Konflikt Rosja-Ukraina

Fajnopolactwo i tak bedzie przyklaskiwać,bo rakiety nie latają.

Weź już skończ bo to robi się żenujące.

Każdy kto widzi interes w zatrzymaniu Rosji i wysyłaniu sprzętu Ukrainie, to fajnopolak?
Stary, są za tym poważne argumenty, i tylko plankton uważa, że nie ma sensu w dozbrajaniu Ukrainy. Czyli większość ludzi, w tym nacjonaliści polscy, to fajnopolacy, bo się ze mną zgadzają?

Stary, to jest paranoja.

Chyba że nie pijesz do tego.
 
Weź już skończ bo to robi się żenujące.

Każdy kto widzi interes w zatrzymaniu Rosji i wysyłaniu sprzętu Ukrainie, to fajnopolak?
Stary, są za tym poważne argumenty, i tylko plankton uważa, że nie ma sensu w dozbrajaniu Ukrainy. Czyli większość ludzi, w tym nacjonaliści polscy, to fajnopolacy, bo się ze mną zgadzają?

Stary, to jest paranoja.

Chyba że nie pijesz do tego.
Oni o jednym Ty o drugim.

Rozumiesz zależność, że my przyjmujemy ich firmy do nas, ich pracowników, dając im do tego ogrom pomocy militarnej o której tak krzyczysz, a oni naszym firmom utrudniają od ponad roku jak nie dalej pracę, a pracownikom życie jak tylko kurwa mogą ?
To jest fenomenalna wręcz nagroda za pomoc!
Słyszałeś o czymś takim jak kontrakty terminowe? Jak Ci auto stoi tydzień na granicy (a w tym czasie jedzie 10 ich) to raczej się nie wyrobisz.

Wiadomo każdy by chciał pełne półki, nowego ajfona i sojowe latte, ale niestety cały transport nie idzie kontenerami.
Sam wrzucałeś fajną koszulkę ostatnio ;) Tak się prujesz jak ktoś wrzuca filmik z Kijowa jak sobie pizdy tańczą w dyskotece i że to normalne xD To czemu się nie przejmujesz Polakami, który miesiąc dzieci nie zobaczą, bo jakaś kurwa ich bez powodu na granicy tydzień trzyma z papierami ?

Prawdziwy patriota.
 
Oni o jednym Ty o drugim.

Rozumiesz zależność, że my przyjmujemy ich firmy do nas, ich pracowników, dając im do tego ogrom pomocy militarnej o której tak krzyczysz, a oni naszym firmom utrudniają od ponad roku jak nie dalej pracę, a pracownikom życie jak tylko kurwa mogą ?
To jest fenomenalna wręcz nagroda za pomoc!
Słyszałeś o czymś takim jak kontrakty terminowe? Jak Ci auto stoi tydzień na granicy (a w tym czasie jedzie 10 ich) to raczej się nie wyrobisz.

Wiadomo każdy by chciał pełne półki, nowego ajfona i sojowe latte, ale niestety cały transport nie idzie kontenerami.
Sam wrzucałeś fajną koszulkę ostatnio ;) Tak się prujesz jak ktoś wrzuca filmik z Kijowa jak sobie pizdy tańczą w dyskotece i że to normalne xD To czemu się nie przejmujesz Polakami, który miesiąc dzieci nie zobaczą, bo jakaś kurwa ich bez powodu na granicy tydzień trzyma z papierami ?

Prawdziwy patriota.


A skąd wniosek, że się nie przejmuje?

Bo nie pisałem o tym? Dla mnie to jest oczywistość iż to jest chujowe.
 
Weź już skończ bo to robi się żenujące.
Odezwał się nieżenujący.
Każdy kto widzi interes w zatrzymaniu Rosji i wysyłaniu sprzętu Ukrainie, to fajnopolak?
Stary, są za tym poważne argumenty, i tylko plankton uważa, że nie ma sensu w dozbrajaniu Ukrainy. Czyli większość ludzi, w tym nacjonaliści polscy, to fajnopolacy, bo się ze mną zgadzają?
Sam głupie pisałeś,że Rosja nie zaatakuje panstw Nato,a tu nagle mamy się spinać z pomocą militarną.I to wszystko naszym kosztem.Stany niech sobie im pomagają bo mają tam swoje obiekty i ziemie,nam natomiast nawet rzucają kłody pod nogi z transportem mimo,że tyle od nas dostali.
Stary, to jest paranoja.
Paronoje masz na punkcie szoszonów.
 
Odezwał się nieżenujący.

Sam głupie pisałeś,że Rosja nie zaatakuje panstw Nato,a tu nagle mamy się spinać z pomocą militarną.I to wszystko naszym kosztem.Stany niech sobie im pomagają bo mają tam swoje obiekty i ziemie,nam natomiast nawet rzucają kłody pod nogi z transportem mimo,że tyle od nas dostali.

