Konflikt Rosja-Ukraina

@lemmy miałem się odnieść do Twojej dzisiejszej wrzutki, ale właśnie zjadłem obiad, gdyż dopiero godzinę temu wróciłem z roboty, bo muszę tyrać na tych, których złym słowem raczyć nie wolno, i średnio mi się chce rozpisywać.
Mam nadzieję, że tego co w tym filmie nie traktujesz zbytnio poważnie? Nie dziwiłbym się Halibutowi, ale Ty jesteś zbyt bystry na to. W tym wywiadzie nie padają żadne, dosłownie żadne konkrety, ale rozmówcy kreują się na posiadających jedyne słuszne stanowisko i wypowiadają się z pozycji ekspertów. Efekt zapewne osiągną u wielu (jak choćby już tu wymieniony, który natychmiast zaczął przyklaskiwać i spłodził na temat tego nienagannego, oświeconego dzieła 5 postów, a każdy na dwie strony papieru kancelaryjnego, choć przyznaję, że nie przeczytałem jego wysrywów, bo zaczął od tego, że oto mam podane jak na dłoni występowanie farm trolli ruskich, czemu zaprzeczałem, zatem uznaję, że Hitler nie wiedział o holokauście; czy coś równie debilnego :lol: i nie miałem ochoty marnotrawić przerwy na kawę na czytanie tego gówna).
Wracając do sedna, w tamtym wywiadzie równie dobrze mogliby powiedzieć, że ziemia jest płaska a mnogość występowania komentarzy temu przeczących tylko potwierdza, że to działanie lobby okrągłoziemców. Argumentem za tym, że to farmy trolli a nawet polskich firm działających na zlecenie Rosjan jest mnogość pojawiających się komentarzy przeciwnych JEDYNEJ, NIEZAPRZECZALNIE SŁUSZNEJ RACJI STANU, GDZIE MUSIMY DZIAŁAĆ PROUKRAIŃSKO. Możemy być pewni, że to Rosjanie, bo głoszą treści antyukraińskie. Zero jakichkolwiek konkretów poza ich subiektywną oceną. Mamy tu na forum jednego takiego, który działa identycznie - kto nie z nami ten onuca.
Jakoś nie wpadli na to, że może Polacy piszą komentarze by wylać z siebie frustrację? Może wysyp nowych kont jest spowodowany tym, że ludzie mocniej zaczęli się interesować geopolityką, polityką czy ekonomią, bo życie jednak przestaje być tak wygodne jak dotychczas? Na 5 tysięcy zadowolonych klientów znajdzie się 5 niezadowolonych i tylko oni pofatygują się aby wystawić ocenę na portalu internetowym. A że będzie to ocena negatywna... Kiedy Polacy żyli chwilą to nie latali po tweeterach, bo woleli obejrzeć serial na netfliksie. Teraz musieli zrezygnować z netflixa, bo im się budżet nie spina, więc trybiki dociekania "co z tą Polską?" zaczęły się kręcić. I nie jestem jedynym, który ma złe zdanie na temat polityki proukraińskiej. Gdzieś ta żółć z ludzi się musi wylać kiedy Grażyna nie ma węgla do swojego domu, na którym ciąży hipoteka, a widzi jak pod jej oknem ukry przez cały dzień siedzą na ławeczce i słuchają ukropolo. No ale lepiej ogłosić, z poczuciem wyższości, że @grazyna_kowalska to ruski troll, bo ma konto od miesiąca.
 
