Konflikt Rosja-Ukraina

Ależ Ty ich bronisz. Strasznie się zafiksowałeś na swojej tezie.
Symbole nazistowskie to nie syndrom sztokholmski. Sprawdź sobie kto był najbrutalniejszym sługusem hitlerowców.
Parafrazując klasyka, "mam krótki lont na ukrów". :wink:
A moskiewskiej Rosji bliżej do bojarów dawnej Rusi niż ukrom, którzy są zlepkiem przestępców polskich, moskalskich i z dzikich ludów stepowych. Jak powiadał drugi forumowy klasyk "bo oni tacy są".
Zaraz, zaraz, gdzie ich bronię? Piszę, że mieli dziadków w ochotniczych oddziałach hitlerowskich, a to chyba nie jest argument na ich korzyść.

W ogóle cały czas rozmawiamy traktując kraje jak ludzi, używamy słów przyjaźń, braterstwo, itd.. To tak nie działa, dzisiaj naszym interesem jest zwycięstwo UA, a jutro może być coś innego, jak się za bardzo zaangażujemy emocjonalnie, to stracimy niezbędny dystans.
 
Obejrzyjcie sobie ukrofile jak nas jebią.....

Chyba pisofilów w tym przypadku. Ukraincy nas jebia tym, że sprzedają tu swoje zboze? To bez sensu. Chyba każdy rolnik, państwo sprzeda swój towar tam gdzie ma możliwość. Nasz rząd sprowadził tu Ukraińskie zboże i zapchał magazyny. Więc chyba to ich powinno się obwiniać.
Gdybyl byś rolnikiem, i sąsiad by ci powiedział, z sąsiedniego kraju, "hej, kupię od ciebie twoje zboże" to ty byś powiedział "nie, twój kraj mi pomaga to wolę nie zarobić, wolę by moje zboże zgniło niż mieszać ci moim zbożem w Twoim kraju"
 
Chyba pisofilów w tym przypadku. Ukraincy nas jebia tym, że sprzedają tu swoje zboze? To bez sensu. Chyba każdy rolnik, państwo sprzeda swój towar tam gdzie ma możliwość. Nasz rząd sprowadził tu Ukraińskie zboże i zapchał magazyny. Więc chyba to ich powinno się obwiniać.
Gdybyl byś rolnikiem, i sąsiad by ci powiedział, z sąsiedniego kraju, "hej, kupię od ciebie twoje zboże" to ty byś powiedział "nie, twój kraj mi pomaga to wolę nie zarobić, wolę by moje zboże zgniło niż mieszać ci moim zbożem w Twoim kraju"
i ty nie pierdoliłeś ze sie zlatują wszyscy aby tylko krytykować.....
Ty jestes serio pojebany , nie bronie pisu
Ale oczywiście to wina Pisu ze Ukraińcy zalewaj nasz rynek zbożem ktore ma 4 lata,
zbożem które jest tak napierdolone opryskami ze świeci w nocy
kukurydza która przyjezdza juz pognita...
weź wyjdź ze swojego kurwidołka , przejedz sie na granice sprawdź jak wygląda kontrola weterynarza tego zboża w jakich warunkach jest przewożone, popytaj w Polsce inspektorów co przyjedza pociągami
a wtedy sie wypowiadaj :siara:
 
i ty nie pierdoliłeś ze sie zlatują wszyscy aby tylko krytykować.....
Ty jestes serio pojebany , nie bronie pisu
Ale oczywiście to wina Pisu ze Ukraińcy zalewaj nasz rynek zbożem ktore ma 4 lata,
zbożem które jest tak napierdolone opryskami ze świeci w nocy
kukurydza która przyjezdza juz pognita...
weź wyjdź ze swojego kurwidołka , przejedz sie na granice sprawdź jak wygląda kontrola weterynarza tego zboża w jakich warunkach jest przewożone, popytaj w Polsce inspektorów co przyjedza pociągami
a wtedy sie wypowiadaj :siara:


Myślałem, że problemem jest to iż nasz rząd spowodował zalew ukraińskim zbożem przez co nasi rolnicy mają problem.
 
Jestem za tym żeby Rosjanie wybili swoją ukraińską odnogę i wrócili do swojego kraju.

