Konflikt Rosja-Ukraina

Tak.

Raczej odechciało Ci się kontynuować, bo zacząć to go zacząłeś. Zawsze możesz nowy temat założyć, np.: "Szkodliwość projektów Ordo Iuris".

Można dyskutować ale nie chcesz, po cholerę więc zaczynasz?

Czyli o Ordo Iuris nie chce Ci się dyskutować ale o ONR już tak:

To dajesz przykłady z których jasno wynikać będzie, że są debilami "promującymi skrajne i szkodliwe debilizmy".

Czyli popierasz ideę cenzury prewencyjnej? W przypadku takich ruskich propagandystów również chyba można natrafić na rzetelne i prawdziwe informacje, czyż nie? Panasiuk skierował uwagę na artykuł radia Eska, dlaczego zatem chcesz usuwać z debaty publicznej osoby z którymi Ci nie po drodze?
------------------
@Halibut 2.0 edytuję:

@Siwy25_1 twierdzi, że Zelensky ćpa/ćpał, Ty również, o jakie więc wymysły Ci chodzi? Oskarżanie kogoś o faszyzm to gruba piłka, nawet jak na to forum, zaciekawiłeś mnie tym i sprawdziłem, argumenty podałem, @szplin faszystą nie jest, a wyszło na to żeś Ty jest oszczercą.
Dlaczego Ty mu to robisz? :lol:
 
Jaki sens ma dyskusja z Tobą, jeżeli w każdym komentarzu do mnie zaczynasz od kłamstwa?

Albo kłamiesz, że uważam iż Ukraińcy nigdy nie dokonują przestępstw, albo kłamiesz, że uważam Żeleńskiego za świętego. Wręcz przeciwnie, to polityk i z samej tej racji święty nie może być, uważam też że to polityk i gwiazda, celebryta więc prawie na pewno zapodaje koks. Nigdy nic przeciwnego nie twierdziłem.
Też dużo ćpałem. Ale, Puchatku, ja w komentarzu pisałem o fotomontażu z gruda białego na biurku Żeleńskiego a nie o tym gifie, więc to już robi twój komentarz bez wartości Z tym gifem nawet się zgadzam że najprawdopodobniej to efekt ćpania, chociaż ciężko zweryfikować czy sam gif nie jest graficznie zmanipulowany. Podeślij wideo zamiast góra, będzie bardziej wiarygodne.


Nie wiem czemu zawsze gdy coś mojego komentujesz- to opierasz się na rzeczach które sam wymyślasz. Niemal zawsze.

@klocuniek czemu takich absurdów i wymysłów się nie czepiasz, ale jak już oskarży się Szplina o faszyzm to zostajesz adwokatem? :P
@alww I @lemmy już napisali wszystko. Nie ma sensu się powtarzać, bo i tak do Ciebie nie dotrze sens wypowiedzi.

Podziwiam że tak inteligentny gość jak @klocuniek traci czas na rozmowy z Tobą.
 
Tak.

Raczej odechciało Ci się kontynuować, bo zacząć to go zacząłeś. Zawsze możesz nowy temat założyć, np.: "Szkodliwość projektów Ordo Iuris".

Można dyskutować ale nie chcesz, po cholerę więc zaczynasz?

Czyli o Ordo Iuris nie chce Ci się dyskutować ale o ONR już tak:

To dajesz przykłady z których jasno wynikać będzie, że są debilami "promującymi skrajne i szkodliwe debilizmy".

Czyli popierasz ideę cenzury prewencyjnej? W przypadku takich ruskich propagandystów również chyba można natrafić na rzetelne i prawdziwe informacje, czyż nie? Panasiuk skierował uwagę na artykuł radia Eska, dlaczego zatem chcesz usuwać z debaty publicznej osoby z którymi Ci nie po drodze?


Nie, nie, o ONR i transaktywostach też nie chce dyskutować :)

I właśnie tłumaczyłem, że u mnie jest tu dualizm i z jednej strony chciałbym pozwalać działać Panasiukom i trollom siejacym ewidentne bzdury które czasem tu rozpowszechniają tacy ludzie jak Siwy, bo wiem jakie nosi taka cenzura ze sobą zagrożenia, z drugiej strony mam świadomość zagrożeń jaki niesie przyszłość gdy zapanuje jeszcze bardziej dezinformacja, na co zwracał uwagę też kilka razy Lemmy.
Co do autorów siejących dezinformację, jak Panasiuk, to przecież nigdy nie jest tak, że 100% treści które wrzucają to kłamstwa. Dlatego uważam że Panasiuk to dla mnie bardziej kabareciarz, gdyż stosunek fejków do prawdziwych informacji jest za duży(przynajmniej tak było parę miesięcy temu gdy zaglądałem na jego profil) a dobry dezinfornator wrzuca więcej prawdziwych treści niż fejków.