Paronoje masz na punkcie szoszonów.


Jeżeli dalej nie widzisz interesu Polski w militarnym wspieraniu Ukrainy i ucinaniu zdolności mocarstwowych Rosji, która nawet nie ukrywa , że zawsze chce przejąć wpływy w Europie srodlowo wschodniej, to już nic do ciebie nie dotrze.
To nie jest tak, że jeżeli USA mają w tym interes to Polska już nie może ich mieć xd

A Ukraina rzuca kłody pod nogi bo to cyniczne chuje i wiedza, że mogą, bo i tak zmuszeni jesteśmy im pomagać.

Błędem naszego rządu jest to, że nawet nie straszą że za takie zachowanie byśmy zaczęli im szkodzić, mniej pomagać.


Ps. Wiesz, że Rosja nie ma zdolności do zaatakowania państw NATO, m.in dzięki temu, że dzięki naszej broni udupili się na Ukrainie? Głupie.
 
Last edited:
Jeżeli dalej nie widzisz interesu Polski w militarnym wspieraniu Ukrainy i ucinaniu zdolności mocarstwowych Rosji, która nawet nie ukrywa , że zawsze chce przejąć wpływy w Europie srodlowo wschodniej, to już nic do ciebie nie dotrze.
Dziwna logika, że jeżeli USA mają w tym interes to Polska już nie może ich mieć xd
Wbij sobie do łba,że nie każdemu musi się podobać dawanie naszego sprzętu,który w razie ataku byłby potrzebny,wysyłaniu gromady paliwa co winduje cene u nas i nie wspominając o węglu wywożonym na Ua.
Jak se kurwa chcesz to wysyłaj im wypłatę i składaj się na drony,albo jedz tam i zasłon dymitra ulanym cielskiem.
Mi się nad tym pierdolnikiem pochylać nie chce i tyle.
 
Wbij sobie do łba,że nie każdemu musi się podobać dawanie naszego sprzętu,który w razie ataku byłby potrzebny,wysyłaniu gromady paliwa co winduje cene u nas i nie wspominając o węglu wywożonym na Ua.
Jak se kurwa chcesz to wysyłaj im wypłatę i składaj się na drony,albo jedz tam i zasłon dymitra ulanym cielskiem.
Mi się nad tym pierdolnikiem pochylać nie chce i tyle.


Zedytowalem wiadomość, myślałem że jeszcze nie odczutujesz.

I wiem, że nie każdemu się podoba wysyłanie naszego sprzętu. Wiem, że nie przekonam, wszystkie oczywiste argumenty za tym, że w naszym żywotnym interesie jest, by Ukraina nie była rosyjska , są podane.



Ps. Te kilka tys ton paliwa nie mogło mieć wpływu na ceny :)
 
A Ukraina rzuca kłody pod nogi bo to cyniczne chuje i wiedza, że mogą, bo i tak zmuszeni jesteśmy im pomagać.
Polaczkowe wyrywanie się.Nie mamy moralnego obowiązku im pomagać.Co najwyżej taśmy podkarpackie nas zmuszają.
Ps. Te kilka tys ton paliwa nie mogło mieć wpływu na ceny :)
Kurwa nie załamuj mnie.Kilkadzięsiąt groszy wzrosło z dnia na dzien.
Ps. Wiesz, że Rosja nie ma zdolności do zaatakowania państw NATO, m.in dzięki temu, że dzięki naszej broni udupili się na Ukrainie? Głupie.
Wolałbym mieć strzelbe w rękach w razie ataku niż ją oddać sąsiadowi.Jak widac nie potrafisz tego pojąć.
 
Oni o jednym Ty o drugim.

Rozumiesz zależność, że my przyjmujemy ich firmy do nas, ich pracowników, dając im do tego ogrom pomocy militarnej o której tak krzyczysz, a oni naszym firmom utrudniają od ponad roku jak nie dalej pracę, a pracownikom życie jak tylko kurwa mogą ?
To jest fenomenalna wręcz nagroda za pomoc!
Słyszałeś o czymś takim jak kontrakty terminowe? Jak Ci auto stoi tydzień na granicy (a w tym czasie jedzie 10 ich) to raczej się nie wyrobisz.

Wiadomo każdy by chciał pełne półki, nowego ajfona i sojowe latte, ale niestety cały transport nie idzie kontenerami.
Sam wrzucałeś fajną koszulkę ostatnio ;) Tak się prujesz jak ktoś wrzuca filmik z Kijowa jak sobie pizdy tańczą w dyskotece i że to normalne xD To czemu się nie przejmujesz Polakami, który miesiąc dzieci nie zobaczą, bo jakaś kurwa ich bez powodu na granicy tydzień trzyma z papierami ?

