Konflikt Rosja-Ukraina

A co za debil napisał że będziemy mieli niż demograficzny? W ciemno stawiam że to jakiś kretyn który nie zna definicji pojęcia którym operuje, mam nadzieję że nie obraziłem żadnego ziomeczka ale nie chce mi się sprawdzać jaki imbecyl napisał takie cuda.
 
1704490223154.jpg
 
I przyznaje, że błędnie użyłem tego określenia. Zamienię "niż" na "kryzys" i już musicie przyznać mi rację.

Ale typ,który uważa, że FAKTEM jest iż Otton wraz z cesarzem Indii, Chin, muzułmanami sfabrykowapi 300 lat historii nie ma prawa nikomu wytykać błędów. W dodatku typ który się chwali że bił z kolegami slabszych od siebie, bezbronnych tylko dlatego, że byli bezbronni i nieglupi
 
Dobrze, że się pięknie rodzimy trzydziestoletnimi upaińcami... ufff, teraz to już będzie zajebiście!


Na pewno lepiej jest dla Polski, że mamy zastrzyk 30 Latków pracujących i zmniejsza się proporcja pracujących do emerytów. Setki tys dzieci ukraińskich także są plusem. Mamy większy zastrzyk dzieci niż (nie) spowodował 500+ przez lata
 
o, się kurwa, obudzili z roshenem, kurwa, to w liblu na pełnej kurwie wjeżdża od dawna a Wy nawet nie wiecie?

i co? ma być lepiej? a idźcie w chuj!

płaczę nad wiedzą poliniaków na temat bezpośrednich potmoków jebanych upaińskich psów w moim kraju

chuj w dupę, poliniakom należy się jebanie z każdej strony za te ostatnie dwa lata lizania ukraińskich jajec

to, kurwa, ja od dwóch lat:

1704496334878.png


i chuj z ukraińskim hivem w dupę każdemu, który mnie będzie pouczał w tym temacie.
 
Jezeli jutro mamy prawosławne Boże Narodzenie to znaczy, że mamy święto zwierząt ? Czyli jutro będziecie mili dla Ukraińców?
 
o, się kurwa, obudzili z roshenem, kurwa, to w liblu na pełnej kurwie wjeżdża od dawna a Wy nawet nie wiecie?

i co? ma być lepiej? a idźcie w chuj!

płaczę nad wiedzą poliniaków na temat bezpośrednich potmoków jebanych upaińskich psów w moim kraju

chuj w dupę, poliniakom należy się jebanie z każdej strony za te ostatnie dwa lata lizania ukraińskich jajec

to, kurwa, ja od dwóch lat:

View attachment 88638

i chuj z ukraińskim hivem w dupę każdemu, który mnie będzie pouczał w tym temacie.
:neildegrassewhoa:
 
Jezeli jutro mamy prawosławne Boże Narodzenie to znaczy, że mamy święto zwierząt ? Czyli jutro będziecie mili dla Ukraińców?
Nie chce Cię martwić, ale 2023 był pierwszym rokiem gdy kościół prawosławny i grekokatolicki poza Rosją przeniosły się na kalendarz gregoriański i obchodzą teraz jak my
 



Teraz nawet żul będzie bohaterem gdy się zesrq i obrzyga w tramwaju. Wystarczy, że w tramwaju będzie chociaż jeden Ukrainiec - wtedy to czyn bohaterski.
Jeżeli byliby sami Polacy - wtedy to zwykły żul i trzeba wyjebać.

Już widzę jak Ukrofob chce wyjebać zaszczanego żula, taki Wieloryb z Poznania, ale słyszy, że jakaś Ukrainka też narzeka że śmierdzi. Wtedy Szplin zatka nos i dzielnie zniesie zapach fekaliów w imię walki narodowej.
 
Tak? Ile? Daj dokładne dane. Oraz ich źródło. Z tego co ja wiem popowie przypomnieli jaka data teraz właściwa i bardzo dużo obchodziło razem z nami
Tyle, że pociąg zajebany Ukraińcami jadącymi na święta. Z samego Przemyśla, gdzie zawsze stąd pociąg pusty a ruch zaczyna się w Krakowie, na pierwszej dużej stacji.
 
Back
Top