Ale dam taki przykład:
Konto obrońcy UPA i przedstawiające po polsku kłamstwa na temat rzezi Wołyńskiej, oskarżającej Polaków o wine, odpowiedzialność. Cenzurowalbys czy nie, bo czasem jakiś tweet mówiłby prawdę?
 
Last edited:
@alww I @lemmy już napisali wszystko. Nie ma sensu się powtarzać, bo i tak do Ciebie nie dotrze sens wypowiedzi.

Podziwiam że tak inteligentny gość jak @klocuniek traci czas na rozmowy z Tobą.


W którym miejscu wytłumaczyli Cię z Twoich kłamstw na mój temat? Jak wytłumaczyli ich sens?
Jak ty tłumaczysz sens swojego komentarza z kłamstwem na mój temat, i odpowiedź na kwestie filmu z Zelenskim, gdzie poruszasz kwestie innego gifa?


Przypomne- twój komentarz miał sens w tym że robię z Żeleńskiego Świętego który nie cpa kokainy i poruszał kwestie gifa, krego nie poruszyłem . Jeżeli to nie jest prawdą to cały komentarz nie ma sensu. Nie było innego, nie był on metafora.
 
Na moje oko ten gif z Zelemskim to jest fejk jak chuj. Twarz mu się rusza cała jak Dudzie kiedy śpiewa, że tylko jedno w głowie ma :beczka:

Deepfejkiem zalatuje ostro albo to z tego serialu.
 
Na moje oko ten gif z Zelemskim to jest fejk jak chuj. Twarz mu się rusza cała jak Dudzie kiedy śpiewa, że tylko jedno w głowie ma :beczka:

Deepfejkiem zalatuje ostro.


Nie możesz tego podważać, wtedy będziesz obciagaczem Ukraińców.


Ale czekam ciągle na oryginalne wideo z tym Zelenskim.


Edit:

Tu niby jest film ale też jakoś dziwnie to wygląda. Chociaż nawet gdyby było prawdą to za bardzo nic nie zmienia

 
Fls8wLKWIAAva8l.jpeg
 
u mnie jest tu dualizm
Taki dualizm w tym konkretnym przypadku wynika ze strachu stąd pokusa kontroli, a to już jest dobry grunt do wykształcenia zamordystycznych i na początku lekko faszyzujących poglądów.
Konto obrońcy UPA i przedstawiające po polsku kłamstwa na temat rzezi Wołyńskiej, oskarżającej Polaków o winę. Cenzurowalbys czy nie, bo czasem jakiś tweet mówiłby prawdę?
Brzydzę się cenzurą w jakiejkolwiek formie. Pisałem już - prostować, odsyłać do źródeł.
 
Taki dualizm w tym konkretnym przypadku wynika ze strachu stąd pokusa kontroli, a to już jest dobry grunt do wykształcenie zamordystycznych i na początku lekko faszyzujących poglądów.

Brzydzę się cenzurą w jakiejkolwiek formie. Pisałem już - prostować, odsyłać do źródeł.


Jeżeli jesteś konsekwentny to ok :) masz moje błogosławieństwo.
I zgadzam się, że to wynika ze strachu, przed przyszłością.
 


Nie weryfikowałem, bo mam to w poważaniu,
ale na pewno jakiś ruski troll to musiał zmontować.
Gdzie nam podejrzewać gościa który ma 'interesy'z młodym Bidenem o narkotyki. Jeszcze te kłamstwa o ftx I handlu ludźmi też wymyślili źli Polacy.

10tego przelewy z Kremla to wtedy wrócę dalej siać "fejki". :roberteyeblinking:
 


Nie weryfikowałem, bo mam to w poważaniu,
ale na pewno jakiś ruski troll to musiał zmontować.
Gdzie nam podejrzewać gościa który ma 'interesy'z młodym Bidenem o narkotyki. Jeszcze te kłamstwa o ftx I handlu ludźmi też wymyślili źli Polacy.

