Konflikt Rosja-Ukraina

W tym wątku też się okopaliście na swoich pozycjach i napierdalacie 380 stron, bez dyskusji i bez sensu.


Zgadzam się z tym, ale tutaj łapie ich na tej konkretnej rzeczy. Na opluwaniu za samo stwierdzenie że ruska dezinformacja i trollostwo istnieje.
Przecież to jest oczywistość, bo sami widzieli w tym temacie przykłady tego.
Dla mnie to jest tak absurdalne jak twierdzenie, że nie istnieje ukraińska dezinformacja. Tzn. oni często pisali o ukraińskiej dezinfirnacji- jej istnieje uznają.
I to jest moim zdaniem okopanie sie- ukraińska dezinformacja istnieje, ale ruska nie , a jak stwierdzisz inaczej to...to zobacz co się dzieje.


Ja jestem okopany dość mocno, ale raczej świadomie. Na zasadzie- wiem o ukraińskiej dezinfirnacji- ale po części ja akceptuje gdy jest w naszym interesie(np podnosi morale ukraińskie). Ale też nie jestem ślepy by wierzyć w ducha Moskwy i nie wiedzieć że to zwykły fejk. Za to tutaj chłopaki dostają sraczki za samo stwierdzenie że ruscy mają trolli od dezinformacji, mimo że sami przyznawali iż wrzucali treści z takich kont z dezinformacja (jak Vitas który w końcu przyznal że wrzucił gdzieś jakiegoś fejka niechcący)
Rosyjska dezinformacja - uważam że prawie zawsze nam szkodzi.
I tyle.
 
Sensu to nie ma w twojej pokrętnej logice i pierdoleniu od rzeczy, gdzie jednego dnia pochwalasz propagandę mającą na celu racjonalizację polskiemu społeczeństwu przelewu astronomicznych sum na walkę do Ukraińców, drugiego zaś demaskujesz ruskich trolli pokazujących jakiś balet w Kijowie w tym przejaskrawiony obrazie, wspomnianą już propagandą (którą de facto pochwalasz). To jest tak pojebane i niedorzeczne, że aż chciałoby się napisać ćpaj mniej albo ogarnij łeb… niestety na to już za późno, dlatego przynajmniej nie produkuj tu tych swoich logicznych fikołków w ilościach hurtowych. Dziękuję.


Nigdy tego nie zrobiłem, nie wiem czemu kłamiesz. Napisałem że usprawiedliwiam propagandę dotycząca pomocy wojskowej.
Popieram walkę Ukraińców przeciwko Rosji (propaganda to jeden z elementów walki) więc uważasz że powinienem jednocześnie popierać Rosjan w walce z Ukraińcami?
To dopiero pokrętna logika, a wręcz gwałt na logice.
Amerykanie, popierający UK i ich walkę oraz propagandę w walce z Niemcami, powinni jednocześnie popierać nazistowska propagandę i walkę?
Takie rzeczy wynikają z twojego zarzutu.
Kompletnie gwalcisz logikę.

I nie wiem- jak to się logicznie łączy. To że usprawiedliwiam jakaś tam propagandę ma oznaczać że nie mam racji w uważaniu, że istnieją ruskie trolle? To się wyklucza jakos?

Znowu chciałeś zabłysnąć, a wyszło jak zawsze.
 
No i propsujesz otumanianie polskiego społeczeństwa przekazem armii orków, którzy byliby już pewnie przed Odrą, gdyby nie bohaterski listonosz, który zestrzelił samolot śrutówkę, babcia od pielmieni, grupa uderzeniowa tamtejszych cyganów, latający słoik ogórków, czy pies który jeździł koleją… a z drugim strony przypierdalasz się o to, że ktoś wrzuca filmik z ukraińskimi lachonami, które bawią się w stolicy okupowanego kraju jak gdyby nic.
 
No i propsujesz otumanianie polskiego społeczeństwa przekazem armii orków, którzy byliby już pewnie przed Odrą, gdyby nie bohaterski listonosz, który zestrzelił samolot śrutówkę, babcia od pielmieni, latający słoik ogórków, czy pies który jeździł koleją… a z drugim strony przypierdalasz się o to, że ktoś wrzuca filmik z ukraińskimi lachonami, które bawią się w stolicy okupowanego kraju jak gdyby nic.


