Konflikt Rosja-Ukraina

Skąd taki wniosek, że Ukraina nie pomaga swoim ludziom?
Zachodnia Ukraina przyjęła o wiele więcej uchodźców ze wschodu niż Polska.
Jak ma wyglądać to nie pomaganie, kiedy cała gospodarka Ukrainy idzie na wojnę i utrzymanie kraju i ludzi?

Podsumujmy:
Nawet jeżeli przyjąć, że Zachodnia Ukraina nic nie robi, to...nie, tego nawet nie trzeba komentować bo to bzdura. Ba, trzeba być debilem by uważać , że prawdziwa wojna jest wtedy gdy walczy 100 % mężczyzn danego kraju.

Ba, wiele prywatnych film przez długi czas starała się płacić pensje swoim pracownikom, mimo braku dochodów itd.
Dalej: w jaki sposób to , że nie 100% obywateli walczy, sugeruje, że ta wojna to cyrk? Raz, że to jest nawet fizycznie niemożliwe by 100 % mężczyzn danego kraju walczyło w wojnie(wskaż mi takie wojny) bo to technicznie niemożliwe. Czyli każda wojna w historii, w tym Polaków, to był cyrk?
A w 1920 roku, gdy tylko mała część Polaków walczyła, większość migała się od wojska, bawiła po kawiarniach itd, to...powiesz, że wojna polsko bolszewicka to był cyrk i nie należało nam pomagać? Hmm?

Musisz przyznać że to żaden argument że są "gieroje" które nie walczą.


Sesji w vougu czy koncertu Bono też nie ma co komentować, bo też nie ma tu logicznego związku między ta propaganda a kwestia że tam trwa wojna. W jaki sposób koncert Bono oznacza że nie ma tam wojny czy jest cyrkowa?
Przeanalizuj sobie działania fundacji bono i jego powiązania z grupami wpływu w Ameryce, która jak pisałeś palcem nie kiwnęła w sprawie wybuchu wojny, a potem zadawaj głupie pytania.
:deniro:
 
To skoro tak zajebiście pomaga to na chuj tyle tego u nas?

Bo była narracja,że stare babcie robią koktajle mołotowa,a młode byczki w tym momencie się bawią.Lol.

Kurwa typie takich błedów rzeczowych jak ty nikt tu nie robił,więc daruj sobie. 80 milionów obywateli Ukrainy :DC: albo polskie farmy trolli xD

Strugasz eksperta od wszystkiego,ale w praktyce nawet sensownie nie potrafisz nawet sensownie obronić swoich tez.Btw popracuj nad ortografią pseudo-erudyto.

Spójrz na siebie,ledwo skrytykowałem komika i już pokazałeś ząbki pinczerku.


A co ma babcia od koktajli do faktu, że nie logiczne jest twierdzenie iż ta wojna cyrk, bo 100 % mężczyzn nie walczy?
Wskaż mi wojnę która w takim razie nie jest cyrkiem i 100 % ludzi walczyło.
Albo przyznaj się że ten argument nie ma sensu.


To, że ponad milion Ukraińców jest u nas, nie może być argumentem, że zachód Ukrainy nie pomaga.
Czyli można mówić, że Polska nie pomaga Ukrainie, bo 100 procent uchodźców nie trafiło do Polski, ale kilka milionów przemieściło się na zachód Ukrainy?

No bo jeżeli użyć tego jako argument to musisz uznać, że Zachodnia Ukraina robi "coś" jak zatrzyma 100% emigrantów. No bo jeżeli przyjęła Zachodnia Ukraina i zaopiekowała się milionami osób, i ty twierdzisz , że to jest "nic" bo nie zaopiekowała się wszystkimi, to należy wysunąć wniosek iż uważasz, że zrobienie "czegoś" jest wtedy gdy przyjmie się 100% ludzi. Czyli musisz uważać, że Polska nie zrobiła nic?
Nie pograzaj się dalej.
 
Przeanalizuj sobie działania fundacji bono i jego powiązania z grupami wpływu w Ameryce, która jak pisałeś palcem nie kiwnęła w sprawie wybuchu wojny, a potem zadawaj głupie pytania.
:deniro:


Ale to może oznaczać że fundacja Ukrainy i Bono robią cyrk, a nie że ta wojna to cyrk.
 