10tego przelewy z Kremla to wtedy wrócę dalej siać "fejki". :roberteyeblinking:



Nikt tu nie twierdzi, że Żeleński nie bierze kokainy, więc znowu odpowiadasz ironia na wymyślona przez ciebie rzeczywistość. Tym bardziej nikt nie twierdzi że nie można Żeleńskiego podejrzewać o branie kokainy. Czemu wszystkie twoje komentarze dotyczą nieistniejącej rzeczywistości?
Czemu nie odpowiadasz na moje pytania, które mieszaja z błotem twoje oszczerstwa w moją stronę? Tak, wiem, "bo wszyscy widzą że jesteś debilem". Czyli nadal w przedszkole. Ale czego się spodziewać po kolesiu który wierzy w proroctwa świętych ksiąg, informacje z anonimowych tweetów uważa za pewnie i niegodne podważania.

O FTX też warto byś przedstawił dowody jeżeli uważasz je za fakt. No ale ty za fakt uznajesz rzeczy którym przeczą dowody(wyprzedanie 1/3 ziem Ukrainy) ,więc czego od ciebie wymagać.
Zacznij trochę częściej samodzielnie myśleć.
 
Last edited:
@Siwy25_1 krótka piłka. W jakim komentarzu twierdziłem, że Żeleński jest święty i nie możliwe by brał kokainę?
Albo wrócę do poprzedniego klamstwa- w jakim komentarzu pisałem, że niemożliwym jest by Ukrainiec zajmował się przemytem lub dokonywał przestępstw? Abstrahuje od tego, że są komentarze które świadczą o czymś innym, bo nie raz pisałem o przestępcach Ukraińcach co już zadaje kłam twoim bzdurom.
Czemu tyle piszesz rzeczy które są zwykłymi klamstwami? W celu trollowania i budowania atencji?
 
To, to ma przedział dla desantu?
Nie ma, jebnąłem się.

Pojawiło się info o zachodnich BWP dla Ukrainy i Patriotach od niemców.

 
To doucz Siwego edukacyjnie i wytłumacz że warto podważać treści z sieci czy proroctwa z ksiąg, opierać się na faktach a nie brać za fakty czyjeś teorie lub klamstwa :)
@Siwy25_1 podważa treści z sieci. Proroctwa? Miał odwagę i wtrącił coś, co wg niego koreluje z jakimiś zapisami? Dla Ciebie jest to jakaś ujma, coś złego, jakieś niby obnażenie rzekomego kołtuństwa? Myślę, że on nie boi się jak Ty o negatywne konsekwencje wolności słowa i pisze co myśli w głębokim poważaniu mając co o tym napiszą inni, a sposób reakcji niektórych mówi co nie co o reagujących.

Naprawdę czytam od czasu do czasu kilka stron wątku, a później nie zaglądam tu wcale i w tym czasie pojawia się stron kilkadziesiąt, nie wertuję ich gdy ponownie tu zajrzę, najwyżej ostatnie dwie, trzy strony.

"nie brać za fakty czyjeś teorie lub klamstwa :)" - siwy za fakty wziął jakieś kłamstwa? O la boga! Przykład? Ty natomiast jakieś gówno zwroty o cudzych matkach wpierdalasz i jakies z dupy wyciągnięte oskarżenia o faszyzm.
 
@Siwy25_1 podważa treści z sieci. Proroctwa? Miał odwagę i wtrącił coś, co wg niego koreluje z jakimiś zapisami? Dla Ciebie jest to jakaś ujma, coś złego, jakieś niby obnażenie rzekomego kołtuństwa? Myślę, że on nie boi się jak Ty o negatywne konsekwencje wolności słowa i pisze co myśli w głębokim poważaniu mając co o tym napiszą inni, a sposób reakcji niektórych mówi co nie co o reagujących.

Naprawdę czytam od czasu do czasu kilka stron wątku, a później nie zaglądam tu wcale i w tym czasie pojawia się stron kilkadziesiąt, nie wertuję ich gdy ponownie tu zajrzę, najwyżej ostatnie dwie, trzy strony.

"nie brać za fakty czyjeś teorie lub klamstwa :)" - siwy za fakty wziął jakieś kłamstwa? O la boga! Przykład? Ty natomiast jakieś gówno zwroty o cudzych matkach wpierdalasz i jakies z dupy wyciągnięte oskarżenia o faszyzm.



