Konflikt Rosja-Ukraina

te dwa tematy maja jedno wspolne a mianowicie maja wzbudzic strach i ta wojna ma przykryc ten pierwszy teatrzyk. Pozorne dzialania rozdmuchane w mediach do epickich rozmiarow. Ponad naszymi glowami banda sterowanycbh politykow lacznie z Wladkiem odstawia przedstawienie zgodnie z ich interesem. Wszelkiej masci spekulanci zacieraja teraz raczki przytulajac kolosalne pieniadze
Tutaj sie z Toba absolutnie zgodze, ze to jest teatrzyk. Juz to pisalem wczesniej, ze jest to idealny pretekst do tego zeby wywolac kryzys gospodarczy(ktory byl juz zaplanowany).Ale to dalej nie zmienia faktu, ze wjechali i idą sobie jak po swoim.
 
FMYz-zMWQAU-9r7.jpeg
 
Na tym forum powinny byc ograniczenia wiekowe.

Zdesperowani Ukraincy mogli by jeszcze cos tam odjebac. Irakijczycy wylali rope do zatoki perskiej. Chyba tez bym pozajmowal i kontrolowal niebezpieczne instalacje przejmujac jakies panstwo.
Rozjebać Sarkofag w Czarnobylu czy coś xD
 
Tutaj sie z Toba absolutnie zgodze, ze to jest teatrzyk. Juz to pisalem wczesniej, ze jest to idealny pretekst do tego zeby wywolac kryzys gospodarczy(ktory byl juz zaplanowany).Ale to dalej nie zmienia faktu, ze wjechali i idą sobie jak po swoim.
Myślałem, że będą teatrzyk zwany "pandemią" kończyć przeciągając możliwie w nieskończoność grożenie Ruskich wobec Ukrainy, żeby w międzyczasie dokończyć NordStream2 tak by nikt na tym nie stracił.

Muszą mieć coś w planach, że kacapy tak nagle wjechali.
 
Pierwsze duże zwycięstwo! Godzinę temu nasi spadochroniarze odbili lotnisko w Hostomlu. Rosjanie, którzy przeżyli, uciekali do lasów" - napisał na Facebooku przedstawiciel ukraińskiego MSW Anton Heraszczenko.

Oby!
 
Na tym forum powinny byc ograniczenia wiekowe.

Zdesperowani Ukraincy mogli by jeszcze cos tam odjebac. Irakijczycy wylali rope do zatoki perskiej. Chyba tez bym pozajmowal i kontrolowal niebezpieczne instalacje przejmujac jakies panstwo.

Na szczęście masz takie możliwości grając w jakąś grę strategiczną na kompie ;)
Ty piszesz co zrobiłbyś CHYBA ja piszę konkretnie, i mi o wieku wyskakujesz? Kurwa tak was wyjaśnianie kolegi w Hyde parku zabolało? :putinlaugh:

Jak macie zamiar pierdolić 3 po 3 to won na jakieś lewackie forum i po kłopocie.

Jednak się zgodzę z tobą w jednej kwestii, MOGLI BY wprowadzić barierę wiekową dla tego forum, albo chociaż sprawdzian pierwszoklasisty z poprawnej Polszczyzny.

A teraz czekam na ciąg dalszy twojej kompromitacji popartej merytorycznymi argumentami, czy choćby tematami do dyskusji.
 
Ty piszesz co zrobiłbyś CHYBA ja piszę konkretnie, i mi o wieku wyskakujesz?

Konkretnie piszesz, bo jestes konkretna osoba z konkretnym przeslaniem i konkretnymi wiadomosciami i przemysleniami. Licze sie z Twoim zdaniem.

Nie ma juz ignore przycisku? Ok znalazlem.
 
te dwa tematy maja jedno wspolne a mianowicie maja wzbudzic strach i ta wojna ma przykryc ten pierwszy teatrzyk. Pozorne dzialania rozdmuchane w mediach do epickich rozmiarow. Ponad naszymi glowami banda sterowanycbh politykow lacznie z Wladkiem odstawia przedstawienie zgodnie z ich interesem. Wszelkiej masci spekulanci zacieraja teraz raczki przytulajac kolosalne pieniadze vide sytuacja na stacjach benzynowych, w calej Polsce a i pewnie nie tylko

Na tym paliwowym szale oczywiście ktoś zarobi, ale to są grosze w skali globalnego biznesu. Pytanie, gdzie tkwi główny problem. 30 lat po upadku komunizmu w Europie widać wyraźnie co robią dawni czerwoni. Chiny zalały świat tanią produkcją i kosza grube miliony w myśl zasady, że tysiąc Volkswagenów daje większy zysk, niż jeden Maybach. Ruscy dali sobie spokój z idelologicznym terrorem, bo doszli do wniosku, że ludzie chcą mieć grubsze portfele i tyle. Utrzymanie władzy nie będzie wcale takim problemem. Zatem Putin i frakcja KGB dała zarobić nowej generacji oligarchów (pod warunkiem, że nie będą się wtrącali do polityki). O wszelkiej maści nowobogackich nie wspomnę. Cykl "Szerokie Tory" powtarzają na TVP co jakiś czas, zobacz sobie jak nowoczesne bizneswomen sprzed 15 lat otwierają butiki. Od tego Kreml nie upadnie, Putin zdał sobie sprawę, że nie musi głodować narodu, żeby mieć władzę. Do tego tzw. Zachód wdał się w wojny z islamskimi terrorystami, a jeśli akurat ich nie prowadził to zarabiał forsę na nowych technologiach klimatycznych, czy innym weganiźmie. Luz, blues. Próba powtórzenia polityki po DWŚ i biznesowe rozładowanie Niemiec i Japonii po prostu nie udało się z Rosją i Chinami. Oni zaakceptowali reguły gry, ale dalej robią wszystko po swojemu. Rosji zajęło prawie 20 lat uzależnienie Europy od surowców naturalnych, a do tego sami dali wrogom zarobić. A teraz przywracają dawne strefy wpływów. I zachodni politycy nagle są zdziwieni, że imperialna Rosja jednak wciąż żyje.
 