@vitas ja nie jadę po tobie za to, że skrytykowałes Żeleńskiego ale za to, że uznales iż sesja w Vouge oznacza że wojna to cyrk.
Jak mam z tobą rozmawiać, kiedy w dyskusji o tym, wiedząc o co mi chodziło i o czym rozmawiamy, wmawiasz że chodzi mi o coś, o czym wiesz, że to nie prawda?
 
A co ma babcia od koktajli do faktu, że nie logiczne jest twierdzenie iż ta wojna cyrk, bo 100 % mężczyzn nie walczy?
Wskaż mi wojnę która w takim razie nie jest cyrkiem i 100 % ludzi walczyło.
Albo przyznaj się że ten argument nie ma sensu.


To, że ponad milion Ukraińców jest u nas, nie może być argumentem, że zachód Ukrainy nie pomaga.
Czyli można mówić, że Polska nie pomaga Ukrainie, bo 100 procent uchodźców nie trafiło do Polski, ale kilka milionów przemieściło się na zachód Ukrainy?

No bo jeżeli użyć tego jako argument to musisz uznać, że Zachodnia Ukraina robi "coś" jak zatrzyma 100% emigrantów. No bo jeżeli przyjęła Zachodnia Ukraina i zaopiekowała się milionami osób, i ty twierdzisz , że to jest "nic" bo nie zaopiekowała się wszystkimi, to należy wysunąć wniosek iż uważasz, że zrobienie "czegoś" jest wtedy gdy przyjmie się 100% ludzi. Czyli musisz uważać, że Polska nie zrobiła nic?
Nie pograzaj się dalej.
Na razie to się sam pogrążasz
@vitas ja nie jadę po tobie za to, że skrytykowałes Żeleńskiego ale za to, że uznales iż sesja w Vouge oznacza że wojna to cyrk.
Jak mam z tobą rozmawiać, kiedy w dyskusji o tym, wiedząc o co mi chodziło i o czym rozmawiamy, wmawiasz że chodzi mi o coś, o czym wiesz, że to nie prawda?
Nie pisałem,że wojny nie ma,tylko skala jej jest mocno zaburzona,a dlaczego tak uważam podałem w poprzednich postach zresztą nie tylko ja.Co do jechania po mnie,to jesteś na to za krótki smyku.
 
Na razie to się sam pogrążasz

Nie pisałem,że wojny nie ma,tylko skala jej jest mocno zaburzona,a dlaczego tak uważam podałem w poprzednich postach zresztą nie tylko ja.Co do jechania po mnie,to jesteś na to za krótki smyku.


No oczywiście, że skala wojny jest dużo mniejsza niż się ją propagandowo przedstawia. To oczywiste.
 
No oczywiście, że skala wojny jest dużo mniejsza niż się ją propagandowo przedstawia. To oczywiste.
Wieć dlatego mi się nie podoba wspieranie cwaniaków,którzy jadą po emocjach.Cały pierdolnik jest skrojony dla pelikanów.Nawet jakaś ukrainska cipa poleciała ze stanowiska sekretarza za manipulowaniem statystykami gwałtów na ukrainkach,żeby inne kraje wysyłały broń. Ja się do tego gówna nie przekonam i będę po tym jechał,więc skoro jesteś taki wrażliwy,to lepiej daj mi ignora żebym nie kaleczył twojej delikatnej psychiki.
 
Wieć dlatego mi się nie podoba wspieranie cwaniaków,którzy jadą po emocjach.Cały pierdolnik jest skrojony dla pelikanów.Nawet jakaś ukrainska cipa poleciała ze stanowiska sekretarza za manipulowaniem statystykami gwałtów na ukrainkach,żeby inne kraje wysyłały broń. Ja się do tego gówna nie przekonam i będę po tym jechał,więc skoro jesteś taki wrażliwy,to lepiej daj mi ignora żebym nie kaleczył twojej delikatnej psychiki.


