Konflikt Rosja-Ukraina

"Skazane na klęskę" powiadasz...




I takich sytuacji nie ma za wiele. Dlatego ciągle w sieci przewijają się te same zdjęcia od roku.
 
:antonio:
Geniusz na którego nie zaslugujemy


- Zboże ukraińskie destabilizuje nasz rynek. Wystosujemy list do Ursuli von de Leyen, by ograniczyć wpływ zboża na rynki krajów sąsiadujących z Ukrainą - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej po posiedzeniu Rady Ministrów.

 
"Skazane na klęskę" powiadasz...



Tekst z czerwca 2022? Przeterminowane kwity. Onet (Axel Springer) zrobi wszystko, żeby krytykować PiS, więc taki tekst, że PiS akceptuje Banderę idealnie wpisuje się w ich polityczną narrację. Takie "niezależne" źródła mało mnie obchodzą. W tym temacie sporo przerzucania się rewizjonistycznymi teoriami, teraz znowu hasło o Krakowie jako ukraińskim mieście i szukanie ukrytych wyborców Konfederacji. Dla mnie strata czasu :lol:
 
Tekst z czerwca 2022? Przeterminowane kwity. Onet (Axel Springer) zrobi wszystko, żeby krytykować PiS, więc taki tekst, że PiS akceptuje Banderę idealnie wpisuje się w ich polityczną narrację. Takie "niezależne" źródła mało mnie obchodzą. W tym temacie sporo przerzucania się rewizjonistycznymi teoriami, teraz znowu hasło o Krakowie jako ukraińskim mieście i szukanie ukrytych wyborców Konfederacji. Dla mnie strata czasu :lol:

Nie pamiętam bym zakładał multi.
 
:antonio:
Geniusz na którego nie zaslugujemy


- Zboże ukraińskie destabilizuje nasz rynek. Wystosujemy list do Ursuli von de Leyen, by ograniczyć wpływ zboża na rynki krajów sąsiadujących z Ukrainą - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej po posiedzeniu Rady Ministrów.

żałosne, teraz pinokio będzie zwalał odpowiedzialność na UE.

Zwalał albo prosił na kolanach o pomoc, bo za nim trudno trafić -- inny przekaz będzie na nasz rynek -- o twardym i hardym stanowisku -- a w bruskelskich gabinetach będzie się płaszczył.


"Na sugestie, że można było dużo wcześniej negocjować z UE różne propozycje, tak by Polska mogła ochronić swój rynek i że zarówno konsultacji, jak i rozmów o kaucji za zboże nie było, wiceminister oskarżył opozycję.

Potrzebowalibyśmy wsparcia politycznego tych, którzy współrządzą w Unii Europejskiej, czyli PO i PSL - odpowiedział minister.

- Ale macie komisarza do spraw rolnictwa! Dlaczego on nic nie potrafił zrobić - dociskaliśmy wiceministra. Krzysztof Ciecióra nadal upierał się, że ukraińskie zboże jest w Polsce kontrolowane co do ilości i jakości, a każdy wagon jest plombowany.

Tymczasem protestujący rolnicy uważają, że do Polski trafia z Ukrainy także tak zwane zboże techniczne, które nie przechodzi kontroli na granicy. Nie nadaje się jednak na żywność – alarmują."

Czyli, reasumując, piss i akolici robią wszystko co mogą -- ich służby pracują pełną parą, wszystko sprawdzają i plombują, ale wszystko i tak się rozlewa do zbożowych silosów w Polsce, bo opozycja -- a przede wszystkim osobiście tusk w mundurze wermachtu -- ze zdjęciem ursuli w klapie munduru tuż przy sercu -- rozkrada te wagony i rozsypuje do tych silosów. Warto dodać, że ursula wydaje tuskowi polecenia przez krótkofalówkę ubrana w mundur wilczycy ss.

Nigdy za rudym, leniwym, cwaniakiem specjalnie nie przepadałem. Bo to dla mnie był wodzowski narcyz pokroju kaczora -- tylko, że z większą ogładą i lepszym instynktem samozachowawczym. Teraz już jednak chyba trochę zluzował na starość, z kolei ten z żoliborza coraz bardziej zatapia się w odmętach swoich obsesji.
Ale jak dalej będą w niego tak tępo i debilnie w tvp piss i pissie walić to na przekór zmuszę się, żeby go polubić. Bo prawda jest taka, że merytorycznie można by w niego też ładnie walić za wiele spraw. Ale kto by chciał się zajmować merytoryką u tych propagandzistów?