@lemmy miałem się odnieść do Twojej dzisiejszej wrzutki, ale właśnie zjadłem obiad, gdyż dopiero godzinę temu wróciłem z roboty, bo muszę tyrać na tych, których złym słowem raczyć nie wolno, i średnio mi się chce rozpisywać.
Mam nadzieję, że tego co w tym filmie nie traktujesz zbytnio poważnie? Nie dziwiłbym się Halibutowi, ale Ty jesteś zbyt bystry na to. W tym wywiadzie nie padają żadne, dosłownie żadne konkrety, ale rozmówcy kreują się na posiadających jedyne słuszne stanowisko i wypowiadają się z pozycji ekspertów. Efekt zapewne osiągną u wielu (jak choćby już tu wymieniony, który natychmiast zaczął przyklaskiwać i spłodził na temat tego nienagannego, oświeconego dzieła 5 postów, a każdy na dwie strony papieru kancelaryjnego, choć przyznaję, że nie przeczytałem jego wysrywów, bo zaczął od tego, że oto mam podane jak na dłoni występowanie farm trolli ruskich, czemu zaprzeczałem, zatem uznaję, że Hitler nie wiedział o holokauście; czy coś równie debilnego :lol: i nie miałem ochoty marnotrawić przerwy na kawę na czytanie tego gówna).
Wracając do sedna, w tamtym wywiadzie równie dobrze mogliby powiedzieć, że ziemia jest płaska a mnogość występowania komentarzy temu przeczących tylko potwierdza, że to działanie lobby okrągłoziemców. Argumentem za tym, że to farmy trolli a nawet polskich firm działających na zlecenie Rosjan jest mnogość pojawiających się komentarzy przeciwnych JEDYNEJ, NIEZAPRZECZALNIE SŁUSZNEJ RACJI STANU, GDZIE MUSIMY DZIAŁAĆ PROUKRAIŃSKO. Możemy być pewni, że to Rosjanie, bo głoszą treści antyukraińskie. Zero jakichkolwiek konkretów poza ich subiektywną oceną. Mamy tu na forum jednego takiego, który działa identycznie - kto nie z nami ten onuca.
Jakoś nie wpadli na to, że może Polacy piszą komentarze by wylać z siebie frustrację? Może wysyp nowych kont jest spowodowany tym, że ludzie mocniej zaczęli się interesować geopolityką, polityką czy ekonomią, bo życie jednak przestaje być tak wygodne jak dotychczas? Na 5 tysięcy zadowolonych klientów znajdzie się 5 niezadowolonych i tylko oni pofatygują się aby wystawić ocenę na portalu internetowym. A że będzie to ocena negatywna... Kiedy Polacy żyli chwilą to nie latali po tweeterach, bo woleli obejrzeć serial na netfliksie. Teraz musieli zrezygnować z netflixa, bo im się budżet nie spina, więc trybiki dociekania "co z tą Polską?" zaczęły się kręcić. I nie jestem jedynym, który ma złe zdanie na temat polityki proukraińskiej. Gdzieś ta żółć z ludzi się musi wylać kiedy Grażyna nie ma węgla do swojego domu, na którym ciąży hipoteka, a widzi jak pod jej oknem ukry przez cały dzień siedzą na ławeczce i słuchają ukropolo. No ale lepiej ogłosić, z poczuciem wyższości, że @grazyna_kowalska to ruski troll, bo ma konto od miesiąca.


Czemu kłamiesz w żywe oczy? Nie napisałem, że w tym filmie masz na dłoni dowody o farmach trolli. Myślisz , że tu są sami debile i tak możesz kłamać?
Zacytuj w którym miejscu stwierdziłem, że masz na dłoni występowanie farm trolli. Albo...spierdalaj.

I kogo masz na myśli , pisząc o osobie która twierdzi że, "kto nie z nami to Rosja onuca"? Jeśli mnie, to też zwyczajnie kłamiesz, a to ty jesteś taka osoba, która krzyczy "kto nie znami to ukrofil, ukroobciagacz, otumaniony debil".
Stary, wyzywasz mnie tak odkad tu jestem, setki razy, zawsze gdy tylko coś, normalnie, skrytykuje lub poddam w wątpliwość. Więc jak możesz kogoś oskarżać o coś, skoro sam robisz to najbardziej z całego forum?


Ogólnie to ten wpis napisałeś by mi odpowiadać, tradycyjnie udając że nie odpisujesz mi , mimo, że robisz to codziennie.


Nie wiem o co się do mnie przypierdalasz , w dodatku pisząc kłamstwa.


Tysiąc razy przyznałem, że nie ma bezpośrednich dowodów na istnienie farm trolli, więc czemu kłamiesz iż uważam że tu są twarde dowody?