No dla mnie to nie ma znaczenia.
Propaganda wojenna zawsze gra na emocjach. Polska też taka była, nawet głupsza, bo w 39 gdy Niemcy byli pod Warszawą ukazywały się informacje jak to Polska pogoniła Niemców.
Obrazki z wojen i głodu w Afryce też media podkręcają. I one nie są usprawiedliwione- Ukraina jest, bo obowiązkiem walczącego państwa jest wręcz używanie propagandy.

Po prostu należy dorosnąć , odłożyć media i nie kierować się propagandom dla tempakow.
Nic o manipulowaniu statystykami gwałtów nie wiem.
Wiem tylko, że szerzył się fejk iż ta rzeczniczka przyznała się, że kłamała na temat tych gwałtów, i że niby za to ja zwolnili. To okazało się nie prawda, fejkiem.


Ale nawet jakby zawyżyła liczbę ofiar w imię propagandy - nadal nie ma tu nic co wskazywałoby , że sama wojna jest dziwna, czy, że miałby to być powód by nie wysyłać broni. Wynik wojny nie zależy przecież od ilości zgwałconych kobiet, i nie po to ja wysyłamy by bronić ukraińskich kobiet(a nawet jeśli - to jak okaże się że zgwałconych było 500 a nie 1000 , to tych 500 już by nie należało bronić? )Takie powody są używane w celach propagandowych.
A, że podkreśla się zawsze i eksponuje ofiary ..cóż, przecież nawet w tym temacie co chwilę ktoś wrzuca info o tym że Ukrainiec coś zrobił Polakowi, by podgrzać propagandę ukrainosceptyczne. Normalne.
 
A ichnia pierwsza dama to niech se nawet pizdą na of świeci czy lansuje się na rozkładówce plejboja. Koło chuja mi to lata, podobnie jak i ona sama. Tylko niech mi ukrofile nie pierdolą o przyzwoitości.
 
No dla mnie to nie ma znaczenia.
Dla mnie ma
Propaganda wojenna zawsze gra na emocjach. Polska też taka była, nawet głupsza, bo w 39 gdy Niemcy byli pod Warszawą ukazywały się informacje jak to Polska pogoniła Niemców.
Bo Polacy też
Po prostu należy dorosnąć , odłożyć media i nie kierować się propagandom dla tempakow.
Będę trzymał za ciebie kciuki
Ale nawet jakby zawyżyła liczbę ofiar w imię propagandy - nadal nie ma tu nic co wskazywałoby , że sama wojna jest dziwna, czy, że miałby to być powód by nie wysyłać broni. Wynik wojny nie zależy przecież od ilości zgwałconych kobiet, i nie po to ja wysyłamy by bronić ukraińskich kobiet(a nawet jeśli - to jak okaże się że zgwałconych było 500 a nie 1000 , to tych 500 już by nie należało bronić? )Takie powody są używane w celach propagandowych.
A, że podkreśla się zawsze i eksponuje ofiary ..cóż, przecież nawet w tym temacie co chwilę ktoś wrzuca info o tym że Ukrainiec coś zrobił Polakowi, by podgrzać propagandę ukrainosceptyczne. Normalne.
Pisałem swoje argumenty wielokrotnie,nie zamierzam się powtarzać. A co do demagoga to se go wsadz,już jeden tutaj się na niego powoływał jak na wyrocznie.:DC:
 
A ichnia pierwsza dama to niech se nawet pizdą na of świeci czy lansuje się na rozkładówce plejboja. Koło chuja mi to lata, podobnie jak i ona sama. Tylko niech mi ukrofile nie pierdolą o przyzwoitości.


Jaki tu jest ciąg przyczynowo skutkowy.
Ktoś kto mówi, że popiera Ukrainę w wojnie, nie może tego mówić bo pierwsza dama Ukrainy coś chujowego zrobiła?

Czyli ja nie mogę popierać Polski bo mieliśmy polityków u władzy którzy coś chujowego robili?
 
Dla mnie ma

Bo Polacy też

Będę trzymał za ciebie kciuki

Pisałem swoje argumenty wielokrotnie,nie zamierzam się powtarzać. A co do demagoga to se go wsadz,już jeden tutaj się na niego powoływał jak na wyrocznie.:DC:


No zapodaj mi info o tym fauszowaniu statystyk.


