Konflikt Rosja-Ukraina


Wyobraźcie sobie onuce co to by było jakby to nie był rok wyborczy.
:putinlaugh:
 
Czemu nie wrzucasz?

Bo to wątpliwe zbiórki.

A nawet gdyby były niewątpliwe i czysto szczytne cele- to masz dziesiątki tys zbiorek na takie cele. Więc nie wrzucam z tego powodu, że jest fizycznie niemożliwe dawać na każdą zbiórkę.
 
Chyba tak, kolejny przykład:

:eddieconspiracy:
1680691419916.png
 


Słowacja tymczasowo zawiesiła import zboża i innych produktów z Ukrainy - poinformował w poniedziałek wydział prasowy rządu. Ministerstwo rolnictwa oświadczyło, że wyczerpało już wszystkie prawne możliwości kontroli napływu zboża z Ukrainy przy jednoczesnym zachowaniu tzw. korytarzy solidarności.
Nie podano, jak długo będzie obowiązywać zakaz importu. Szczegóły mają być znane po zakończeniu prac międzyresortowej grupy, którą powołał premier Eduard Heger oraz po specjalnie zwołanym na godzinę 14 w poniedziałek posiedzeniu rządu.
„Ponieważ wyczerpaliśmy już nasze możliwości w zakresie ochrony naszego rynku rolnego przed cenami dumpingowymi, potrzebujemy pomocy ze strony innych resortów” - przekazał słowacki minister rolnictwa Samuel Vlczan. Resort rolnictwa zaznaczył także, że słowaccy rolnicy nie mogą konkurować z importem taniego ukraińskiego zboża i mogą mieć problemy z dalszym funkcjonowaniem.
 

Wyobraźcie sobie onuce co to by było jakby to nie był rok wyborczy.
:putinlaugh:

Jest coś czego rząd Morawieckiego nie spierdolił? Przecież oni ciągle rozwiązują problemy, które sami tworzą. Zboża też nie ogarnęli, zamiast zarobić na tranzycie, zasypali własny rynek. :facepalm:
 
Jest coś czego rząd Morawieckiego nie spierdolił? Przecież oni ciągle rozwiązują problemy, które sami tworzą. Zboża też nie ogarnęli, zamiast zarobić na tranzycie, zasypali własny rynek. :facepalm:
No fakt, oni byli pierwsi w naciskach na UE, żeby się otworzyć na produkty rolne/spożywcze z UA. UE teraz wcale nam nie pomaga co prawda -- jakoś nie przejmując się tym co jej obywatele mają konsumować -- ale to pinokio i reszta zorganizowanej grupy się tego wcześniej domagała. A teraz bohatersko blokują.

Śmieszy mnie też ten szantaż moralny ukraińców i znowu próba dyktowania warunków, że nikt z nimi tego nie konsultował, że ukraiński rolnik i tak najwięcej ryzykuje, bo może zginać od ruskiej miny i inne takie. Czytałem też, że niektóre organizacje naciskały na ONZ, żeby objęła auspicjami statki ze zbożem z UA, które mają płynąć do Afryki. By miało pierwszeństwo w transporcie. ONZ umywa ręce, twierdząc, że ukraińcom wcale nie zależy na to, by to zboże płynęło do Afryki. To ci niespodzianka!
 
Czyli dalej - nasz rząd niewinny tej sytuacji, to nie oni zrezygnowali z tego by puszczać tranzytem na zachód i zlikwidować kontrolę na Ukrainie. To ci wstrętni Ukraińcy i UE zrobili, polscy celnicy to Ukraińcy i polskie firmy skupujące ukraińskie zboże są tak naprawdę ukraińskie xd to Ukraińcy mają myśleć o Polskich rolnikach, nie Polacy i Polski rząd xd
 
Czyli dalej - nasz rząd niewinny tej sytuacji, to nie oni zrezygnowali z tego by puszczać tranzytem na zachód i zlikwidować kontrolę na Ukrainie. To ci wstrętni Ukraińcy i UE zrobili, polscy celnicy to Ukraińcy i polskie firmy skupujące ukraińskie zboże są tak naprawdę ukraińskie xd to Ukraińcy mają myśleć o Polskich rolnikach, nie Polacy i Polski rząd xd
Przeczytaj post wyżej o tej wstawce o zbożu do Afryki. Co było na samym początku mówione, że trzeba puszczać, bo wszyscy w UE i na gównolądzie umrą z głodu.