Jak zapytasz konkretnie to ci konkretnie odpowiem, tutaj jest za dużo tekstu( lania wody) jak na tak oczywisty temat, zresztą jak zawsze w twoim wykonaniu.

Ps: a Rosja nam zagraża historycznie tylko i wyłącznie dlatego że nasi zjebni politycy nie potrafili się dogadać z nimi, a ruscy chcieli mieć sztamę z Polakami.

Ty naprawdę jesteś tak naiwny, że wierzysz, że Ruscy po ew. wygraniu wojny na Ukrainie "wrócą do siebie". Na jak długo i gdzie pójdą jak już się im siedzenie u siebie znudzi :cool:

Tak, Ruscy chcieli mieć sztamę z Polakami. W końcu Привислинский край to było najlepsze co się mogło Polakom przytrafić od ruskich. Próbujesz rewizjonizmu historycznego, który jest skazany na porażkę. Zbyt duża część polskiego społeczeństwa ma w głębokim poważaniu "przyjazne zamiary" bratniego narodu ze Wschodu. Nikt już nie kupi tej iluzji polsko-ruskiej harmonii.
 
Ty naprawdę jesteś tak naiwny, że wierzysz, że Ruscy po ew. wygraniu wojny na Ukrainie "wrócą do siebie". Na jak długo i gdzie pójdą jak już się im siedzenie u siebie znudzi :cool:

Tak, Ruscy chcieli mieć sztamę z Polakami. W końcu Привислинский край to było najlepsze co się mogło Polakom przytrafić od ruskich. Próbujesz rewizjonizmu historycznego, który jest skazany na porażkę. Zbyt duża część polskiego społeczeństwa ma w głębokim poważaniu "przyjazne zamiary" bratniego narodu ze Wschodu. Nikt już nie kupi tej iluzji polsko-ruskiej harmonii.
A polsko-ukraińskiej?
 
A polsko-ukraińskiej?

Przeważająca koncepcja jest taka, że po zakończeniu wojny ukraińscy emigranci wrócą do siebie, albo wyjadą bardziej na Zachód. Polska nigdy nie była i dalej nie jest przystankiem końcowym procesu emigracji zarobkowej, nawet dla obywateli krajów byłego ZSRR.
 
Przeważająca koncepcja jest taka, że po zakończeniu wojny ukraińscy emigranci wrócą do siebie, albo wyjadą bardziej na Zachód. Polska nigdy nie była i dalej nie jest przystankiem końcowym procesu emigracji zarobkowej, nawet dla obywateli krajów byłego ZSRR.
O harmonię pytałem, nie o tabuny ludzi.
 
Skad wziąłeś w temacie luftwaffe i ukraincow konfederacje teraz ? To jakis nowy mechanizm obronny ?
Rozumiesz potępianie nazizmu ale nie rozumiesz oburzenia o luftwaffe i o symbolike ktora sobie nadaje jakis tam oddzial z UA? To jakis dualizm rodem z metal full jacket?
Nie chce mi sie zwracac do kazdego z osobna wiec jak napisze wyborcy konfederacji to od razu wiadomo, ze chodzi o grupke, ktora lajkuje sie tutaj nawzajem.
Ale ty wiesz, że to była oficjalna nazwa sił powietrznych III Rzeszy w latach 1933-1946 i ten krzyż to był jej symbol?

Czy może to jakieś "wyrafinowane" poczucie humoru, którego nie chwytamy?
Panowie mozecie mnie oswiecic jak sie nazywaja i jakich oznaczen uzywaja obecnie sily powietrzne bundeswehry?
Stare ale odświeżam, nie pamiętam, czy już było (najwyżej @szplin będzie zmuszony wkroczyć).

Ale ruskie onuce ci z Amnesty International, co nie @Halibut 2.0 i @spa ?

"Udokumentowaliśmy, że ukraińskie siły zbrojne narażają ludność cywilną i łamią prawa wojenne, kiedy działają na obszarach zamieszkałych” – powiedziała Agnes Callamard, Sekretarz Generalna Amnesty International."

"Bycie w pozycji obronnej nie zwalnia ukraińskiego wojska z przestrzegania międzynarodowego prawa humanitarnego".

