:
Nie produkuj się, bo nie zadam sobie trudu by to czytać. Leć do picksa99 czytać o dymach i bezdomnych ewentualnie jakieś kibolskie przyśpiewki dla patoli z rodzin DDA Pa :kis:

Bartosiak z duchem Targalskiego polecieli na jednorożcu połamać łokcie kacapom i jest już spokój.
Oho, zaorano onuce to już w akcie desperacji odpalono protokół ignorancja :juanlaugh: Zorientuj się synek w forumowych realiach, a potem zacznij siać ferment (chujowo was tam szkolili, nie ma co, skoro nawet na głupim hejterskim forum nie umiesz zyskać przewagi). Kolorowych koleżko, trzymaj się ciepło, pozdrów Saszkę i peace and love :gabi_much_love:
 
Więc chuja wiesz o Wołyniu, wszak twoi bliscy na tym nie ucierpieli (a moi owszem)
Ja dziś mocno kibicuje Ukrainie, chce by była wolna i będę wspierał ich jako ludzi jeśli będzie trzeba. Nie żywię do nich nienawiści, a mógłbym. Moi pradziadkowie uciekli z Wołynia w trakcie pogromów, UPA zabiła bestialsko brata prababci. Pamiętam ją słabo bo zmarła jak byłem mały, ale pod koniec życia (a żyła 97 lat) to wszystko wróciło i potrafiła siedzieć z nami w pokoju i krzyczeć "nie zabijajcie go" itp., dziadków mojego ojczyma również zabito na Wołyniu, jego matka jako małe dziecko z trudem przedarła się do Polski. Moja prababcia z drugiej strony zwiała spod Tarnopola bo Ukraińcy się na Polaków czaili. Mógłbym ich nienawidzić za krzywdy jakie wyrządzili mojej rodzinie... ale dziś dla mnie są jako naród bohaterami i nie potrafię im nie kibicować, bo wolna Ukraina to jest to co jest potrzebne też nam, a do tego... tam giną niewinni ludzie, ludzie którzy nic nikomu nie zawinili. A ja mam nadzieję, że dzięki temu w ich tożsamości narodowej będą nowi bohaterowie i sami Ukraińcy uznają skurwysyna Banderę i resztę skurwysynów z UPA za ludzi niegodnych pamięci. Oby zamiast nich bohaterami zostało 13 z Wyspy Węży.
 
Ja dziś mocno kibicuje Ukrainie, chce by była wolna i będę wspierał ich jako ludzi jeśli będzie trzeba. Nie żywię do nich nienawiści, a mógłbym. Moi pradziadkowie uciekli z Wołynia w trakcie pogromów, UPA zabiła bestialsko brata prababci. Pamiętam ją słabo bo zmarła jak byłem mały, ale pod koniec życia (a żyła 97 lat) to wszystko wróciło i potrafiła siedzieć z nami w pokoju i krzyczeć "nie zabijajcie go" itp., dziadków mojego ojczyma również zabito na Wołyniu, jego matka jako małe dziecko z trudem przedarła się do Polski. Moja prababcia z drugiej strony zwiała spod Tarnopola bo Ukraińcy się na Polaków czaili. Mógłbym ich nienawidzić za krzywdy jakie wyrządzili mojej rodzinie... ale dziś dla mnie są jako naród bohaterami i nie potrafię im nie kibicować, bo wolna Ukraina to jest to co jest potrzebne też nam, a do tego... tam giną niewinni ludzie, ludzie którzy nic nikomu nie zawinili. A ja mam nadzieję, że dzięki temu w ich tożsamości narodowej będą nowi bohaterowie i sami Ukraińcy uznają skurwysyna Banderę i resztę skurwysynów z UPA za ludzi niegodnych pamięci. Oby zamiast nich bohaterami zostało 13 z Wyspy Węży.
Bo banderowców trzeba jebać, bezapelacyjnie i do samego końca. Nigdy nie powinniśmy zapomnieć co się stało 80 lat temu, ale jeśli ktoś tego żałuje i przeprasza to naprawdę niczym złym jest wybaczyć. Pokolenia, które teraz cierpią przez ruską inwazję nie są temu winne i jeżeli ktoś dalej chce ich poniżać przywołując argument Wołynia jest zwykłym śmieciem. To są kurwa zwykli ludzie, którzy cierpią przez skurwysyna siedzącego na Kremlu, bo zamarzyło mu się nowe rosyjskie imperium. Naprawdę, nie musimy Ukraińców lubić, ale wykażmy choć odrobinę empatii i szacunku względem, jakby nie patrzeć, młodego narodu, który postawił się niedźwiedziowi, który militarnie jest w stanie wpierdolić pół Europy
 