I co? Gówno jakoś nie słychać o pladzegłodu w UE i Afryce. Nasi zjebali, UE to żart, a znani z uczciwości i przestrzegania prawa Ukraińcy puścili wszystkich jak leci kantem.
:beczka:
Z tym swoim wybielaniem Ukraińców to przechodzisz w inny wymiar.
 
Przeczytaj post wyżej o tej wstawce o zbożu do Afryki. Co było na samym początku mówione, że trzeba puszczać, bo wszyscy w UE i na gównolądzie umrą z głodu.

I co? Gówno jakoś nie słychać o pladzegłodu w UE i Afryce. Nasi zjebali, UE to żart, a znani z uczciwości i przestrzegania prawa Ukraińcy puścili wszystkich jak leci kantem.
:beczka:
Z tym swoim wybielaniem Ukraińców to przechodzisz w inny wymiar.


A Ty dalej nie potrafisz wytłumaczyć w jaki sposób to nie my, a Ukraińcy odpowiadają za to, że zarzucilismy kontrolę zboża na granicy czy nasze firmy kupują masowo zboże z ukrainy jak ten kant Ukraińców na Polakach w tej kwestii ma wyglądać. Co ma to wspólnego z Afryka? Nasze firmy je kupiły od Ukraińców, bo Afryka?
 
A Ty dalej nie potrafisz wytłumaczyć w jaki sposób to nie my, a Ukraińcy odpowiadają za to, że zarzucilismy kontrolę zboża na granicy czy nasze firmy kupują masowo zboże z ukrainy jak ten kant Ukraińców na Polakach w tej kwestii ma wyglądać.
Ale to już Ci @Rycho Nie raz pisał co się odpierdala na granicy z kontrolami.
Jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział, że praktycznie każdy jest wkurwiony na działania "rzadu", a banderowcy tylko to wykorzystują.
Tak samo było z tymi zakupami i samochodami też odwracałeś kota ogonem, a nawet nie zająknąłeś się że komediant aka putin2.0 zdjął wszystkie cła. Pewnie nawet nie sprawdziłeś, byle napisać a Polacy też.
:beczka:
Tyle afer już u nich wyszlo w ciągu roku i dalej kryształowo czyści XD tylko Polacy złe onuce.
Tobie jak dziecku trzeba za każdym razem wszystko przypominać?

Co ma to wspólnego z Afryka? Nasze firmy je kupiły od Ukraińców, bo Afryka?
@tucznik napisał.

Czytałem też, że niektóre organizacje naciskały na ONZ, żeby objęła auspicjami statki ze zbożem z UA, które mają płynąć do Afryki. By miało pierwszeństwo w transporcie. ONZ umywa ręce, twierdząc, że ukraińcom wcale nie zależy na to, by to zboże płynęło do Afryki. To ci niespodzianka!
Czyli im się bardziej opłaca puszczać to na pałę do UE, bo paliwo mają za frajer i to od nas, a KE zniosła im cła więc mogą zarzucić cały rynek produktami po cenach dumpingowych notabene zabrobionych w UE.
Ależ to będzie poprawa naszej gospodarki XD
 
Ale to już Ci @Rycho Nie raz pisał co się odpierdala na granicy z kontrolami.
Jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział, że praktycznie każdy jest wkurwiony na działania "rzadu", a banderowcy tylko to wykorzystują.
Tak samo było z tymi zakupami i samochodami też odwracałeś kota ogonem, a nawet nie zająknąłeś się że komediant aka putin2.0 zdjął wszystkie cła. Pewnie nawet nie sprawdziłeś, byle napisać a Polacy też.
:beczka:
Tyle afer już u nich wyszlo w ciągu roku i dalej kryształowo czyści XD tylko Polacy złe onuce.
Tobie jak dziecku trzeba za każdym razem wszystko przypominać?


@tucznik napisał.


Czyli im się bardziej opłaca puszczać to na pałę do UE, bo paliwo mają za frajer i to od nas, a KE zniosła im cła więc mogą zarzucić cały rynek produktami po cenach dumpingowych notabene zabrobionych w UE.
Ależ to będzie poprawa naszej gospodarki XD


Czy Ty potrafisz konkretnie opisać czemu Ukraińcy ponoszą winę?