"Wykorzystywanie szpitali do celów wojskowych jest jawnym naruszeniem międzynarodowego prawa humanitarnego."

Chodzi o zakładanie baz w szkołach, szpitalach itd., przez wojska UA i operowanie systemami uzbrojenia w zaludnionych dzielnicach mieszkalnych,.

"Większość obszarów mieszkalnych, w których stacjonowali żołnierze, znajdowała się kilometry od linii frontu. Dostępne były realne alternatywy, które nie stanowiłyby zagrożenia dla ludności cywilnej, takie jak bazy wojskowe lub pobliskie gęsto zalesione obszary lub inne obiekty znajdujące się dalej od obszarów mieszkalnych"

Zdjęcie
Ja nigdy nie bylem dobrym chrzescijaninem i popieram kare smierci. Amnesty International to takie same zwyrole dla mnie jak Ci, ktorzy w Polsce bronia ksiezy pedofili.
 
Last edited:
Na AI ukrobota też nie trzeba było długo czekać, wstyd mi trochę jako twórcy, że o 30 milisekund za późna ta reakcja.


giphy.gif

:jon: jak wspominałem wcześniej, nie poprawię już algorytmów.

Edit: ale zobaczcie, tylu błędów już nie robi, co prawda zjada przecinek "przed bo".
Ukrobot Dynamics ver. Cohones 2.0 :juanlaugh:
 
O harmonię pytałem, nie o tabuny ludzi.

Jak ktoś będzie chciał odgrzebać stare demony to zawsze to zrobi. Pytanie dla ilu Ukraińców obecnie UPA ma znaczenie w codziennym życiu. Oni chyba zdają sobie sprawę, że obnoszenie się z tym na emigracji jest skazane na klęskę, zwłaszcza w Polsce. Paradoksalnie kult Bandery jako bohatera narodowego Ukrainy nie przyjął się w świadomości Zachodu, więc nie musimy walczyć ze zdaniem tzw. opinii publicznej "starej UE".
 
Nie chce mi sie zwracac do kazdego z osobna wiec jak napisze wyborcy konfederacji to od razu wiadomo, ze chodzi o grupke, ktora lajkuje sie tutaj nawzajem.

Panowie mozecie mnie oswiecic jak sie nazywaja i jakich oznaczen uzywaja obecnie sily powietrzne bundeswehry?

Ja nigdy nie bylem dobrym chrzescijaninem i popieram kare smierci. Amnesty International to takie same zwyrole dla mnie jak Ci, ktorzy w Polsce bronia ksiezy pedofili.
I ty naprawdę wierzysz w to, że oni to robią jako "hołd" dla współczesnych sił powietrznych RFN? Przecież sam w to nie wierzysz, no przyznaj, bądź poważny ;-) Traktujmy się serio, panowie :-)

A dla szkopów to kompromitujące, że nie zmienili nazwy i symbolu, który tak, a nie inaczej, zapisał się w historii. A na czele tych sił stała jedna z podpór zbrodniczego systemu, zatwardziały nazista i narkoman Göring.
 
Nie chce mi sie zwracac do kazdego z osobna wiec jak napisze wyborcy konfederacji to od razu wiadomo, ze chodzi o grupke, ktora lajkuje sie tutaj
Ale ja nie jestem wyborca konfederacji, takze nie wiem skad te urojenia.


Do reszty sie nie odnosze bo dokladnie wiadomo skad te oburzenie o luftwaffe, trzeba byc debilem by tego nie rozumiec.
 
I ty naprawdę wierzysz w to, że oni to robią jako "hołd" dla współczesnych sił powietrznych RFN? Przecież sam w to nie wierzysz, no przyznaj, bądź poważny ;-) Traktujmy się serio, panowie :-)

A dla szkopów to kompromitujące, że nie zmienili nazwy i symbolu, który tak, a nie inaczej, zapisał się w historii. A na czele tych sił stała jedna z podpór zbrodniczego systemu, zatwardziały nazista i narkoman Göring.
Slyszales kiedys o Czerwonym Baronie i jak wygladal jego samolot? O Krzyzu Zelaznym i historii jego pochodzenia? Jak nie to doczytaj. Duzo ciekawych watkow, wiele dotyczacych Polski.
Ale ja nie jestem wyborca konfederacji, takze nie wiem skad te urojenia.


