Konflikt Rosja-Ukraina

Jeszcze lepsze było jak potem napisał, że w Rosji protestują przeciwko wojnie a policja nie interweniuje.
Po obejrzeniu Hejt Parku stwierdzam, że Korwin nie ma sobie równych w Polsce - najlepszy standuper w kraju.
Co Korwin mówił? Coś odpierdolił? Miało to wszystko sens? Dasz radę w paru słowach opisać? Nie mam możliwości odsłuchania
 
Rucham te ukrainę kutasem,bez miłości.
Wczoraj przychodzi do knajpy parka ukraińska złożyć zamówienie(12 osób,koszt 820zl) na dzisiejszy wieczór ,bo mają imprezę.
Tam wojna,oni tu mają konkretną wyjebke , a ja mam się martwić?
Ewentualnie mogę wstawić ukraińską flagę na pejsbuku. Ponoć pomaga.
my-nigga-mahnigga.gif
 


Rozdają broń ochotnikom:



Ciekawe ile tej broni później znajdzie się na terenie RP

Wszystko, chyba że pogubią po pijaku. Jest to trochę motywacja, żeby całej gotówki w domu nie trzymać.
Może to zły temat, ale jak Wy się zabezpieczacie na "trudne czasy" ?(o gumce w portfelu nie trzeba pisać :) )
Wbrew pozorom, Krypto ma sens (nie trzeba mieć fizycznie nic przy sobie), złoto w ogródku to standard, o pełnym baku w aucie to już każdy wie :jump:
Znajomy opowiadał, że cały zapas nafty sprzedał w kilka godzin, agregaty już po wichurach schodzą na pniu, sprzedaż lamp naftowych bije rekordy sprzedaży itp
 
To sobie sprawdz co w hejt parku przewidywał Korwin. To jest zaprzeczenie tego co się dzieje. Korwin mówił że Rosja na bank nie wjedzie i nie ma co się bać że będzie wojna na Ukrainie. A teraz jest wojna i Korwin wiedzial że Rosja się do niej przygotowuje od 10 lat, tak jak podają w cytowanym artykule?
Ale Horbany, Simony, Niedzielskie i "oficjalne dane z ministerstwa" są dla Ciebie nadal 100% wiarygodne :beczka:

Zabawny jesteś w tym swoim zacietrzewieniu
 
Wszystko, chyba że pogubią po pijaku. Jest to trochę motywacja, żeby całej gotówki w domu nie trzymać.
Może to zły temat, ale jak Wy się zabezpieczacie na "trudne czasy" ?(o gumce w portfelu nie trzeba pisać :) )
Wbrew pozorom, Krypto ma sens (nie trzeba mieć fizycznie nic przy sobie), złoto w ogródku to standard, o pełnym baku w aucie to już każdy wie :jump:
Mam w ogrodzie prywatny śmigłowiec, w dwie godziny mogę być w Niemczech z rodziną, nawet jak będzie zamknięty ruch...
 
Ale Horbany, Simony, Niedzielskie i "oficjalne dane z ministerstwa" są dla Ciebie nadal 100% wiarygodne :beczka:

Zabawny jesteś w tym swoim zacietrzewieniu
To się nazywa wzorowy kolorowy obywatel RP.
Zero samodzielnego myślenia co z gówno mediów puszczą to łyka.

U mnie w bankach brakuje pieniędzy także ludzi popierdoliło na grubo.
 
"W tej wojnie wszystko jest prawdziwe: szaleństwo i okrucieństwo Putina, ukraińskie ofiary, bomby spadające na Kijów. Tylko wasze sankcje są udawane. Zhańbiły się te rządy UE, które blokowały trudne decyzje (m.in. Niemcy, Węgry, Włochy)" Donald Tusk
Mój Dziadek Świętej Pamięci mowil na Tuska 'świński ryj'... Pasuje idealnie :lol:
 
Myślę, że wielu sebiksów by jednak poszło bić ruska, choć niekoniecznie potrafiliby uargumentować o co toczy się walka
Chciałbym się mylić, ale...
... tajemnicą poliszynela jest że Ukraina tolerowała te bojówki nacjonalistów aby na wypadek wojny mieć pożytecznych wariatów. Przez to nie usunięto tabliczek ulic z nazwami Bandery. Mówili idiotyzmy o historii, ale pomagali społeczności przy granicy z Rosją, za darmo, po robocie...
Czy mamy takich wariatów na wypadek wojny?
Chciałbym w to wierzyć...

"W tej wojnie wszystko jest prawdziwe: szaleństwo i okrucieństwo Putina, ukraińskie ofiary, bomby spadające na Kijów. Tylko wasze sankcje są udawane. Zhańbiły się te rządy UE, które blokowały trudne decyzje (m.in. Niemcy, Węgry, Włochy)" Donald Tusk
Jest taka strategia: jedna ręka głaszcze, a druga daje w pysk.
Ruscy snajperzy strzelali od 2014 roku do Ukraińców jak do kaczek, a on mówił o sankcjach na Polskę za nieprzyjęcie uchodźców i kpił z obrony granicy z Białorusią.
Wojna nie jest od 2022 roku...

A jego następca robił kopiuj-wklej niemieckiej propagandy:


Wyjątkowo źli ludzie, niemieccy dziennikarze die Welta bronili Polski bardziej niż polscy politycy...

Jeszcze wypowiedź bez nazwisk, ogólnie jest takie zjawisko, ogólnie są winni, ogólnie jest tak atmosfera. Bo przecież jakby powiedział Merkel, Ursula, Scholz jesteście hańba, macie ruble w poduszce, a może kompromaty mają na was Ruscy -byłby szefem europejskiej frakcji? No sorry, ale ojro musi zgadzać...
 
Przede wszystkim jak jest wojna i mobilizacja, to nikt się nie pyta czy jesteś aktorem, influencerem czy sebixem, dostajesz powołanie, przydział i jesteś jednym z tysiąca takich samych żołnierzy. A jak spierdolisz to jesteś dezerterem, kończysz pod murem z dziurą w głowie, jak śmieć.

Kara śmierci zakazana, rzecznik dyscypliny UW napisał że woli marionetkowy rząd uzależniony od Berlina niż rząd wybierany przez Polaków.
Sorry twitter twitterem, ale ten człowiek jest wykładowcą akademickim. Jaka edukacja taka przyszłość narodu...
 
Wiecie, że słonecznik w Ukrainie to kwiat narodowy. Słuchałem akcje, że kobieta jakaś podeszła do ruskiego żołnierza opierdolila go z góry do dolu i kazala napakowac w kieszenie pestek słonecznika żeby na nim te kwiaty wyrosły jak zdechnie na ukrainie heheh

A teraz czytam ze w Kijowie rozdano już 18.000 kalachow mieszkańcom bo wszyscy chcą sie napierdalac z ruskimi.

Wczoraj jeden ukraiński żołnierz sam poszedł wysadzić most razem z sobą jak czołgi na niego wjeżdżały.
Oni ich naprawde nienawidzą.
To będą historie na kultowe filmy wojenne.
 
Zawsze wszyscy się śmieli z Ukrainy, że nie mają własnej historii. Właśnie mogą ją sobie napisać. Sytuacja coraz ciekawsza bo szczerze myślałem, że zwykli cywile nie będą chcieli się mieszać a tutaj widać duża chęć na obronę Kijowa.
 
Back
Top