Konflikt Rosja-Ukraina

Gdzie Ty 100 nazioli w Polsce znajdziesz? :lol:
Ilu znasz ludzi identyfikujących się z nazizmem? Chore urojenia lemingów
IMG_20230308_114155.jpg



Wojna już się powoli nudzi ludziom. Zauważyłem, ze coraz więcej osób ma to w dupie co się dzieje. Media też już powoli zaczynają grzać temat klimatu zamiast wojny z tego co widzę. Here we go again.
 
O to to! O tym pisaliśmy ostatnio.

Ale żeby tak ruskie onuce z konfy musiały interweniować w IMIENIU POLAKÓW?
Niesamowite nie prawda?
Przecież dobry przekaz leci i gospodarka się poprawia.
To jest dramat
juz od jakiegos czasu ukraincy tak samo otwieraja firmy w polsce i jebia nas jak tylko mogą
ha tfu
 

Ważny zachodni (amerykański) polityk olał zaproszenie do kijowa wystosowane przez zełeńskiego. To naprawdę coś, doprawdy, niestosownego!

"McCarthy powiedział Manu Raju z CNN, że nie planuje wizyty na Ukrainie i argumentował, że prezydent Joe Biden nie działał wystarczająco szybko, aby pomóc krajowi. McCarthy, republikanin z Kalifornii, powiedział, że popiera Ukrainę, ale nie popiera „czeku in blanco”, co powtórzył we wtorek – mimo że istnieje federalny nadzór nad wszystkimi wydawanymi tam dolarami."

„Myślę, że speaker McCarthy nigdy nie odwiedził Kijowa ani Ukrainy i myślę, że to pomogłoby mu to w jego postrzeganiu sprawy” – powiedział Zełenski.

"Uściślijmy moje stanowisko odnośnie tego, co powiedziałem: żadnych czeków in blanco, dobrze? Trzymając się obranego przeze mnie punktu widzenia, nie muszę jechać na Ukrainę, żeby zrozumieć, gdzie jest czy nie jest wystawiany czek in blanco” – powiedział McCarthy w rozmowie z CNN. „Będę nadal otrzymywać odprawy i inne informacje, ale nie muszę jechać na Ukrainę czy do Kijowa, aby to zobaczyć. A moim celem zawsze było to, że nie wystawię czeku in blanco za nic".
 

Ważny zachodni (amerykański) polityk olał zaproszenie do kijowa wystosowane przez zełeńskiego. To naprawdę coś, doprawdy, niestosownego!

"McCarthy powiedział Manu Raju z CNN, że nie planuje wizyty na Ukrainie i argumentował, że prezydent Joe Biden nie działał wystarczająco szybko, aby pomóc krajowi. McCarthy, republikanin z Kalifornii, powiedział, że popiera Ukrainę, ale nie popiera „czeku in blanco”, co powtórzył we wtorek – mimo że istnieje federalny nadzór nad wszystkimi wydawanymi tam dolarami."

„Myślę, że speaker McCarthy nigdy nie odwiedził Kijowa ani Ukrainy i myślę, że to pomogłoby mu to w jego postrzeganiu sprawy” – powiedział Zełenski.

"Uściślijmy moje stanowisko odnośnie tego, co powiedziałem: żadnych czeków in blanco, dobrze? Trzymając się obranego przeze mnie punktu widzenia, nie muszę jechać na Ukrainę, żeby zrozumieć, gdzie jest czy nie jest wystawiany czek in blanco” – powiedział McCarthy w rozmowie z CNN. „Będę nadal otrzymywać odprawy i inne informacje, ale nie muszę jechać na Ukrainę czy do Kijowa, aby to zobaczyć. A moim celem zawsze było to, że nie wystawię czeku in blanco za nic".
Gadaja to samo co PO o zakupach militarnych PISu. Sa podstawieni pod sciana, wiedza, ze to sluszna droga, ale popierdolic swoje musza.
 
Oni czyli kto? Słyszysz już głosy?
Kiedyś w Polityce Szplin w dyskusji, chyba z Serem, pisał, że Ukraińcy powtórzą drugi Wołyń, jak się tu najeżdżają to będą nas rzezać. Dostał kilka lajków.

No i serio nie trafiłeś tutaj nigdy na tego typu, niby często ironiczne, komentarze od innych userow? Na to, że chcą nas zniszczyć, szlachtowac jak na Nowym Świecie, bić, panować nad nami itd?
 
Piekny to jest film. Smieszne ze w oryginalnej czesci na koncu jest taki epilog
"W czasach gdy handel bronia kwitnie najwiekszymi dostarczycielami sa USA,UK, Rosja, Francja i Chiny, sa oni tez stalymi czlonkami rady bezpieczenstwa ONZ."

