Konflikt Rosja-Ukraina

Dyskutujesz teraz sam ze sobą. Krytykę od propagandy odróżniam i generowanie ulotek przekonujących, że lepiej by było żeby Rosja wygrała wojnę z Ukrainą jest propagandą i to było w wypowiedzi Pitonia.



Oczywiście że tak nie działa, co dostrzegam:
Kiedyś mówiłeś zupełnie co innego,a definicja onucy obejmowała wszystko włącznie z krytyką najbardziej absurdalnych działań ua.
Z tematu c19 masz doświadczenie w odwracaniu kota ogonem,więc jakoś mnie to nie dziwi.
 
Nie muszę Ci niczego cytować.To Twój problem,że masz wybiórczą pamięć.
Jak już ustaliliśmy jakiś czas temu nie ma tu userów prorosyjskich,a propaganda i krytyka są dwiema różnymi rzeczami.
Więc wasze wyzywanie nas od trolli i onuc nie miało najmniejszego sensu.
 
Nie muszę Ci niczego cytować.To Twój problem,że masz wybiórczą pamięć.
Jak już ustaliliśmy jakiś czas temu nie ma tu userów prorosyjskich,a propaganda i krytyka są dwiema różnymi rzeczami.
Więc wasze wyzywanie nas od trolli i onuc nie miało najmniejszego sensu.

Ciężar dowodu jest na Tobie, nie na mnie. To Twój problem, że nie masz nic na pokrycie swoich gówno wartych słów.

Kto niby ustalił że nie ma tu userow prorosyjskich? Ty i @szplin a potwierdził @klocuniek?
 
Ciężar dowodu jest na Tobie, nie na mnie. To Twój problem, że nie masz nic na pokrycie swoich gówno wartych słów.
Większość pamięta jaką mieliście narracje,a jak granica się wam teraz przesuneła.
Za dużo komentarzy produkujesz zeby mi się chciało w tym grzebać.
Kto niby ustalił że nie ma tu userow prorosyjskich? Ty i @szplin a potwierdził @klocuniek?
A kto niby jest za ruskimi?
Większość traktuje to jak kłotnie w patologicznej rodzinie czyli najlepiej się nie mieszać
Chyba,że znowu nas podciągasz pod narracje "nie jesteś za ukrami,to jesteś z ruskimi"
 
Większość pamięta jaką mieliście narracje,a jak granica się wam teraz przesuneła.

Wypowiadam się w swoim imieniu. Liczba mnoga jest nieuzasadniona. Może halibut coś pisał, a nie ja i Ci się pomyliło że to ja.

Większość traktuje to jak kłotnie w patologicznej rodzinie czyli najlepiej się nie mieszać

Czyli fałszywa narracja. Putin Polskę wymieniał w swoim przemówieniu z okazji rocznicy wojny i Polska wraz z innymi krajami które dołączyły w ostatniej transzy do NATO była przedmiotem postulatów Putina przed 24 lutym ubiegłego roku. Narracja, że to nie nasza sprawa to czyste kłamstwo. Ten konflikt nie jest o Ukrainę, to konflikt o znacznie więcej niż Ukraina.

Chyba,że znowu nas podciągasz pod narracje "nie jesteś za ukrami,to jesteś z ruskimi"

Bez pomocy Zachodu Ukraina upada, Rosja wygrywa. Zdajesz sobie z tego sprawę?
 
Wypowiadam się w swoim imieniu. Liczba mnoga jest nieuzasadniona. Może halibut coś pisał, a nie ja i Ci się pomyliło że to ja.



Czyli fałszywa narracja. Putin Polskę wymieniał w swoim przemówieniu z okazji rocznicy wojny i Polska wraz z innymi krajami które dołączyły w ostatniej transzy do NATO była przedmiotem postulatów Putina przed 24 lutym ubiegłego roku. Narracja, że to nie nasza sprawa to czyste kłamstwo. Ten konflikt nie jest o Ukrainę, to konflikt o znacznie więcej niż Ukraina.



Bez pomocy Zachodu Ukraina upada, Rosja wygrywa. Zdajesz sobie z tego sprawę?


Raczej mu się ze mną nie pomyliło. Chociaż możliwe że nazywałem czasem tych zjebow onucami w odpowiedzi na ich wyzwiska w moją stronę.
 
Bez pomocy Zachodu Ukraina upada, Rosja wygrywa. Zdajesz sobie z tego sprawę?
Rozmawiamy o zwykłych dyskusjach na forum,więc nie wiem po chuj wyskakujesz z tym zachodem?
Narracja, że to nie nasza sprawa to czyste kłamstwo. Ten konflikt nie jest o Ukrainę, to konflikt o znacznie więcej niż Ukraina.
I tu się nie dogadamy.To nie jest nasza wojna.
Wypowiadam się w swoim imieniu. Liczba mnoga jest nieuzasadniona. Może halibut coś pisał, a nie ja i Ci się pomyliło że to ja.
Akurat "konfederuscy" to Twój tekst często skierowany do userów.
 