Pisałem za to, że są za to dowody iż ruskie trolle istnieją.
Ty to ignorujesz cały czas. Ok, chcesz wierzyć, że konto, która przedstawia prorosyjskie treści,oficjalnie, fejki, fotomontaże, wszystko anonimowo- to nie troll ale wkurwiony Polak - to powiedz mi, jaki cel ma wkurwiony Polak w kłamaniu, że Putin prowadzi nie wojnę ale słuszna operacje denazyfikacyjna itd.
Może jeszcze powiesz że ten wysyp kont wrzucajacych te same treści, z tłumaczenia z rosyjskiego w translatorze, to nie trolle. Więc kurwa co?
Odpowiedz.
Albo przyznaj że istnienie ruskich trolli jest bardziej prawdopodobne niż to, że nie ma ich w ogóle. Zwłaszcza, że wiemy iż od lat firmy social media zajmują się pisaniem komentarzy na zamówienie itd.

Tak, wysyp tych kont, w jednym czasie, często ewidentnie niepolskich, które wrzucają często 24 h na dobę te same, upośledzone często treści, to na pewno w prawie każdym przypadku niezadowoleni Polacy, którzy przypadkiem brzmią jak google translator.


Stary- ja zgadzam się z tobą, że masa tych coolfonow to po prostu wkurwienie Polacy. Ale nie będę naginal rzeczywistości by udawać że wszyscy są tacy. Jak widzę profil z ruska flaga, wrzucajacy dzień w dzień wysrywy, dezinfirnacje, peany na cześć Rosji- to kurwa czułbym się jak dureń gdybym nie pomyślał że to zwykły, zleceniowy troll.


Widzisz, ja uważam, że Polacy wylewają frustrację i że są też ruskie trolle. Ty uważasz że ruskich trolli nie ma, i tym się różnimy.
Ty uważasz że jak ktoś prowadzi propagandowa działalność wrzucając fejki i klamstwa- to nie jest trollem, ja uważam że jest. Trudno. Nie pogodzimy.


Kurwa, XXI wiek i trafia się gościu który nie wierzy w istnienie wojen informacyjnych.
Majdan, KOD- wiesz że za tym też stały działania dexonfirnacyjne, propagandy trolli w sieci?
Myślisz że Majdan to nieinspirowany zryw wkurwionych ludzi?



A Ukraińska dezinformacja w sieci istnieje, czy też jej zaprzeczysz? Proukrainskie trolle istnieją, czy nie?
 
Last edited:
@szplin
Jesteś tak głupi że zdanie o dowodach na istnienie trolli mylisz z dowodami na istnienie farm trolli?
Przecież nawet ty nie powiesz iż konta, jakie wyżej opisałem, to nie troll konto. Jeżeli ktoś prowadzi konto by wrzucać dezinformację, fejki, to jest troll kontem, niezależnie czy z farm czy jest, jak twierdzisz, wkurwionym Polakiem.


Nawet jeżeli uznajesz te wszystkie konta za wkurwionych Polaków, to chyba nie powinieneś nazywać się patriota, skoro musisz bronić najbardziej ohydnych profili , ohydnie zaklamujacymi polska historię, profili które opierać się mają na kłamstwie.

Serio, nie wystarczy obserwować i opierać się na wkurwionych profilach które są wkurwione prawda, rzeczywistością, a nie kłamstwami?

Jak to świadczy o Tobie jako istocie myślącej, że tego nie krytykujesz? No bo jeżeli uznajesz, że to nie trolle, to musisz ich uważać za zwykłych debili, skoro cale dnie zajmują się propaganda i dezinformacja.

Ty ich zwyczajnie bronisz, najgorszego kurestwa w sieci.
No ale czemu się dziwic- jak sam wrzucales tutaj dezinfirnacje, czy retorykę z takich profili, niepoparta argumentami(słynne straszenie że Ukraińcy będą w Polsce zabijać Polaków "bo tak") .