No nie propsuje wszystkiego, już pisałem :)

A propagandy wojennej ukraińskiej...cóż, patrz na to tak: propaganda jest niezbędna do prowadzenia wojny , tak jak karabin. Karabiny są bezużyteczne jeżeli nikt nie widzi sensu w używaniu ich. To wiedział Cezar, Napoleon czy dowódcy polscy w 39 czy w 1920.
Propaganda musi istnieć. I tyle. Ja propsuje walkę Ukraińców, bo jest w naszym interesie, więc muszę propsowac to, że używają karabinów, czołgów i propagandy.
Jeżeli ruska propaganda próbuje wmawiać klamstwa że tam nie ma wojny i broń Ukraińcom jest nuepotrzebna- krytykuje to głośniej , bo nam szkodzi, i tyle.
Nie propsuje za to propagandy PiSu dot. zjebanych, nadmiernych socjali. Czego nie rozumiesz?
 
W PL wszystko jest czarno-białe, albo PiS, albo PO, albo lewak, albo prawak, Xbox vs PS5, za UA albo za RUS, za PW44 albo przeciw, jesteśmy sterowani i wtłaczani w ramki, samodzielne myślenie jest w odwrocie, to jest największy dramat tego narodu. Podziały, głupota, marna edukacja i podatność na wpływy zewnętrzne.
Tak właśnie. Ponieważ głowa polskiego narodu była z uporem ścinana od ponad 300 lat, robotę zakończyli sowieci, a na miejsce tej głowy wstawiono jakąś dupę w postaci dzisiejszych "elit". To co wyszło po '89 to jest jakaś karykatura narodu i państwa.
 
Tak właśnie. Ponieważ głowa polskiego narodu była z uporem ścinana od ponad 300 lat, robotę zakończyli sowieci, a na miejsce tej głowy wstawiono jakąś dupę w postaci dzisiejszych "elit". To co wyszło po '89 to jest jakaś karykatura narodu i państwa.


Najwięcej ta głową straciła w trakcie ostatniej wojny, moim zdaniem.
Byłoby to jeszcze w jakimś stopniu do nadrobienia, gdyby nie PRL.
A dzisiejsze czasy i uniwersytety już nie tworzą elit. Już się tego nie nadrobi. Musiał by w świecie nastąpić ponownie jakiś renesans.
Może nastąpi po wielkiej wojnie, kryzysie i nowym średniowieczu?
 
No i jak ktoś wrzuci filmik z kijowskiego baletu to będziesz się srał, z którego to jest niby roku, a pokazówkę na stadionie we Lwowie, gdzie na 15 minut piłkarze schodzą do schronu, żeby za chwilę dograć sobie meczyk, przedstawiasz jako normę z uwagi na UK i WW2, bo to jest w interesie walki o wolną Ukrainę? Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu. XD
 
No i jak ktoś wrzuci filmik z kijowskiego baletu to będziesz się srał, z którego to jest niby roku, a pokazówkę na stadionie we Lwowie, gdzie na 15 minut piłkarze schodzą do schronu, żeby za chwilę dograć sobie meczyk, przedstawiasz jako normę z uwagi na UK i WW2, bo to jest w interesie walki o wolną Ukrainę? Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu. XD


To Ty uważasz, że się sram.

Inaczej- jak ty widzisz coś ukraińskiego i to krytykujesz, "srasz" się o to, a jednocześnie nie srasz się gdy ktoś wrzuca jakieś ruskie treści, lub antyruskie, to znaczy, że jesteś karuzela śmiechu, że krytykujesz tylko to co ukraińskie?

No nie.

Zresztą, pare rzeczy dotyczących Ukrainy i Ukraińców tu krytykowałem, wątpię bym znalazł twoja krytykę ruskich. Czyżbyś był większą karuzela?
 
W PL wszystko jest czarno-białe, albo PiS, albo PO, albo lewak, albo prawak, Xbox vs PS5, za UA albo za RUS, za PW44 albo przeciw, jesteśmy sterowani i wtłaczani w ramki, samodzielne myślenie jest w odwrocie, to jest największy dramat tego narodu. Podziały, głupota, marna edukacja i podatność na wpływy zewnętrzne. Dlatego farmy troli to nie tylko przekaz propagandowy ale też cierpliwe wychowywanie pożytecznych idiotów, którzy z czasem przyjmują te treści jako własne poglądy. Dotyczy to wszystkiego, polityki, covida, 5G , UA itd..
Sam się łapię, że coś, w co kiedyś wierzyłem okazało się bzdurą, albo odwrotnie. Najlepszym przykładem było to jak wyszydzono Leppera gdy mówił o talibach lądujących w Klewkach, po latach okazało się to prawdą. Do dzisiaj jest mi głupio.
Porozmawiajcie z rodzicami. Prowokatorzy, podgrzewacze w tłumie to był w PRL standard. Steruje się nami i robi z nas idiotów od dawna. Człowiek i jego zachowania społeczne są łatwe do przewidzenia. W erze internetu to już w ogóle eldorado.
 