I to, że wysmiewaszz argument "bo Polacy i każde inne państwo też" nie zmieni faktu że to jeden z głównych argumentow który sprawia, że twój przestaje mieć znaczenie, bo udowadnia że Twój argumemt powoduje iż tak samo musisz gardzić każdą inną wojna i państwem, w tym wojnami Polaków i państwem polskim.

I ty będziesz za mnie trzymał kciuki? Przecież to ty przyznajesz że najbardziej kierujesz się w ocenie Ukrainy nie sama wojna i faktami ale tym jaka jest propaganda w mediach, lol.

Cała nasza dyskusje opierasz pisząc niemal wyłącznie o propagandzie ukraińskiej. A nie o wojnie i faktach.
Czyli uważasz, że wyznacznikiem tego czym jest wojna...jest propaganda. Dla mnie to idiotyzm
 
Last edited:
fauszowaniu
Jak kupisz słownik i go przyswoisz,to pogadamy.
I to, że wysmiekesz argument "bo Polacy i każde inne państwo też" nie zmieni faktu że to jeden z głównych agentów który sprawia, że twój przestaje mieć znaczenie, bo udowadnia że Twój argumemt powoduje iż tak samo musisz gardzić każdą inną wojna i państwem, w tym wojnami Polaków i państwem polskim.
Wez leki i napisz jeszcze raz.
 
Jak kupisz słownik i go przyswoisz,to pogadamy.

Wez leki i napisz jeszcze raz.


"Wysmiewasz" miało byc.

Na logikę. Jeżeli uważasz, że danemu państwu nie należy się pomoc i poparcie w wojnie bo używa propagandy, to musisz uważać że nigdy żadnego państwa, w tym Polski, nie należy popierać gdy zostanie zaatakowane.
 
FYYPGEZXoAkN-Y5.jpeg
 
Panowie wszedł Link z demagoga.
Zamykam ten temat w pizdu.
:beczka:


A co jest w nim , w tym linku, nie prawda?

Słuchaj, tutaj twoi koledzy wrzucają linki do kont na TT o których wiedza, że były tam fejk newsy. I wrzucają z tych kont treści i fakty.

Więc czemu krytykujesz gdy ktoś wrzucił cos z demagoga, za to że w jakimś tam artykule pojawiła się nieprawda?
Demagog jest gorszy od Coolfona wrzucajacego fotomontaże? Xd




Od wczoraj po tym jebie obrońców "w Ukrainie" i głowa mała jakie argumenty debilne podają.
 
I ty będziesz za mnie trzymał kciuki? Przecież to ty przyznajesz że najbardziej kierujesz się w ocenie Ukrainy nie sama wojna i faktami ale tym jaka jest propaganda w mediach, lol.
Nic takiego nie mówiłem,jak zwykle nie masz argumentów to wkładasz zdania innym w usta.Kieruje się sprzecznościami między medialna narracją,a faktami,które wyciekają. A jest ich dużo co już było wałkowane wielokrotnie.
I zapodaj info o fałszowaniu tych statystyk.
To,że demagog zdementował słowa tej pizdy to niczym nie swiadczy.O covidzie też kłamali jak z nut. Więc jak masz się na to powoływać jak na prawdą objawioną lepiej stąd idz.
 
A co jest w nim , w tym linku, nie prawda?

Słuchaj, tutaj twoi koledzy wrzucają linki do kont na TT o których wiedza, że były tam fejk newsy. I wrzucają z tych kont treści i fakty.

Więc czemu krytykujesz gdy ktoś wrzucił cos z demagoga, za to że w jakimś tam artykule pojawiła się nieprawda?
Demagog jest gorszy od Coolfona wrzucajacego fotomontaże? Xd





Od wczoraj po tym jebie obrońców "w Ukrainie" i głowa mała jakie argumenty debilne podają.
Mi generalnie nie przeszkadza żadna forma i niech każdy sobie mówi jak chcę skoro obue są poprawne. Ale ten nacisk ze strony mediów itp to jest fantastyczna sprawa hehe.
 
Nic takiego nie mówiłem,jak zwykle nie masz argumentów to wkładasz zdania innym w usta.Kieruje się sprzecznościami między medialna narracją,a faktami,które wyciekają. A jest ich dużo co już było wałkowane wielokrotnie.