A potem bronisz się, że chodzi tylko o wkurw na socjal xd

Wkurw na socjal nie usprawiedliwia bycia zjebanym, jak autorzy tych profili "wkurwionych" Polaków. Kto wrzuca kłamstwa, śmieci i ściek ten jest sam ściekiem, skoro nie jest trollem xd
 
Last edited:
No serio. Łopatologicznie. Skrajny przypadek: typ z ruska flaga i literka Z, oficjalne treści z rosyjskiej telewizji, kłamstwa w żywe oczy.tresci antypolskie, cytaty antypolskiego Dugina.
Jaki miałby cel by to robił wkurwiony Polak na uchodźców z Ukrainy? Jeżeli nie jest trollem, to kim?
Będziecie bronić, że to nie troll tylko coś na kształt kabaretu? Przecież Piotra Apostoła np treści już tu były wrzucane. Flaga ue w koncie zlo- ale ruska flaga i literka Z już cacy? I nie można nawet nazwać trollem ani kontem dezinformacyjnych, które niemal oficjalnie dezinformuje?
Bo jak się je skrytykuje czy zainsynuiuje coś, to jest się ukroobciagaczem?
Czyli ukroobciagaczem nie jest ten kto gwałci logikę i udaje że kłamstwo jest prawda? Lub trzeba walczyć z krytyka dezinformacji by nie być ukrofilem?


No, ale to ci inni nazywają innych zaraz onucami i trollami xd
 
Last edited:
To jest troll, propagandysta rosyjski, czy po prostu wkurwiony Polak?
Jeżeli jest tylko wkurwionym Polakiem to czemu wrzuca m.in antypolskie treści?
Screenshot_2022-08-26-00-46-27-045_com.android.chrome.jpg
 
@lemmy miałem się odnieść do Twojej dzisiejszej wrzutki, ale właśnie zjadłem obiad, gdyż dopiero godzinę temu wróciłem z roboty, bo muszę tyrać na tych, których złym słowem raczyć nie wolno, i średnio mi się chce rozpisywać.
Mam nadzieję, że tego co w tym filmie nie traktujesz zbytnio poważnie? Nie dziwiłbym się Halibutowi, ale Ty jesteś zbyt bystry na to. W tym wywiadzie nie padają żadne, dosłownie żadne konkrety, ale rozmówcy kreują się na posiadających jedyne słuszne stanowisko i wypowiadają się z pozycji ekspertów. Efekt zapewne osiągną u wielu (jak choćby już tu wymieniony, który natychmiast zaczął przyklaskiwać i spłodził na temat tego nienagannego, oświeconego dzieła 5 postów, a każdy na dwie strony papieru kancelaryjnego, choć przyznaję, że nie przeczytałem jego wysrywów, bo zaczął od tego, że oto mam podane jak na dłoni występowanie farm trolli ruskich, czemu zaprzeczałem, zatem uznaję, że Hitler nie wiedział o holokauście; czy coś równie debilnego :lol: i nie miałem ochoty marnotrawić przerwy na kawę na czytanie tego gówna).
Wracając do sedna, w tamtym wywiadzie równie dobrze mogliby powiedzieć, że ziemia jest płaska a mnogość występowania komentarzy temu przeczących tylko potwierdza, że to działanie lobby okrągłoziemców. Argumentem za tym, że to farmy trolli a nawet polskich firm działających na zlecenie Rosjan jest mnogość pojawiających się komentarzy przeciwnych JEDYNEJ, NIEZAPRZECZALNIE SŁUSZNEJ RACJI STANU, GDZIE MUSIMY DZIAŁAĆ PROUKRAIŃSKO. Możemy być pewni, że to Rosjanie, bo głoszą treści antyukraińskie. Zero jakichkolwiek konkretów poza ich subiektywną oceną. Mamy tu na forum jednego takiego, który działa identycznie - kto nie z nami ten onuca.
Jakoś nie wpadli na to, że może Polacy piszą komentarze by wylać z siebie frustrację? Może wysyp nowych kont jest spowodowany tym, że ludzie mocniej zaczęli się interesować geopolityką, polityką czy ekonomią, bo życie jednak przestaje być tak wygodne jak dotychczas? Na 5 tysięcy zadowolonych klientów znajdzie się 5 niezadowolonych i tylko oni pofatygują się aby wystawić ocenę na portalu internetowym. A że będzie to ocena negatywna... Kiedy Polacy żyli chwilą to nie latali po tweeterach, bo woleli obejrzeć serial na netfliksie. Teraz musieli zrezygnować z netflixa, bo im się budżet nie spina, więc trybiki dociekania "co z tą Polską?" zaczęły się kręcić. I nie jestem jedynym, który ma złe zdanie na temat polityki proukraińskiej. Gdzieś ta żółć z ludzi się musi wylać kiedy Grażyna nie ma węgla do swojego domu, na którym ciąży hipoteka, a widzi jak pod jej oknem ukry przez cały dzień siedzą na ławeczce i słuchają ukropolo. No ale lepiej ogłosić, z poczuciem wyższości, że @grazyna_kowalska to ruski troll, bo ma konto od miesiąca.
Myślę, że to są dwa równoległe zjawiska, to poruszenie w narodzie, o którym mówisz i ruska dezinformacja. W tym wywiadzie gość mówi o korelacji w przekazie między tymi onucowatymi kontami, a narracją kremla... Oczywiście do tego dochodzą standardowe mechanizmy funkcjonowania socjal mediów, czyli, że aktywni są ludzie, którzy lubią być przeciw, że są lemingi, które bezmyślnie wkleją sobie jakieś flagi w sygnatury itd., itd..