tu macie kilka kamer plus pitolenie jakiegoś ludka z ueseja. CZekamy na pierdolnięcie, ale ja ciągle sceptycznie do tego podchodzę. władek nie rozdupcy KIjowa. Zakładam że za kilka dni będą negocjacje i wschód sobie wezmą, tyle

 
Last edited:
tu macie kilka kamer plus pitolenie jakiegoś ludka z ueseja. CZekamy na pierdolnięcie, ale ja ciągle sceptycznie do tego podchodzę. władek nie rozdupcy KIjowa. Zakładam że za kilka dni będą negocjacje i separtytstyczny wschód stanie się rosyski, tyle


 
xDDDDDDDD

Polak w garażu pod Częstochowa wyklepie. Za tydzień na allegro nówka nie bitą, niski przebieg.


Co do obronnosci ja się zgadzam. Wyjebać 500+ i inne gówno programy kupujące wyborców i poprostu jebać to w obronność. Nas historia powinna nauczyć tego już dawno.

W Polsce to blkacharzy już tylko Ukry. Ale lakierować nie potrafią.
 
Gdzie niby propsuje ruskich banderowcu ?
Co Wam tak ciśnienie skacze? Rododendron niczym nie zasłużył sobie przecież na tak grubego kalibru wyzwisko.
jesteś -> wróć dwa posty wyżej: Jebaną kacapską rurą!
Odpowiedzieć można (raczej niesłusznie) takim tt:



Zimniak ma poglądy bardzo egzotyczne i temperamentny z niego gość potrafiący być strasznie irytujący. Ty jak widzę dość łatwo się unosisz (mam podobnie) i zgadzam się, że zdecydowana większość ludzi z Ukrainy to normalni ludzie, a jedynie margines marginesu to wyznawcy banderyzmu, a jeśli o Rosjan chodzi - tu już raczej nie jest tak kolorowo moim zdaniem. Oczywiście skrajne poglądy wyraża zapewne również zdecydowana mniejszość, jednak wielu deklaruje wsparcie dla działań Putina (ciekawe jaka liczba z nich robi to absolutnie szczerze i świadomie, a nie ze strachu, komformizmu i w efekcie zmanipulowania). :beer:

@Scurvol :
Image


Image


 
Last edited:
Francuscy szmaciarze, by wyjść z twarzą z robienia lachy Putinowi, dopiero teraz wspominają o wysłaniu sprzętu wojskowego na Ukrainę. Teraz, gdy niewiadomo czy Kijów wytrzyma do rana. No przecież chcieliśmy pomóc; tak będą tłumaczyć swoje Putinowskie skundlenie.
 
TY KURWA DEBILU:DC:

Jeśli nie trolujesz to jesteś największym imbecylem tego forum, bijąc sanocką gwiazdę na głowę.

EDIT, nie no bez przesady, zaraz po nim :-)

BBC również potwierdza:

"– Kiedy wczoraj umówiliśmy się, że rano przyjdę do studia, nie wyobrażałam sobie, że o godz. 3 nad ranem londyńskiego czasu dowiem się, że mój dom został zbombardowany — opowiadała dziennikarka BBC Olga Malchewska w rozmowie z prezenterką Karin Giannone."

 
Back
Top