Tak właśnie. Ponieważ głowa polskiego narodu była z uporem ścinana od ponad 300 lat, robotę zakończyli sowieci, a na miejsce tej głowy wstawiono jakąś dupę w postaci dzisiejszych "elit". To co wyszło po '89 to jest jakaś karykatura narodu i państwa.
Elity istnieją, jest wielu porządnych ludzi, z sukcesami itd., ale wolą się nie ujawniać, robią swoje, kształcą dzieci... Niestety do mediów i polityki pchają się miernoty, które się później nawzajem wspierają. PRL i IIIRP stworzyła system negatywnej selekcji, komuś normalnemu z osiągnięciami zawodowymi czy biznesowymi, towarzystwo tych pseudoelit jest do niczego niepotrzebne.

O czym świadczy fakt, że Czarnecki, który kradł pieniądze za kilometrówki jest nadal tolerowany w partii i zapraszany do mediów, albo to, że ministrem sprawiedliwości, jest gość, który donosił na kolegów, albo, że do trybunału konstytucyjnego wysyła się komunistycznego prokuratora? Czołowy dziennikarz, wzór dla młodzieży, jeździ bez prawa jazdy i nie płaci podatków, biskup zamiata pod dywan afery pedofilskie, piosenkarka za jazdę po pijaku dostaje trochę prac społecznych do zrobienia... Już mi się nawet nie chce wymieniać, bo się tylko wkurwiam.

To jest upadek wszelkich obyczajów i zasad, jak tak dalej będzie to się sami unicestwimy, nie będzie do tego potrzebny żaden Putin. Jako obywatele powinniśmy mówić, że panu Czarneckiemu i jemu podobnym już dziękujemy, że ma wypierdalać ze sfery publicznej. Nie robimy tego, bo właśnie po to nas podzieli, jesteś za PiS to bronisz złodzieja kilometrówek, jesteś przeciw, to bronisz Kraśki, to przecież nasz dziennikarz. Prosty mechanizm, niestety skuteczny, doskonale osłania pseudoelity.
 
Elity istnieją, jest wielu porządnych ludzi, z sukcesami itd., ale wolą się nie ujawniać, robią swoje, kształcą dzieci... Niestety do mediów i polityki pchają się miernoty, które się później nawzajem wspierają. PRL i IIIRP stworzyła system negatywnej selekcji, komuś normalnemu z osiągnięciami zawodowymi czy biznesowymi, towarzystwo tych pseudoelit jest do niczego niepotrzebne.

O czym świadczy fakt, że Czarnecki, który kradł pieniądze za kilometrówki jest nadal tolerowany w partii i zapraszany do mediów, albo to, że ministrem sprawiedliwości, jest gość, który donosił na kolegów, albo, że do trybunału konstytucyjnego wysyła się komunistycznego prokuratora? Czołowy dziennikarz, wzór dla młodzieży, jeździ bez prawa jazdy i nie płaci podatków, biskup zamiata pod dywan afery pedofilskie, piosenkarka za jazdę po pijaku dostaje trochę prac społecznych do zrobienia... Już mi się nawet nie chce wymieniać, bo się tylko wkurwiam.

To jest upadek wszelkich obyczajów i zasad, jak tak dalej będzie to się sami unicestwimy, nie będzie do tego potrzebny żaden Putin. Jako obywatele powinniśmy mówić, że panu Czarneckiemu i jemu podobnym już dziękujemy, że ma wypierdalać ze sfery publicznej. Nie robimy tego, bo właśnie po to nas podzieli, jesteś za PiS to bronisz złodzieja kilometrówek, jesteś przeciw, to bronisz Kraśki, to przecież nasz dziennikarz. Prosty mechanizm, niestety skuteczny, doskonale broni pseudoelity.
To jest taki szantaż emocjonalny. Wielu ludzi daje się na to nabrać, niezależnie od poziomu inteligencji bo to działa na emocje a nie rozsądek. Jak nie głosujesz na PO to nie jesteś "nowoczesny", jak nie głosujesz na PiS to nie jesteś "patriota", jak się nie szczepisz na covid to jesteś antyszczepionkowiec, jak nie krzyczysz "skava ukraini" to jesteś putinowiec :śmiech:

Znam wielu inteligentnych ludzi, którzy się właśnie na to nabierają i nawet nie ma sensu żadna rozmowa. To chyba ja jestem zwyczajnie za głupi i za prosty żeby się tym wszystkim tak emocjonować.
 