Ja Twój przekaz tutaj rozumiem w taki sposób, że nie akceptujesz tego, że Polacy (włącznie z władzą) znowu działają emocjonalnie, nie potrafimy wyznaczyć sobie rozsądnych granic w pomaganiu. Rząd to podsyca, chce na tym zbić kapitał. I np. jeśli przekazaliśmy 250 czołgów, to mogliśmy powiedzieć: przekazaliśmy Ukrainie nasze czołgi bo były już stare, musielibyśmy zapłacić dużo za ich utylizację, a tak zrobią jeszcze coś dobrego DLA NAS, bo zabiją naszych największych wrogów. A przekaz jest taki: oddajemy naszym braciom to co mamy najcenniejszego, wyprujemy sobie flaki żeby nasi sąsiedzi i bracia wygrali walkę O SWOJĄ niepodległość. Nie będę podawał więcej przykładów bo wiesz o co chodzi, ogólnie wykorzystywanie emocji społecznych.
Efekt tego będzie straszny, bo w miarę zmęczenia wojną, pogorszenia się warunków ekonomicznych, zimnych kaloryferów, albo powojennej współpracy UA z Niemcami, emocje się odwrócą, urażona duma Polaka to wkurw nie do powstrzymania. Od miłości do nienawiści jest bardzo blisko.
 
Myślę, że to są dwa równoległe zjawiska, to poruszenie w narodzie, o którym mówisz i ruska dezinformacja. W tym wywiadzie gość mówi o korelacji w przekazie między tymi onucowatymi kontami, a narracją kremla... Oczywiście do tego dochodzą standardowe mechanizmy funkcjonowania socjal mediów, czyli, że aktywni są ludzie, którzy lubią być przeciw, że są lemingi, które bezmyślnie wkleją sobie jakieś flagi w sygnatury itd., itd..

Ja Twój przekaz tutaj rozumiem w taki sposób, że nie akceptujesz tego, że Polacy (włącznie z władzą) znowu działają emocjonalnie, nie potrafimy wyznaczyć sobie rozsądnych granic w pomaganiu. Rząd to podsyca, chce na tym zbić kapitał. I np. jeśli przekazaliśmy 250 czołgów, to mogliśmy powiedzieć: przekazaliśmy Ukrainie nasze czołgi bo były już stare, musielibyśmy zapłacić dużo za ich utylizację, a tak zrobią jeszcze coś dobrego DLA NAS, bo zabiją naszych największych wrogów. A przekaz jest taki: oddajemy naszym braciom to co mamy najcenniejszego, wyprujemy sobie flaki żeby nasi sąsiedzi i bracia wygrali walkę O SWOJĄ niepodległość. Nie będę podawał więcej przykładów bo wiesz o co chodzi, ogólnie wykorzystywanie emocji społecznych.
Efekt tego będzie straszny, bo w miarę zmęczenia wojną, pogorszenia się warunków ekonomicznych, zimnych kaloryferów, albo powojennej współpracy UA z Niemcami, emocje się odwrócą, urażona duma Polaka to wkurw nie do powstrzymania. Od miłości do nienawiści jest bardzo blisko.
To jest tak proste do zrozumienia jak widać nie dla wszystkich.

