Konflikt Rosja-Ukraina

Kurwa ta cała ta sytuacja jest już tak żenująca,że nawet nie wiadomo jak to skomentować.Ale wysyłajmy dalej sprzęt i hajs na upaine,by Putin i nas nie dojechał :jarolaugh: :mjsmile:

Staraja sie trafic do roznych odbiorcow na swiecie. Czesc ludzi widzac wojne przelacza na inny kanal lub wylacza odbiornik. Nie ma sie czemu dziwic.
 
Tam umierają ludzie! Tsm spadają bomby! Jak jesteś taki mądry to się z nimi zamień! Tak, a może o Jedwabnem coś powiesz?Ruska onuca!
FYqXdchUYAEmh5P.jpeg
 
Tam umierają ludzie! Tsm spadają bomby! Jak jesteś taki mądry to się z nimi zamień! Tak, a może o Jedwabnem coś powiesz?Ruska onuca!
View attachment 42268



A co ma ta sesja do tego, że na Ukrainie jest wojna, i spadają i spadały bomby?
I, że umierają ludzie? To się jakoś logicznie wyklucza?

A w Rosji czy Anglii była wojna czy nie w latach 40? Bo chyba głowy tych państw w trakcie działań wojennych też byli w mediach i dawali się fotografować.
 
A co ma ta sesja do tego, że na Ukrainie jest wojna, i spadają i spadały bomby?
I, że umierają ludzie? To się jakoś logicznie wyklucza?

A w Rosji czy Anglii była wojna czy nie w latach 40? Bo chyba głowy tych państw w trakcie działań wojennych też byli w mediach i dawali się fotografować.
Nic, nic, fajnie jest, dobrze wojna idzie, pozdrawiam wszystkich dobrych chłopaków, dobry przekaz leci
 
Czyli uważasz, że Ukraina nie potrzebuje sprzętu bo przezydent ma czas na robienie PR niż prowadzić działania wojenne?
Potrzebuje,ale nie naszym kosztem,my też potrzebujemy.Dałbym analogie do złodzieja i sąsiada,ale jak zwykle nie zrozumiesz.
Odpowiedz na moje drugie pytanie. Czy uważasz, że lepiej dla nas by Ukraina była rosyjska czy nie.
Najlepiej dla nas gdyby Polska miała mocną gospodarkę i dbała o własnych obywateli zamiast wpieprzania się w ten pierdolnik ponad normę
Staraja sie trafic do roznych odbiorcow na swiecie. Czesc ludzi widzac wojne przelacza na inny kanal lub wylacza odbiornik. Nie ma sie czemu dziwic.
Bo wszyscy już rzygają tematem,a lansowanie się w markowych ciuchach na tle zniszczeń jest po prostu słabe moim zdaniem.
Ruska onuca!
:rutekajak:
Dobrze się na poliniakach zarabia.
 
Potrzebuje,ale nie naszym kosztem,my też potrzebujemy.Dałbym analogie do złodzieja i sąsiada,ale jak zwykle nie zrozumiesz.

Najlepiej dla nas gdyby Polska miała mocną gospodarkę i dbała o własnych obywateli zamiast wpieprzania się w ten pierdolnik ponad normę

Bo wszyscy już rzygają tematem,a lansowanie się w markowych ciuchach na tle zniszczeń jest po prostu słabe moim zdaniem.

:rutekajak:

Dobrze się na poliniakach zarabia.


Czyli uważasz, że to źle i niebezpieczne dla Polski gdyby Ukraina była Rosyjska, a Rosja silna, ale lepiej jest by tak było , niż jeśli zapobieżenie temu oznacza oddawanie dużej ilości sprzętu by do tego niedopuscic?
 
I setny raz ten sam tekst. "Hahaha, Ukraina zła, sprzętu nie wysyłajmy bo nie ma różnicy dla Polski czy Ukraina jest Rosyjska, a Rosja silna i może grozić że przejmie wpływy w tej części Europy, czy nie" .
A Ty przypadkiem nie przyznałes kiedyś że w naszym interesie jest by Ukraina wygrała i nie była druga Białorusią, a Rosja by była słaba?