Prawdziwy patriota.
Pisałem już wcześniej jeszcze przed wojna jak im sie skończyły zezwolenia ( mamy limit i oni maja i te huje zawsze swoje wykorzystuja do wrzesnia i pozniej płacza o nowe albo wiecej limitu)
zablokowali pociagi i na granicy pojawiła sie inspekcja UA
dawali mandaty po 1000euro za brak kropki w zezwoleniu!!!
bo ktos wpisał wage 20 t zamiast 20.000kg
jak im polacy przyznali wiecej zezwolen na drugi dzien inspecja znikneła
 
Polaczkowe wyrywanie się.Nie mamy moralnego obowiązku im pomagać.Co najwyżej taśmy podkarpackie nas zmuszają.

Kurwa nie załamuj mnie.Kilkadzięsiąt groszy wzrosło z dnia na dzien.

Wolałbym mieć strzelbe w rękach w razie ataku niż ją oddać sąsiadowi.Jak widac nie potrafisz tego pojąć.


Potrafię to pojąć i rozumiem twoje spojrzenie.
Ty zrozum moje :)


I wytłumacz, jak wysłanie paliwa, które jest promilem zużywamy w Polsce, mogło mieć wpływ z dnia na dzień na wzrost cen paliw na stacjach?
Przecież kupujący nie mogli odczuć braków przy takiej małej ilości, a nawet jeśli, to wpływ to mogło mieć na kolejne tygodnie, gdy kontraktuje się nowe dostawy. Nie pomyślałeś, że wzrosłoby i bez tego, jak już to się działo od początku wojny nie raz?


Orlen podniósł ceny paliwa, bo mógł, i co robili notorycznie zwiększając marże. To zwiększona marza podnosi te ceny , sprawdź o ile procent poszła do góry.
 
Potrafię to pojąć i rozumiem twoje spojrzenie.
Ty zrozum moje :)


I wytłumacz, jak wysłanie paliwa, które jest promilem zużywamy w Polsce, mogło mieć wpływ z dnia na dzień na wzrost cen paliw na stacjach?
Przecież kupujący nie mogli odczuć braków przy takiej małej ilości, a nawet jeśli, to wpływ to mogło mieć na kolejne tygodnie, gdy kontraktuje się nowe dostawy. Nie pomyślałeś, że wzrosłoby i bez tego, jak już to się działo od początku wojny nie raz?


Orlen podniósł ceny paliwa, bo mógł, i co robili notorycznie zwiększając marże. To zwiększona marza podnosi te ceny , sprawdź o ile procent poszła do góry.
:najmancoty:
policz sobie ile paliwa wywiezli przed prawie poł roku gdzie dziennie pewnie to ok
600 cystern po 20 tysiecy litrów kazda
cena w tydzien poszła 70 gr nikt nie wie dlaczego nie pisz bzdur na kazdy temat bo wszedzie sie wpierdalasz
paliwo w es jest dzisiaj tansze jak w PL
 
:najmancoty:
policz sobie ile paliwa wywiezli przed prawie poł roku gdzie dziennie pewnie to ok
600 cystern po 20 tysiecy litrów kazda
cena w tydzien poszła 70 gr nikt nie wie dlaczego nie pisz bzdur na kazdy temat bo wszedzie sie wpierdalasz
paliwo w es jest dzisiaj tansze jak w PL

Daj jakieś źródła informacji, że wywożone jest w takich ilościach.

I ty też nie słyszałeś o zwiększonej o kilkadziesiąt procent marży Orlenu?
 
Daj jakieś źródła informacji, że wywożone jest w takich ilościach.

I ty też nie słyszałeś o zwiększonej o kilkadziesiąt procent marży Orlenu?
No sam kurwa to policzyłem!
i co wynika z tej marzy?
to ze huje mogli by mnie zarazbiac ale jebia to bo wola przypierdolic wiecej zeby pozniej miec z czego socjale twoim braciom rozdawac?
 
Wbij sobie do łba,że nie każdemu musi się podobać dawanie naszego sprzętu...
Ciekawe czy faktycznie "dajemy"? Pytam, bo Kongres USA przeznaczył konkretne środki na poradziecki sprzęt dla UA i te nasze dary pięknie by się w to wpisywały. Może kiedyś to wyjdzie? Jak to, że podczas IIWŚ płaciliśmy Anglikom za ukompletowanie naszych sił zbrojnych na zachodzie, z wywiezionych z RP rezerw złota.
 
Daj jakieś źródła informacji, że wywożone jest w takich ilościach.

I ty też nie słyszałeś o zwiększonej o kilkadziesiąt procent marży Orlenu?
Sam Ci pisałem o tym że jak nie ma kasy to zawsze idzie paliwo w górę. Zawsze i to w kazdym kraju.
ty piszesz ze ktoś nie czyta że zrozumieniem ;)

Wysyłają paliwo dalej, 500+ muszą pokryć to jest prosta matematyka.
Orlen ograniczył podaż i podniósł marże.
Ktoś to musi sfinansować.
Oczywiście Ty i ja w podatkach.
 