Rychu nie wyjaśnił w jaki sposób Ukraińcy odpowiadają za to że POLSCY celnicy nie kontrolują zboża z Ukrainy.

Tucznik nie wyjaśnił w jaki sposób sprawa Afryki sprawia, że Ukraińcy są winni zaprzestania kontroli przez POLSKICH celnikow tego że Polskie firmy kupowały zboże z Ukrainy.
 
Czy Ty potrafisz konkretnie opisać czemu Ukraińcy ponoszą winę?

Rychu nie wyjaśnił w jaki sposób Ukraińcy odpowiadają za to że POLSCY celnicy nie kontrolują zboża z Ukrainy.

Tucznik nie wyjaśnił w jaki sposób sprawa Afryki sprawia, że Ukraińcy są winni zaprzestania kontroli przez POLSKICH celnikow tego że Polskie firmy kupowały zboże z Ukrainy.
:iamdone:
 
halibut, w cytatach innych osób widzę, że znowu próbujesz mnie podszczypywać. Wcześniej jakieś głupoty widziałem znowu o moim, rzekomym, ciągłym cytowaniu onetu oraz wirtualnej, czy tam inne bezzasadne zarzuty.

Z ciekawości spojrzałem w to, co teraz napisałeś i koledzy się wobec ciebie mylą. Ty wcale nie jesteś botem, tylko zwykłym młotem.

Masz rację, nie lubię jak mnie cytujesz lub się do mnie odnosisz, ponieważ po napisaniu swojego komentarza mógłbym za każdym razem dodać twoją odpowiedź, idąc twoją ścieżką "rozumowania". Odpowiedź różniłaby się tym, że moja byłaby bardziej składna i elokwentna aniżeli to, co ty byś nieudolnie poskładał, bo aż tak bardzo zaniżać poziomu nie potrafię. Ale sens -- czy raczej bezsens -- widzenia tunelowego byłby zachowany.

Biorąc pod uwagę to, co zawarłem w powyższym akapicie, nie chcę marnować czasu na jakiekolwiek "dyskusje" z tobą, bo nie jesteś do tego poważnym partnerem. A im twoje zdanie na mój temat jest gorsze, tym -- w moim mniemaniu -- lepiej o mnie świadczy.
 
Czy Ty potrafisz konkretnie opisać czemu Ukraińcy ponoszą winę?

Rychu nie wyjaśnił w jaki sposób Ukraińcy odpowiadają za to że POLSCY celnicy nie kontrolują zboża z Ukrainy.

Tucznik nie wyjaśnił w jaki sposób sprawa Afryki sprawia, że Ukraińcy są winni zaprzestania kontroli przez POLSKICH celnikow tego że Polskie firmy kupowały zboże z Ukrainy.
Poljaki zapłacili za zboże a nie zgnilucha co jedzie w wagonach z wegla
jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o piniendze
 
halibut, w cytatach innych osób widzę, że znowu próbujesz mnie podszczypywać. Wcześniej jakieś głupoty widziałem znowu o moim, rzekomym, ciągłym cytowaniu onetu oraz wirtualnej, czy tam inne bezzasadne zarzuty.

Z ciekawości spojrzałem w to, co teraz napisałeś i koledzy się wobec ciebie mylą. Ty wcale nie jesteś botem, tylko zwykłym młotem.

Masz rację, nie lubię jak mnie cytujesz lub się do mnie odnosisz, ponieważ po napisaniu swojego komentarza mógłbym za każdym razem dodać twoją odpowiedź, idąc twoją ścieżką "rozumowania". Odpowiedź różniłaby się tym, że moja byłaby bardziej składna i elokwentna aniżeli to, co ty byś nieudolnie poskładał, bo aż tak bardzo zaniżać poziomu nie potrafię. Ale sens -- czy raczej bezsens -- widzenia tunelowego byłby zachowany.

Biorąc pod uwagę to, co zawarłem w powyższym akapicie, nie chcę marnować czasu na jakiekolwiek "dyskusje" z tobą, bo nie jesteś do tego poważnym partnerem. A im twoje zdanie na mój temat jest gorsze, tym -- w moim mniemaniu -- lepiej o mnie świadczy.


