Konflikt Rosja-Ukraina

Próbujesz na siłę doszukiwać się mojej wtopy po wczorajszej wpadce z premier Finlandii, po tym jak się ośmieszyłes, sam sobie przeczyles, i to kilka razy xd
:juanlaugh:
1)Nie mierz ludzi swoją miarą. Nie muszę niczego na siłę szukać. Wystarczy poczytać co za bzdury wypisujesz. To wszystko jest kilka postów wyżej.
2) czym się ośmieszylem i gdzie przeczylem sobie kilka razy?
3) mijasz się z prawdą po raz kolejny. Nie znałem Twojej twórczości wczesniej, ale wyraźnie masz problem z krytyką kiedy brakuje Ci argumentów.

Też nie słyszałem by Ukraińcy organizowac mieli mecze kiedy 30 km od miasta mają być czołgi
I kolejna raz brak logiki w Twoich wypocinach. Nie potrafisz gościu czytać ze zrozumieniem, Wyciagasz wnioski z fragmentów wypowiedzi i próbujesz nimi manipulować.

Jesteś jak Ljoekelsoey, pizda a nie skoczek.
Próba jakiekolwiek dyskusji z Tobą sprowadza się do walenia głową o ścianę.
Głowa boli a ściana stoi. :kis:
 
:juanlaugh:
1)Nie mierz ludzi swoją miarą. Nie muszę niczego na siłę szukać. Wystarczy poczytać co za bzdury wypisujesz. To wszystko jest kilka postów wyżej.
2) czym się ośmieszylem i gdzie przeczylem sobie kilka razy?
3) mijasz się z prawdą po raz kolejny. Nie znałem Twojej twórczości wczesniej, ale wyraźnie masz problem z krytyką kiedy brakuje Ci argumentów.


I kolejna raz brak logiki w Twoich wypocinach. Nie potrafisz gościu czytać ze zrozumieniem, Wyciagasz wnioski z fragmentów wypowiedzi i próbujesz nimi manipulować.

Jesteś jak Ljoekelsoey, pizda a nie skoczek.
Próba jakiekolwiek dyskusji z Tobą sprowadza się do walenia głową o ścianę.
Głowa boli a ściana stoi. :kis:


Nie chce mi się odpisywać, wczorajsza dyskusje każdy może przeczytać. Plus ostatni komentarz, gdzie w jednym nazywasz mnie głupim, a dosłownie w kolejnym kłamiesz że głupim mnie nie nazwałeś xd
Albo gdy napisałeś, że polityk nie powinien odwalac takich akcji publicznie, co tak naprawdę wykreśla sens twojej krytyki, gdyż ta premier nie odwalala żenujących akcji publicznie.

Napisałem, że w UK w trakcie wojny odbywały się mecze, ty się z tym, nie wiem czemu, nie zgadzasz i tyle.
Wiesz, że mam rację, dlatego zaczynasz wtedy pisać o czymś, co w ogóle nie było poruszane: a to że nie odbywały się mecze ligowe, czy o różnicy między tym co dzieje się na Ukrainie a działo na uk.


Nie pisz już do mnie, chyba że masz coś sensownego do powiedzenia. Część twojej wypowiedzi jest sensowną, ta która zawiera opinie.



Stary, ty założyłeś, że ja twierdziłem iż w UK działała liga, i o to toczysz dyskusje.


A zarzucasz mi , że to ja wysuwam wnioski źle z wypowiedzi xd



Więc z czego ty wysunąłem taki wniosek? Jeżeli nie wysunąłes wniosku iż uważam że działała liga, to znaczy że dyskutujesz o tym sam ze sobą?
 
mecze to i w Auschwitz się odbywały :lol:


Polacy chodzili do restauracji i do kina w trakcie wojny. Jak Ukraińcy.
Czyli: Polacy byli jak Ukraińcy xd


A w 1920 roku to już w ogóle była degremgolada- bolszewicy prawie pod Warszawą, a w reszcie kraju ludzie sobie baluja, chodzą do teatrów, strajkuja
 
Polacy chodzili do restauracji i do kina w trakcie wojny. Jak Ukraińcy.
Czyli: Polacy byli jak Ukraińcy xd


A w 1920 roku to już w ogóle była degremgolada- bolszewicy prawie pod Warszawą, a w reszcie kraju ludzie sobie baluja, chodzą do teatrów, strajkuja
Degrengolada a nie degremgolada.
 


Nowe zwierzątko od braci upaincow dla poljakow <3
ważne, że nie Ruska tarantula, dla takiej nastawię dłoń do ukąszenia, żeby nie być onucą
Zresztą tarantule to najmnijeszy problem, z tych co do nas dotrą
 
ważne, że nie Ruska tarantula, dla takiej nastawię dłoń do ukąszenia, żeby nie być onucą
Zresztą tarantule to najmnijeszy problem, z tych co do nas dotrą
Wcale nikt tu o tym nie pisał 3 miesiące temu i był znowu wyzywany od szurów :beczka:
 
IMG_20220824_191837.jpg

suka blać! Slava!
 
Back
Top