Dla młodych Polaków chuj do dupy, dla prowadzących JDG i firmy chuj do dupy, a dla braci wszystko.
Masz czelność powiedzieć wprost co o tym myślisz to jesteś ruskim trolem i chuj. Nawet jak 20 letni gieroj siedzi przed tobą przed blokiem i pijąc piwko zaczepia dziewczyny to kurwa odreagowuje traumę wojenną xD

Ilu emerytów w tym roku zamarznie, albo umrze z głodu przez tą sytuacje ? Przez chory system i bezsensowne działania?
Przez 2 lata mało ludzi zabili to droga wolna jedziemy dalej z tematem.
Czy ktoś o tym myśli? Czy tylko szukanie na siłę ruskich agentów ?

Ile dzieciaków nie dostatnie się do szkół/na studia przez te pojebane "parytety" i rodzice z już napiętą albo krytyczną sytuacją finansową będą musieli kombinować?

Po co się tym martwić. Flagi na profilowe i slava slava.
 
To jest tak proste do zrozumienia jak widać nie dla wszystkich.

Dla młodych Polaków chuj do dupy, dla prowadzących JDG i firmy chuj do dupy, a dla braci wszystko.
Masz czelność powiedzieć wprost co o tym myślisz to jesteś ruskim trolem i chuj. Nawet jak 20 letni gieroj siedzi przed tobą przed blokiem i pijąc piwko zaczepia dziewczyny to kurwa odreagowuje traumę wojenną xD

Ilu emerytów w tym roku zamarznie, albo umrze z głodu przez tą sytuacje ? Przez chory system i bezsensowne działania?
Przez 2 lata mało ludzi zabili to droga wolna jedziemy dalej z tematem.
Czy ktoś o tym myśli? Czy tylko szukanie na siłę ruskich agentów ?

Ile dzieciaków nie dostatnie się do szkół/na studia przez te pojebane "parytety" i rodzice z już napiętą albo krytyczną sytuacją finansową będą musieli kombinować?

Po co się tym martwić. Flagi na profilowe i slava slava.


Ale my z Lemmym nie piszemy o sytuacji gdy ktoś szuka na siłę ruskich propagandystów, onuc, trolli, tylko o tych , z dużym prawdopodobieństwem, faktycznych? :)

Nie rozumiesz, że można krytykować i politykę rządu, i bezrefleksyjną antyukraińska nagonkę, i ruska propagandę która zalewa nasz internet , i przez ruskich trolli, i pożytecznych idiotów(tych o których Szplin mówi że sieją ruska propagandę jako "wkurwieni Polacy" a nie trolle) ?
O to w tym chodzi.
 
To jest tak proste do zrozumienia jak widać nie dla wszystkich.

Dla młodych Polaków chuj do dupy, dla prowadzących JDG i firmy chuj do dupy, a dla braci wszystko.
Masz czelność powiedzieć wprost co o tym myślisz to jesteś ruskim trolem i chuj. Nawet jak 20 letni gieroj siedzi przed tobą przed blokiem i pijąc piwko zaczepia dziewczyny to kurwa odreagowuje traumę wojenną xD

Ilu emerytów w tym roku zamarznie, albo umrze z głodu przez tą sytuacje ? Przez chory system i bezsensowne działania?
Przez 2 lata mało ludzi zabili to droga wolna jedziemy dalej z tematem.
Czy ktoś o tym myśli? Czy tylko szukanie na siłę ruskich agentów ?