To jest taki szantaż emocjonalny. Wielu ludzi daje się na to nabrać, niezależnie od poziomu inteligencji bo to działa na emocje a nie rozsądek. Jak nie głosujesz na PO to nie jesteś "nowoczesny", jak nie głosujesz na PiS to nie jesteś "patriota", jak się nie szczepisz na covid to jesteś antyszczepionkowiec, jak nie krzyczysz "skava ukraini" to jesteś putinowiec :śmiech:

Znam wielu inteligentnych ludzi, którzy się właśnie na to nabierają i nawet nie ma sensu żadna rozmowa. To chyba ja jestem zwyczajnie za głupi i za prosty żeby się tym wszystkim tak emocjonować.


A czemu nie dodałeś "jak krytykujesz promowanie rosyjskich dezinformacji" albo "popierasz Ukrainę" to jesteś "pisowiec, ukroobciagacz, debil" ? :) albo że jak się zaszczepisz to jesteś "covidianin"
To jest ta bańka o której pisal Lemmy. Może nieświadomie, ale wymieniłeś tylko te rzeczy godne krytyki które krytykujesz Ty osobiście :)
 
A czemu nie dodałeś "jak krytykujesz promowanie rosyjskich dezinformacji" albo "popierasz Ukrainę" to jesteś "pisowiec, ukroobciagacz, debil" ? :) albo że jak się zaszczepisz to jesteś "covidianin"
To jest ta bańka o której pisal Lemmy. Może nieświadomie, ale wymieniłeś tylko te rzeczy godne krytyki które krytykujesz Ty osobiście :)
Bo musiałbym tak pisać i pisać do jutra, to były tylko przykłady z brzegu gorących tematów. Ten szantaż jest używany na każdym etapie i poziomie życia. Nie każdy ma chęć, jak Ty, siedzieć i pisać eseje.
 
Bo musiałbym tak pisać i pisać do jutra, to były tylko przykłady z brzegu gorących tematów. Ten szantaż jest używany na każdym etapie i poziomie życia. Nie każdy ma chęć, jak Ty, siedzieć i pisać eseje.


A Karateki to się czepiales że nie krytykował PO tylko Konfe :p

Dobra, żartuje sobie



@QŃ zauważ, że tutaj ukraińskich fejkow i propagandy prawie nie ma, więc co mam krytykować, jak wrzucane są głównie treści z antyukrainskich kont propagandowych? A gdy zdarzają się treści proukrainskie- też je przecież krytykowałem, jak hurraoptymistyczne analizy z frontu.
Pewnie gdyby Twoi koledzy wrzucali info o duchu Moskwy, jako treść godna zaufania, to bym to krytykował jako fejka.
 
Last edited:
Dobra wiadomo że kradną i ordynacja jest jaka jest. Pomijając sympatię polityczne.
Jak Magdalenka głosowała za odbieraniem nam prawp"bo katarek" to ktoś był na jakimś proteście? Wspomógł jakiegoś lokalsa jak miał naloty psiarni?

Jak nie to nie miejcie nadziei i nie możecie narzekać sami sobie winni :)
Jak nikt w takiej ważnej sprawie sam nic nie zrobił z siebie to nie oczekujcie, że reszta coś zrobi.
 