Do reszty sie nie odnosze bo dokladnie wiadomo skad te oburzenie o luftwaffe, trzeba byc debilem by tego nie rozumiec.
Ja uwazam za debili tych co sie oburzaja o Luftwaffe i Zelazny Krzyz. To przeciez czesc oficjalnych sil zbrojnych naszych obecnych sojusznikow w NATO.

Rozumiem nawiazania do Waffen SS, czaszki, swastyki, upy, bandery czy jakies inne gowna, ale tutaj to przesada.
 
Slyszales kiedys o Czerwonym Baronie i jak wygladal jego samolot? O Krzyzu Zelaznym i historii jego pochodzenia? Jak nie to doczytaj. Duzo ciekawych watkow, wiele dotyczacych Polski.
ja pierdolę, teraz z czerwonym baronem mi wyskakuje :-D O którym nawet książkę Kilduffa czytałem. I film z 2008 oglądałem. Dosyć, spa, bo nie wyrobię. Chyba nie ma sensu, byśmy wymieniali komentarze, bo to za mocne jest. Żyjemy w zupełnie innych galaktykach :-) Do czego, w sumie, obaj mamy prawo :-)

I dla Twojej wiadomości nigdy nie głosowałem na konfederację, ani w sumie za bardzo na prawicę, więc szufladkuj sobie innych, jeżeli już tak bardzo musisz. Pomyślności :-)
 
ja pierdolę, teraz z czerwonym baronem mi wyskakuje :-D O którym nawet książkę Kilduffa czytałem. I film z 2008 oglądałem.
Ale Ty jestes drazliwy spinacz Tuczniku.

Niby czytales, niby ogladales, a wczesniej byles zbulwersowany oznaczeniami i wyskakujesz z jakims Goringiem.

Jeszcze jedno: Zelazny Krzyz z symbolika nazistowska (swastyka), o ktory Wam pewnie chodzi jest w Niemczech obecnie zakazany. Nie widzialem go rowniez na zdjeciach modeli czy dronow ukrow.
 
Ale Ty jestes drazliwy spinacz Tuczniku.

Niby czytales, niby ogladales, a wczesniej byles zbulwersowany oznaczeniami i wyskakujesz z jakims Goringiem.

Jeszcze jedno: Zelazny Krzyz z symbolika nazistowska (swastyka), o ktory Wam pewnie chodzi jest w Niemczech obecnie zakazany. Nie widzialem go rowniez na zdjeciach modeli czy dronow ukrow.
Z tym bulwersowaniem i spinaniem to sobie jednak mocno dopowiadasz. Wcześniej się w tym temacie mocniej ekscytowałem, teraz już do tego podchodzę na pół serio.

Dla mnie to raczej niedowierzanie, że ktoś sobie takie jaja robi, jak ty, bo nie chciało mi się – autentycznie wierzyć – że ty tak na serio.

Ale jasne, możesz sobie wierzyć, że oni nawiązują do Czerwonego Barona, Cesarstwa Niemieckiego, do RFN itd. A nie do hitlerowców. To też pewnie hołd dla Scholza, na którego się ukraińscy bracia boczyli za opieszałość.

Krzyż wiadomo, też nie ma związku z nazistami…

Mogli się nazwać USAAF „United States Army Air Forces” jak amerykańskie siły powietrzne w latach 1941-1947 i zapożyczyć od nich logo z tamtych lat. Wszak piękna historia za nimi stoi.

Mogli też nazwać się RAF -- też piękna historia. Ale, kurde, wtedy ktoś by pomyślał, że Anglicy russland atakują… ale teraz mogą ruskie pomyśleć, że to szkopy… hmmm no to jednak pozostańmy przy USAAF!

Ukraińcy wszak kochają Amerykę – ich policja nawet nieudolnie skopiowała amerykańskie mundury, więc tu też by mogli.

Ale to wszystko tylko moje hipotezy i dygresje. Ty masz swoją „prawdę” i ja mam swoją. Dlatego wspomniałem o różnych galaktykach. Mi to nie przeszkadza. Agree to disagree :)
 
@Halibut 2.0 to te nowe drogi kariery o ktorych pisales w hp? Przewodnikiem zostales?


