Konflikt Rosja-Ukraina

Co by halibutowi za łatwo nie było :tysoncoffe:




Najlepsze jest to se my ich teraz jeszcze utrzymywac bedziemy a powinnismy przerabiac na sami wiecie co i gdzie. Infrastrukture mamy, stworzyc obozy pracy, ciezkiej kurwa, bardzo ciezkiej pracy i tam niech zakoncza zywot swoj. Jakby te szmule i ich sasze zobaczyly co ich czeka w takim miejscu to by im rura zmiekla. Moglbym nawet stanac na wieżyczce :roberteyeblinking:
 
Wjeżdżam, rozjeżdżam

IMG_20221014_151724.jpg
 
O matko, dajcie mi odpocząć. Ile kurwa powiadomień.
Moja atencyjność jest dość nakarmiona. Przecież mówiłem, że trochę tu będę, nie musicie rozpaczać. Nauczcie się żyć beze mnie.
Macie chyba swoje życie też? :mamed:
 
Byłem pod wrażeniem rosyjskiej propagandy sprzed wojny na Ukrainie, ale teraz coś jakby nie byli przygotowani, a poprzednio miałem wrażenie, że ta ich propaganda jest rozpisana na kilka kroków do przodu. Tak samo sowiecka propaganda była ciekawa,zwłaszcza te plakaty propagandowe.
Teraz jednak masakra i Ukraińcy lepiej się przygotowali propagandowo (tak też kłamią. Tak na wojnie informacja jest bronią i korzystali z tego też Anglicy podczas II wojny światowej...). Przykład? Jak ocieplić mobilizacje do wojska? Przecież teksty o Ibrahimie płynącym 6 dni są lepsze :korwinlaugh:
1665824356429.png


Porównajcie to z tym: nawiazanie do Książe Machiavellego
 
Hej. Mam zapytanie do ludzi którym się tym interesują. Po co Ukraińcom tyle grilli elektrycznych i to lepszej jakości na wojnę? Oprócz robienia tam żarła?
 


Tak jawnie prowadzonego agenta to chyba dawno nie było. Od początku tworzona do siania propagandy do zachodnich mieszkańców(stąd jej wpis na karteczce po angielsku, o jednym narodzie ukraińsko rosyjskim), o tym, że "uciekną" ja na zachód pisałem chyba dwa dni po jej "spontanicznym, odważnym" wyczynie.
 
W końcu mogę się zgodzić ze słowami Konfederaty a Wy? :)

Przecież to jest plan Czarnka i Jarka: przechwycić dzieciaki i wychować jak swoje (fajnie to brzmi w przypadku Jarosława Polskę Zbawa). To przyszli wyborcy i płatnicy. Trochę dziurę demograficzną zatkają.
Mentzen w przypadku gospodarki ma trzeźwe podejście. Jest medialny. Ciekawa postać, aczkolwiek znam kogoś kto go zna od czasów studenckich i podobno opinia o nim, że straszny buc.
 
W końcu mogę się zgodzić ze słowami Konfederaty a Wy? :)

A niech pracuja, placa podatki i oby nigdy nie dostali zadnych praw wyborczych bo i tak za duzo pieniedzy idzie na nich(miejmy nadzieje ze ktos w koncu odetnie te pijawki) a jak maja jeszcze oni glosowac na rozdawnictwo to chuj z tym krajem bo nic z tego nie bedzie w dalszej perspektywie.
 
A niech pracuja, placa podatki i oby nigdy nie dostali zadnych praw wyborczych bo i tak za duzo pieniedzy idzie na nich(miejmy nadzieje ze ktos w koncu odetnie te pijawki) a jak maja jeszcze oni glosowac na rozdawnictwo to chuj z tym krajem bo nic z tego nie bedzie w dalszej perspektywie.

A gdyby się okazało że głosowaliby na Konfederację?
 
Macie gdzieś jakieś sensowne statystyki ilu szoszonów jest u Nas legalnie z podziałem na kobiety/dzieci/mężczyźni?
 
Back
Top