Konflikt Rosja-Ukraina

Typ pojechał zabijać ruskich,bo zabili mu dziadka,a jak komuś rodzinę zabili ukraincy i o tym wspomni od razu jest onucą :brainoverload:

A to nie jest ten sam chlop co był w kanale sportowym?
W ogóle mi się zajebiście podoba jak się najemnikom dopisuje jakąś ideologie.
Soawacz spawa, piekarz piecze, lekarz leczy, a najemnik zabija. Chlop tak tutaj to opisal jakby mial żal, że na froncie za miesiąc dostaje jakieś 11k zloty w międzynarodowym legionie (xddddd). Szkoda, ze zapomnial wspomnieć, że najczęściej najemnik jest wynajmowany z prywatnej firmy z która ma podpisaną umowę i tez z tego dostaje procent. Przecież to jest praca
 
Chlop tak tutaj to opisal jakby mial żal, że na froncie za miesiąc dostaje jakieś 11k zloty w międzynarodowym legionie (xddddd). Szkoda, ze zapomnial wspomnieć, że najczęściej najemnik jest wynajmowany z prywatnej firmy z która ma podpisaną umowę i tez z tego dostaje procent. Przecież to jest praca
To się zaczęło od tych dwóch debili,których odjebali w grudniu,jeszcze przecież ich dzieciaki dostały stypendia do czasu zakonczenia nauki.:facepalm:
Wiadomo,ze to po prostu zawód i nic nie ma to wspólnego z ideologią.
 
Ci konfederaci (Pitoń, Sykulski) uważają, że lepiej dla Polski by było żeby Rosja wygrała wojnę z Ukrainą. Jawnie pro-rosyjscy. Żadni "realiści", tylko onuce. I to nie jest tak, że jak ktoś jest lekko krytyczny wobec działań Ukrainy, to jest onucą. Te oszołomy to jawnie pro-rosyjscy propagandyści.

 
Ci konfederaci (Pitoń, Sykulski) uważają, że lepiej dla Polski by było żeby Rosja wygrała wojnę z Ukrainą. Jawnie pro-rosyjscy. Żadni "realiści", tylko onuce. I to nie jest tak, że jak ktoś jest lekko krytyczny wobec działań Ukrainy, to jest onucą. Te oszołomy to jawnie pro-rosyjscy propagandyści.


Bywają też tacy, których nazwiesz jawnie pro-ukraińscy? I rozumiem, że to jedyna właściwa droga? Kto nie z nami ten onuca, hop, hop, hoo
 
Hasełkami rzucacie o ruskich onucach. Czemu wy do chuja nie rozbujacie szafotu dla tych co całe życie ryskom służyli. Dziś tym kurwom oddajecie honory i nazywacie ich mężami stanu.
cf408799-279a-4beb-949d-872c15dbce20_f1400x900.jpeg

 
Zabawne bo jakiś czas temu pisałeś,że jakakolwiek krytyka ua jest na rękę Rosji,a teraz przesuwają się wam widełki i onuca to osoba marząca o ruskim mirze i krytykująca nato :DC:


To jest akurat stwierdzenie faktu, że każda krytyka Ukrainy jest na rękę Rosji, co nie oznacza że musi być propaganda prorosyjska. Może, ale nie musi. Czy mnie by nazwano ruska onuca gdy za to a tamto krytyka waleń Ukrainę? Raczej wątpie.
Ale były już pojeby które mnie onucami nazywały, zwłaszcza gdy pisałem o banderyzmie xd
 
Zabawne bo jakiś czas temu pisałeś,że jakakolwiek krytyka ua jest na rękę Rosji,a teraz przesuwają się wam widełki i onuca to osoba marząca o ruskim mirze i krytykująca nato :DC:

Oczywiście że krytyka UA jest na rękę Rosji, szczególnie pozbawiona merytoryki. Natomiast onuce to powtarzający rosyjską propagandę pożyteczni idioci Kremla. Czego tutaj można nie rozumieć?
 
Hasełkami rzucacie o ruskich onucach. Czemu wy do chuja nie rozbujacie szafotu dla tych co całe życie ryskom służyli. Dziś tym kurwom oddajecie honory i nazywacie ich mężami stanu.
View attachment 57519



Ty masz jakąś paranoje?
Kto z nas nazywa tych ludzi bohaterami? Uważasz że kto krytykuje sykulskiego i kremlowska propagandę ten jest fanem Millera? Jesteś upośledzony czy trollujesz?
 