Kiedy film lecial w TV o dziwo epilogu juz nie bylo :jjsmile: jak Nicolasa musial ten agent puscic mimo ze mial na niego kwity tak i Buta puscili calkiem niedawno do "wiezienia" w rosji.
 
Kiedyś w Polityce Szplin w dyskusji, chyba z Serem, pisał, że Ukraińcy powtórzą drugi Wołyń, jak się tu najeżdżają to będą nas rzezać. Dostał kilka lajków.

No i serio nie trafiłeś tutaj nigdy na tego typu, niby często ironiczne, komentarze od innych userow? Na to, że chcą nas zniszczyć, szlachtowac jak na Nowym Świecie, bić, panować nad nami itd?
Nie natrafiłem tutaj na komentarze że chcą nas bić i zniszczyć, jednak czytałem takie że przestępczość wzrośnie, jak i czytałem też takie że w sumie długo u nas nie będą siedzieć bo pojadą na zachód, jak na razie ta druga opcja okazała się fikcją a chyba nie muszę przypominać kto te opcje wygłaszał.
 
Nie natrafiłem tutaj na komentarze że chcą nas bić i zniszczyć, jednak czytałem takie że przestępczość wzrośnie, jak i czytałem też takie że w sumie długo u nas nie będą siedzieć bo pojadą na zachód, jak na razie ta druga opcja okazała się fikcją a chyba nie muszę przypominać kto te opcje wygłaszał.


Sam pisałem, że przestępczość będzie rosnąć.
Może jeszcze nie trafiaoes na komentarze typu że robią i chcą robić tu głównie "rozpierdol"? "Na każdym rogu ulicy"?
:)


Co do wyjazdu na zachód...myślałem, że wyjadą na większą skalę ale jednak sporo ich wyjechało. Do samych Niemiec chyba trafiło z milion.
Wiesz, angielskiego muszą się poduczyć :p
 
Sam pisałem, że przestępczość będzie rosnąć.
Może jeszcze nie trafiaoes na komentarze typu że robią i chcą robić tu głównie "rozpierdol"? "Na każdym rogu ulicy"?
:)


Co do wyjazdu na zachód...myślałem, że wyjadą na większą skalę ale jednak sporo ich wyjechało. Do samych Niemiec chyba trafiło z milion.
Wiesz, angielskiego muszą się poduczyć :p
Młodzież zna angielski lepiej niż polski, często nawet telefony mają po angielsku swoje.
Rozpierdol to nam tu robią a będą robić jeszcze większy, jak to uchodźcy/najeźdźcy, dlaczego ty i tobie podobni chcecie widzieć wszystko przez różowe okulary, nie dopuszczając swoich myśli do tego że możemy mieć jakieś straty/nieprzyjemności/problemy co jest raczej pewne, a te wyżej wymienione zaczną się wtedy kiedy skończy się konflikt?
U Hansa przecież też było myślenie że muslimy i inne kolorowe będą im ogórki zamiast Polaków na polach zbierać, i co, uważasz że mieli rację, że Niemcom na dobre wyszło na dłuższą skalę te multikulti?
U nas będzie podobnie, mimo że kolor skóry ten sam, że graniczymy z nimi, to kulturę mamy na tyle inną że skończy się tak, że będziemy musieli ich wyganiać z własnego kraju a ten ruch zapoczątkuje jakaś grupa społeczna której byś się wogole nie spodziewał typu rolnicy, Ukraińcy nie są i nigdy nie będą europejczykami, nie mają i przez najbliższe pokolenia nie będą w stanie wyrobić sobie sposobu "europejskiego" myślenia.

Za 2 lata będziesz pisał " no w sumie robią rozpierdol, ale część wyjechała do siebie... założyli grupę przestępczą.... ale przecież mogli zostać wszyscy i założyć 5 takich grup zamiast jednej, a tak wogole to Polacy też wykorzystują ukraincow"
 
Młodzież zna angielski lepiej niż polski, często nawet telefony mają po angielsku swoje.
Rozpierdol to nam tu robią a będą robić jeszcze większy, jak to uchodźcy/najeźdźcy, dlaczego ty i tobie podobni chcecie widzieć wszystko przez różowe okulary, nie dopuszczając swoich myśli do tego że możemy mieć jakieś straty/nieprzyjemności/problemy co jest raczej pewne, a te wyżej wymienione zaczną się wtedy kiedy skończy się konflikt?
U Hansa przecież też było myślenie że muslimy i inne kolorowe będą im ogórki zamiast Polaków na polach zbierać, i co, uważasz że mieli rację, że Niemcom na dobre wyszło na dłuższą skalę te multikulti?
U nas będzie podobnie, mimo że kolor skóry ten sam, że graniczymy z nimi, to kulturę mamy na tyle inną że skończy się tak, że będziemy musieli ich wyganiać z własnego kraju a ten ruch zapoczątkuje jakaś grupa społeczna której byś się wogole nie spodziewał typu rolnicy, Ukraińcy nie są i nigdy nie będą europejczykami, nie mają i przez najbliższe pokolenia nie będą w stanie wyrobić sobie sposobu "europejskiego" myślenia.

