Konflikt Rosja-Ukraina

Kara śmierci zakazana, rzecznik dyscypliny UW napisał że woli marionetkowy rząd uzależniony od Berlina niż rząd wybierany przez Polaków.
Sorry twitter twitterem, ale ten człowiek jest wykładowcą akademickim. Jaka edukacja taka przyszłość narodu...
Wyciągasz wnioski z twiterowych wpisów? Odpocznij sobie od tego, spróbuj myśleć samodzielnie. Internet jest zalany sprzecznymi informacjami, które po kilku minutach są już nieaktualne.
 
Tylko że wtedy to Cię zestrzelą
Przecież wszyscy co mieli uciec, uciekli zanim to się stało.

Po pierwsze to Rosja jako pierwsza puściła NOTAM dla swojego terytorium (mniej więcej godzinę przed Ukrainą) i nawet w ostatniej chwili dało się zwiać (jeśli ktoś lubi ryzyko).
 
Mój Dziadek Świętej Pamięci mowil na Tuska 'świński ryj'... Pasuje idealnie :lol:
I miał rację :) Nie jestem ani proPiS, ani proPO, ale pamięć mam dobrą.

rocks.jpg
 
Rosyjska karta na czasie YT
1645792374304.png

1645792422531.png



1645792533968.png




ale też niestety są materiały kanałów wspieranych przez rząd Rosji, ale jest to oznaczone...

Wyciągasz wnioski z twiterowych wpisów? Odpocznij sobie od tego, spróbuj myśleć samodzielnie. Internet jest zalany sprzecznymi informacjami, które po kilku minutach są już nieaktualne.
ja nie mówie o wpisach jakiś trolkontach, które są masowo tworzone, ani kontach polityków bo oni nie mają żadnych poglądów oprócz patrzenia na sondaże.
Ja mówie o ludziach, którzy są odpowiedzialni w Polsce za szkolnictwo wyższe (miedzy innymi dzięki temu człowiekowi Matczak nie został wywalony z UW za grożenie mobingiem), patrze na wpisy sędziów później widzę jak dzieki polskim sędziom na wolności są ludzie, którzy niszczyli zabezpieczenia na polskiej granicy....
Nie mówie też o wpisach z ostatniego dnia. Hołownia pisał w swojej ksiażce, że kiedyś elity (a raczej kasta) kraju były niczym bogowie z Olimpu z greckiej mitologii. NIby ludzie ich podobno widzieli, ale rzadko kto, rzadko kiedy i zawsze było to duże wydarzenie. Teraz każdy może popatrzeć co robią, obserwować i nagle okazuje sie, że ci ludzie ze szczytów to kpina nie elita...

Trudno nie widzieć skutków jeśli tak zachowują się ludzie, których trudno wywalić z roboty...
 
Czeczeńcy się szykują by dołączyć do Rosjan na Ukrainie... a pamiętacie jak miesiąc temu wybitny geopolityk z Częstochowy pierdolił, że Czeczenia powinna uderzyć na Rosję. Smutne to, że media do dziś piszą co gada ten odklejeniec i osoby wrażliwe na manipulacje wierzą w pierdolenie Marcinka.
 
Mateuszek zamyka ruch lotniczy nad Polską dla Rosji. I co zrobi, jak rosyjskie samolotu nie posłuchają? Kalingrad to praktycznie podwójna baza wojskowa, do tego na granicy z Białorusią jest wojsko w liczebności 1/2 polskiej armii...
 
Chciałbym się mylić, ale...
... tajemnicą poliszynela jest że Ukraina tolerowała te bojówki nacjonalistów aby na wypadek wojny mieć pożytecznych wariatów. Przez to nie usunięto tabliczek ulic z nazwami Bandery. Mówili idiotyzmy o historii, ale pomagali społeczności przy granicy z Rosją, za darmo, po robocie...
Czy mamy takich wariatów na wypadek wojny?
Chciałbym w to wierzyć...


Jest taka strategia: jedna ręka głaszcze, a druga daje w pysk.
Ruscy snajperzy strzelali od 2014 roku do Ukraińców jak do kaczek, a on mówił o sankcjach na Polskę za nieprzyjęcie uchodźców i kpił z obrony granicy z Białorusią.
Wojna nie jest od 2022 roku...