Czy ten nierząd za cokolwiek, kiedykolwiek, przyjął odpowiedzialność? Za inflację odpowiedzialna jest mumia z kremla, za inne sprawy albo opozycja, albo UE. Oni nigdy. Jeżeli urban był Goebbelsem stanu wojennego, to jak ich nazwać?
 
Last edited:
To w końcu są nierobami żyjącymi z socjalu i krzyczącymi do kasjerki "dej za darmo" czy nie?
Niestety sondaż jak dla mnie nie powinien być mocnym wyznacznikiem- moim zdaniem za mała próba: 400 osób. Lecz jakaś tendencje pokaże.

1680101580060.jpg


 
:antonio:
Geniusz na którego nie zaslugujemy


- Zboże ukraińskie destabilizuje nasz rynek. Wystosujemy list do Ursuli von de Leyen, by ograniczyć wpływ zboża na rynki krajów sąsiadujących z Ukrainą - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej po posiedzeniu Rady Ministrów.

Czyli jednak był problem? A teraz rozwiązują problem, który sami stworzyli?
:brainoverload:
 
… - Ale macie komisarza do spraw rolnictwa! Dlaczego on nic nie potrafił zrobić - dociskaliśmy wiceministra. Krzysztof Ciecióra nadal upierał się, że ukraińskie zboże jest w Polsce kontrolowane co do ilości i jakości, a każdy wagon jest plombowany.

Tymczasem protestujący rolnicy uważają, że do Polski trafia z Ukrainy także tak zwane zboże techniczne, które nie przechodzi kontroli na granicy. Nie nadaje się jednak na żywność – alarmują."
Powtarzam od dawna, to są dyletanci, zgubił ich nepotyzm i podział łupów między koalicjantów ZP. Na stanowiskach są przypadkowi ludzie, a jednak czasem trzeba podjąć jakąś decyzję, postawić się komuś itd. , jak brakuje kompetencji to się unika takich sytuacji i organizacja dryfuje.

Kumpel mi opowiada co się obecnie dzieje w PGNIG, po przejęciu przez Obajtka, to jest jakiś dramat. Trwa przygotowanie do „optymalizacji zasobów”, ludzie bez żadnych technicznych kompetencji (z niepotrzebnych działów w centrali) wpisują je sobie w kwity żeby przetrwać zmiany kosztem specjalistów z działów produkcyjnych z terenu. Ci którzy rozumieją do czego to doprowadzi są posrani ale siedzą cicho. I jakoś się kręci ta Polska.
 
Ty naprawdę jesteś tak naiwny, że wierzysz, że Ruscy po ew. wygraniu wojny na Ukrainie "wrócą do siebie". Na jak długo i gdzie pójdą jak już się im siedzenie u siebie znudzi :cool:

Tak, Ruscy chcieli mieć sztamę z Polakami. W końcu Привислинский край to było najlepsze co się mogło Polakom przytrafić od ruskich. Próbujesz rewizjonizmu historycznego, który jest skazany na porażkę. Zbyt duża część polskiego społeczeństwa ma w głębokim poważaniu "przyjazne zamiary" bratniego narodu ze Wschodu. Nikt już nie kupi tej iluzji polsko-ruskiej harmonii.
To wychodzi na to że wy ukrofile jednak już tak nie wierzycie w to że Putin nie zaatakuje NATO, a jako że się rozbroilismy dla gierojów to teraz siedzicie posrani i modlicie się całymi dniami byleby ukry wygrały i ruskim naprawdę się rano naboje skończyły? :śmiech:
 
Przeważająca koncepcja jest taka, że po zakończeniu wojny ukraińscy emigranci wrócą do siebie, albo wyjadą bardziej na Zachód. Polska nigdy nie była i dalej nie jest przystankiem końcowym procesu emigracji zarobkowej, nawet dla obywateli krajów byłego ZSRR.
Tak, szczególnie jak już nasze miasta zobaczyli i podostawali wszystko za darmo to napewno wrócą do siebie mieszkać w namiotach, wszyscy co do jednego.
Przecież kurwa dla nich nasz kraj jest jak dla nas Ameryka pod względem rozwinięcia infrastruktury.
W najgorszym wypadku tak jak mówisz, pod bronią pójdą na zachód, po drodze kogoś odstrzelą przez przypadek i miesiąc będzie sprawca szukany by nie wzbudzać nienawiści, tam coś się komuś do łapy przyklei, no i Polakom też oczywiście przy okazji.
Musiałbym być pojebany by wierzyć że oni zostaną w takim gównianym kraju, co to to nie, nie ma opcji, szoszony się za bardzo szanują by siedzieć w takiej dziurze.
 