To jest akurat stwierdzenie faktu, że każda krytyka Ukrainy jest na rękę Rosji, co nie oznacza że musi być propaganda prorosyjska.
I tu zaorałeś w pizdu całą swoją działalność na tym forum.Nie widzialem tu nikogo szerzącego ruską propagandę,co najwyżej krytykę upadliny.
Ale były już pojeby które mnie onucami nazywały, zwłaszcza gdy pisałem o banderyzmie xd
Jedyne co tu pisałeś o banderyzmie to,że nie było dowodów,że bandera wiedział o Wołyniu.
 
Oczywiście że krytyka UA jest na rękę Rosji, szczególnie pozbawiona merytoryki. Natomiast onuce to powtarzający rosyjską propagandę pożyteczni idioci Kremla. Czego tutaj można nie rozumieć?
Ty chyba nie odróżniasz krytyki od propagandy wrzucając wszystko do jednego wora.Świat nie działa na zasadzie "albo jesteś z nami albo przeciwko nam"
 
I tu zaorałeś w pizdu całą swoją działalność na tym forum.Nie widzialem tu nikogo szerzącego ruską propagandę,co najwyżej krytykę upadliny.

Jedyne co tu pisałeś o banderyzmie to,że nie było dowodów,że bandera wiedział o Wołyniu.

Twoj wpis jest kompletnie bez sensu. Co zaoralem stwierdzeniem faktu, że nie każda krytyka Ukrainy to ruska propaganda?

Ale ja też popełniłem błąd. Tu nikt mnie onuca nie nazywał, miałem na myśli tweetera. I dobrze wiesz że krytykowałem tu nie raz banderyzm, politykę historyczną władz Ukrainy, więc nie pierdol. Krytykowałem od początku ich skurwysyństwa np w kwestiach celnych. I musisz to pamiętać bo sam kiedyś chyba Ty mi zarzuciłes, że czasem krytykuje Ukrainę by udawać nieukrofila. Więc jeżeli to ty byłeś to musiałeś widzieć tą krytyke
 
Ty chyba nie odróżniasz krytyki od propagandy wrzucając wszystko do jednego wora.Świat nie działa na zasadzie "albo jesteś z nami albo przeciwko nam"

Ale to Wy tak działacie. Kurwa, jak debilowi tłumaczymy że nie chodzi o to, że Sykulski tylko krytykuje ua ale kopiuje bzdety z putinowskich przemówień, sieje propagandę o Rosji jako obrońcy chrześcijańskiej Europy przed UE i NATO, o jej niezwyciężonosci i gra na to by oddać Ukrainę w ręce Rosji.


Za to wy widzicie ukrofilstwo w każdym kto krytykuje propagandę, fake newsy. Wszystkich którzy wyrażają KRYTYKE wrzucacie do jednego worka. Wiec napisałeś to niechcący o sobie. Stary, nawet ty mnie jak jechałeś bo skrytykowałem jakiegoś fejka, i to kilka razy.
 
Twoj wpis jest kompletnie bez sensu. Co zaoralem stwierdzeniem faktu, że nie każda krytyka Ukrainy to ruska propaganda?
Ja wiem,że ryby mają małą objętość mózgową,ale żeby zapominać jak się wyzywało od trolli i onuc każdego,kto skrytykował ua?:nono:
I musisz to pamiętać bo sam kiedyś chyba Ty mi zarzuciłes, że czasem krytykuje Ukrainę by udawać nieukrofila.
Za pózno.
Więc jeżeli to ty byłeś to musiałeś widzieć tą krytyke
Nie kojarzę.
Ale to Wy tak działacie. Kurwa, jak debilowi tłumaczymy że nie chodzi o to, że Sykulski tylko krytykuje ua ale kopiuje bzdety z putinowskich przemówień, sieje propagandę o Rosji jako obrońcy chrześcijańskiej Europy przed UE i NATO, o jej niezwyciężonosci i gra na to by oddać Ukrainę w ręce Rosji.
To wam tepakom trzeba tłumaczyć,że nie każdy krytykujący upadline ogląda Sykulskiego, czy innego czarodzieja.Czas można spędzić dużo przyjemniej,niż przy tych bzdetach.
Stary, nawet ty mnie jak jechałeś bo skrytykowałem jakiegoś fejka, i to kilka razy.
Takie jak z węglem jadącym od nas na ua,które okazywały się prawdą.:DC:
 
Ja wiem,że ryby mają małą objętość mózgową,ale żeby zapominać jak się wyzywało od trolli i onuc każdego,kto skrytykował ua?:nono:

Za pózno.