Konkretnie piszesz, bo jestes konkretna osoba z konkretnym przeslaniem i konkretnymi wiadomosciami i przemysleniami. Licze sie z Twoim zdaniem.

Nie ma juz ignore przycisku? Ok znalazlem.
jest, musisz najechac na avatar,
 
  • Like
Reactions: spa
Pierwsze duże zwycięstwo! Godzinę temu nasi spadochroniarze odbili lotnisko w Hostomlu. Rosjanie, którzy przeżyli, uciekali do lasów" - napisał na Facebooku przedstawiciel ukraińskiego MSW Anton Heraszczenko.

Oby!
Niech walczą, bardzo dużo zależy od ich postawy.
 
Na stacjach szał. Orlen ma zapasy na pół roku, a i tak większość ściąga od Arabów.
Kurwa spalić te media w pizdu.
  • Głównym dostawcą paliw kopalnych do Polski jest Rosja. Jej udział w imporcie wyniósł 87% dla ropy naftowej, 72% gazu ziemnego, 62% dla węgla kamiennego (średnia z 20 lat).

:tiphatb:


W roku 2020 z kierunku rosyjskiego sprowadzaliśmy 65%, pozostała część ropy pochodziła m.in. z Arabii Saudyjskiej (15%), Kazachstanu (11%), Nigerii (6%), Norwegii (2%) oraz innych kierunków (1%).



:kis:
 
Pierwsze duże zwycięstwo! Godzinę temu nasi spadochroniarze odbili lotnisko w Hostomlu. Rosjanie, którzy przeżyli, uciekali do lasów" - napisał na Facebooku przedstawiciel ukraińskiego MSW Anton Heraszczenko.

Oby!
telewizja ukrainska tez tak mowi.
 
Na stacjach szał. Orlen ma zapasy na pół roku, a i tak większość ściąga od Arabów.
Kurwa spalić te media w pizdu.
To nie wina mediów tylko dzisiejszego stylu życia czyli trendów. "Owczy pęd" w języku finansowym. Szkoda, że upolityczniono nazwę "Leming", bo idealnie się wpisuje w to co się dzieje od zaczęcia pierdolca na punkcie social mediów. Kto grał w tą leciwą, prostą jak budowa cepa grę(Lemmings), ten wie o co chodzi.
Niedługo ktoś rozpowszechni na social mediach "czelendż" z żarciem własnego gówna i będący zawsze trendy zaczną żreć. Dlaczego? Bo inni też żrą. Takie czasy.
 
  • Głównym dostawcą paliw kopalnych do Polski jest Rosja. Jej udział w imporcie wyniósł 87% dla ropy naftowej, 72% gazu ziemnego, 62% dla węgla kamiennego (średnia z 20 lat).

:tiphatb:


W roku 2020 z kierunku rosyjskiego sprowadzaliśmy 65%, pozostała część ropy pochodziła m.in. z Arabii Saudyjskiej (15%), Kazachstanu (11%), Nigerii (6%), Norwegii (2%) oraz innych kierunków (1%).


:kis:
Ok mój błąd przyznaję racje!
Bardziej mi chodziło o to że jebane media nakręcają ten cały burdel. Jakby przekaz był prosty i w spokojnym tonie to szału by nie było.

Ludzi u nas popierdoliło walą drzwiami i oknami na stacje jakby to cokolwiek dało.
2 lata temu też fake urywki z chin leciały w tv i papieru brakowało. Identyczna sytuacja.
 
Jestem w połowie, przed chwilą na to trafiłem, uważam że warto posłuchać żeby lepiej zrozumieć te działania wojenne, nie każe wam ślepo tego słuchać, tylko wyciągnąć swoje własne wnioski, ja lecę dalej z materiałem bo do tej 20 minuty ten generał elegancko wyjaśnia.

 
To że Ruskie są pod Kijowem nie znaczy że go zdobyli jak piszą niektórzy. Teraz wojna wygląda nieco inaczej niż kiedyś. Teraz kolumny czołgów się wpierdalają w głąb kraju i trwa wojna na wyniszczenie. Albo uda im się w ciągu kilku dni albo Ukraińcy będą przez kilka miesięcy odpierać stała.

Co do nalotu na Polskę w późniejszym czasie to raczej to się nie odbędzie, bo Putin chce odbudować ZSRR, on nie może przeżyć, że się rozpadło kiedyś i ma manie odbudowy. Czyli Ukrainę wchłonąć i później Litwę, Łotwę, Estonię i Mołdawię. To jest jego chore marzenie, podejrzewam że odkleił się typ już jakiś czas temu. Do Polski nie wejdzie bo NATO go rozjebie i za grubo będzie. Chociaż nikt nie wie co zrobi, bo na początku miał tylko wschodnia cześć Ukrainy zająć.
 
Back
Top