Konflikt Rosja-Ukraina

U mnie warszawa, kolejki obłędne po paliwo, cena zwykła ale stoi się po 3-4h . Co więcej złoto poszło ostro w górę tak samo waluty. Kumpel co w banku pracuje mówi że ludzie jak głupi wyciągali kasę albo przewalutowywali na, dolary albo euro.

Nie jest wesoło, a może być dużo gorzej.
 
I jak Ci poszło? Które miejsce zająłeś?

Niestety nie jestem trendy i nie brałem w tym udziału, coś takiego mi po prostu mignęło kiedyś jak memiarską stronę przeglądałem (bodaj kwejk).
 
Byłem tankować na Orlenie. Kolejek już nie ma ale ruch jest duży jak na ta godzinę. Została tylko Verva, można lać maksimum 50litrów tylko i wyłącznie do zbiornika. Zakaz tankowania do kanistrów czy innych zbiorników. Oczywiście od 13 podrożało już o 50 groszy na L
 
U mnie warszawa, kolejki obłędne po paliwo, cena zwykła ale stoi się po 3-4h . Co więcej złoto poszło ostro w górę tak samo waluty. Kumpel co w banku pracuje mówi że ludzie jak głupi wyciągali kasę albo przewalutowywali na, dolary albo euro.

Nie jest wesoło, a może być dużo gorzej.
sprawdziłem kursy. Poszło ostro w górę
 
Ruscy kiedy konflikt na Ukrainie przejdzie w walki w mieście i partyzantkę zapłacą straszną cenę. Ukraińce pokazali po Majdanie, ,że tanio skóry nie pusczo, a wtedy jeszcze nie byli pod ścianą jak teraz. Jeśli Putin nie załatwi sprawy na dniach to dupsko zapiecze.
 
Ruscy kiedy konflikt na Ukrainie przejdzie w walki w mieście i partyzantkę zapłacą straszną cenę. Ukraińce pokazali po Majdanie, ,że tanio skóry nie pusczo, a wtedy jeszcze nie byli pod ścianą jak teraz. Jeśli Putin nie załatwi sprawy na dniach to dupsko zapiecze.
Może być jak w Afganie.
 
Cyka blyat ide spać, trzymajcie się tam w polsce. Oby nic się nie odjebało.
 
Ekspert zauważył, że Rosja od 10 lat przygotowywała się i zbroiła się do tego konfliktu, a Zachód się rozbrajał. - W tym czasie również Chiny budowały potęgę militarną i teraz w niektórych obszarach są bardziej zaawansowane niż Stany Zjednoczone, co było 10 lat temu niewyobrażalne. W związku z tym nie wiemy, jak to się dalej potoczy.

Pan ekspert dość delikatnie, ale przekaz raczej taki, że kiedy Kacapy i Chiny się zbroiły, to Europa żyła tęczową flagą itp pierdołami.

 
Ruscy kiedy konflikt na Ukrainie przejdzie w walki w mieście i partyzantkę zapłacą straszną cenę. Ukraińce pokazali po Majdanie, ,że tanio skóry nie pusczo, a wtedy jeszcze nie byli pod ścianą jak teraz. Jeśli Putin nie załatwi sprawy na dniach to dupsko zapiecze.

Może być jak w Afganie.

Ruscy będą chcieli przejąć lotniska, centra komunikacyjne i potem uderzyć punktowo we władze ukraińskie a potem osadzić marionetkowy rząd ukraiński i liczyć na to że przynajmniej cześć mundurowych podda się albo podporządkuje nowej władzy.

Ewentualne walki uliczne i partyzantka zakopią ich tam na dłużej a tego na pewno chcą uniknąć.

Pytanie jak bardzo Ukraińcy się zahartowali i skonsolidowali od zajęcia Krymu.
Prawda jest tak ze tam wojna trwa od dawna, tylko nie na taką skalę.
 
Kuźwa: tego typa z Agrounii. Niech on tylko przyjedzie do remizy na swoje jebane polityczne show od Giertycha. Jak mi paliwa zabraknie i będę musiał pojutrze stać w kolejce przez to, że on napędza swoimi zasięgami panikę paliwową...
Co za pojeb!
On nie ma takich zasięgów. Ludzie myślą, że to może byc nasza wojna. Chcą mieć czym jeździc
 
Taki majndfak przeczytałem. Gdzieś oczami wyobraźni widzę jak Putin lata całe to knuł. Normalnie Hrabia Monte Christo.

A co jeśli RURA2 nie jest przeznaczona dla starych państw europy, a dla Rosjan "przybywających w pokoju". Wtedy certyfikacja będzie zbędna, a poczynania Włodka jak najbardziej logiczne - z jego punktu siedzenia... To, że komuś się wydaje, że on zwariował, to to się tylko komuś wydaje. Pamiętajmy, że to agent superspecjalny i gra na wizji nie jest mu obca...
 
