Konflikt Rosja-Ukraina

Odpierdolta się od pewnego forumowicza bo wyjedzie

Nie wiem dlaczego porównanie tak oszczędne? Ja bym dalej poszedł -- wręcz nazistowskie Niemcy!

Widać, że przyjmowanie milionów obywateli to mało. Użyczanie im domów lub przyjmowanie do nich, cały ten socjal, ułatwienia w podejmowaniu pracy, zbieranie dla nich datków, darów, wysyłanie broni na ukrainę to też mało.

Wystarczy parę hasztagów na twitterku i facebooku i już faszyzm, ucisk i zamordyzm. Dobrze, że nie powołali się na to potężne i wpływowe forum, bo dopiero by było!

Zwykły, tani szantaż emocjonalny. Który, niestety, znajdzie swoich odbiorców.
 
Nie wiem dlaczego porównanie tak oszczędne? Ja bym dalej poszedł -- wręcz nazistowskie Niemcy!

Widać, że przyjmowanie milionów obywateli to mało. Użyczanie im domów lub przyjmowanie do nich, cały ten socjal, ułatwienia w podejmowaniu pracy, zbieranie dla nich datków, darów, wysyłanie broni na ukrainę to też mało.

Wystarczy parę hasztagów na twitterku i facebooku i już faszyzm, ucisk i zamordyzm. Dobrze, że nie powołali się na to potężne i wpływowe forum, bo dopiero by było!

Zwykły, tani szantaż emocjonalny. Który, niestety, znajdzie swoich odbiorców.
No niestety poszło to już mocno w pojebaną stronę.
Wczoraj na tt widziałem,że jakiś typek wrzucił fotke luksusowego auta na blachach Ua,chyba Bugatti i spytał,czy ktoś to przebije.
Jak się zlecieli go zjechać,że go dupa boli,że zazdrosny,że bogaci też uciekają itp.A nie o to przecież chodziło.

Część Polakow ma dziwny mental,ale cóż poradzisz..
W sumie to niech wypierdalaja jak im zle :beczka: taki powinien byc moral tego artykułu
Oni nawet z forum na,którym ich jadą nie potrafią wypierdolic :jarolaugh:
 
No niestety poszło to już mocno w pojebaną stronę.
Wczoraj na tt widziałem,że jakiś typek wrzucił fotke luksusowego auta na blachach Ua,chyba Bugatti i spytał,czy ktoś to przebije.
Jak się zlecieli go zjechać,że go dupa boli,że zazdrosny,że bogaci też uciekają itp.A nie o to przecież chodziło.

Część Polakow ma dziwny mental,ale cóż poradzisz..

Oni nawet z forum na,którym ich jadą nie potrafią wypierdolic :jarolaugh:


Ja myślę, że się uspokaja. Już nie ma takiego boomu na pomaganie I serio jeszcze są imbecylem które wrzucają drogie auta by dyskredytować Ukraińców? Zamiast się cieszyć, że bogaci Ukraińcy przyjeżdżają, wydają tu hajs i nie są na naszym utrzymaniu, starają się wmówić, że to zbrodnia mieć Bugatti xd
 
Ja myślę, że się uspokaja. Już nie ma takiego boomu na pomaganie I serio jeszcze są imbecylem które wrzucają drogie auta by dyskredytować Ukraińców? Zamiast się cieszyć, że bogaci Ukraińcy przyjeżdżają, wydają tu hajs i nie są na naszym utrzymaniu, starają się wmówić, że to zbrodnia mieć Bugatti xd
Tyle ze oni sa bogaci i czesto jeszcze biora Moj hajs miedzy innymi z przynaleznych im przywilejów, nie placa za autostrady ktore ja finansuje z paliwa, podatkow, z bramek i jezdza po nich swoim bugatti xD w tym caly szkopuł.