Jeżeli nie, to powiedz: uważasz że lepiej dla Polski by Ukraina przegrała a Rosja, która nam grozi i ma zapędy imperialne, się wzmocniła?
W naszym interesie, zwyklych obywateli jest pokój.

Wojna i manipulacja hołotą jest w interesie elyty, polityków, i ich słupów.

Sesje w Vogue tylko potwierdza ten cyrk dla motłochu. Nic to nowego zresztą
 
A np Churchill był zły że zrobił sesje w trakcie wojny?

View attachment 42272
Mam to :gdzie:nie płaciliśmy za to.
Czyli uważasz, że to źle i niebezpieczne dla Polski gdyby Ukraina była Rosyjska, a Rosja silna, ale lepiej jest by tak było , niż jeśli zapobieżenie temu oznacza oddawanie dużej ilości sprzętu by do tego niedopuscic?
Oni słoikami sobie swietnie radzą.
W naszym interesie, zwyklych obywateli jest pokój.

Wojna i manipulacja hołotą jest w interesie elyty, polityków, i ich słupów.

Sesje w Vogue tylko potwierdza ten cyrk dla motłochu. Nic to nowego zresztą
No i cel osiągnięty Halibuty wielbią i klaszczą.
 
W naszym interesie, zwyklych obywateli jest pokój.

Wojna i manipulacja hołotą jest w interesie elyty, polityków, i ich słupów.

Sesje w Vogue tylko potwierdza ten cyrk dla motłochu. Nic to nowego zresztą


Nie rozumiem.
Więc albo musisz wspierać Ukrainę by nastał pokój, albo wspierać Rosję by szybko podbiła Ukrainę by nastał pokój. Jak może inaczej nastać pokój, jeżeli jeden kraj robi inwazję na drugi?
A w 39 Polska była zła, że walczyła z Niemcami? Przecież wychodzi z Twojego komentarza, że walcząc, szkodzilismu, bo powinniśmy zrobić pokój. Poddac się.
W trakcie każdej wojny, w tym wygranych , powinniśmy zamiast się bronić, poddawać, by był pokój? Walcząc i broniąc się robiliśmy szow dla motłochu?
A z Krzyżakami? Działaliśmy aktywnie propagandowo na arenie międzynarodowej. Robiliśmy dobra propagandę. Czyli ta wojna to było show dla motłochu?
 
Nie rozumiem.
Więc albo musisz wspierać Ukrainę by nastał pokój, albo wspierać Rosję by szybko podbiła Ukrainę by nastał pokój. Jak może inaczej nastać pokój, jeżeli jeden kraj robi inwazję na drugi?
A w 39 Polska była zła, że walczyła z Niemcami? Przecież wychodzi z Twojego komentarza, że walcząc, szkodzilismu, bo powinniśmy zrobić pokój. Poddac się.
W trakcie każdej wojny, w tym wygranych , powinniśmy zamiast się bronić, poddawać, by był pokój? Walcząc i broniąc się robiliśmy szow dla motłochu?
A z Krzyżakami? Działaliśmy aktywnie propagandowo na arenie międzynarodowej. Robiliśmy dobra propagandę. Czyli ta wojna to było show dla motłochu?


Zacytuj w którym miejscu i kogo wielbię.



Kurwa. Setny raz pisze, że wspieram Ukrainę bo widzę w tym logiczne cele , by ona wygrała, i je tu podawałem wiele razy. Więc czemu pierdolisz, że uważam iż należy pomagać Ukrainie, bo jestem otumaniony propaganda?

Nie obaliles moich merytorycznych argumentów w których punktowalem dlaczego uważam że w naszym interesie jest wysyłać broń Ukrainie.


Ale wiesz co? Ty i Masta sugeruje cię, że nie powinno się pomagać Ukrainie bo...ulegliście propagandzie wnawiajacej że ta wojna to cyrk i oszustwo. No na tej stronie podniecacie się, że Ukraina nie powinna dostawać broni bo ktoś sobie zrobił sesje w gazecie.
Na innych stronach były wrzucane zdjęcia z ukraińskich restauracji sugerujące to samo.

