Konflikt Rosja-Ukraina

Kolego, pisales tu o jakis ukrainskich znajomych na miejscu. No spoko, pewnie nie maja interesu w tym zeby Ci klamac. Jest tylko jedno male ale a mianowicie nie masz pojecia czy te Twoje zrodla informacji nie powtarzaja po prostu narracji tamtejszych mediow, ktora z prawda moze miec niewiele wspolnego. Taki przyklad Ci podam. Mam znajoma mieszkajaca w Irlandii i swego czasu kolezanka bedaca na miejscu tlumaczyla jej istote protestow spod znaku blyskawicy i kim jest niejaka Lempart. Oczywiscie stek totalnych bzdetow, powtorzonych slowo w slowo za TVN-em, takze to, ze ktos jest na miejscu nie zawsze oznacza, ze jest wiarygodnym zrodlem informacji.

Wojna na Ukrainie toczy sie od 2014 roku w jej wschodniej czesci. Jakos wczesniej byla totalna cisza w tym temacie i nagle teraz postanowiono grzac temat do porzygu, sugerujac, ze mamy do czynienia z czym nowym czyli standardowo w przypadku totalnej medialnej manipulacji. Bedziemy teraz epatowani (juz jestesmy) filmikami wlasnie ze wschodniej Ukrainy, ktore wczesniej niekoniecznie byly popularne ale te rzeczy dzieja sie tam od 8 lat. (16 tys ofiar po stronie ukrainskiej) Tak wlasnie wygasza sie tzw pandemie, takze zanim ZNOWU zaczniecie srac w majty i brandzlowac sie tu w festiwalu spierdolenia kto boi sie bardziej to wezcie pod uwage fakt, ze to wlasnie o ten strach chodzi i ze to celowa zagrywka. Juz fruwaja po tzw mainstreamie totalne fejki w stylu Bergamo
Ty się chyba za bardzo zafiksowałeś w temacie mediów i tego jak One manipulują po to żeby społęczeństwo się bało i ja CI przyznaje w tym punkcie 100% rację. Ale nie pierdol mi, że nic nowego się tam nie dzieje od 8lat bo Oni zaraz zajmą Kijów czy Ci się wydaje to fake czy nie to jest realna sytuacja. Ukry ode mnie z miasta zwalniają się właśnie w tym momencie z roboty i lecą bronić swojego kraju. Sytuacja jest nowa bo Rosja po prostu zdobywa Ukraine a nie tylko jej część. Chociaż dalej jestem zdania, że po zdobycviu Kijowa zaczną się rozmowy.

Mem dla rozluznienia atmosfery bo Fb to mam tak zajebane, że aż nie wierze.
274143371_1580704095644117_285088251845590424_n.jpg


Kadyrow też pewnie dla beki zebrał sobie wojsko.... Nie chce sie tutaj sprzeczac bo tak na prawde za kilka dni bedzie wiadome kto miał rację.
 
Last edited:
Zmieniłeś już profilowe na pejsbuku?
Przecież to było wiadome że wielka lewacka unia i NATO wypnie się na Ukrainę dupą i będą grozić wielkimi sankcjami które Putin ma w dupie.
Za dużo biznesów mają z Ruskimi i nie mogą sobie pozwolić na otwarty konflikt, bo wrazie co by ich kacapy (+Chiny) zmioty z planszy.

Ukraina to torcik dla Rosji. Nowoczesny przykład jak się robi rozbiór. Potrzebują zasobów i tyle. Weszli i wzięli co swoje. Jak ma się sama Ukraina obronić przed taką zorganizowaną inwazja? Bez szans.
Jakby to miała być wojna to by w jeden dzien zrobili z Ukrainy dziurę w ziemi.
Mniej oglądaj tvnu.

To się nie skończy na Ukrainie
 
Wojna na Ukrainie toczy sie od 2014 roku w jej wschodniej czesci. Jakos wczesniej byla totalna cisza w tym temacie i nagle teraz postanowiono grzac temat do porzygu, sugerujac, ze mamy do czynienia z czym nowym
Czyli co mistyfikacja, hemoglobina nic się dzieje? :lol:
No chyba nie. Fejki latają, nie wszystko wiemy, obie strony ku chwale swoich sieją propagandę. Ale to nie znaczy, że nic się dzieje.

Samo to co mówi Putin o Ukrainie to już bardzo wiele mówi. Nie certoli się.
Tak jak fakt, że ruskie wojska stacjonują na Białorusi jak u siebie, I nie wyjdą stamtąd zapewne przez lat naście do przodu już bardzo wiele zmienia.

Nie mówiąc o Ukrainie, w której faktycznie jest bardzo wiele niewiadomych jak to realnie wygląda.
 
ty przestan chlopie pisac jakbys tam byl bo nie jestes. Jedyne co jestes to znowu jestes robiony w chuja EOT
Ja się akurat w huja nie dałem zrobić i jestem bardzo wyczulony na manipulacje dlatego w ogole nie czytam TT ani nie oglądam mediów. Obserwuje natomiast poruszenie ukraińców któych znam i z którymi pracuje. Jeżeli ktoś chce mi wmówić, że tam nic nowego się niedzieje od 8 lat bo przez te 8 zgineło już tam 16tys Ukrainców to nie mogę się zgodzić z jego tezą. Myśle, że najbliższe dni dadzą szerszy horyzont na debatowanie o tym. EOT
 


Efekt Putina na swoich ludzi. Chłop był troszkę nerwowy, Putin się uśmiechnął i chłop już nie wiedział jak dobrać jakiekolwiek słowa

Jebaniec ma silną psychę. Dziennikarka próbuje mu cisnąć nt wyborów, a on twardy jak skała próbuje z niej kpić. Ani chwili zawahania. Co mi tu pani pierdoli? Mistrz świata w paleniu głupa.
W podobny sposób pewnie urabiał Andżelę i wielbiciela mocno leciwych pań ze stolicy bagietek.