Prosty przyklad, dali jezdzic upadlinie za darmo pociagami to kurwy sobie wycieczki po calej polsce robily, w te i spowrotem. Na kazdej trasie rodzinki wesole za darmo jezdza. Pkp nie zarabialo, po czym nagle promocje w pkp skonczyly sie a bilety podrozaly, kurwa ciekawe kto to fundowal :beczka: ja nie mam nic do pomagania, ale kurwa z glowa i w miare możliwości panstwa. A jak na razie to wiekszosc polakow zyje jak zwierzeta hodowlane w swoim własnym kraju, mamy gowniana walute i ogólnie panujaca chujnie a niektorzy chca bysmy robili park rozrywki dla uchodźców jakbysmy byli co najmniej norwegia :fjedzia:
 
Tyle ze oni sa bogaci i czesto jeszcze biora Moj hajs miedzy innymi z przynaleznych im przywilejów, nie placa za autostrady ktore ja finansuje z paliwa, podatkow, z bramek i jezdza po nich swoim bugatti xD w tym caly szkopuł


No ok, ale ma zwrócić za ten jeden raz w roku w którym przejedze się za 5 zł busem?(bo nie powiesz, że gościu który jeździ bugatti używa komunikacji miejskiej) Mimo, że pewnie zostawi tu dziesiątki, setki tys zł?
No i jaka w nim wina, że ma darmowa komunikację?
 
No ok, ale ma zwrócić za ten jeden raz w roku w którym przejedze się za 5 zł busem?(bo nie powiesz, że gościu który jeździ bugatti używa komunikacji miejskiej) Mimo, że pewnie zostawi tu dziesiątki, setki tys zł?
No i jaka w nim wina, że ma darmowa komunikację?
Przyklady o bugatti czy o komunikacji miejskiej to dwie rozne sytuacje, nie twierdze ze wlasciciel bugatti jezdzi komunikacja.

Jego zadna, bierze co idioci rozdaja. Wina najbardziej wlasnie lezy w polakach, i takich zjebach co by im dupy najchetniej nadstawili i zacisneli zeby udajac ze nie boli. O to chodzi, spoleczenstwo debili ktorzy by rozdali wszystko najchetniej nie patrzac na konsekwencje gospodarcze. A sprobuj powiedziec ze to nie dobrze to naskakuja na Ciebie jakbys co najmniej masakre w buczy organizowal.


Tak tak, wlasciciel bugatti zostawi w polszy setki tysiecy zlotych, ten sam ktory w upa dorobil sie na korupcji i waleniu w chuja na podatkach :beczka: w jednym z najbardziej skorumpowanych krajów w europie


Kolejnym przykladem sa nasze uczelnie gdzie przyjmowanie upowcow jest przymusem bo jest kasa z państwa na zagranicznych, i biora dimow co maja matury ukrainskie na 100% ze wszystkich przedmiotow kupione na targu, przecież to jest smiech na sali. I to juz bylo nawet przed wojna, takie cos powinno sie jawnie tepic i tyle.


To samo z prawem jazdy, kazdy wie jak to sie odbywa. Powinni miec zakaz jezdzenia na kwitach z UA. Musi wyrobic polskie, podejsc do kursu i tyle. Ale nie bo to bedzie niemile, a potem jedzie dima i mysli ze znaki drogowe to jakas historyjka malowana dla umilenia czasu na drodze
 
Przyklady o bugatti czy o komunikacji miejskiej to dwie rozne sytuacje, nie twierdze ze wlasciciel bugatti jezdzi komunikacja.

Jego zadna, bierze co idioci rozdaja. Wina najbardziej wlasnie lezy w polakach, i takich zjebach co by im dupy najchetniej nadstawili i zacisneli zeby udajac ze nie boli. O to chodzi, spoleczenstwo debili ktorzy by rozdali wszystko najchetniej nie patrzac na konsekwencje gospodarcze. A sprobuj powiedziec ze to nie dobrze to naskakuja na Ciebie jakbys co najmniej masakre w buczy organizowal.


Tak tak, wlasciciel bugatti zostawi w polszy setki tysiecy zlotych, ten sam ktory w upa dorobil sie na korupcji i waleniu w chuja na podatkach :beczka:


Kolejnym przykladem sa nasze skurwione uczelnie gdzie przyjmowanie upowcow jest przymusem bo jest kasa z państwa na zagranicznych, i biora dimow co maja matury ukrainskie na 100% ze wszystkich przedmiotow, przecież to jest smiech na sali. I to juz bylo nawet przed wojna, takie cos powinno sie jawnie tepic i tyle.