Ty to jak zawsze. Elaborat o mnie, kilka akapitów obrażania z dupy, tradycyjna ucieczka od przedmiotu dyskusji gdy brak argumentów.

Trzy akapity by opisać, że nie podasz argumentów bo coś tam coś tam xd

Vitas to chociaż umie napisać po ludzku, jak patus "nie zesraj się" gdy brak mu argumentów. Twoje słowa są puste i nic za nimi nie ma, są jak brzęczenie much.
 
Poljaki zapłacili za zboże a nie zgnilucha co jedzie w wagonach z wegla
jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o piniendze


Te Polskie firmy posredniczace które kupiły to gówno techniczne myślały, że jest tam dobre zborze? Nie sprawdziły tego wiedząc, że nie ma kontroli i że wwożone są tony zboża technicznego?

Czy piszesz o tych oszukanych firmach, którym polscy pośrednicy wcisnęli zgnilucha kłamiąc że to normalne spożywcze?
 
Te Polskie firmy posredniczace które kupiły to gówno techniczne myślały, że jest tam dobre zborze? Nie sprawdziły tego wiedząc, że nie ma kontroli i że wwożone są tony zboża technicznego?

Czy piszesz o tych oszukanych firmach, którym polscy pośrednicy wcisnęli zgnilucha kłamiąc że to normalne spożywcze?
Jako, że w tym robię to doskonale wiem jak to wygląda i nie przypierdalam się na siłę.

Auta muszą spełniać euro wymogi emisji spalin, naczepy tym bardziej do przewozu żywności muszą spełniać normy szczelności, a lodówki dodatkowy certyfikat.
Kazda firma musi mieć siedzibę, statut itd określone przepisami UE.
Kierowcy muszą mieć prawko i uprawnienia zrobione nie kupione za 50$.

Tam tego wszystkiego nie ma!
Pisałem ostatnio o certyfikatach produktów, bo mam w domu od tego eksperta. Papier przyjmie wszystko, a co jest w środku Bóg jeden wie.

Do tego jeżdżą na naszym paliwie, za które o ile masz auto płacisz dużo dużo więcej niż mógłbyś rynkowo, a nawet jak nie masz to i tak w produktach masz cenę transportu.

Przykładowo taka firma krzak może sprzedać na oko -30do40% ceny niżej jak nasi, bo ma zniesione podatki i amortyzację, a i tak na tym zarobi kokosy.

Nawet mamy taką ustawę, ale to Polaki dalej złe XD
 
Jako, że w tym robię to doskonale wiem jak to wygląda i nie przypierdalam się na siłę.

Auta muszą spełniać euro wymogi emisji spalin, naczepy tym bardziej do przewozu żywności muszą spełniać normy szczelności, a lodówki dodatkowy certyfikat.
Kazda firma musi mieć siedzibę, statut itd określone przepisami UE.
Kierowcy muszą mieć prawko i uprawnienia zrobione nie kupione za 50$.

Tam tego wszystkiego nie ma!
Pisałem ostatnio o certyfikatach produktów, bo mam w domu od tego eksperta. Papier przyjmie wszystko, a co jest w środku Bóg jeden wie.

Do tego jeżdżą na naszym paliwie, za które o ile masz auto płacisz dużo dużo więcej niż mógłbyś rynkowo, a nawet jak nie masz to i tak w produktach masz cenę transportu.

Przykładowo taka firma krzak może sprzedać na oko -30do40% ceny niżej jak nasi, bo ma zniesione podatki i amortyzację, a i tak na tym zarobi kokosy.

Nawet mamy taką ustawę, ale to Polaki dalej złe XD

Ale to wszystko wiemy, i Polacy wpuszczający i kupujący to zboże też wiedzą, już to pisałem kilkavrazy
 
Te Polskie firmy posredniczace które kupiły to gówno techniczne myślały, że jest tam dobre zborze? Nie sprawdziły tego wiedząc, że nie ma kontroli i że wwożone są tony zboża technicznego?

Czy piszesz o tych oszukanych firmach, którym polscy pośrednicy wcisnęli zgnilucha kłamiąc że to normalne spożywcze?
A skad ty wiesz jaka jest umowa ?
były jakies ustalenia a nie bo ktoś coś myslał
 
Back
Top