Chyba, że spróbujesz merytoryczne podać argumenty, że ta wojna to oszustwo i w rzeczywistości jest czymś innym niż zwykła wojna obronna przed napastnikiem.


Czyli ty mi zarzucasz że ulegam propagandzie, nie próbując obalić moich argumentów, jednocześnie przyznając że sam kierujesz się propaganda?
 
@vitas Chyba, że spróbujesz merytoryczne podać argumenty, że ta wojna to oszustwo i w rzeczywistości jest czymś innym niż zwykła wojna obronna przed napastnikiem.
Nie, zdjęcie laski a gazecie nie dowodzi, że ta wojna to oszustwo a Ukraińcom chodzi o coś innego niż obrona kraju.
 
Ale wiesz co? Ty i Masta sugeruje cię, że nie powinno się pomagać Ukrainie bo...ulegliście propagandzie wnawiajacej że ta wojna to cyrk i oszustwo
To, że ta wojna to cyrk, drogi cyrk, a my jesteśmy tylko zarządzanym bydłem to fakt. Cała reszta to już Twoja interpretacja mój drogi Hali.
 
To, że ta wojna to cyrk, drogi cyrk, a my jesteśmy tylko zarządzanym bydłem to fakt. Cała reszta to już Twoja interpretacja mój drogi Hali.


Ale co masz na myśli przez określenie "cyrk"? Że jest w interesie możnych tego świata, czyli takie ogólne kocopoly, czy, że to nie jest wojna w której atakowany kraj broni się przed napastnikiem?
 
@vitas Chyba, że spróbujesz merytoryczne podać argumenty, że ta wojna to oszustwo i w rzeczywistości jest czymś innym niż zwykła wojna obronna przed napastnikiem.
Nie, zdjęcie laski a gazecie nie dowodzi, że ta wojna to oszustwo a Ukraińcom chodzi o coś innego niż obrona kraju.
Sam fakt,że jakieś 70-80% Upainy jest wolna od wojny i nie pomaga swoim obywatelom jest srogą farsą.Gieroje w sile wieku w naszym kraju-farsa.Sesje dla Vogue i koncerty Bono-farsa.Gdyby ode mnie to zależało nie dałbym grosza na ten pierdolnik,któremu nic nie jesteśmy winni i to jest moje zdanie,które chuj cie powinno obchodzić.
 
Ale co masz na myśli przez określenie "cyrk"? Że jest w interesie możnych tego świata, czyli takie ogólne kocopoly, czy, że to nie jest wojna w której atakowany kraj broni się przed napastnikiem?
Jak jest Ameryka to wszystko musi najwieksze, buldingi, Vouigi, celebryci.

 
Sam fakt,że jakieś 70-80% Upainy jest wolna od wojny i nie pomaga swoim obywatelom jest srogą farsą.Gieroje w sile wieku w naszym kraju-farsa.Sesje dla Vogue i koncerty Bono-farsa.Gdyby ode mnie to zależało nie dałbym grosza na ten pierdolnik,któremu nic nie jesteśmy winni i to jest moje zdanie,które chuj cie powinno obchodzić.
Jebana ruska onuco :triggered:
 
Sam fakt,że jakieś 70-80% Upainy jest wolna od wojny i nie pomaga swoim obywatelom jest srogą farsą.Gieroje w sile wieku w naszym kraju-farsa.Sesje dla Vogue i koncerty Bono-farsa.Gdyby ode mnie to zależało nie dałbym grosza na ten pierdolnik,któremu nic nie jesteśmy winni i to jest moje zdanie,które chuj cie powinno obchodzić.


Skąd taki wniosek, że Ukraina nie pomaga swoim ludziom?
Zachodnia Ukraina przyjęła o wiele więcej uchodźców ze wschodu niż Polska.
Jak ma wyglądać to nie pomaganie, kiedy cała gospodarka Ukrainy idzie na wojnę i utrzymanie kraju i ludzi?

Podsumujmy:
Nawet jeżeli przyjąć, że Zachodnia Ukraina nic nie robi, to...nie, tego nawet nie trzeba komentować bo to bzdura. Ba, trzeba być debilem by uważać , że prawdziwa wojna jest wtedy gdy walczy 100 % mężczyzn danego kraju.