Ja głośno mówię o zbyt dużych niektórych socjalach dla Ukraińców, problemie na uczelniach(sam tu pierwszy na forum o tym wrzuciłem info) i nikt problemów mi nie robi. Myślę, że wszyscy mamy zakrzywiony obraz przez bańki informacyjne w jakich żyjemy.
 
Ja głośno mówię o zbyt dużych niektórych socjalach dla Ukraińców, problemie na uczelniach(sam tu pierwszy na forum o tym wrzuciłem info) i nikt problemów mi nie robi. Myślę, że wszyscy mamy zakrzywiony obraz przez bańki informacyjne w jakich żyjemy.
Możliwe. Niestety media to najwieksze kurwy dzisiejszych czasow, bardziej niz ruskich nienawidze chyba tylko pismakow. Moim marzeniem jest dzien w ktorym clickbaitowe artykuly lub falszerstwo w mediach bedzie karane jakims obozem pracy :beczka: najsmutniejsze jest to ze ludzie lykaja wszystko jak pelikany a jak sie bardziej zastanowisz to do konca tak na prawde to nie jestes pewien niczego poki sam tego nie zobaczysz. Zjebane czasy mamy, a bedzie coraz gorzej.
 
doskonale zdaje sobie sprawe z tego ze to USA wygrywa wojne ukrainskimi pionkami, i bardzo dobrze. Szczerze to sie ciesze ze ukry sie postawily i bija sie tam a raczej USA ich wykorzystuje do walki z rosja niz jakby mieli wykorzystac w przyszłości nas.

Męczy mnie już trochę ta narracja, 'USA wykorzystują do walki ukraińców'.

A może to po prostu zbieżność interesów obu państw?
 
Męczy mnie już trochę ta narracja, 'USA wykorzystują do walki ukraińców'.

A może to po prostu zbieżność interesów obu państw?

Jeżeli założyć, że USA poprowadziły Rosję do wojny- można nazwać Ukrainę pionkami. Jeżeli nie- to rzeczywiście jest to nadużywanie tego określenia
 
Męczy mnie już trochę ta narracja, 'USA wykorzystują do walki ukraińców'.

A może to po prostu zbieżność interesów obu państw?
Nie ma co byc dziecinnie naiwnym. Na tym "poziomie" nie ma przypadkowych zbieżności. Tam nie ma miejsca na takie rzeczy.
 
To prawie jak wpisy o Polakach osaczonych przez Ukraińców wszędzie na nich czyhających, na każdym rogu ulicy. Lustrzane odbicie tego samego spierdolenia.
Co nie zmienia faktu, że mógł trafić w szkole na zjebow którzy go atakują, krzyczą "Polska dla Polaków" czy chcą skakać mu po głowie za to, że jest Ukraińcem. I wtedy ma się zakrzywiony obraz. Tak jak wejdziesz na cohones i nabierzesz przekonania, że Polacy nienawidzą Ukraińców, wejdziesz na wyborcza i się dowiesz, że każdy ich kocha, tak ten dzieciak(pewnie wymyślony, jak Ukrainki robiące rozpierdol u kosmetyczki czy podjeżdżający ferrari po darmowe strzyżenie ) teoretycznie mógł trafić na patusiarnie w szkole.
Podobnie jak twoje Ukrofilskie wpisy. Idę o zaklad, że w realu chuja żeś dla nich zrobił, ale pierwszy do darcia ryja w internecie, że trzeba leżeć przed nimi krzyżem. Takich typów jak ty, gasi się jak peta na Twitterze. Wystarczy zapytać o to co wyżej, czyli czym się realnie wykazali jeśli chodzi o pomoc. Odpowiedź? Ruski troll, bo Polak by o to nie pytał :lol: Wojownicy zza klawiatury.
Co do wpisu tej idiotki, duże prawdopodobieństwo, że zmyślona historyjka nastawiona na tzw łapanie zasiegów.
 