To,że demagog zdementował słowa tej pizdy to niczym nie swiadczy,o covidzie też kłamali jak z nut. Więc jak masz się na to powoływać jak na prawdą objawioną lepiej stąd idz.

Twierdzisz, że fałszowała jakieś statystyki.
Chyba o tym czytałeś gdzieś, nie?
To wrzuć informacje o tym.
Trudne?
Twierdzisz coś konkretnego.
Tak trudno to czymś poprzeć?
A może kłamiesz?

No i o to mi chodzi. Czepiasz się Ukrainy głównie za to że używają propagandy a nie, że podają suche fakty. O tym pisałem , więc nic ci w usta nie wkładam.
Że mną jaja się w propagandzie z faktami. Czyli oceniasz wojnę przez pryzmat propagandy.
 
A co jest w nim , w tym linku, nie prawda?

Słuchaj, tutaj twoi koledzy wrzucają linki do kont na TT o których wiedza, że były tam fejk newsy. I wrzucają z tych kont treści i fakty.

Więc czemu krytykujesz gdy ktoś wrzucił cos z demagoga, za to że w jakimś tam artykule pojawiła się nieprawda?
Demagog jest gorszy od Coolfona wrzucajacego fotomontaże? Xd
Nie skomentuje.

Zostawię to Twojej ostrej jak brzytwa logice.
 
@vitas
Nawet w ostatnim komentarzu przyznajesz że czepiasz się głównie propagandy, że nie jest zawsze zgodna z faktami. I w tym samym komentarzu mówisz że wymyślam coś czego nie mówisz. .twierdząc to co sam napisałeś xd

Mówisz dokładnie to co mi zarzucasz że wymyślam iż tak mówisz xd
 
Ja rozumiem wysylanie broni Ukrainie. Rozumiem pomoc poszkodowanym kobietom i dzieciom. Rozumiem wierno-poddanczy stosunek naszego rzadu do naplywajacych imigrantow (bo mysla chujki, ze przy ich pomocy nakradna jeszcze wiecej siana).

Nigdy nie zrozumiem dlaczego 'na Ukrainie' mogloby kogos obrazac. To jest ekwiwalent noszenia masek. Wszyscy wiedza, ze chuja daja, ale chca zobaczyc jakie glupoty jestesmy w stanie zaakceptowac w imie 'slusznej sprawy'.
 
Ja rozumiem wysylanie broni Ukrainie. Rozumiem pomoc poszkodowanym kobietom i dzieciom. Rozumiem wierno-poddanczy stosunek naszego rzadu do naplywajacych imigrantow (bo mysla chujki, ze przy ich pomocy nakradna jeszcze wiecej siana).

Nigdy nie zrozumiem dlaczego 'na Ukrainie' mogloby kogos obrazac. To jest ekwiwalent noszenia masek. Wszyscy wiedza, ze chuja daja, ale chca zobaczyc jakie glupoty jestesmy w stanie zaakceptowac w imie 'slusznej sprawy'.


Najlepsze, że Ukraińcy samo mówią głównie "na Ukrainie" gdy mówią po polsku.
 
Twierdzisz, że fałszowała jakieś statystyki.
Chyba o tym czytałeś gdzieś, nie?
To wrzuć informacje o tym.
Trudne?
Twierdzisz coś konkretnego.
Tak trudno to czymś poprzeć?
o i o to mi chodzi. Czepiasz się Ukrainy głównie za to że używają propagandy a nie, że podają suche fakty. O tym pisałem , więc nic ci w usta nie wkładam.
Ruska propaganda-zle.Ukrainska propaganda-dobrze. W przeciwienstwie do ciebie jebie każdą propagandę,a nie wybiórczo.Ukr by nasrał to byś opowiadał,że to egzotyczne danie.
 

Ruska propaganda-zle.Ukrainska propaganda-dobrze. W przeciwienstwie do ciebie jebie każdą propagandę,a nie wybiórczo.Ukr by nasrał to byś opowiadał,że to egzotyczne danie.


Czyli nie wrzucisz mi info o fałszowaniu tych statystyk?
 
Back
Top