Podważa treści z sieci?
To czemu mnie atakuje zawsze gdy podwaze jakaś treść, nawet gdy moje podważenie okazało się prawdą?
Nie wiem co ma do tego wolność słowa. Gdybym ja się jej bal w tym kontekście to bym nie pisał tu rzeczy niezgodnych z powszechnie przyjętymi w tym wątku.

Jego kłamstwa?
Już tu wymieniałem. Kłamał kilka razy na mój temat- od twierdzenia, że uważam iż Ukraińcy nigdy nie dokonują przestępstw ani przemytow, po bzdury że uważam Żeleńskiego za świętego który nigdy by nie wziął kokainy, po bzdury o tym, że amerykańskie korporacje wykupiły 1/3 ziemi na Ukrainie, nie tylko nie podając na to dowodów co mimo tego że dowody i logika temu przeczą(chociażby prawo ukraińskie na to nie zezwala, nie mówiąc o tym, że coś takiego nie przeszloby niezauważone).
U mnie nie znajdziesz takich bzdur, a fakt, że je jakimiś dziwnymi szpagatami bronisz świadczy o twojej całkowitej stronniczości.
Ja powiem, że nie ma dowodów na to że Bandera wiedział o Wolyniu- rzucasz się na mnie. Siwy napisze bzdury o Ukrainie jak o tej 1/3 ziemi mimo że proste fakty temu przecza- nawet nie zapytasz się o dowody, argumenty.
Wiem, to, że wymagasz weryfikacji, dowodów tylko ode mnie będziesz pewnie bronił tym, że zaglądasz tu czasem i akurat trafiasz tylko na moje posty xd

Stary, ty nawet godzinę temu zalqjkowales jego wpis w którym dwa razy klamal- raz o mojej opinii o Zelenskim, dwa- o gifie o którym w ogóle nie pisałem.
Więc nie udawaj niewiniątka.

Ale czekam na Twój fikolek.
Pewnie będzie coś o tym, że swoimi wpisami daje odczucie że uważam Żeleńskiego za świętego, więc on tak pisząc używa tylko ironii, więc nie są to kłamstwa, itd itp.
 
Last edited:
@klocuniek a to, że pisał o tej "pewnej księdze" i że "wszystko się spina" i też na prośbę wielu userow olewa podanie źródeł i argumentów, też jest dowodem iż po prostu ignoruje fakty i dowody, argumenty. Przecież nie robi tego ze strachu przed krytyka. Nie, robi to dlatego, że zawsze gdy piszę bzdury i kłamstwa ignoruje prośby o argumenty, dowody. Nie tylko z mojej strony. Jeżeli w nie więc wierzy to musi zachodzić u niego wyparcie.
Ciekawe, że inni mogą ignorować przedstawianie dowodów i argumentów.
Też zacznę ignorować gdy ty prosisz mnie o to. Powiem, że robię jak Siwy. Rzucam opinie i tezy, bo się nie boje wolności słowa, w dupie on może mieć wyjaśnienia, i tłumaczysz że u niego to ok- to i u mnie będzie to ok.
Tak wiec- już nigdy do mnie nie pisz "przedstaw dowody" czy "na podstawie czego tak twierdzisz" lub "zacytuj tego useta gdy tak twierdził". Nie pisz, jeśli jesteś konsekwentny. Eot.
 
Last edited:
Ukrobocie przypominam po koleżeńsku.
:yellowcard2:
Nie rozmawiamy tutaj sami ze sobą. Pisz pamiętniczek czy coś.

Już nie czekasz na fikołka kolegi?





Ciekawostka, islamskie dzikusy niezła skuteczność:







Ja jestem niekonsekwentny w wielu aspektach, głównie w mediach społecznościowych. Dzięki temu w realnym życiu łatwiej jest mi być konsekwentnym :p
 
