Konflikt Rosja-Ukraina

Pojawia się nowy problem w regionie. Czeskie lotniskowce "Karel Gott" i "CSS Jozin z Bazin" oraz potężna czeska łódź podwodna "Helena Vondraćkova" na swoich pozycjach, do tego kontrowersje wokół rurociąg "Beer Stream1", czyli eksterytorialnego, czeskiego beerociągu. Kaliningrad może być czeski, po przeprowadzonym referendum 102% tamtejszej ludności opowiedziało się za przyłączeniem Kaliningradu do Czech:



Krtek GIFs | Tenor
 
Jezusie Maryjo i się później dziwisz, że z Tobą tak tu rozmawiają. Przeczytaj jeszcze raz co ja napisałem wyżej. Czy ja pisałem, że tam Ukraińców albo Irańczyków nie było? Nie. Napisałem, że to nie była żadna oddolna akcja Ukraińców. Jakby nie USA to żadnego Majdanu, najprawdopodobniej, by nie było. Już wczoraj nie chciałem się znęcać po tych "źródłach" jakie podałeś na swoje tezy a dzisiaj dalej wciskasz mi swoje fantazje. Dobra, dalej to mi się już nawet nie chce :matt:
1. No ja miałem na myśli bardziej styk, nazwijmy to, "ideologiczny". Ten pragmatyczny to, oczywiście, masz rację.

2. Mieli powód, oczywiście, ale Ukraińcy to nie jest żaden "dzielny" czy "waleczny" naród. Uwaga! Teraz będzie trochę fekalnie, ale to celowy zabieg :) Na Ukrainie przed Majdanem było gówno, po Majdanie było gówno, przed najazdem ruskich było gówno i po wojnie też będzie gówno, nawet jakby wysadzili w powietrze Kreml i żywcem oskurowali Putina. Tam, po prostu, tak było, jest i będzie

3. No nic, tam ciągle będzie coś powracać.

Powtarzam: mnie już męczą te peany na cześć Ukraińców i umniejszenie roli USA w Majdanie. Majdan to było USA a nie naród Ukraiński.


No ale stary. Tak na poważnie.
Na jakiej podstawie stwierdzasz, że bez USA Majdanu prędzej czy później by nie było? Na podstawie ogólników, że tam było gówno i nie było waleczności? Przecież pomarańczowa rewolucja, Majdan czy obecna wojna, a także ta po 2014 roku temu przeczy.
W trakcie Majdanu czy Pomarańczowej stanęła gigantyczna część narodu do walki. Sam przyznajesz, że to byli Ukraińcy. Więc jak możesz twierdzić, że nie ma tam waleczności?



No i Iran. Na jakiej podstawie twierdzisz, że za obecne protesty odpowiada CIA, USA? Jak mogli je zorganizować w ciągu kilku dni, na terenie całego kraju, tak masowo? Czy to cia zabiło na policji te dziewczynę by sprowokować Irańczyków?
I tam też nie ma odwagi? Waleczności? Nie twierdzę, że tak uważasz, pytam czy tak jest. Jeżeli nie- to jak nazwać ludzi którzy wychodzą na ulice wiedząc, że za to jest kara śmierci lub wieloletniego więzienia, wiedząc że pewnie zginęło już tysiące ludzi i kolejni zginą?

I sorry za tamta uszczypliwość z moim zarzutem, że twierdzisz iż tam nie było Ukraińców.

Ale jeżeli byli, to wychodzi na to, że są waleczni. Przynajmniej te masy które się postawiły lobbyngowi prorosyjskiemu.

Nie wiemy czy bez USA nie byłoby w końcu Majdanu. Za to wiemy, że bez Rosji by go nie było na 100%
 
No ale stary. Tak na poważnie.
Na jakiej podstawie stwierdzasz, że bez USA Majdanu prędzej czy później by nie było? Na podstawie ogólników, że tam było gówno i nie było waleczności? Przecież pomarańczowa rewolucja, Majdan czy obecna wojna, a także ta po 2014 roku temu przeczy.
W trakcie Majdanu czy Pomarańczowej stanęła gigantyczna część narodu do walki. Sam przyznajesz, że to byli Ukraińcy. Więc jak możesz twierdzić, że nie ma tam waleczności?



No i Iran. Na jakiej podstawie twierdzisz, że za obecne protesty odpowiada CIA, USA? Jak mogli je zorganizować w ciągu kilku dni, na terenie całego kraju, tak masowo? Czy to cia zabiło na policji te dziewczynę by sprowokować Irańczyków?
I tam też nie ma odwagi? Waleczności? Nie twierdzę, że tak uważasz, pytam czy tak jest. Jeżeli nie- to jak nazwać ludzi którzy wychodzą na ulice wiedząc, że za to jest kara śmierci lub wieloletniego więzienia, wiedząc że pewnie zginęło już tysiące ludzi i kolejni zginą?

I sorry za tamta uszczypliwość z moim zarzutem, że twierdzisz iż tam nie było Ukraińców.

Ale jeżeli byli, to wychodzi na to, że są waleczni. Przynajmniej te masy które się postawiły lobbyngowi prorosyjskiemu.