Ile dzieciaków nie dostatnie się do szkół/na studia przez te pojebane "parytety" i rodzice z już napiętą albo krytyczną sytuacją finansową będą musieli kombinować?

Po co się tym martwić. Flagi na profilowe i slava slava.
Problemem jak zwykle jest próba wykorzystania tej wojny do rozgrywek wewnętrznych i infantylna komunikacja ze społeczeństwem. A skala pomocy powinna być skorelowana z środkami jakie na to otrzymujemy od Unii Europejskiej, ale to już jest zbyt trudne zadanie dla gamoni, których mamy u władzy. Myślę, że nasi sojusznicy się z nas śmieją, że byli gotowi dać na to kasę, ale nasi to olali, postanowili się honorowo zarżnąć.
I żeby było jasne, uważam, że musimy pomagać, że to leży w naszym interesie, ale robimy to źle.
 
Debilem trzeba być żeby wierzyć,że jakakolwiek styczność z tym skurwiałym narodem wyjdzie nam na dobre.



Jeżeli przekazywanie broni to styczność, to wychodzi nam na dobre skoro konflikt został stosunkowo zamrożony.
Przez lata też nam na dobre wychodziło przyjmowanie Ukraińców do pracy.
 
@Halibut 2.0 czasami czytam fragmenty twoich postów i mam nieodparte wrażenie, że pasowałbyś na pierwszego Polaka, który skorzysta ze specjalnego statusu u naszych braci :roberteyeblinking:
Edit: Może warto przemyśleć temat
:gsp:
 
@Halibut 2.0 czasami czytam fragmenty twoich postów i mam nieodparte wrażenie, że pasowałbyś na pierwszego Polaka, który skorzysta ze specjalnego statusu u naszych braci :roberteyeblinking:
Edit: Może warto przemyśleć temat
:gsp:


Kiedyś sobie kupię domek w ukraińskich bieszczadach- są jeszcze dzikie i koszt to grosze, więc kto wie, kto wie.
Może mnie nie zażezają.
 
Zabawna ta akcja hasztagu #StopUkrainizacjiPolski na TT.
Glownie wkurwieni Polacy, z pewnością nie trolle, anonimowe iz wyboru , z wyboru przedstawiający fejki i obrzydliwy hejt, posstujący tam po kilkaset x dziennie, niektórzy całą dobę co kilka minut.
Te gromy pustych kont, botów założonych w 2022 w tej akcji to sami wkurwieni Polacy xd te konta z sierpem i młotem to pewnie znajomi Szplina. Wszak to nie trole, tylko wkurwieni Polacy, przyklaskujesz śmiecia i bronisz śmieci z sierpem i młotem.

Oczywiście wszyscy robią to z misji, nigdy jeszcze na tt żadna akcja hasztagowa nie była pozycjonowana celowo przez zorganizowane grupy.
Oczywiście nie dziwi , że promuje ja członek komisji Brauna, Skalski, który wyjebał już tam w kilkanaście godzin 200 postów, ani sam Braun, który ubolewa gdy umierają rosyjscy propagandyści , a nie krytykuje inwazji bez wypowiedzenia wojny.


Szkoda, że są debile które uważają, że mają prawo wyzywać dookoła ludzi od ukrainofili , ukrainoobciagaczy ale drgawek dostają gdy kogoś nazwie się ruska onuca, pożytecznym, ruskim idiota.
Albo można nazywać ludzi onucami ruskimi, i innych ukrainoobciagaczami, albo dupa cicho.
To muszą być nieziemsko głupi ludzie, którzy nie widzą hipokryzji w tym co robią. No bo jakim trzeba być hipokryta, by opluwać kogoś, że czasem kogoś wyzwie , samemu wyzywając wszystkich którzy mają inne poglądy w co drugim poście?


Vitas: typa z sierpem i młotem i literka Z, można nazwać ruska onuca czy też nie?
 
Last edited:
Vitas: typa z sierpem i młotem i literka Z, można nazwać ruska onuca czy też nie?
Przecież są tacy i w drugą stronę,fanatyzm zawsze jest chujowy.
Co do samej akcji to uważam,że jednak większość to sfrustrowani Polacy,którzy mają dużo powodów by czuć tę frustracje z powodu Ua i podejscia naszego rzadu do nich.
Edit:Jakie fejki konkretnie?
 