Po chuj dyskutujecie z tym ukrofilem? Ukr nigdy nie będzie mi bratem. Mogę go jedynie wykorzystać jeśli będzie to korzystne dla Polski, nic więc. To są nasi wrogowie, tak samo jak szwaby czy ruski. Bywalo w historii, że to my byliśmy potęgą, bywało też inaczej. Aktualnie jesteśmy światowym przeciętniakiem, który próbuje się wykaraskać po paru wiekach skrajnie chujowej historii podczas której nasi sąsiedzi solidnie się wzmocnili. A jeszcze wmawiają nam, że hodowanie we własnym ogródku jadowitego węża jest dla nas dobre. Nie, kurwa, nie jest. Jeśli może nam przysłużyć do kąsania niedźwiedzia, niech kąsa, ale nie bratajmy się z kurwą, która jeszcze niedawno nas kąsała i do dziś to świętuje. Biznes, nie blatowanie i bratanie.
 
Po chuj dyskutujecie z tym ukrofilem? Ukr nigdy nie będzie mi bratem. Mogę go jedynie wykorzystać jeśli będzie to korzystne dla Polski, nic więc. To są nasi wrogowie, tak samo jak szwaby czy ruski. Bywalo w historii, że to my byliśmy potęgą, bywało też inaczej. Aktualnie jesteśmy światowym przeciętniakiem, który próbuje się wykaraskać po paru wiekach skrajnie chujowej historii podczas której nasi sąsiedzi solidnie się wzmocnili. A jeszcze wmawiają nam, że hodowanie we własnym ogródku jadowitego węża jest dla nas dobre. Nie, kurwa, nie jest. Jeśli może nam przysłużyć do kąsania niedźwiedzia, niech kąsa, ale nie bratajmy się z kurwą, która jeszcze niedawno nas kąsała i do dziś to świętuje. Biznes, nie blatowanie i bratanie.

Przeciez wykorzystujemy Ukraińców - niszczą w naszym interesie zagrożenie ze strony Rosji, to zagrożenie jest oddalone, nasze sojusze wzmocnione , czy tego chcesz, czy nie.

Nikt w naszym ogródku nie choruje jadowitego węża - ani nam nie grozi atak ze strony Ukrainy , ani nam nie grozi że Ukraińcy w Polsce będą nas zabijać.


Ukraina jako państwo będzie słabe, bo nie będzie się go ot tak odbudować, i co najwyżej zależne od Polski, nie odwrotnie.
 
A skąd wniosek, że się nie przejmuje?

Bo nie pisałem o tym? Dla mnie to jest oczywistość iż to jest chujowe.
Śmierdzący hipokryto i lawirancie. To samo pytanie zadałeś mi w kontekście orków, że tu o nich nic nie pisze tylko się uwziąłem na biednych braci Ukraińców. Płyń atenjuszu.
 
Śmierdzący hipokryto i lawirancie. To samo pytanie zadałeś mi w kontekście orków, że tu o nich nic nie pisze tylko się uwziąłem na biednych braci Ukraińców. Płyń atenjuszu.




Tylko, że ja nie raz krytykowałem Ukraińców :)
 
Jak ty ukrolibut zawsze przy krytyce ukrów mówiłeś,że Polacy też.Chyba za długo pływałeś w Odrze.


No nie no, sam tu wrzucałem jakieś informacje krytykujące działania ukraińskiego rządu itp, czy ostatnio kwestie tych odznaczeń. Już nie przesadzajmy.

Już nie kłam z tym "zawsze" no i gdy tego uzywalem- zawsze to miało sens :mamed:


No i ten argument nie oznacza, że tego nie krytykuje. Gdy Ukrainiec coś ukradnie- to krytykuje gadkę, że cały naród ma za to odpowiadać, i wtedy daje przykład o Polakach. O usprawiedliwianiu kradzieży nie ma wtedy mowy.
 
No nie no, sam tu wrzucałem jakieś informacje krytykujące działania ukraińskiego rządu itp, czy ostatnio kwestie tych odznaczeń. Już nie przesadzajmy.

Już nie kłam z tym "zawsze" no i gdy tego uzywalem- zawsze to miało sens :mamed:
Tak to skrytykowałeś,że nazwałeś tego twita propagandą.
Czysta propaganda. Wiedzą, że nam dupy mocno lizać nie muszą, bo i tak musimy(tak, wiem że to u Was mocno względne) im wysylac broń i za nimi lobbować, więc fanfary zachęcające trzeba wysyłać tym, którzy mają w dupie Ukrainę albo współpracują z Putinem.
 
Back
Top