Obecnie największy znak zapytania to postawa Łukaszenki. Czy ruszy? Czy to byłby game changer? Mi się wydaje że tak.

Łukaszenko ogłosił "przegląd rezerwistów", co może być ukrytą mobilizacją. Z drugiej strony mobilizacja nie została przyjęta z entuzjazmem w Rosji, mobilizacja na Białorusi może wewnętrznie podpalić Białoruś od środka.
Też mnie to ciekawi. Gdzieś ostatnio czytałem, że Putin groził Łukaszence utratą stanowiska, a nawet śmiercią. Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale nawet Kadyrow ostatnio coraz śmielej krytykuje ruskich. Kady-śmieć wkurwił się, jak się dowiedział że Putin wymienił w chuj Azowców za jednego typa i nawet go nie poinformował. Zaraz może być grubo, jeżeli chodzi o to
 
Też mnie to ciekawi. Gdzieś ostatnio czytałem, że Putin groził Łukaszence utratą stanowiska, a nawet śmiercią. Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale nawet Kadyrow ostatnio coraz śmielej krytykuje ruskich. Kady-śmieć wkurwił się, jak się dowiedział że Putin wymienił w chuj Azowców za jednego typa i nawet go nie poinformował. Zaraz może być grubo, jeżeli chodzi o to
Kadyrow to influencer, on nie zagrozilby nawet republice konga :beczka: takze cytujac klasyka "wiesz co oni moga? Oni chuja moga"
 
Ciekawszym zagadnieniem jest to ze podobno wagnerowcy stoja za tymi filmikami z buntow rosjan, ktore pokazuja jak chujowa jest mobilizacja, i jakie gowno a nie sprzęt dostaja ruscy.

Wewnętrzne porachunki i kopanie pod soba dolkow to piekny prezent dla zachodu. Orki wystapily przeciwko sobie. Propagandzisci niektorzy podobno juz nawet glosza ze generałów powinno sie wieszac za niepowodzenia :beczka:
 
Kadyrow to influencer, on nie zagrozilby nawet republice konga :beczka: takze cytujac klasyka "wiesz co oni moga? Oni chuja moga"
To to swoją drogą. Ostatnio na sadisticu był filmik jak Ukry przez noktowizor zauważyli kadyrowca, który autentycznie jebał, czy chuj wie co to za zwierzę było. Do dziś mam z tego bekę :lol:
 
Najfajniejsze w tej mobilizacji było to, jak ludzie rzucali przez płot żarcie tym zmobilizowanym. Jakby dokarmiali zwierzęta w zoo:korwinlaugh:
 
Podobnie jak twoje Ukrofilskie wpisy. Idę o zaklad, że w realu chuja żeś dla nich zrobił, ale pierwszy do darcia ryja w internecie, że trzeba leżeć przed nimi krzyżem. Takich typów jak ty, gasi się jak peta na Twitterze. Wystarczy zapytać o to co wyżej, czyli czym się realnie wykazali jeśli chodzi o pomoc. Odpowiedź? Ruski troll, bo Polak by o to nie pytał :lol: Wojownicy zza klawiatury.
Co do wpisu tej idiotki, duże prawdopodobieństwo, że zmyślona historyjka nastawiona na tzw łapanie zasiegów.


Bez sensu wpis. Nigdy żadne moje posty nie były zbliżone do twierdzenia iż trzeba przed nimi leżeć krzyżem. Czy coś robiłem? Coś tam robiłem. Rozwozilem z Warszawy w różne województwa kobiety z dziećmi tam gdzie znaleziono dla nich miejsce, ze trzy noce służyłem pilnym noclegiem plus kupowanie różnych fantów.
Nie wiem- teraz więc Ty jesteś zgaszony?
 
Nie ma co byc dziecinnie naiwnym. Na tym "poziomie" nie ma przypadkowych zbieżności. Tam nie ma miejsca na takie rzeczy.
Jeżeli założyć, że USA poprowadziły Rosję do wojny- można nazwać Ukrainę pionkami. Jeżeli nie- to rzeczywiście jest to nadużywanie tego określenia

Przecież Rosja sama w sobie ma imperialne zapędy i traktuje europę środkowo- wschodnia jak swoje poletko.
Ukraina była podzielona wewnętrznie, i leży na styku wpływów zachodu i Rosji.
Konflikt by wybuchł i bez USA w tej, czy innej formie. Gotowało się od 20 lat.

