Konflikt Rosja-Ukraina

No właśnie nie ma tam żadnych informacji. Jedyne dane jakie mogę znaleźć to o ukraińcach z peselem. A przecież wiqdomo, że chłop w wieku poborowym nie pójdzie po pesel.
Mają przecież dużo danych z przekroczenia granicy i w jedną i w drugą strone i mogli by to jakoś skonfrontować. Jeszcze rozumiem ten pierwszy bum gdzie kompletnie nic nie sprawdzali ale przeciez potem już to było liczone.
 
No właśnie nie ma tam żadnych informacji. Jedyne dane jakie mogę znaleźć to o ukraińcach z peselem. A przecież wiqdomo, że chłop w wieku poborowym nie pójdzie po pesel.
Mają przecież dużo danych z przekroczenia granicy i w jedną i w drugą strone i mogli by to jakoś skonfrontować. Jeszcze rozumiem ten pierwszy bum gdzie kompletnie nic nie sprawdzali ale przeciez potem już to było liczone.

Według tego 3,3 mln. A statystyki z przekraczania granicy już wrzucałem kiedyś, ale to nie miarodajne zbytnio, bo wielu Ukraińców przekroczyło nasza granicę ale wyjechało inna.

 
Macie gdzieś jakieś sensowne statystyki ilu szoszonów jest u Nas legalnie z podziałem na kobiety/dzieci/mężczyźni?
Chodzi Ci tylko o tych po 24.02 czy ogólnie w ostatnich latach? Jeśli szukasz dokładnych statystyk za ostatnie lata to pewnie pozostaje tylko UDSC i ich statystyki dotyczące zezwoleń na pobyt wydawanych w Polsce, ale to tez jest kulawe, bo nie bierze pod uwagę osob na wizach.

W przypadku osób, które wjechały teraz obawiam się, że trzeba będzie poczekac kilka ładnych miesiacy, bo dopiero od listopada osoby, które będą chciały przedłużyć pobyt w Polsce będą mogły zlozyc wnioski o specjalne zezwolenia na pobyt

Te raporty wszystkie to w :showdatass: można sobie wsadzić
 
Oho, zaraz zaczną nietrolle głosić, że to fejk iż Rosjanie ostrzeliwują elektrownie i ludzie nie mają prądu.

W sumie nie trzeba długo czekać.


Akurat ten Mirek tez jest trollem typowym, ciągle jakieś fejczury z dupy:⁠-⁠D wrzuca

Kamery jakoś działają.Jakoś mnie nie dziwi,że nie wyłapałeś sprzeczności.
Swoją drogą miałeś usunąć konto.
Kamery na agregat korbowy
 
Kamery jakoś działają.Jakoś mnie nie dziwi,że nie wyłapałeś sprzeczności.
Swoją drogą miałeś usunąć konto.

Przecież wiem o co chodzi w tej szyderze, więc nie podniecaj się. Nie wiem skąd wniosek iż nie zauważyłem "sprzeczności". Nic takiego z mojej wypowiedzi nie wynika.

Swoja drogą- nie znam ukraińskiego. Jeżeli dziennikarka twierdzi iż używa świec bo nie ma prądu, baterii, agregatów to ok, jest to godne szyderstwa. Jeżeli nie, a świeczek używa symbolicznie, by podkreślić ograniczenie zużycia prądu, które raczej aktywnie się promuje w Kijowie, to jest to normalne. Nie dziwi mnie, że Ty z góry założyłeś pierwszą opcję.


Akurat ten Mirek tez jest trollem typowym, ciągle jakieś fejczury z dupy:⁠-⁠D wrzuca


Kamery na agregat korbowy
Tak tak, wiem że to stara, trollowa onuca
 
To po co się spinasz?

Dobra,dobra.

Zwykłe granie na emocjach by wysyłali pomoc.Zresztą nie pierwszy raz.Niestety jesteś za tępy by to zrozumieć.
71 do 59-pamiętamy.


