Konflikt Rosja-Ukraina


mewa-pluje-ha-tfu.jpg
 
Kto im wydal pozwolenie na demonstracje ? Jezeli takowego nie ma to dlaczego nie sa pacyfikowani przez służby za nielegalne demonstracje
Mieszkasz w Polsce, w miarę dużym mieście? Pytam jak najbardziej poważnie, bo twoje pytania, zdziwienia, porównania z innymi krajami itp zawartość wpisów dotycząca przesiedleńców, często wali taką naiwnością, że wręcz trąci o głupotę. Naprawdę nie widzisz co się dzieje dookoła? Wszechobecnej ukraińskiej postawy roszczeniowej i polskiego leżenia na kolanach w tej kwestii?
 
Mieszkasz w Polsce, w miarę dużym mieście? Pytam jak najbardziej poważnie, bo twoje pytania, zdziwienia, porównania z innymi krajami itp zawartość wpisów dotycząca przesiedleńców, często wali taką naiwnością, że wręcz trąci o głupotę. Naprawdę nie widzisz co się dzieje dookoła? Wszechobecnej ukraińskiej postawy roszczeniowej i polskiego leżenia na kolanach w tej kwestii?
Ja mieszkam, ale nie widzę. Można to znaleźć w internetach, ale na żywo jeszcze nie spotkałem.

To co czasem widzę, i mnie dziwi, to młode ukraińskie chłopaki, w sklepach, na basenach itp.. Swego czasu Zelenski miał wprowadzić jakieś prawo, że mają wracać albo będą ponosić konsekwencje, ale nie wiem czy wprowadził.
 
Mieszkasz w Polsce, w miarę dużym mieście? Pytam jak najbardziej poważnie, bo twoje pytania, zdziwienia, porównania z innymi krajami itp zawartość wpisów dotycząca przesiedleńców, często wali taką naiwnością, że wręcz trąci o głupotę. Naprawdę nie widzisz co się dzieje dookoła? Wszechobecnej ukraińskiej postawy roszczeniowej i polskiego leżenia na kolanach w tej kwestii?

Czemu nadal mi nie odpowiedziales na tamtego posta w ktorym zarzucales mi glupote bo nie wierzylem w walki na tle etnicznym na terenie naszego kraju?

Teraz znowu mnie atakujesz nie wiem dlaczego. Nawet jesli, bym byl jak to piszesz za glupi to prawem i w sumie obowiazkiem madrzejszego byloby temu glupkowi wytłumaczyć zagadnienie. Natomiast Ty rzucasz naiwnosc/glupote dlatego ze ktos nie postrzega danej sytuacji 1:1 co Ty, w tamtym temacie wyzej rowniez to zrobiles.

Tak mieszkam w wiekszym miescie, czy moje pytanie jest glupie? Mysle ze nie ponieważ jest roznica (przynajmniej dla mnie) miedzy manifestacja przeciw wojnie, manifestacja w imie pomocy uchodźcom czy jak tam to nazwac a manifestacja w ktorej glosi sie dziwne hasla by rozbroic cale NATO i oddac wszystko UA.

Wiem rowniez ze takie haselka mozna podciagnac do wszystkiego powyzej. Wiem tez ze nasza polityka wzgledem UA jest wrecz z pozycji potrzebujacego pomocy niz tego ktory pomaga, nie wiem czy przeczytałeś inne moje posty czy tylko te 2 do ktorych sie odniosles. Ale w innych moich postach raczej idzie wyczytac ze wcale nie jestem fanem niczego ze wschodu. Mozesz uwierzyc na slowo.

Po prostu, demonstracje demonstracjami, tyle ze powinna byc sprawdzana ich tresc by raz nie bylo glupich hasel na nich a dwa by nie tworzyc z nich propagandowych filmow gdzie hasla sa wycięte z kontekstu.
 
Last edited:

Wałki związane z ukraińskim zbożem? I to na naszym rodzimym rynku Kto mógł przewidzieć, że tak będzie? Przecież to zboże miało ratować Afrykę przed głodem?!


Rzeczniczka ukraińskiej straży granicznej wygląda jak tania prostytutka i ofiara nieudanych operacji plastycznych? A do tego bawi się w Paryżu w sylwestra? No ciekawe, ale ciekawsza jest wspominka o szefie ukraińskiej straży granicznej, generale Sirhiju Muli. Pod koniec grudnia br. odkryto, że zapomniał zadeklarować budynek o wartości 6 mln USD, że ma posiadłości we włoszech, hiszpanii, miał na chacie równowartość około 10 mln złotych w gotówce, 16 milionów dolarów na zagranicznych kontach i kolumbijski paszport.

Narodowe Biuro Antykorupcyjne Ukrainy miało go o coś tam oskarżyć, ale chłop poszedł na urlop, więc póki co czekają aż odpocznie. Po takich stresach w sumie musi. Poza tym po co go aresztować? Nic przecież nie specjalnego nie przeskrobał jak na ukraińskie warunki.
 
Jak to jest z tymi szonami w wieku poborowym u Nas w Polsce? Jest wojna na ukrainie a Oni mogą tak na legalu siedzieć u Nas? Powoli już mnie wkurwiają te ich pijackie nocne rajdy po knajpach. Wchodze do jednej. W kurwe ukrow. Myśle sobie nie wyrobie bo zaraz sie wkurwie i bd afera (uwielbiam tym młodym wchodzić na banie i ich tyrac psychicznie, ze im rodzina gine a on sobie old fashioned z dupą popija) . No ale zmieniam knajpe bo brak mi wrażeń a tu nastepna knajpa to samo. Ktoś jest z Gdańska? Weźcie się przejdzcie na starówke na knajpy o 1 w nocy w taki zwykły wtorek. No kurwa same ukrosy. Ja juz pisałem wcześniej, że u Nas w Gdańsku zawsze ich dużo było ale teraz to jest przesada. Jak ja tego wczoraj nawet diaspotą nie mogłem nazwać bo po prostu starówka była wczoraj ukraińska. Wracajac uberkiem to akurat juz nie musze tlumaczyc, ze z szaszką wtacału ja.


EDIT. Na tym.filmiku z TVP co sa polskie napisy podłożone rzeczywiście ta po lewej mówi po rosyjsku a ta po prawej po ukrainsku xddddd.
Na pokerze u sb w klubie mamy podobna sytuacje, ze mamy sporo ukrów ale też są ruscy. Ale Oni są zajebiści. Ukry mówią, że poerdolą zelennskiego a ruscy, że putin cwel i jakoś jest bez afer
 
Last edited:
Kontrole:lol:
Tak kontrolują, że gdyby nie awantura w tramwaju, Banderowiec bez biletu zostałby puszczony wolno przez kanara, który wcześniej spisał Polaka. Na szczęście ludzie trochę przejrzeli na oczy, szczególnie w średnim wieku, bo dziadki i podlotki totalnie ogłupione przez ukrofilskie media.
Wystarczy przeczytać, jak karatekowy Onet pięknie manipuluje tłuszczą i odwraca kota ogonem.
Niemałą rolę odgrywa tu celowa dezinformacja ze strony osób współpracujących z Rosją
 
Back
Top