Last edited:
Czyli w dyskusji o ruskich trollach mam nie dyskutować o ruskich trollach? Xd





To może ty mi wyjaśnisz: jeżeli jest profili , który rozpowszechnia rosyjska narrację, wrzuca fotomontaże by siać dezinformację, fejki, to jak go nazwiesz? Dlaczego nie można nazwać tego konta rosyjska dezinformacja, trollingiem?
Tu cie wyśmiałem,bo zrobiłeś fikoła,że jak nie wierzy w jedno to zapewne w drugie też xD. Co ma piernik do wiatraka?
@szplin @vitas , dlaczego kolegi nie jedziecie za pisanie głupot o istnieniu farm trolli , ruskich trollach?
Już nadrabiam.Problem jest taki,że wszystko jest wrzucane w wór z ruskimi trollami.W chuj Polaków jest już mocno wkurzonych na całą sytuacje,sponsorowanie tego gówna kiedy oni sobie nakurwiają mecze i chodzą na dyskoteki wbrew narracji z tv.I daruj sobie argument z normalnością,bo wiesz o co chodzi
Zgadzam się z tym, ale tutaj łapie ich na tej konkretnej rzeczy. Na opluwaniu za samo stwierdzenie że ruska dezinformacja i trollostwo istnieje.
Przecież to jest oczywistość, bo sami widzieli w tym temacie przykłady tego.
Swego czasu konkretnych przykładów w Polsce na to nie potrafiłeś podać.
 
Tu cie wyśmiałem,bo zrobiłeś fikoła,że jak nie wierzy w jedno to zapewne w drugie też xD. Co ma piernik do wiatraka?

Już nadrabiam.Problem jest taki,że wszystko jest wrzucane w wór z ruskimi trollami.W chuj Polaków jest już mocno wkurzonych na całą sytuacje,sponsorowanie tego gówna kiedy oni sobie nakurwiają mecze i chodzą na dyskoteki wbrew narracji z tv.I daruj sobie argument z normalnością,bo wiesz o co chodzi

Swego czasu konkretnych przykładów w Polsce na to nie potrafiłeś podać.


No a ja mam wrażenie, sądząc po tym forum np, że kto bezrefleksyjnie nie krytykuje Ukraińców, nie wierzy w każdą antyukraińska treść, czy zwyczajnie w jakiś sposób popiera Ukraińców -
to jest wrzucamy do wora "slava Ukrainie", "debili" "piaowca " "ukroobciagacza" , i koło zamknięte.
i takie osoby są hipokryta mi gdy się oburzają na zjawisko każdego krytyka Ukrainy , wrzucania do wora "ruska onuca".
Totalna polaryzacja.
 
No a ja mam wrażenie, sądząc po tym forum np, że kto bezrefleksyjnie nie krytykuje Ukraińców, nie wierzy w każdą antyukraińska treść, czy zwyczajnie w jakiś sposób popiera Ukraińców -
to jest wrzucamy do wora "slava Ukrainie", "debili" "piaowca " "ukroobciagacza" , i koło zamknięte.
i takie osoby są hipokryta mi gdy się oburzają na zjawisko każdego krytyka Ukrainy , wrzucania do wora "ruska onuca".
Totalna polaryzacja.
Jasne,ten dział jest mocno antyukrainski,ale jako kraj mamy powody od historycznych po obecne gdzie nie mamy profitów z mieszania się w to gówno.I nie mów mi o pomocy militarnej,latały już oferty na broń na deep weebie.. Jesteśmy tylko tępymi sponsorami.
 
Jasne,ten dział jest mocno antyukrainski,ale jako kraj mamy powody od historycznych po obecne gdzie nie mamy profitów z mieszania się w to gówno.I nie mów mi o pomocy militarnej,latały już oferty na broń na deep weebie.. Jesteśmy tylko tępymi sponsorami.

Ale handel bronią na czarnym rynku ma miejsce w trakcie każdej wojny.
Jakbyś podal jakiś raport który stwierdza że gigantyczny procent tej broni idzie poza Ukrainę w handlu, wtedy można rozmawiać. A tak- pojedyncze przypadki to za mało.
 
Ale handel bronią na czarnym rynku ma miejsce w trakcie każdej wojny.
Jakbyś podal jakiś raport który stwierdza że gigantyczny procent tej broni idzie poza Ukrainę w handlu, wtedy można rozmawiać. A tak- pojedyncze przypadki to za mało.
"Bo inni też" lol.
To co mam się cieszyć,że np z 30 czołgów tylko 10 zostało sprzedanych na czarnym rynku?
 
"Bo inni też" lol.
To co mam się cieszyć,że np z 30 czołgów tylko 10 zostało sprzedanych na czarnym rynku?