Rozmawiamy o zwykłych dyskusjach na forum,więc nie wiem po chuj wyskakujesz z tym zachodem?

I tu się nie dogadamy.To nie jest nasza wojna.

Akurat "konfederuscy" to Twój tekst często skierowany do userów.


Serio uważasz że to nie nasza sprawa? Czyli problem uchodźców, i to czy Rosja przejmie wpływy w tej części Europy czy nie- to nie nasza sprawa? Kwestie rynku surowców jaki szaleje po wojnie to nie nasza sprawa? Kwestia uzależnienia Europy od Rosji, i nas, to nie nasza sprawa?
Wschodnia granica Polski - to nie nasza sprawa?
To wszystko jest sprawą tej wojny.
 
Rozmawiamy o zwykłych dyskusjach na forum,więc nie wiem po chuj wyskakujesz z tym zachodem?

Ponieważ postulat wstrzymania dostaw broni broni na Ukrainę, to postulat za wygraną Rosji.

I tu się nie dogadamy.To nie jest nasza wojna.

To wojna o naszą przyszłość, z czym Putin nigdy się nie krył.

Akurat "konfederuscy" to Twój tekst często skierowany do userów.

Część userow to konfederuscy.
 
Oby tak nie było.
założenie życzeniowe a będzie jak zawsze
Hasełkami rzucacie o ruskich onucach. Czemu wy do chuja nie rozbujacie szafotu dla tych co całe życie ryskom służyli. Dziś tym kurwom oddajecie honory i nazywacie ich mężami stanu.
View attachment 57519

Ten wielkołby aktualnie przetłuszczony chuj jest niższy niż leszek?
:zakręcony:

Uwaga koloryzowane, wydumane patrząc z obrzydzeniem na ryj śmierdzącego gównem szechtera tej kurwy na czerskiej 8 tak jestem pijany o 14:44 w sobotę, bo mi kurwa wolno.
A co jeżeli upadlina wygra tę wojenkę, nie odda nam naszej broni i będzie sąsiadem o lepszym potencjale wojskowym niż my? To też dobre dla Polski? Gospodarczo upadłe państwo, ale z potencjałem bojowym a obok bezbronne misiaczki do rżnięcia, co mają do stracenia. Do tego często przetłuszczone i ukrolube...
Nikt chyba nie poruszył tego tematu, dlaczego zakładamy, że upadlina to kochane misie co Poliaków wycałują i nogi im umyją? Dlaczego przetłuszczone i nie ukrofile im wierzą bezgranicznie?
 
założenie życzeniowe a będzie jak zawsze

Ten wielkołby aktualnie przetłuszczony chuj jest niższy niż leszek?
:zakręcony:

Uwaga koloryzowane, wydumane patrząc z obrzydzeniem na ryj śmierdzącego gównem szechtera tej kurwy na czerskiej 8 tak jestem pijany o 14:44 w sobotę, bo mi kurwa wolno.
A co jeżeli upadlina wygra tę wojenkę, nie odda nam naszej broni i będzie sąsiadem o lepszym potencjale wojskowym niż my? To też dobre dla Polski? Gospodarczo upadłe państwo, ale z potencjałem bojowym a obok bezbronne misiaczki do rżnięcia, co mają do stracenia. Do tego często przetłuszczone i ukrolube...
Nikt chyba nie poruszył tego tematu, dlaczego zakładamy, że upadlina to kochane misie co Poliaków wycałują i nogi im umyją? Dlaczego przetłuszczone i nie ukrofile im wierzą bezgranicznie?


Nawet jeśli będą uzbrojeni, to co z tego? Sugerujesz że Ukraina po wojnie będzie chciało zaatakowac NATO i walczyć z USA? Równie dobrze możesz zakładać że usa czy Szwecja nas zaatakują. No niby możliwe technicznie, ale tak nieprawdopodobne, że bez sensu to rozważać
 
założenie życzeniowe a będzie jak zawsze

Ten wielkołby aktualnie przetłuszczony chuj jest niższy niż leszek?
:zakręcony:

Uwaga koloryzowane, wydumane patrząc z obrzydzeniem na ryj śmierdzącego gównem szechtera tej kurwy na czerskiej 8 tak jestem pijany o 14:44 w sobotę, bo mi kurwa wolno.
A co jeżeli upadlina wygra tę wojenkę, nie odda nam naszej broni i będzie sąsiadem o lepszym potencjale wojskowym niż my? To też dobre dla Polski? Gospodarczo upadłe państwo, ale z potencjałem bojowym a obok bezbronne misiaczki do rżnięcia, co mają do stracenia. Do tego często przetłuszczone i ukrolube...
Nikt chyba nie poruszył tego tematu, dlaczego zakładamy, że upadlina to kochane misie co Poliaków wycałują i nogi im umyją? Dlaczego przetłuszczone i nie ukrofile im wierzą bezgranicznie?
To niemożliwe. To nasi bracia. To my, ich słudzy.
 