 
Kolego, pisales tu o jakis ukrainskich znajomych na miejscu. No spoko, pewnie nie maja interesu w tym zeby Ci klamac. Jest tylko jedno male ale a mianowicie nie masz pojecia czy te Twoje zrodla informacji nie powtarzaja po prostu narracji tamtejszych mediow, ktora z prawda moze miec niewiele wspolnego. Taki przyklad Ci podam. Mam znajoma mieszkajaca w Irlandii i swego czasu kolezanka bedaca na miejscu tlumaczyla jej istote protestow spod znaku blyskawicy i kim jest niejaka Lempart. Oczywiscie stek totalnych bzdetow, powtorzonych slowo w slowo za TVN-em, takze to, ze ktos jest na miejscu nie zawsze oznacza, ze jest wiarygodnym zrodlem informacji.

Wojna na Ukrainie toczy sie od 2014 roku w jej wschodniej czesci. Jakos wczesniej byla totalna cisza w tym temacie i nagle teraz postanowiono grzac temat do porzygu, sugerujac, ze mamy do czynienia z czym nowym czyli standardowo w przypadku totalnej medialnej manipulacji. Bedziemy teraz epatowani (juz jestesmy) filmikami wlasnie ze wschodniej Ukrainy, ktore wczesniej niekoniecznie byly popularne ale te rzeczy dzieja sie tam od 8 lat. (16 tys ofiar po stronie ukrainskiej) Tak wlasnie wygasza sie tzw pandemie, takze zanim ZNOWU zaczniecie srac w majty i brandzlowac sie tu w festiwalu spierdolenia kto boi sie bardziej to wezcie pod uwage fakt, ze to wlasnie o ten strach chodzi i ze to celowa zagrywka. Juz fruwaja po tzw mainstreamie totalne fejki w stylu Bergamo
Patrzcie wojny nie ma!! Wie o tym jeden jedyny oświecony @Scurvol. Wszystko by się udało gdyby nie ten jeden klikacz z cohones, dzięki niemu świat pozna prawde!
 
Wojna jest tam gdzie byla, dokladnie to napisalem. Widze, ze znowu jest to samo co z corona-psychoza. :facepalm:
Ale zobacz, ze Ty też się zachowujesz jakbyś był zmanipulowany i nie docierają do Cb nawet suche fakty. Czy potwierdzeniem dla Ciebie będzie to jak zginie tam więcej niż 16 tys ludzi w mniej niż w 8lat czy to też nic nie da? Prowadziśz dokładnie taką samą gre jak media.
 
Ludzie, czy Wy nie rozumiecie, że ta cała wojna na Ukrainie jest tylko po to by odwrócić naszą uwagę od wirusa? Ile tam zginęło ludzi w jeden dzień? 200-300? To tyle ile zabija wirus CODZIENNIE od początku pandemii!
Wreszcie, dzięki staraniom odpowiedzialnych ludzi, dzięki dezynfekcji, dzięki noszeniu maseczek i w końcu DZIĘKI SZCZEPIENIOM(!!!) wirus jest w odwrocie. I tu wchodzą agenci śmierci, planu depopulacji! Nie pasuje im nasze zaangażowanie, nasza walka z wirusem, więc zaczynają wojnę! Teraz nikt nie pamięta o maseczkach, nie pamięta o rękawiczkach, o zachowaniu dystansu społecznego! Agenci zła z konfederacji jeszcze to pogłębiają!

Ludzie, noście maseczki! Proszę!
 
Ciekawy jestem skąd Ty to wiesz?

Reszta świata się myli bo wszystkie fałszują media sytuację. Ok.
Pytanie skąd Ty masz te tajne informacje, że nic się nie dzieje.
To są niestety pożyteczni idioci jak niektórzy mówią. Analitycy cyfrowi zauważyli, że teorie jakoby na UA nic się nie działo, posty prorosyjskie etc., zazwyczaj padają w sieci z kont które negują pandemię, kolportują treści antyszczepionkowe itp., aż jestem ciekaw co twierdzą Edyta Górniak i Viola Kołakowska, ale nie jestem tak zjebany by to sprawdzać.
 
Wojna jest tam gdzie byla, dokladnie to napisalem. Widze, ze znowu jest to samo co z corona-psychoza. :facepalm:
O tak, nic się zupełnie nie zmieniło. Wychodzi na to, że jedyną osobą na świecie która zna prawda i nie dała się zmanipulować jesteś Ty. Ciekawe co taki przebiegły umysł robi na co dzień. Pewnie jesteś cichym doradcą największych strategów tego świata co?

Teraz jest syndrom, że osoby które nie popierały szczepień i wątpiły w pandemie, wątpią teraz we wszystko inne. Jesteś tego idealnym przykładem.
Ja sam sram na covida i szczepienia, ale nie neguje oczywistego rozpętania wojny.
 
Wojna jest tam gdzie byla, dokladnie to napisalem. Widze, ze znowu jest to samo co z corona-psychoza. :facepalm:
Dzieje się więcej niż wcześniej i to na wielu frontach.
Dzisiaj szykowałem 2 busy zaopatrzenia medycznego do Kijowa także tam faktycznie jest gorąco.
Fejki latają, ale nie da się ukryć że sytuacja jest wyjątkowa.
 
Back
Top