Ty i Skalski.Różni was tylko przynależność do obozów. On proruski,ty proukrainski.


Sorry, ale pieprzysz głupoty.
Masz w głowie, że wszystko co jest antyukrainskie- to tutaj atakuje, co , raz, że nie jest prawda, bo nie wszystko, a sam tu wrzucałem krytyczne treści, dwa, Skalski zajmuje się czymś innym.
Nie chce nic mówić, ale Ty i Szplin wrzucaliscie tutaj wiele treści z kont które regularnie, jak Skalski, wrzucają fejki.
Parę razy sam się złapałeś iż takie wrzuciłeś. Wiesz, że mimo napierdolonych postów u mnie , to u mnie zbyt duzo takich rzeczy nie znajdziesz.
Skalski ma zupełnie inna retorykę- bardziej podobna do Szplina. Możesz się ze mną nie zgadzać z poglądami , ale wiesz,że staram się przedstawić opinie, argumenty, a nie rzucać "ugabuga jebać jebać ruskich i ruskie onuce" w stylu Skalskiego.
Zauważ też że Szplin czasem wrzuca więcej treści niż ja, i dobrze wiesz że połowa, czasem większość, nie mają wartości merytorycznej, tylko są wysrywem, pojedynczymi inwektywami czy prosta, pojedyncza ironia. Jak u Skalskiego. Ba, podobne treści wrzucają, co znajdzie coś na Ukraińców, to bach, tu ładuje.
Zauważ, że ja prawie tylko komentuje, a nie wrzucam informacje czy propagandę. Skalski głównie to robi.

Rozumiem gdybyś mnie porównał , nie wiem, do Brauna , to by miało sens.

Z forum porównałbym się do Ciebie, bo jesteś druga strona medalu i bronisz swoich racji dyskutując , jak ja, ale z pewnością nie do Skalskiego.


Serio, wejdź na jego profil. Zobacz , że on się krzta merytoryki zazwyczaj nie zajmuje, tylko sloganami.
 
Last edited:
Sorry, ale pieprzysz głupoty.
Masz w głowie, że wszystko co jest antyukrainskie- to tutaj atakuje, co , raz, że nie jest prawda, bo nie wszystko, a sam tu wrzucałem krytyczne treści, dwa, Skalski zajmuje się czymś innym.
Porównuje was dwóch,bo obaj bronicie swoich wybranych krajów za wszelką cene nawet logiki.
Nie chce nic mówić, ale Ty i Szplin wrzucaliscie tutaj wiele treści z kont które regularnie, jak Skalski, wrzucają fejki.
Nie wiem do których pijesz konkretnie.Z Zełenskim i grobem bandery uderzyłem się w pierś.
Skalski ma zupełnie inna retorykę- bardziej podobna do Szplina. Możesz się ze mną nie zgadzać z poglądami , ale wiesz,że staram się przedstawić opinie, argumenty, a nie rzucać "ugabuga jebać jebać ruskich i ruskie onuce" w stylu Skalskiego.
Tylko te argumenty to po prostu ogólna rządowa narracja.
Zauważ też że Szplin czasem wrzuca więcej treści niż ja, i dobrze wiesz że połowa, czasem większość, nie mają wartości merytorycznej, tylko są wysrywem, pojedynczymi inwektywami czy prosta, pojedyncza ironia. Jak u Skalskiego.
Chyba jesteś jedyną osobą,której @szplin wadzi,jak dla mnie jest logiczny mimo,że czasem mogę się z czymś nie zgodzic.
Z forum porównałbym się do Ciebie, bo jesteś druga strona medalu i bronisz swoich racji dyskutując , jak ja, ale z pewnością nie do Skalskiego.
Ja tak nie staram się nawrócić wszystkich jak to sam robisz.Zresztą sam kiedyś przyznałeś,że to coś w rodzaju krucjaty,może nie tymi słowami.
 
Back
Top