Nie kojarzę.

To wam tepakom trzeba tłumaczyć,że nie każdy krytykujący upadline ogląda Sykulskiego, czy innego czarodzieja.Czas można spędzić dużo przyjemniej,niż przy tych bzdetach.

Takie jak z węglem jadącym od nas na ua,które okazywały się prawdą.:DC:


Pokaż mi przykład. Kojarzę że raz z pół roku temu chyba Szplina nazwałem "piszącym jak ruski propagandysta". Nawet nie nazwałem go chyba onuca.


Ale my, debilu, rozmawiamy o takich Sykulskich, bo o jego krytykę ból dupy miał Szplin, że jesteśmy ukrofilami bo krytykujemy sykulskiego za "krytykę ua", co jest bzdura, bo 10 raz piszemy że nie chodzi tylko o krytykę ua. Za setnym razem zrozumiecie?


Nie. Tak jak wtedy gdy udowodniłem że typa wrzuciła film z granicy z przed pół roku, kłamiąc że to z wczoraj, i mimo iż to udowodniłem to 2 strony mnie obsrywakes że to jednak nie fejk, bo tak naprawdę to prawda, bo tak. Nie wspominając o kilku stronach fejka o Ukraińcach bijących Polaka na marszu niepodległości xd
 
Pokaż mi przykład. Kojarzę że raz z pół roku temu chyba Szplina nazwałem "piszącym jak ruski propagandysta". Nawet nie nazwałem go chyba onuca.


Ale my, debilu, rozmawiamy o takich Sykulskich, bo o jego krytykę ból dupy miał Szplin, że jesteśmy ukrofilami bo krytykujemy sykulskiego za "krytykę ua", co jest bzdura, bo 10 raz piszemy że nie chodzi tylko o krytykę ua. Za setnym razem zrozumiecie?


Nie. Tak jak wtedy gdy udowodniłem że typa wrzuciła film z granicy z przed pół roku, kłamiąc że to z wczoraj, i mimo iż to udowodniłem to 2 strony mnie obsrywakes że to jednak nie fejk, bo tak naprawdę to prawda, bo tak.
Zacny fikoł grubasie.
Wróc lepiej na fb robić smietnik,bez ciebie był tu spokój.
I nie będę ci udowadniał rzeczy,których jako jedyny udajesz,że nie pamiętasz :tiphatb:
 
wypiętą dupą w stronę ukrainy, która też nas będzie dymać.
Tak jak amerykanie dymają nas od dawna:

"Za sprzęt przekazany Ukrainie mieliśmy dostać od Amerykanów zamienniki. I nie tylko od nich. A za te zamienniki musimy teraz płacić i to najwyższą cenę." Ale to my wygrywamy co nie @lemmy ?
 
Tak jak amerykanie dymają nas od dawna:

"Za sprzęt przekazany Ukrainie mieliśmy dostać od Amerykanów zamienniki. I nie tylko od nich. A za te zamienniki musimy teraz płacić i to najwyższą cenę." Ale to my wygrywamy co nie @lemmy ?
Polityka to cwaniactwo i jakoś nie wyobrażam sobie by taki Biden użył słów @lemmy że to "po części nasza wojna".
 
Ty chyba nie odróżniasz krytyki od propagandy wrzucając wszystko do jednego wora."

Dyskutujesz teraz sam ze sobą. Krytykę od propagandy odróżniam i generowanie ulotek przekonujących, że lepiej by było żeby Rosja wygrała wojnę z Ukrainą jest propagandą i to było w wypowiedzi Pitonia.

Świat nie działa na zasadzie "albo jesteś z nami albo przeciwko nam

Oczywiście że tak nie działa, co dostrzegam:

to nie jest tak, że jak ktoś jest lekko krytyczny wobec działań Ukrainy, to jest onucą.
 
Back
Top