Konflikt Rosja-Ukraina

Czwarta dawka chyba wywołała ostre spustoszenie w Twoim i tak już leciwym mózgu co?

Ja też wierzę w liczby,te w sklepach,te w podatkach zusach itp.Jasne ukry nie są jedyną przyczyną,ale kosztują nas dużo i nie każdemu musi się to podobać.

To wiem, i też uważam, że masa świadczeń jest zbędna i szkodliwa, też to pisałem już wiele razy.
 
Bo się cieszysz z pro rosyjskiej demonstracji
Nie potrafię pojąć dlaczego wszelkie głosy nie pochwalające rozdawnictwa są od razu szufladkowane jako pro-rus?
Nie trawię ruskich i życzę im wpierdolu na ukrainie ale nie zmienia to faktu, że jednocześnie nie podobają mi się działania naszego rządu. Ledwo mamy na wszystkie socjale dla naszych a tu się bawią w zbawicieli świata i za chwilę będziemy im płacić zasiłki za szkody moralne.
 
@Karateka@ tobie kampus chyba wszedł za mocno.

Ja tam ruskich flag nie widzę, skoro Pan komediant wkurwił niedźwiedzia to niech się martwi o swoich obywateli. Chyba można bylo sprzedać np wille we Włoszech i dać hajs na pomoc humanitatna dla swoich? Przecież to takie proste wydawać nie swoje pieniądze.

Przez ich gierki my ponosimy koszty, a oni jeszcze z nami w chuja grają (tak dalej będę powtarzał o blokowaniu naszych firm i transportów) to powinna być jasna deklaracja.

U nas będzie kryzys i mają nam nie utrudniać, a jak nie to kończymy z pomocą, dajemy miesięczne wizy braciom i alivederci Roma.
Przecież w Kijowie żyje się normalnie co nie?

Bo sami już sracie w swoją logikę byle było po waszemu.
:kis:
 
@Karateka@ tobie kampus chyba wszedł za mocno.

Ja tam ruskich flag nie widzę, skoro Pan komediant wkurwił niedźwiedzia to niech się martwi o swoich obywateli. Chyba można bylo sprzedać np wille we Włoszech i dać hajs na pomoc humanitatna dla swoich? Przecież to takie proste wydawać nie swoje pieniądze.

Przez ich gierki my ponosimy koszty, a oni jeszcze z nami w chuja grają (tak dalej będę powtarzał o blokowaniu naszych firm i transportów) to powinna być jasna deklaracja.

U nas będzie kryzys i mają nam nie utrudniać, a jak nie to kończymy z pomocą, dajemy miesięczne wizy braciom i alivederci Roma.
Przecież w Kijowie żyje się normalnie co nie?

Bo sami już sracie w swoją logikę byle było po waszemu.
:kis:
Nie jego wina że czeskie i ruskie mają te same barwy, nie rozróżnił
 
A może z antyunijnej i antyukraińskiej?


Wydaje mi się, że jest ona z powodu krytyki działań rządu i UE, a nie, że jest antyukraińska. Jeżeli jest antyukraińska to można ją też nazwać prorosyjska.
W sensie protestują przeciwko temu, że Ukraińcy walczą, istnieją?
 
Nie, dlaczego?
facepalm-really.gif
 
Tak samo jak wspieranie rusków bo się nie ma zamiaru brać ukrów na socjal

Będąc wrogiem Ukrainy wspierasz Rosję.
Będąc wrogiem Lewicy wspierasz kogo?
Będąc wrogiem PO wspierasz kogo?
Wspierając Rosję, jesteś przeciwko Ukrainie
Wspierając Lewicę, jesteś przeciwko komu?
Wspierając PO, jesteś przeciwko komu?
 
Będąc wrogiem Ukrainy wspierasz Rosję.
Będąc wrogiem Lewicy wspierasz kogo?
Będąc wrogiem PO wspierasz kogo?
Wspierając Rosję, jesteś przeciwko Ukrainie
Wspierając Lewicę, jesteś przeciwko komu?
Wspierając PO, jesteś przeciwko komu?
Będąc wrogiem ukrainy mogę być też wrogiem rusków. Za trudne?
Będąc wrogiem lewaków wspierasz zdrowy rozsądek.
Będąc wrogiem PO wspierasz walkę ze szwabskim kurestwem.
Wspierając rusków wspierasz rusków (jak na przykład szwaby czy żabojady)
Wspierając lewaków jesteś przeciwko logice.
Wspierając PO jesteś przeciwko Polakom.
 
Będąc wrogiem Ukrainy wspierasz Rosję.
Będąc wrogiem Lewicy wspierasz kogo?
Będąc wrogiem PO wspierasz kogo?
Wspierając Rosję, jesteś przeciwko Ukrainie
Wspierając Lewicę, jesteś przeciwko komu?
Wspierając PO, jesteś przeciwko komu?
Nie chcę się wtrącać, ale słyszałeś o "systemach logiki wielowartościowej", czy zatrzymałeś się na KRS i logice dwuwartościowej Arystotelesa sprzed dwóch i pół tysiąca lat i uważasz, że ona wiernie odpowiada rzeczywistości? Posługujesz się tym, jak jakąś wyrocznią już nie pierwszy raz, ale chyba zdajesz sobie sprawę, że to tylko narzędzie i wyniki zależą jedynie od wprowadzonych przez CIEBIE danych i służy do sprawdzania spójności tych danych. I tak:

Będąc przyjacielem Polski, wspierasz Polskę.
Będąc przyjacielem Lewicy, wspierasz kogo?
Będąc przyjacielem PO, wspierasz kogo?
Atakując Rosję, jesteś przeciwko Rosji.
Atakując Lewicę, jesteś przeciwko komu?
Atakując PO, jesteś przeciwko komu?
 
Back
Top