Nie wiemy czy bez USA nie byłoby w końcu Majdanu. Za to wiemy, że bez Rosji by go nie było na 100%
Wg Twojej logiki :awesome:jeśli na prawie 60 milionów (tylu ich tam chyba jest, czy jakoś tak) Ukraińców, kilka tysięcy na Majdanie pozwala na mówienie, że "cały naród jest waleczny" to kilka tysięcy lub set zjebów jakich przedstawiają trolle na tt oraz banderowców i nazistów pozwala na mówienie, że "cały naród jest taki", więc Twoja walka o dobre imię całego narodu Ukraińskiego od początku pobytu w tym temacie właśnie uległa rozpadowi :fjedzia:
 
Wg Twojej logiki :awesome:jeśli na prawie 60 milionów (tylu ich tam chyba jest, czy jakoś tak) Ukraińców, kilka tysięcy na Majdanie pozwala na mówienie, że "cały naród


Jak z tym Iranem?

I serio napisałem o całym narodzie? Nie umiem znaleźć.

I nie kilka tys ale minimum kilkadziesiąt tys. Lub set. W jednym miejscu.
Plus poparcie reszty kraju. Na początku było to około 50 % , włączając Rosjan którzy zaniżają średnia. Wśród Ukraińców poparcie z pewnością bylo wyższe.

Myślisz, że na Majdanie zmieściłyby się miliony? I czyli jeżeli nie było ogólnokrajowej rewolucji - to nie można mówić o narodzie?

A Iran? Tam wychodzą na ulice i walczą w całym kraju. To o Iranie można mieć więc iż to naród a nie USA?
 
I nie kilka tys ale minimum kilkadziesiąt tys. Lub set. W jednym miejscu.
Plus poparcie reszty kraju. Na początku było to około 50 % , włączając Rosjan którzy zaniżają średnia. Wśród Ukraińców poparcie z pewnością bylo wyższe.

I czyli jeżeli nie było ogólnokrajowej rewolucji - to nie można mówić o narodzie?
1. Ta, kilkasey tysięcy, milionów, dobrze, że nie miliardów jeszcze. Szkoda, że po Majdanie ye miliardy Ukraińców nie zrobiły dosłownie nic żeby naprawić swój kraj. ::really::

2. No nie wiem? A można? Bo jeśli można to nazywać ich banderowcami czy nazistami czy zjebami też można.

3. Iran to oddzielna bajka, podałem jako przykład kto wg mnie rozpętał to, ale na ten temat nie będziemy się tu rozpisywać bo takich rzeczy dowiadujemy się po latach oceniając przebieg i efekty, jak na Ukrainie. Chwilowe emocje i podniety zostawiam julkom na tt.

Chyba coś jeszcze miałem napisać ale zła godzina jest.
 
I nie wiem czy ktoś zauwazył, ale pod moim poprzednim wpisem ktoś bronił własną piersią tych, których ten wpis szkalował, ale przygnieciony argumentami własnych argumentów to usunął, bo ostatecznie uznał, że takimi wysrywami to by mnie tak wyjaśnił, że już bym był ostatecznie wyjaśniony :waldeklaugh:
 
I nie wiem czy ktoś zauwazył, ale pod moim poprzednim wpisem ktoś bronił własną piersią tych, których ten wpis szkalował, ale przygnieciony argumentami własnych argumentów to usunął, bo ostatecznie uznał, że takimi wysrywami to by mnie tak wyjaśnił, że już bym był ostatecznie wyjaśniony :waldeklaugh:


Po 1- nie chciałem wdawać się w dyskusję.
Czesto ktoś coś wrzuca i po przemyśleniu usuwa wpisy.
Po 2 - czego broniłem i niby jak, klamczuszku?
Po 3. Ależ masz te obsesję. Musisz przeżywać nawet nieopublikowane komentarze. Nigdy nie umiesz znaleźć merytorycznych powodów by mi dowalic- to wykorzystujesz hipotetyczne posty.
Po 4- lepiej by było dla forum gdybyś też potrafił czasem powstrzymać się przed publikowaniem postów.
 
I nie wiem czy ktoś zauwazył, ale pod moim poprzednim wpisem ktoś bronił własną piersią tych, których ten wpis szkalował, ale przygnieciony argumentami własnych argumentów to usunął, bo ostatecznie uznał, że takimi wysrywami to by mnie tak wyjaśnił, że już bym był ostatecznie wyjaśniony :waldeklaugh:
pic or it happened anyway ;)
 
War... war never changes...

Wojna, dzień 226. Doniesienia z frontu mówią, że zamknięty w kotle Hali stara się bombardować Szplina znikającymi postami, które najwyraźniej są widoczne na radarach jego systemów obronnych. Poza tym wcześniej po wizytacji pola walki, ze strony delegacji Hefa pojawiły się wezwania o wstrzymanie ognia i zawarcie pokoju — jednak ostrzał z północy, południa, wschodu i zachodu nie ustaje. Nadeszły również informacje, iż podczas działań kontrofensywnych, najemnicy z Gazety Wyborczej dopuszczają się gwałtów na rozumie i logice. W innym rejonie działań wojennych generał Stanoski wydał rozkazy podjęcia przez Karatekę działań partyzanckich i wysłanie z Twittera transportu szczepionek i maseczek niezbędnych do walki z Konfederacją. Do siedziby sztabu generalnego docierają informacje o podkładających ładunki ideowe w różnych newralgicznych miejscach tajnych agentach, ujawniających się tylko od czasu do czasu. Mgła działań wojennych wciąż nie opada, a przerażające krzyki rannych ekspertów wojennych spowodowane odleżynami od siedzenia na fotelu gejmingowym mrożą krew w żyłach...

82081dd4edf3415d1f4d4273fc4b.jpeg
 
Back
Top