Za 2 lata będziesz pisał " no w sumie robią rozpierdol, ale część wyjechała do siebie... założyli grupę przestępczą.... ale przecież mogli zostać wszyscy i założyć 5 takich grup zamiast jednej, a tak wogole to Polacy też wykorzystują ukraincow"


Dziwny wpis. Czyli jak przyznaje, że przez nich wzrośnie przestępczość, ale zaznaczam że nie ma rozpierdole na każdym rogu i nie mają tendencji do robienia przemocowych gett jak muzułmanie, to patrzę przez różowe okulary? Czyli patrzenie nie przez różowe okulary to zakłamywanie rzeczywistości?


On nawet mało co wie o ludziach których próbuje z nami asymilować. W sumie to on wolałby byśmy to my się z nimi asymilowali ale już jebać ten temat.
Udowodnij
 
To ty mi udowodnij swoją wiedzę, w jaki sposób mam ci baranie udowodnić że czegoś nie masz w tym swoim łbie? To ty mi udowodnij że nie wziąłem w tamtym roku ślubu w Holandii.


Nie no. Przedstawiasz tezę. Konkretna- twierdzisz, że chce asymilować Polaków z Ukraińcami. Nie, że czegoś nie zrobiłem.

Inaczej. Mogę twierdzić, że popierasz pedofilię, a gdy zarządzasz dowodów to mogę Cię wyśmiać?
 
Nie no. Przedstawiasz tezę. Konkretna- twierdzisz, że chce asymilować Polaków z Ukraińcami. Nie, że czegoś nie zrobiłem.

Inaczej. Mogę twierdzić, że popierasz pedofilię, a gdy zarządzasz dowodów to mogę Cię wyśmiać?
Nie będę wchodził z tobą w dyskusję z takimi krzywymi porównywaniami do których zawsze się odwołujesz ale muszę ci przyznać że masz niezły śmietnik w głowie z tymi pedofilami, często piszesz na ten temat, aparycję też masz podejrzaną, zaczynasz mi śmierdzieć koleżko.


Ps: sam się przyznałeś nie raz że Ukraińców znasz z internetu, telewizji i jakąś dupodajkę z warsu, to jest wystarczający powód jak i dowód by twierdzić na to że nie masz pojęcia na temat ukraińskiej społeczności.
Nara.
 
Widzisz jak ty debilu potrafisz jednym słowem podkręcić rozmówcę? Dziwisz się że jesteś tak traktowany i jechany wszędzie? Słyszałem też że na Twitterze cię kiepują, tutaj z tobą jadą, pewnie gdzie indziej i w realu też, a wiesz dlaczego?
Bo jak gówniarz idziesz po najmniejszej link oporu i zamiast przedstawić argumenty prosisz rozmówcę by ci udowodnił że dzisiaj z rana zrobiłeś twardą kupę a nie rzadką, nie pozdrawiam, a teraz idę to wybiegać.
 
Dziwny wpis. Czyli jak przyznaje, że przez nich wzrośnie przestępczość, ale zaznaczam że nie ma rozpierdole na każdym rogu i nie mają tendencji do robienia przemocowych gett jak muzułmanie, to patrzę przez różowe okulary?
Po wojnie sprowadzane turasy tez nie przyjechały do niemiec z maczetami a w pierwszym miesiacach nie robili stref "no go" czy tam zero. To proces dlugofalowy, trzeba patrzec w przod troche, przewidywać.

Zdroworozsądkowo jest byc przeciw sprowadzaniu tu ich nie dla tego ze jestes pewien ze zrobia rozpierdol jak w Niemczech a dlatego ze jest na to szansa.

Jak jedyna podtrzymujaca strop belka zaczyna Ci gnic to mowisz "ale przeciez sie nie lamie! Jest okej" i trwasz w tym bo przeciez nic sie nie dzieje czy jednak poczyniasz jakies dzialania by jednak nie bylo cienia szansy nawet ze ten strop Ci na leb spadnie?


Sprowadzanie uchodźców nie dalo korzysci dlugofalowych chyba w zadnym kraju jesli sie myle mozesz wymienic ten kraj. Juz na podstawie tego ze wiecej panstw jest poszkodowanych niz na plus dlaczego my mielibysmy nie byc poszkodowani na wieksza skale niz juz teraz jestesmy i byc za sprowadzaniem ich i trzymaniem tu?
 
Back
Top