A to, że Ukraina osłabiająca Rosję leży w interesach USA jest oczywiste.
Pewnie i amerykanie coś majdrowali u nich, ale co z tego? Rosjanie też od lat.

Przecenia się rolę USA, a marginalizuje społeczeństwa ukraińskiego. Jak lud nie ma woli walki, wszystko mu jedno, czy z ruskimi, czy z zachodem, to sami agenci i dyplomaci zachodni tego nie pociągną.
 
Przecież Rosja sama w sobie ma imperialne zapędy i traktuje europę środkowo- wschodnia jak swoje poletko.
Ukraina była podzielona wewnętrznie, i leży na styku wpływów zachodu i Rosji.
Konflikt by wybuchł i bez USA w tej, czy innej formie. Gotowało się od 20 lat.

A to, że Ukraina osłabiająca Rosję leży w interesach USA jest oczywiste.
Pewnie i amerykanie coś majdrowali u nich, ale co z tego? Rosjanie też od lat.

Przecenia się rolę USA, a marginalizuje społeczeństwa ukraińskiego. Jak lud nie ma woli walki, wszystko mu jedno, czy z ruskimi, czy z zachodem, to sami agenci i dyplomaci zachodni tego nie pociągną.


No jedyne co można zarzucić to wpływ USA na Majdan który doprowadził do zmiany kursu Ukrainy.
Ale i bez USA coś takiego jak odwrót od Rosji by nastąpił. Nie wtedy to za rok byłby Majdan.
A i wtedy to był przecież ruch Ukraińców. USA ich nie zmuszało do Majdanu.
A, nie oszukujemy się, Rosja atakuje Ukrainę bo po majdanie ta odwróciła się od protektora z Rosji.
 
leży na styku wpływów zachodu i Rosji.
Na styku to raczej leży Polska, a Ukraina od zawsze leżała po stronie Rosji.
A i wtedy to był przecież ruch Ukraińców. USA ich nie zmuszało do Majdanu.
To nie był żaden oddolny ruch Ukraińców tylko typowa amerykańska akcja przewrotowa (tak jak teraz w Iranie) żeby ten powyższy "styk" przesunąć właśnie bardziej na zachód.
 
Na styku to raczej leży Polska, a Ukraina od zawsze leżała po stronie Rosji.

To nie był żaden oddolny ruch Ukraińców tylko typowa amerykańska akcja przewrotowa (tak jak teraz w Iranie) żeby ten powyższy "styk" przesunąć właśnie bardziej na zachód.


A, i w Iranie ani na Majdanie nie było Irańczyków i Ukraińców, tylko Amerykanie robili rozpierdol i ich agenci?
Irańczycy którzy dziś oddają życie dla sprawy robią to w imię amerykańskich interesów, wbrew temu że dyktatura islamska byłaby dla nich lepsza?

To, że USA coś wspomagają nie znaczy, że za to całkowicie odpowiadają.
Solidarności też wysyłali hajs ale nie wmowisz mi że sierpień 80 to cia.
Zresztą to nie istotne.
Była ukraina- Rosja lobbował tam za sobą, od 90 roku, w dużo większym stopniu niż USA na Majdanie za soba. Mieli oligarchów, polityków, służby.
Był Majdan w którym palce maczał zachód, USA, także Polska. Jak wcześniej pomarańczowa rewolucja. Idąc tym tokiem rozumowania prawie żadne ruchy nie są narodowe bo za każdymi ktoś lobbuje.