Podważa treści z sieci?
To czemu mnie atakuje zawsze gdy podwaze jakaś treść, nawet gdy moje podważenie okazało się prawdą?
Teraz w płaczka będziesz się bawił? Jeśli podałbyś chociaż jakiś cytat aby można się było odnieść... sorry ale wygląda to na klasyczny bóldupizm i to w pizdusiowym wydaniu.
Nie wiem co ma do tego wolność słowa. Gdybym ja się jej bal w tym kontekście to bym nie pisał tu rzeczy niezgodnych z powszechnie przyjętymi w tym wątku.
Przeczytaj raz jeszcze do czego odnosiłem się w związku z wolnością słowa lub spróbuj przestać trollować, trzeciej alternatywy nie widzę. Skłaniasz się ku decyzji o jej ograniczaniu (Twój dualizm), dla innych, bo Ty oczywiście masz prawo nawet o cudzych matkach jakieś gówna wstawiać.
Jego kłamstwa?
Już tu wymieniałem.
Podejmij ten trud i wskaż na post.
po bzdury że uważam Żeleńskiego za świętego
Napisał:
Sam powielasz brednie o świętym Zelenskim
Ale niby co Ciebie boli? Przecież odpowiedziałeś mu, a teraz może chcesz jeszcze, by inni mu to napisali? Większość nie chce czasu poświęcać na tego typu przepychanki.
a fakt, że je jakimiś dziwnymi szpagatami bronisz świadczy o twojej całkowitej stronniczości.
Bronię kogo? Wskaż konkretnie, które z moich słów, które zaliczasz do obrony to wg Ciebie dziwne szpagaty świadczące o mojej całkowitej stronniczości.
Ja powiem, że nie ma dowodów na to że Bandera wiedział o Wolyniu- rzucasz się na mnie.
Ale skurwiel ze mnie. Przecież piszesz jak jakiś snowflake. Zwrócenie uwagi na historyczne fakty, próba zmotywowania Ciebie abyś zastanowił się nad swymi przypuszczeniami - to jest atak na Ciebie?
Siwy napisze bzdury o Ukrainie jak o tej 1/3 ziemi mimo że proste fakty temu przecza- nawet nie zapytasz się o dowody, argumenty.
Wiem, to, że wymagasz weryfikacji, dowodów tylko ode mnie będziesz pewnie bronił tym, że zaglądasz tu czasem i akurat trafiasz tylko na moje posty xd
Jestem akurat znany z tego, że często zwracam uwagę na weryfikacje i dowody w stosunku niemal do wszystkich z którymi wchodzę w polemikę, podczas której wskazuje na rzetelne dane. Między innymi dlatego zaprezentowane przez Ciebie podejście to bezsensowny bóldupizm. Wiem, że Cię nie przekonam ale nie czytałem o 1/3 ziemi, itd., ale uświadom sobie, że pokazujesz się z naprawdę ze zniewieściałej strony mając problem z tym, że ktoś wchodząc z Tobą w jakąś dyskusję równocześnie nie przeczytał wszystkiego na tych ponad 500 stronach i nie odniósł się do wpisów z którymi Tobie nie po drodze.
Stary, ty nawet godzinę temu zalqjkowales jego wpis w którym dwa razy klamal- raz o mojej opinii o Zelenskim, dwa- o gifie o którym w ogóle nie pisałem.
Więc nie udawaj niewiniątka.
:facepalm: Nieźle muszę być pierdolnięty (a może to ta miodówka, którą sączę jest odpowiedzialna za to, że odpisuje na coś takiego), ale ok, za to dostał lajka:
2 raz Ci wrzucam tego gifa jako osoba obeznana w narkotykach, bo brałem i mam kolegów handlarzy.
Tak zajebał w kanał.
Tak ta fota to nie fotomontaż.
Tak samo jak u Krawczyka tylko tamten za życia miał jaja powiedzieć że ćpa i ma z tym problem.
A potem za to (musisz to jakoś zdzierżyć):
Gdzie nam podejrzewać gościa który ma 'interesy'z młodym Bidenem o narkotyki. Jeszcze te kłamstwa o ftx I handlu ludźmi też wymyślili źli Polacy.

10tego przelewy z Kremla to wtedy wrócę dalej siać "fejki".
Ale czekam na Twój fikolek.
Ty już się doczekałeś:
https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/Z3VgzCMvBB3vF7mwvI9HtgUB7vM=/50x0:590x360/1200x800/filters:focal(50x0:590x360)/cdn.vox-cdn.com/imported_assets/816682/joneskicksrampage640.jpg
 
Last edited:
Tak myślałem @klocuniek , że w takim przypadku nawet ty zignorujesz wskazane przeze mnie kłamstwa Siwego na mój temat czy mojej opinii o kokainę Żeleńskiego czy tym gifie który wprost przekłamywać mój komentarz, dlatego EOT jest jak najbardziej usprawiedliwiony :) chciałeś bym wskazał kłamstwo, wskazałem dokładny post i wytłumaczyłem co i dlaczego jest kłamstwem. Nie wiem po co więc mam się męczyć i wyszukiwać starych jego postów. Zreszta- sam się możesz go zapytać o te rzeczy, przecież sam je pisał, nie będzie zaprzeczał. I nie wiem skąd wymyśliłeś że uważam iż dałeś mu lajka za to czy siamto. Stwierdzilem fakt że dałeś mu lajka, nie pisałem za co konkretnie, manipulancie.