Ponieważ postulowanie niedostarczenia broni na Ukrainę, to postulat za wygraną Rosji.
Jedno to dostarczanie broni,drugie rozbrajanie się dla innego kraju.
Część userow to konfederuscy.
Tyle,że wszystkich wrzucasz do jednego wora.Mnie też,a nigdy nawet na nich nie głosowałem ani nawet nie udostępniałem ich treści.
Zwykle jak nie masz argumentów, to wyskakujesz z Korwinem albo Mentzenem, jak ten idiota halibut z Polakami.
To wojna o naszą przyszłość, z czym Putin nigdy się nie krył.
Jw,dlatego zamiast się zbroić się rozbrajamy.Logiczne w chuj.
 
Ciężar dowodu jest na Tobie, nie na mnie. To Twój problem, że nie masz nic na pokrycie swoich gówno wartych słów.

Kto niby ustalił że nie ma tu userow prorosyjskich? Ty i @szplin a potwierdził @klocuniek?
I ja jeszcze potwierdzam, bezapelacyjnie i nieodwołalnie, do samego końca.
Nawet jeśli będą uzbrojeni, to co z tego? Sugerujesz że Ukraina po wojnie będzie chciało zaatakowac NATO i walczyć z USA? Równie dobrze możesz zakładać że usa czy Szwecja nas zaatakują. No niby możliwe technicznie, ale tak nieprawdopodobne, że bez sensu to rozważać
Nie sugeruję, nie przeczytałeś wstępu tej historyjki,
jedynie nakreślam kolejny możliwy wątek, na który nakierowała mnie odrzucająca facjata szechświni z czerskiej,
jak na AI przystało to bardzo słabo, że nie potrafisz wielowątkowo prognozować, potrzebna nowa aktualizacja,
cytuję
Uwaga koloryzowane, wydumane patrząc z obrzydzeniem na ryj śmierdzącego gównem szechtera tej kurwy na czerskiej 8
 
Tyle,że wszystkich wrzucasz do jednego wora.Mnie też,a nigdy nawet na nich nie głosowałem ani nawet nie udostępniałem ich treści.

Nazwałem Cię konfederuskim?

Jedno to dostarczanie broni,drugie rozbrajanie się dla innego kraju.

Oczywiście że tak, dlatego dostarczamy starą broń, której już żaden nowoczesny kraj nie powinien mieć na stanie oraz broń naszej produkcji, udowadniając jej skuteczność, dzięki czemu zarobimy na jej eksporcie do naszych partnerów. Nie wysyłamy tam Abramsow czy f16.

Jw,dlatego zamiast się zbroić się rozbrajamy.Logiczne w chuj.

Robimy największe kontakty/zamówienia i zwiększyliśmy budżet. Zbrojenie Polski ruszyło pełną parą.
 
Nazwałem Cię konfederuskim?
Nie,ale sugerowałeś mi,że jestem wyborcą Mentzena szukając punktu zaczepienia.
że tak, dlatego dostarczamy starą broń, której już żaden nowoczesny kraj nie powinien mieć na stanie oraz broń naszej produkcji, udowadniając jej skuteczność, dzięki czemu zarobimy na jej eksporcie do naszych partnerów.
Za frajer nie zarabiając na tym.Sorry,ale te mityczne kontrakty w przyszłości można włożyć między bajki tak jak to,że będziemy upadline odbudowywać.
Co najwyzej dostaniemy jakiś ochłap.Jak na razie wszystko im oddajemy:karetki,wagony,paliwo.
Nie wysyłamy tam Abramsow czy f16.
Tak jak leopardów mieliśmy nie wysyłać.
 
założenie życzeniowe a będzie jak zawsze

Ten wielkołby aktualnie przetłuszczony chuj jest niższy niż leszek?
:zakręcony:

Uwaga koloryzowane, wydumane patrząc z obrzydzeniem na ryj śmierdzącego gównem szechtera tej kurwy na czerskiej 8 tak jestem pijany o 14:44 w sobotę, bo mi kurwa wolno.
A co jeżeli upadlina wygra tę wojenkę, nie odda nam naszej broni i będzie sąsiadem o lepszym potencjale wojskowym niż my? To też dobre dla Polski? Gospodarczo upadłe państwo, ale z potencjałem bojowym a obok bezbronne misiaczki do rżnięcia, co mają do stracenia. Do tego często przetłuszczone i ukrolube...
Nikt chyba nie poruszył tego tematu, dlaczego zakładamy, że upadlina to kochane misie co Poliaków wycałują i nogi im umyją? Dlaczego przetłuszczone i nie ukrofile im wierzą bezgranicznie?
Już dawno temu pytałem kto im później te broń zabierze, już niedługo w ukropolin pościgi strzelaniny skurwysyny to nie film!
 
Nic sie ukrofile nie krepuja:


Zrzut ekranu z 2023-02-25 17-07-22.jpg
 
Nic sie ukrofile nie krepuja:


View attachment 57537
W gaciach samych uciekał ale to dwukolorowe gówno miał akurat w kieszeni
 
Back
Top