Konflikt Rosja-Ukraina

Hmm... czyżby Kadyrow dostał propozycję nie do odrzucenia, albo wyczuł pismo nosem, że wkrótce jego kolej na wypadnięcie z okna? :cool:

 
Weteran wojenny leczy traumę po aperolku


Wyslac na Ukraine z dozywotnim zakazem wjazdu do EU.

To pewnie ruska propaganda onuco!
Ale jakby nas Rosjanie najechali i okazalo sie, ze na wschodzie sa ludzie, ktorzy wola rosyjski paszport, przy okazji sa za oddaniem terrytorium Rosji i zabijaja naszych, to co wtedy mamy robic?

Pewnie nie nagrywac filmikow i nie wrzucac ich do neta. Potem jakies zjeby moglyby jeszcze nas wziac za faszystow.
 
IMG_20220904_135447.jpg

Gościnni bracia
:siara:
 
500+,300+,12 tys na urodzone dziecko(to co Polacy dostają) dodatki mieszkaniowe,darmowa komunikacja w niektórych miastach,darmowa służba zdrowia,dodatek opiekunczy na osobe starszą.Było jeszcze 700 za osobę,ale to chyba cofnęli i jest jeszcze jakiś dodatek podobno za odniesione obrażenia wojenne,ale nie znam szczegółów.No i oczywiscie to gówno za "niewole" dla kobiet.
 
500+,300+,12 tys na urodzone dziecko(to co Polacy dostają) dodatki mieszkaniowe,darmowa komunikacja w niektórych miastach,darmowa służba zdrowia,dodatek opiekunczy na osobe starszą.Było jeszcze 700 za osobę,ale to chyba cofnęli i jest jeszcze jakiś dodatek podobno za odniesione obrażenia wojenne,ale nie znam szczegółów.No i oczywiscie to gówno za "niewole" dla kobiet.


No tak , ale z tym, że pracujący Ukraińcy dostają te same świadczenia co pracujący Polacy, to nikt nie ma problemu chyba.
Ci którzy pracują chyba też odprowadzają składki na NFZ (chyba że się mylę) więc darmowa służba też wtedy jest kosztem tylko w tym zakresie tych niepracujących.
Wprowadzili jednak te dodatki za obrażenia,"niewolę"?


Ogólnie przydałoby się jakieś sensowne podliczenie. Jedyne jakie znalazłem to w Krytyce Politycznej, ale tutaj jest masa propagandowej papki, pomieszanej z kilkoma sensownymi uwagami.
 
No tak , ale z tym, że pracujący Ukraińcy dostają te same świadczenia co pracujący Polacy, to nikt nie ma problemu chyba.
Ci którzy pracują chyba też odprowadzają składki na NFZ (chyba że się mylę) więc darmowa służba też wtedy jest kosztem tylko w tym zakresie tych niepracujących.
Wprowadzili jednak te dodatki za obrażenia,"niewolę"?


Ogólnie przydałoby się jakieś sensowne podliczenie. Jedyne jakie znalazłem to w Krytyce Politycznej, ale tutaj jest masa propagandowej papki, pomieszanej z kilkoma sensownymi uwagami.
Niepracujący też dostają.A jest ich dużo nawet patrząc ile łazi ich ulicami w ciągu dnia.
 
Niepracujący też dostają.A jest ich dużo nawet patrząc ile łazi ich ulicami w ciągu dnia.

Wiesz, że pracuje się też na różne zmiany, w tym nocki? :)

Z krypola wynika, że chyba z 50 % uchodczyn nie pracuje, no to już wiemy, że kilkaset tys Ukraińców dostaje nie pracując(ale ta liczba cały czas będzie się zmniejszać, bo czym dłużej tym więcej będzie aktywnych Ukrainek zawodowo) i z tego coś już można wyliczyć.
 
Wiesz, że pracuje się też na różne zmiany, w tym nocki? :)

Z krypola wynika, że chyba z 50 % uchodczyn nie pracuje, no to już wiemy, że kilkaset tys Ukraińców dostaje nie pracując(ale ta liczba cały czas będzie się zmniejszać, bo czym dłużej tym więcej będzie aktywnych Ukrainek zawodowo) i z tego coś już można wyliczyć.
Wierz sobie w co chcesz Halibut.Mi nic do tego.
 
Nie jestem Czechem i nie bardzo wiem o co chodzi z jaszczurem. NIe oglądam badziewnych programów dla dzieci.

Dlaczego miałbym jechać do Pragi albo czekać na jaszczura?

Do Czech jechać by wyrazić swoje poparcie dla Rosji, tak tłamszonej na arenie międzynarodowej przez lobby LGBT. Natomiast na Jaszczura vel Jabłonowskiego vel Olszańskiego, bo od dawna organizuje pro rosyjskie eventy a teraz będzie organizował partie pro rosyjską. Myślę że macie wspólne poglądy, więc dlatego pytam.
 
Do Czech jechać by wyrazić swoje poparcie dla Rosji, tak tłamszonej na arenie międzynarodowej przez lobby LGBT. Natomiast na Jaszczura vel Jabłonowskiego vel Olszańskiego, bo od dawna organizuje pro rosyjskie eventy a teraz będzie organizował partie pro rosyjską. Myślę że macie wspólne poglądy, więc dlatego pytam.
Jak doszedłeś do tego że jestem prorosyjski to chyba nawet sam nie potrafisz dojść.Za to bezproblemowo dochodzisz na hasło lpg
 
Do Czech jechać by wyrazić swoje poparcie dla Rosji, tak tłamszonej na arenie międzynarodowej przez lobby LGBT. Natomiast na Jaszczura vel Jabłonowskiego vel Olszańskiego, bo od dawna organizuje pro rosyjskie eventy a teraz będzie organizował partie pro rosyjską. Myślę że macie wspólne poglądy, więc dlatego pytam.
Czwarta dawka chyba wywołała ostre spustoszenie w Twoim i tak już leciwym mózgu co?
Ale , że w co mam wierzyć? W liczby? To nie kwestia wiary :)
Ja też wierzę w liczby,te w sklepach,te w podatkach zusach itp.Jasne ukry nie są jedyną przyczyną,ale kosztują nas dużo i nie każdemu musi się to podobać.
 
Back
Top