"Skazane na klęskę" powiadasz...


@Vassago możesz już wracać do frików smyku. Cała twoja teoria poszła się jebać tą jedną flagą, jedną na tym zdjęciu bo przypadków było znacznie więcej.
 
:antonio:
Geniusz na którego nie zaslugujemy


- Zboże ukraińskie destabilizuje nasz rynek. Wystosujemy list do Ursuli von de Leyen, by ograniczyć wpływ zboża na rynki krajów sąsiadujących z Ukrainą - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej po posiedzeniu Rady Ministrów.

Pinokio wyrasta na lidera i ojca narodów między Niemcami a Ukrainą, sodoweczka mu odjebala a my za to zapłacimy, powinni wypierdoli te zboże dalej i tyle a nie się pierdolić z jakąś Urszulą kurwa layer która nam fundusze blokuje mimo największej pomocy z naszej strony dla notabene banderowców.
 
To w końcu są nierobami żyjącymi z socjalu i krzyczącymi do kasjerki "dej za darmo" czy nie?
Niestety sondaż jak dla mnie nie powinien być mocnym wyznacznikiem- moim zdaniem za mała próba: 400 osób. Lecz jakaś tendencje pokaże.

View attachment 60991

To na chuj wstawiasz takie gówno badania które nie są wyznacznikiem?

Mogę zrobić na próbie 100 Ukraińców w fabryce pod moim miastem czy pracują, tyle samo będzie wart co twój, 20 procent powie że nie bo będzie na bani i nie zrozumie pytania, wszystko będzie się zgadzać.
 
To na chuj wstawiasz takie gówno badania które nie są wyznacznikiem?

Mogę zrobić na próbie 100 Ukraińców w fabryce pod moim miastem czy pracują, tyle samo będzie wart co twój, 20 procent powie że nie bo będzie na bani i nie zrozumie pytania, wszystko będzie się zgadzać.


Ty chyba nie masz pojęcia o takich badaniach, próbach i procentach błędów? W dodatku nie przeczytałeś mojego komentarza ze zrozumieniem.
 
Ty chyba nie masz pojęcia o takich badaniach, próbach i procentach błędów? W dodatku nie przeczytałeś mojego komentarza ze zrozumieniem.


To na chuj wstawiasz takie gówno badania które nie są wyznacznikiem?

Mogę zrobić na próbie 100 Ukraińców w fabryce pod moim miastem czy pracują, tyle samo będzie wart co twój, 20 procent powie że nie bo będzie na bani i nie zrozumie pytania, wszystko będzie się zgadzać.


Jeszcze inaczej wytłumaczę, bo widzę, że małpki chyba weszły i prostych rzeczy nie rozumiesz. Idąc twoim tokiem rozumowania należy odrzucić wszelkie statystyki bo żadna nigdy nie jest pełnym wyznacznikiem.
Po prostu może mieć większy lub mniejszy błąd statystyczny. I jeżeli robisz na grupie np 100 osób to ten błąd może wynieść np 15 %, gdy robisz na grupie 400 osób to np 5%, itd.
Zaznaczyłem, że wolałbym badania na większej grupie, gdyż wtedy wynik będzie jeszcze bliższy stanu rzeczywistego. I tyle. Nie jestem tak głupi jak forumowe antyukrainskie boty by wstawiać jakieś fejki i niesprawdzone gówna jako jakaś alfę i omegę o rzeczywistości.
 
możesz już wracać do frików smyku. Cała twoja teoria poszła się jebać tą jedną flagą, jedną na tym zdjęciu bo przypadków było znacznie więcej.

Nie ma sprawy. Zapewne teraz wielu ludzi siedzi z kalkulatorem i liczy sobie ile to flag UPA pojawiło się w polskiej przestrzeni publicznej i dlaczego (znowu) powinniśmy paść przed Rosjanami błagając, aby tych przeklętych ukrów wywieźli za Ural. Nihil novi. Polityka makro nigdy nie była mocną stroną Polaków. Au revoir.
 
Back
Top