Czyli Rosja nie niszczy infrastruktury energetycznej Ukrainy? No przecież tak nie uważasz ani nie twierdzisz.

I dlaczego jestem tępy? Zakładasz iż nie wiem, że Ukraina prosi o wysyłanie o pomoc i gra na emocjach? Przecież wiem to od początku wojny, od pierwszego dnia. Jak można prowadzić politykę i propagande w trakcie wojny bez grania na emocjach związanych z wojna? Jak można tego nie zauważyć? Wytłumacz mi bo chyba serio jestem za tępy i za mało znam historii gdyż nie znam takich przypadków.
Czy w tym przypadku grają na emocjach, z tymi świeczkami? To oczywiste.

Więc jeżeli już ustaliliśmy, że się mylisz drugi raz w dwóch postach co do założeń o czym myśle, więc może przestaniesz pisać prowokacje o Twoich przypuszczeniach co do moich myśli, i pozwolisz byśmy rozmawiali tylko o przedmiocie rozmowy, gdyż nie chce powtórek z rozrywki :)
A setny raz próbujesz zmienić temat na jakieś bzdury o mnie, Twoje wymysły, przypuszczenia, żeby wywołać kolejna wysrywowa wymianę zdań.

Swoje powiedziałem i w kolejnych postach będę już odpowiadał tylko na treść o przedmiocie, a nie twoich wymysłach o tym co myślę :)

I jeszcze ta próba zrobienia dyskusji o ankiecie xd
Niezła, przyznaje. Robisz to lepiej niż kiedyś. Nie tak wulgarnie.
 
I dlaczego jestem tępy? Zakładasz iż nie wiem, że Ukraina prosi o wysyłanie o pomoc i gra na emocjach? Przecież wiem to od początku wojny, od pierwszego dnia. Jak można prowadzić politykę i propagande w trakcie wojny bez grania na emocjach związanych z wojna? Jak można tego nie zauważyć? Wytłumacz mi bo chyba serio jestem za tępy i za mało znam historii gdyż nie znam takich przypadków.
Czy w tym przypadku grają na emocjach, z tymi świeczkami? To oczywiste.
Bo juz pisałeś,że to pewnie promowanie niskiego zużycia prądu w Kijowie kilka postów wyżej.
Swoje powiedziałem i w kolejnych postach będę już odpowiadał tylko na treść o przedmiocie, a nie twoich wymysłach o tym co myślę :)
Jakiś czas temu szumnie zapowiedziałeś,że będziesz nas zlewał,więc proszę zlewaj dalej moje posty,bo mi się nie chcę gadać z kimś kto robi z gęby dupę.
#71do59pamiętamy
 
Bo juz pisałeś,że to pewnie promowanie niskiego zużycia prądu w Kijowie kilka postów wyżej.

Jakiś czas temu szumnie zapowiedziałeś,że będziesz nas zlewał,więc proszę zlewaj dalej moje posty,bo mi się nie chcę gadać z kimś kto robi z gęby dupę.
#71do59pamiętamy


Komdntuje wrzucona treść, nie twój komentarz do niej.

No i tak, to się nie wyklucza. Jeżeli media i władze zachęcają do ograniczania zużycia produ, to można spokojnie przypuścić, że świeczki w studio, prawdopodobnie przy rozmowie o zużyciu prądu, mają taki cel wewnętrzny, propagandowy. Wiesz, tak jak np dziennikarka która ubierze naszywkę np jakaś promującą badania piersi u kobiet, robi to najprawdopodobniej po to by promować badanie piersi u kobiet.
 
Ta pajacerka z tymi świeczkami to było chyba za wiele nawet dla naszych mediów głównego nurtu, bo chyba nie za bardzo to podchwyciły ;-)
 
Porównałem sobie zbiornik soliński do kachowskiego, bo jakoś nie mogłem sobie nakreślić skali.

Jak to by jebnęło, to ja dziękuje :wtf2:
 
Back
Top