Ale Polacy też! I Rosjanie! I Bułgarzy!



Pomagali im to pewnie pisać nasi "historycy" od wielkiej Lechii, jak Bieszk, którzy publikują książki o tym jak Polacy założyli Rzym, Grecję, czy walczyli z Rzymianami w czasach cesarstwa.

Starałem się nie komentować wrzuty Zooma bo szurstwa zwykle nie komentuje, co najwyżej z nimi się wykłócam w necie :p miałem fazę na kłótnie z turbolechitami, turbotartarami. Znam też turbobułgarów, teraz poznałem turboukrainców xd
 
Ale Polacy też! I Rosjanie! I Bułgarzy!



Pomagali im to pewnie pisać nasi "historycy" od wielkiej Lechii, jak Bieszk, którzy publikują książki o tym jak Polacy założyli Rzym, Grecję, czy walczyli z Rzymianami w czasach cesarstwa.

Starałem się nie komentować wrzuty Zooma bo szurstwa zwykle nie komentuje, co najwyżej z nimi się wykłócam w necie :p miałem fazę na kłótnie z turbolechitami, turbotartarami. Znam też turbobułgarów, teraz poznałem turboukrainców xd
O fantazjach lechickich slyszalem ale to z bulgarami i tatarami to nigdy w sumie. Bulgarzy? xD
 
O fantazjach lechickich slyszalem ale to z bulgarami i tatarami to nigdy w sumie. Bulgarzy? xD

Tak. I turboserbowie. Wiesz, jeszcze starsza wielka historia niż Polaków(w VII wieku chyba już Bułgarzy mieli tak silne państwo, że pokonywali Konstantynopolskie imperium). Turbobulgarzy głoszą że i germanie i chyba Rzymianie od nich się wywodzą. I mityczne postaci z Grecji xd
 
Za duże wyniki Konfederacji.
Już JKM wyskoczył na twitterze mówiąc o zdradzie Polski wobec Rosji :korwinlaugh:
Jemu to trzeba by wręczyć weksel in blanco na fikcyjną pożyczkę 3 mln zł w gotówce (tak niektórzy bandyci i bogacze zabezpieczają się przed rozwodem :roberteyeblinking:), ale znając to jaki to atencyjny upadły człowiek to i tak by zaryzykował.
W 2015 roku jego próżność doprowadziła do tego, że PiS miał samodzielne rządy....

W ogóle cały czas rozmawiamy traktując kraje jak ludzi, używamy słów przyjaźń, braterstwo, itd.. To tak nie działa, dzisiaj naszym interesem jest zwycięstwo UA, a jutro może być coś innego, jak się za bardzo zaangażujemy emocjonalnie, to stracimy niezbędny dystans.
Dokładnie. Bo to jest tzw. przenoszenie zasad życia nie wiem osobistego na politykę, ale to tak nie działa.
Ba nawet niektórzy nie rozumieli Trumpa spotykającego się i negocjującego z Kimem, Putinem, Zuckenbergiem (o Boże jak Republikanie się zesrali na to) nawet w USA, a on miał czysto biznesowe podejście: nie musze kogoś szanować, zgadzać się z nim nawet w 10% aby się z nim zadawać. Czysto zadaniowe podejście.
A w ogóle pojęcia braterski naród czy wrogi.
Jakby narody były jedną jednolitą grupą docelową: no nie. Tak jest chyba tylko w Korei Półn.
Nawet w Polsce próbują dzielić ludzi na POwców, PiSowców. Tymczasem najlepsze agencje marketingowe w Polsce np. ojciec sukcesu PRowego Tuska w 2007 roku mówił, że w Polsce mamy KILKANAŚCIE GRUP mocno różniących się od siebie, dlatego marketing jest ciężki i firmy wydają dużo na badania rynku.
A prawica i lewica: albo naród braterski albo UPA BANDEROWCY WSZĘDZIE.
 
Pytanie dla ilu Ukraińców obecnie UPA ma znaczenie w codziennym życiu. Oni chyba zdają sobie sprawę, że obnoszenie się z tym na emigracji jest skazane na klęskę, zwłaszcza w Polsce.

"Skazane na klęskę" powiadasz...

 
Back
Top