By trochę uratować ten temat tym co istotne:

Ciekawa nitka. O wadach i zaletach ogłoszonych dziś prezentów dla Ukrainy:


 
nawet ty zignorujesz wskazane przeze mnie kłamstwa Siwego na mój temat czy mojej opinii o kokainę Żeleńskiego czy tym gifie który wprost przekłamywać mój komentarz
Piszesz w liczbie mnogiej, a wskazałeś na jedną frazę, z której wnioskujesz kłamstwo ("Sam powielasz brednie o świętym Zelenskim"). Z tego co widzę to się nie zrozumieliście. Pisałeś:
A człowiek który widzi fotomontaż z Zelenskim i kupka kokainy na stole i w to wierzy to człowiek niemyslacy racjonalnie?
@Siwy25_1 jak widać zinterpretował to tak, jakbyś przeczył, że Zelensky bierze/brał. Robisz z tego wielki problem jakbyś był z piździego śluzu lepiony.
By trochę uratować ten temat
Inside The Nba Laughing GIF by NBA on TNT - Find & Share on GIPHY
 
Last edited:
Piszesz w liczbie mnogiej, a wskazałeś na jedną frazę, z której wnioskujesz kłamstwo ("Sam powielasz brednie o świętym Zelenskim"). Z tego co widzę to się nie zrozumieliście. Pisałeś:

@Siwy25_1 jak widać zinterpretował to tak, jakbyś przeczył, że Zelensky bierze/brał. Robisz z tego wielki problem jakbyś był z piździego śluzu lepiony.


Ale Siwy wie, że tak nie jest bo kilka razy już poruszaliśmy ten temat, wie, że to nie chodzi o to, że uważam Żeleńskiego za świętego i niebioracego. No chyba, że od różnych substancji ma coś z pamięcią.
Tak samo to twierdzenie, że fota/film o którym pisałem to nie fotomontaż, mimo że już tutaj wstawiałem dowód iż to jest fotomontaż(wrzucałem oryginalny film bez kupki koksu na stole).
To samo inne brednie, które powtarza notorycznie mimo że zawsze udowadniam że to nie prawda.
Zobaczysz, że w przeciągu kilku najbliższych tygodni znowu będzie wypisywał podobne rzeczy. No ale tego nie udowodnię bo nie zacytuję postów z przyszłości :)

I czy robię z tego wielki problem...i tak i nie. Po prostu większość tego co tutaj piszą na mój temat opiera się na takich bzdurach, kłamstwach lub pustych sloganach lub jakiś manipulacjach w stylu, że usprawiedliwiam Wołyń tym, że uważam iż większość Ukraińców o nim nie wie lub ma przekłamana świadomość tego czym była ta rzeź w rzeczywistości.


Klocuniu, musimy od siebie odpocząć.
Wodzisz, udało mi się już tutaj przestać toczyć długie gówno dyskusje, ale od merytorycznych jeszcze nie umiem się uwolnić. A, że z ciebie jest najwybitniejszy sofista na forum i potrafisz bez końca bronić każdej tezy, to to koło nigdy się nie zamknie :)
Myślę, że jeżeli inkarnacja istnieje to byłeś jakimś Trazymachem.
 
Sorry Panowie nie chcę się wpierdalać wam w dysjusję, ale jedna rzecz totalnie mnie rozjebała. Serio, któryś tutaj wypalił ta wojna itp. itd. to w jakiejś książce wyczytał, że to proroctwa?? :waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh:
 
Poszedł człowiek spać, a tu się jakiś Ukrainiec do mnie sra nawet nie oznaczając. Ładnie się spłakała ciota, dokładnie tak jak się spodziewałem :mamed:

Banderowcu jutro Ci odpiszę o co mi chodziło z ' księgą' jak będę miał czas i ochotę. A nie wchodzę z Tobą w większe dyskusje bo to nie ma sensu. @tucznik Ci zrobił wykłady z historii, a i tak TY MASZ RACJE.

Ciao bella.
 