Opisz mi jak USA zorganizowała ostatnie protesty w Iranie. Przypominam- odbyły się szybko po zabiciu tej dziewczyny na policji. USA musiałoby samo zabić te dziewczynę, bo takie protesty przygotowuje się miesiącami. Od śmierci tej iranki nie mieli na to czasu
 
A, i w Iranie ani na Majdanie nie było Irańczyków i Ukraińców, tylko Amerykanie robili rozpierdol i ich agenci?
Irańczycy którzy dziś oddają życie dla sprawy robią to w imię amerykańskich interesów, wbrew temu że dyktatura islamska byłaby dla nich lepsza?
Jezusie Maryjo i się później dziwisz, że z Tobą tak tu rozmawiają. Przeczytaj jeszcze raz co ja napisałem wyżej. Czy ja pisałem, że tam Ukraińców albo Irańczyków nie było? Nie. Napisałem, że to nie była żadna oddolna akcja Ukraińców. Jakby nie USA to żadnego Majdanu, najprawdopodobniej, by nie było. Już wczoraj nie chciałem się znęcać po tych "źródłach" jakie podałeś na swoje tezy a dzisiaj dalej wciskasz mi swoje fantazje. Dobra, dalej to mi się już nawet nie chce :matt:
 
Na styku to raczej leży Polska, a Ukraina od zawsze leżała po stronie Rosji.
To już nieaktualne. NATO I UE rozszerzyły się.
To nie był żaden oddolny ruch Ukraińców tylko typowa amerykańska akcja przewrotowa (tak jak teraz w Iranie) żeby ten powyższy "styk" przesunąć właśnie bardziej na zachód.

Amerykanie coś zamieszali, i samo się zrobiło. A ukraińcy rozumiem, że żadnego powodu, żeby odciąć się od rosyjskich wpływów nie mieli? :lol: Ruska kraina szczęśliwości i oligarchii.

Jakby nie USA to żadnego Majdanu, najprawdopodobniej, by nie było.
Nawet jeśli, to co z tego? Skoro ten konflikt I tak by powrócił za rok, dwa, pięć czy dziesięć.
 
To już nieaktualne. NATO I UE rozszerzyły się.


Amerykanie coś zamieszali, i samo się zrobiło. A ukraińcy rozumiem, że żadnego powodu, żeby odciąć się od rosyjskich wpływów nie mieli? :lol: Ruska kraina szczęśliwości i oligarchii.


Nawet jeśli, to co z tego? Skoro ten konflikt I tak by powrócił za rok, dwa, pięć czy dziesięć.
1. No ja miałem na myśli bardziej styk, nazwijmy to, "ideologiczny". Ten pragmatyczny to, oczywiście, masz rację.

2. Mieli powód, oczywiście, ale Ukraińcy to nie jest żaden "dzielny" czy "waleczny" naród. Uwaga! Teraz będzie trochę fekalnie, ale to celowy zabieg :) Na Ukrainie przed Majdanem było gówno, po Majdanie było gówno, przed najazdem ruskich było gówno i po wojnie też będzie gówno, nawet jakby wysadzili w powietrze Kreml i żywcem oskurowali Putina. Tam, po prostu, tak było, jest i będzie

3. No nic, tam ciągle będzie coś powracać.

Powtarzam: mnie już męczą te peany na cześć Ukraińców i umniejszenie roli USA w Majdanie. Majdan to było USA a nie naród Ukraiński.
 
To już nieaktualne. NATO I UE rozszerzyły się.


Amerykanie coś zamieszali, i samo się zrobiło. A ukraińcy rozumiem, że żadnego powodu, żeby odciąć się od rosyjskich wpływów nie mieli? :lol: Ruska kraina szczęśliwości i oligarchii.


Nawet jeśli, to co z tego? Skoro ten konflikt I tak by powrócił za rok, dwa, pięć czy dziesięć.
A bolszewicy to wyłącznie oddolnie doszli do władzy :wink:
 
Czy ciągle będzie gówno. Może być, ale nie musi. Jeśli uda im się definitywnie zerwać z Rosją, to będą powoli doganiać zachód. Czas pokaże.

Nie zgadzam w kwestii Majdanu, ale ok.

Tymczasem.


Gorzkie żale Sołowjowa :lol: Jeśli w propagandówce już takie rzeczy lecą, to nie jest u nich za dobrze.
Niby są pohukiwania do boju, ale jakoś tak niemrawe jak na niego.
 
Back
Top