Stary, to nie jest argument "bo inni też", l, raczej argument stwierdzający "to wojna". W sensie chce uzmysłowić, że absurdem jest twierdzić , że wojna odbywa się na ogół bez ani jednego przypadku szabrownictwa, gwałtu, morderstwa, nielegalnego handlu bronią.
Jeżeli masz informację, że 30% czołgów jest nielegalnie sprzedanych poza Ukrainę- wtedy możemy się zastanawiać czy powinno mieć to wpływ na wysyłana broń. Ale jeżeli wiesz, że sprzedano parę karabinów czy Javelina(musisz jeszcze wiedzieć czy to ruscy zdobycznych nie sprzedają) to nie może mieć to wpływu jeżeli mieści się w normie.
Bo idąc tą logika -nigdy żaden kraj nie powinien nigdy wspierać innego kraju w wojnie, bo są przypadki gwałtów, handlu bronią itd.
Dlatego tak ważne jest "bo inni też" gdyż ten argument powoduje iż udowadniam że taki pogląd prowadzi do takich absurdalnych postulatów.
 
@lemmy jestem w robocie i naprawdę nie mam czasu i chęci na klepanie rozbudowanych wypowiedzi w telefonie, ale korci mnie by po powrocie do domu, o ile będę miał siły po 12 godzinach zapierdalania i 2 za kierownicą, podjąć temat tej Twojej wrzutki o trolach ruskich. Wstawiłeś to jako ciekawostkę czy jako dowód i niezaprzeczalny fakt?
 
Stary, to nie jest argument "bo inni też", l, raczej argument stwierdzający "to wojna". W sensie chce uzmysłowić, że absurdem jest twierdzić , że wojna odbywa się na ogół bez ani jednego przypadku szabrownictwa, gwałtu, morderstwa, nielegalnego handlu bronią.
Jeżeli masz informację, że 30% czołgów jest nielegalnie sprzedanych poza Ukrainę- wtedy możemy się zastanawiać czy powinno mieć to wpływ na wysyłana broń. Ale jeżeli wiesz, że sprzedano parę karabinów czy Javelina(musisz jeszcze wiedzieć czy to ruscy zdobycznych nie sprzedają) to nie może mieć to wpływu jeżeli mieści się w normie.
Bo idąc tą logika -nigdy żaden kraj nie powinien nigdy wspierać innego kraju w wojnie, bo są przypadki gwałtów, handlu bronią itd.
Dlatego tak ważne jest "bo inni też" gdyż ten argument powoduje iż udowadniam że taki pogląd prowadzi do takich absurdalnych postulatów.
Absurdalne jest to,że finansujemy nieswoją wojnę,bo głupim pelikanom wmówili,że ukr to nasz brat,a to co najwyżej niedorobiony,zawistny kuzyn z piątej wody po kisielu.
 
Absurdalne jest to,że finansujemy nieswoją wojnę,bo głupim pelikanom wmówili,że ukr to nasz brat,a to co najwyżej niedorobiony,zawistny kuzyn z piątej wody po kisielu.


No, i tu zakończmy, bo tysięczny raz nie będę wymieniał argumentów dlaczego uważam to za naszą wojnę i w naszym interesie jest ja współfinansować, a Ty będziesz przedstawiał swoje :)

@lemmy jestem w robocie i naprawdę nie mam czasu i chęci na klepanie rozbudowanych wypowiedzi w telefonie, ale korci mnie by po powrocie do domu, o ile będę miał siły po 12 godzinach zapierdalania i 2 za kierownicą, podjąć temat tej Twojej wrzutki o trolach ruskich. Wstawiłeś to jako ciekawostkę czy jako dowód i niezaprzeczalny fakt?


Jeszcze raz zapytam: jak nazwiesz profil, który przedstawia rosyjska propagandę, wrzuca kłamstwa, dezinformację a nawet fotomontaże w celu siania dezinformacji?

Jeżeli nie nazwiesz tego akcja dezinformacyjną i trollingiem, to jak?

Czy tradycyjnie- zaczepiasz mnie tam gdzie ci pasuje, a gdy temat obala twoje popisy, to udajesz że mnie ignorujesz? Wygodne.
 
Last edited:
@lemmy jestem w robocie i naprawdę nie mam czasu i chęci na klepanie rozbudowanych wypowiedzi w telefonie, ale korci mnie by po powrocie do domu, o ile będę miał siły po 12 godzinach zapierdalania i 2 za kierownicą, podjąć temat tej Twojej wrzutki o trolach ruskich. Wstawiłeś to jako ciekawostkę czy jako dowód i niezaprzeczalny fakt?
Jako ciekawostkę, która może nam pomóc pewne sprawy lepiej zrozumieć.
 
Back
Top