Sorry Panowie nie chcę się wpierdalać wam w dysjusję, ale jedna rzecz totalnie mnie rozjebała. Serio, któryś tutaj wypalił ta wojna itp. itd. to w jakiejś książce wyczytał, że to proroctwa?? :waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh:
Up. Ja napisałem słowo 'księga' .
Moja wina. Mój błąd. Chdziło mi o raport fundacji i prywatny dziennik Rockefellerów.
Coś co dawno zniknęło z neta, a 'inteligencja' uważa to za teorie spiskowe.

A że ktoś się zesrał i ze słowa księga dołożył swoje gorzkie żale i 10x pisze o 'proroctwach' to już nie moja wina.
:siara:
 
Poszedł człowiek spać, a tu się jakiś Ukrainiec do mnie sra nawet nie oznaczając. Ładnie się spłakała ciota, dokładnie tak jak się spodziewałem :mamed:

Banderowcu jutro Ci odpiszę o co mi chodziło z ' księgą' jak będę miał czas i ochotę. A nie wchodzę z Tobą w większe dyskusje bo to nie ma sensu. @tucznik Ci zrobił wykłady z historii, a i tak TY MASZ RACJE.

Ciao bella.

W domu to chyba muszą cię nienawidzić jeśli też tak rozmawiasz. Rodzina cię pyta o której idziesz do pracy, a ty odpowiadasz "na obiad jest kurczak", bo tak wyglądają twoje odpowiedzi. Pisze o twoich kłamstwach a ty "a tucznik i banderą, historia .."


Tak myślałem, że tradycyjnie uciekniesz w bezproduktywne inwektywy pytany o dowody swoich tez.

Jeżeli z góry zakładasz że twoje wpisy i ich tłumaczenia mają być trollingiem upośledzonego, to po co zaczynasz temat?
Bo to ty się splakales że śmiałem wspomnieć o fotomontażu z Zelenskim. Nikt cię pizdusiu nie zaczepial. Ot, dostałeś sraczki, że ktoś fejka nazwał fejkiem, wykazałem kolejny raz twoja głupotę i kłamstwa i nawet Klocuniek nie umiał ich wytłumaczyć.

A teraz wchodzisz tu zgrywając upośledzonego trolla i tradycyjnie, jak w 100% innych przypadków pisząc zupełnie bez związku z tematem.


Ale poczekam. Niedługo pewnie znowu wyjdzie tu jakiś głupi fejk i znów się poplaczesz że ktoś śmie o nim wspomnieć, odbierzesz znowu to osobiście do siebie :)


A ja dalej będę się ciebie pytał dlaczego od kilku miesięcy atakujesz mnie używając kłamstw w żywe oczy. Może kiedyś rozwinie się twój intelekt, że będziesz umiał na to odpowiedzieć.


Widzisz- ja cię obrażam jako dowody i argumenty podając fakty w postaci twoich wpisów. Ty mnie obrażasz nie tylko bezargumentacyjnie, co wbrew faktom. Tym samym niczym nie roznisz się od upośledzonego sebiksa wyzywającego na ulicy obcą osobę przypadkowymi bluzgami.
Zawsze tymi samymi. Tak jak i na tę wiadomość jak odpiszesz to też ciągle w ten sam sposób: jesteś pizda, za długie nie czytam, splakales się, a a Bandera srandera.

Ogólnie jesteś dziwny. Pomieszanie normalnego inteligentnego chłopa z jakimś dzieciakiem intelektualnym. Jakby były w Tobie dwa wilki xd


@Siwy25_1

Up. Ja napisałem słowo 'księga' .
Moja wina. Mój błąd. Chdziło mi o raport fundacji i prywatny dziennik Rockefellerów.
Coś co dawno zniknęło z neta, a 'inteligencja' uważa to za teorie spiskowe.

A że ktoś się zesrał i ze słowa księga dołożył swoje gorzkie żale i 10x pisze o 'proroctwach' to już nie moja wina.
:siara: "


Tja. Na pewno. Zniknął z neta i jednocześnie wszystkim ludziom na świecie którzy go ściągnęli.
Ale czekam aż wkleisz ten ciekawy fragment.
 
Jeżeli dane z artykułu są wiarygodne, to Niemcy są drugim po USA krajem który przekazał najwięcej sprzętu Ukrainie wyrażonym w dolarach. Dużo jak na kraj który "gra z Putinem w lidze".
Oczywiście sporą część z tego to może być złom o zawyżonej oficjalnej wartości.

 
Back
Top