Taki majndfak przeczytałem. Gdzieś oczami wyobraźni widzę jak Putin lata całe to knuł. Normalnie Hrabia Monte Christo.

A co jeśli RURA2 nie jest przeznaczona dla starych państw europy, a dla Rosjan "przybywających w pokoju". Wtedy certyfikacja będzie zbędna, a poczynania Włodka jak najbardziej logiczne - z jego punktu siedzenia... To, że komuś się wydaje, że on zwariował, to to się tylko komuś wydaje. Pamiętajmy, że to agent superspecjalny i gra na wizji nie jest mu obca...
No tak, ciekawa wizja, ale NS2 jest w Niemczech, a to nie takie proste będzie tam ruskim wejść... wręcz niemożliwe.
 
No tak, ciekawa wizja, ale NS2 jest w Niemczech, a to nie takie proste będzie tam ruskim wejść... wręcz niemożliwe.
Ale gdyby coś takiego okazało się prawdą, to chyba potomni by pieśni o nim pisali. Najpierw w Baku najebał do baków. Później zostawiając za sobą spaloną ziemię zatankował na orlenie. Z Polszy gdzieś za Odrę gna zalać w czołgi nordstrimdwa :lol:
 
  • Like
Reactions: JB_
We Wrocławiu :lol:
Niby sobie zażartowałem, a teraz paczam na TVPINFO a tak babka z dworca w Przemyślu mówi, że Podkarpacie i Lubelszczyzna to tylko bufory, które mają uchodźców przyjąć a następnie będą kierowani do m.in. Wrocławia i Krakowa... ale się Polska A z Tytusem na czele zdziwią :beczka:
 
Ci, którzy porównują Afganistan do Kijowa nich lepiej wytrzeźwieją. Bezkresne, pełne jaskiń afgańskie stepy porównywać do miasta, które można okrążyć, odcinając od dostaw jedzenia i broni. Czym będą walczyć Ukraińcy? Widelcem i nożem? Na dodatek z zdegenerowanym przeciwnikiem, który w każdej wojnie wykazywał się nie lada okrucieństwem. Żołnierska dzicz.

Większość Gruzinów ze łzami w oczach wspomina wojnę, która wybuchła w sierpniu 2008 roku, gdy na ich sady spadały bomby, a pola rozjeżdżały czołgi. "Robili czystki, zabijali swoich i nie swoich. Zabijali wszystkich, i Osetyńczyków i Gruzinów. Bombardowali wszędzie. Nie patrzyli, gdzie kto stoi".

Naprawdę wierzycie, że któreś państwo się odważy i zorganizuje zrzuty sprzętu na spadochronach na oblężony Kijów? Oni się boją wprowadzić najsurowszych sankcji, a co dopiero realna pomoc podczas wojny.
 
Ok, moja teoria spiskowa:

a co jeśli Zeleński (aktor) został wsadzony jakieś czas temu na to stanowisko aby Ukraińcy się do niego przekonali i żeby on teraz odegrał właśnie rolę swojego życia? Posłuchajcie jego przemówienia...
Nie bardzo rozumiem, co ma ta twoja teoria do tego co sie dzieje? Ukraina walczy, nie ma juz obrony przeciwlotniczej, naloty sa caly czas. Nawet na Lwow!
 
Nie bardzo rozumiem, co ma ta twoja teoria do tego co sie dzieje? Ukraina walczy, nie ma juz obrony przeciwlotniczej, naloty sa caly czas. Nawet na Lwow!
Przekonać cały świat, a głównie Ukraińców, że to spontaniczny atak szaleńca a nie ustalone wcześniej działania. Póki co, celem ataków są jednostki wojskowe a nie cywilne... wyjątkowo nie po ruskiemu to.
 
Ok, moja teoria spiskowa:

a co jeśli Zeleński (aktor) został wsadzony jakieś czas temu na to stanowisko aby Ukraińcy się do niego przekonali i żeby on teraz odegrał właśnie rolę swojego życia? Posłuchajcie jego przemówienia...
Być może, ale postaw się na jego miejscu. Zwykły człowiek, żaden twardziel, żołnierz - komandos. Został prezydentem czyli w wielu krajach trochę takim figurantem, bo prawdziwe karty rozdają premier i ministrowie. Nagle wojna z potęgą militarną. Szukasz pomocy u tych, którzy ci ją obiecywali. Szukasz i oglądasz środkowy palec. Doskonale wiesz, że w pojedynkę nie masz żadnych szans. On jak on, jednak w głowie obawa o życie milionów rodaków, którzy czekają na jego ruchy, wierząc, że ich uratuje, Facet mentalnie pękł. Też bym chyba pękł. Bezradność związana z sytuacją bez wyjścia zabija psychicznie. Został sam. Ktoś inny już by spierdolił pod pretekstem tworzenia rządu na obczyźnie. Dramat człowieka.
 
Back
Top