A jego następca robił kopiuj-wklej niemieckiej propagandy:


Wyjątkowo źli ludzie, niemieccy dziennikarze die Welta bronili Polski bardziej niż polscy politycy...

Jeszcze wypowiedź bez nazwisk, ogólnie jest takie zjawisko, ogólnie są winni, ogólnie jest tak atmosfera. Bo przecież jakby powiedział Merkel, Ursula, Scholz jesteście hańba, macie ruble w poduszce, a może kompromaty mają na was Ruscy -byłby szefem europejskiej frakcji? No sorry, ale ojro musi zgadzać...

Nie tłumacz i tak nie dotrze.
:stevecarell:
 
Mateuszek zamyka ruch lotniczy nad Polską dla Rosji. I co zrobi, jak rosyjskie samolotu nie posłuchają? Kalingrad to praktycznie podwójna baza wojskowa, do tego na granicy z Białorusią jest wojsko w liczebności 1/2 polskiej armii...
Czy on ochujał? To proszenie się o jakiś incydent w przestrzeni powietrznej.
 
Mateuszek zamyka ruch lotniczy nad Polską dla Rosji. I co zrobi, jak rosyjskie samolotu nie posłuchają? Kalingrad to praktycznie podwójna baza wojskowa, do tego na granicy z Białorusią jest wojsko w liczebności 1/2 polskiej armii...
To samo mnie zastanawia. CO jak Ruscy nie posłuchają? Jakie konsekwencje poniosą? Nie szczuł bym w tym momencie patykiem rozzłoszczonego psa...


Ze stoczni i shipyardów w Gdańsku zwalnia się dużo Ukrów i wracają walczyć do siebie. Zwracam ogólnie im honor i cofam swoje słowa o tym jak mało są patriotrycznii bo teraz widzę to na własne oczy.
 
Wcześniej pisałem o tureckim statku, teraz podobno rumuński tankowiec dostał

Co ta Rosyjska marynarka odpierdala :zakręcony:
 
No nie wiem, raczej podpuscili go Brytole.
Brytyjczycy to mogą sobie sobi rządzić zza kanału La Manche. Nie u nich ruscy w ciągu paru godzin mogą wjechać czołgami.

Każde wychylanie się przed szereg to potencjalne samobójstwo. Gówno możemy niech, więc niech grzecznie działają z 'sojusznikami'.
 
Czeczeńcy się szykują by dołączyć do Rosjan na Ukrainie... a pamiętacie jak miesiąc temu wybitny geopolityk z Częstochowy pierdolił, że Czeczenia powinna uderzyć na Rosję. Smutne to, że media do dziś piszą co gada ten odklejeniec i osoby wrażliwe na manipulacje wierzą w pierdolenie Marcinka.
W pierwszym momencie pomyślałem o Sykulskim, myślę coś mi tu nie gra. Ale tu chyba chodzi o wybitnego boksera, prawda? ;)
 
Prezydent Ukrainy wzywa Putina do negocjacji. Początek końca
Zmieniłeś już profilowe na pejsbuku?
Przecież to było wiadome że wielka lewacka unia i NATO wypnie się na Ukrainę dupą i będą grozić wielkimi sankcjami które Putin ma w dupie.
Za dużo biznesów mają z Ruskimi i nie mogą sobie pozwolić na otwarty konflikt, bo wrazie co by ich kacapy (+Chiny) zmioty z planszy.

Ukraina to torcik dla Rosji. Nowoczesny przykład jak się robi rozbiór. Potrzebują zasobów i tyle. Weszli i wzięli co swoje. Jak ma się sama Ukraina obronić przed taką zorganizowaną inwazja? Bez szans.
Jakby to miała być wojna to by w jeden dzien zrobili z Ukrainy dziurę w ziemi.
Mniej oglądaj tvnu.
 
W pierwszym momencie pomyślałem o Sykulskim, myślę coś mi tu nie gra. Ale tu chyba chodzi o wybitnego boksera, prawda? ;)
Oj wybitny bokser to mało... legenda MMA, potężny działacz, obrońca Jasnej Góry, ekspert TVP, propagator Wielunia, jebany debil - wiele określeń może dotyczyć tej wybitnej jednostki.
 
Back
Top