Konflikt Rosja-Ukraina

To jakiś fejk, bo walka w obcej armii jest nadal przestępstwem w PL. Trzeba mieć zgodę MON, a ci zanim to wystawią to się wszystkie wojny kończą.

Chyba, że za bardzo przejmuję się tym, że obowiązuje jakieś prawo? :zakręcony:
 
To jakiś fejk, bo walka w obcej armii jest nadal przestępstwem w PL. Trzeba mieć zgodę MON, a ci zanim to wystawią to się wszystkie wojny kończą.

Chyba, że za bardzo przejmuję się tym, że obowiązuje jakieś prawo? :zakręcony:
A nie przeszła już jakaś ustawa/rozporządzenie, że można? Kojarzę, że zapowiadali jakieś zmiany...
 


To wyglada jak jakis mecz asg, koles po zastrzeleniu tych dwóch zrobił fikołka:crazy: ostrozny bym był ze wszystkimi materiałami bo propagandowych fejków jest w chuj. Poza tym, serio komuś chce się z gopro na łbie pierdolić na wojnie?
 
To wyglada jak jakis mecz asg, koles po zastrzeleniu tych dwóch zrobił fikołka:crazy: ostrozny bym był ze wszystkimi materiałami bo propagandowych fejków jest w chuj. Poza tym, serio komuś chce się z gopro na łbie pierdolić na wojnie?
Zobacz sobie inne filmy, przecież jest w *uj takich relacji z go pro. W tych czasach to normalka, podobnie jak drony.
 

pierwsze skojarzenie Warhammer 40K

1673676238380.png
 

A kto mi to tak prosto wytłumaczy bo ja nie rozumiem.
Zauważyłem, że w mediach kest teraz tendencja ma używanie słów legion międzynarodowy. I czy to się różni czymś od najemników czy po prostu jest to to samo? Czy Ci polacy co tam pojechali walczyc na Ukraine dostają za to wynagrodzenie?
 
A kto mi to tak prosto wytłumaczy bo ja nie rozumiem.
Zauważyłem, że w mediach kest teraz tendencja ma używanie słów legion międzynarodowy. I czy to się różni czymś od najemników czy po prostu jest to to samo? Czy Ci polacy co tam pojechali walczyc na Ukraine dostają za to wynagrodzenie?
Nowomowa
 
A kto mi to tak prosto wytłumaczy bo ja nie rozumiem.
Zauważyłem, że w mediach kest teraz tendencja ma używanie słów legion międzynarodowy. I czy to się różni czymś od najemników czy po prostu jest to to samo? Czy Ci polacy co tam pojechali walczyc na Ukraine dostają za to wynagrodzenie?
Żeby przyzwyczajać ludzi do nowego ustroju.
Jedna armia, jeden parlament, jedne prawo.
 
Back
Top