Ba, wiele prywatnych film przez długi czas starała się płacić pensje swoim pracownikom, mimo braku dochodów itd.
Dalej: w jaki sposób to , że nie 100% obywateli walczy, sugeruje, że ta wojna to cyrk? Raz, że to jest nawet fizycznie niemożliwe by 100 % mężczyzn danego kraju walczyło w wojnie(wskaż mi takie wojny) bo to technicznie niemożliwe. Czyli każda wojna w historii, w tym Polaków, to był cyrk?
A w 1920 roku, gdy tylko mała część Polaków walczyła, większość migała się od wojska, bawiła po kawiarniach itd, to...powiesz, że wojna polsko bolszewicka to był cyrk i nie należało nam pomagać? Hmm?

Musisz przyznać że to żaden argument że są "gieroje" które nie walczą.


Sesji w vougu czy koncertu Bono też nie ma co komentować, bo też nie ma tu logicznego związku między ta propaganda a kwestia że tam trwa wojna. W jaki sposób koncert Bono oznacza że nie ma tam wojny czy jest cyrkowa?
 
Jebana ruska onuco :triggered:


Przecież on napisał debilizmy.

Żaden jego argument nie wiąże się z faktem, że tam trwa normalna wojna.

Może ty mi wytkumaczysz- w jaki sposób koncert Bono, mający na celu wspierać Ukrainę, oznacza, że same działania wojenne to cyrk?

Hmm?
 
Przecież on napisał debilizmy.

Żaden jego argument nie wiąże się z faktem, że tam trwa normalna wojna.

Może ty mi wytkumaczysz- w jaki sposób koncert Bono, mający na celu wspierać Ukrainę, oznacza, że same działania wojenne to cyrk?

Hmm?
Nie no, sesja w vogue nie ma logicznego związku. Tak, masz rację. Gierojom slava
 
Nie no, sesja w vogue nie ma logicznego związku. Tak, masz rację. Gierojom slava


No wytłumacz mi. Sesja w Vouge jaki ma związek z tym, że działania na froncie to cyrk?


Ma związek tylko z tępa propaganda w trakcie wojny, jak to się toczy od tysięcy lat.
 
Czyli o tym czy działania wojenne są cyrkiem czy nie, decyduje rodzaj propagandy używanej w mediach?

A już łudziłem się, że jesteście poważnymi ludźmi. I nie kierujecie się..propaganda.
 
Skąd taki wniosek, że Ukraina nie pomaga swoim ludziom?
To skoro tak zajebiście pomaga to na chuj tyle tego u nas?
Dalej: w jaki sposób to , że nie 100% obywateli walczy, sugeruje, że ta wojna to cyrk? Raz, że to jest nawet fizycznie niemożliwe by 100 % mężczyzn danego kraju walczyło w wojnie(wskaż mi takie wojny) bo to technicznie niemożliwe. Czyli każda wojna w historii, w tym Polaków, to był cyrk?
A w 1920 roku, gdy tylko mała część Polaków walczyła, większość migała się od wojska, bawiła po kawiarniach itd, to...powiesz, że wojna polsko bolszewicka to był cyrk i nie należało nam pomagać? Hmm?
Bo była narracja,że stare babcie robią koktajle mołotowa,a młode byczki w tym momencie się bawią.Lol.
Przecież on napisał debilizmy.

Żaden jego argument nie wiąże się z faktem, że tam trwa normalna wojna.
Kurwa typie takich błedów rzeczowych jak ty nikt tu nie robił,więc daruj sobie. 80 milionów obywateli Ukrainy :DC: albo polskie farmy trolli xD

Strugasz eksperta od wszystkiego,ale w praktyce nawet sensownie nie potrafisz nawet sensownie obronić swoich tez.Btw popracuj nad ortografią pseudo-erudyto.
A już łudziłem się, że jesteście poważnymi ludźmi. I nie kierujecie się..propaganda
Spójrz na siebie,ledwo skrytykowałem komika i już pokazałeś ząbki pinczerku.
 
Nic Ci nie będę tłumaczył. Podskakuj dalej na tej smyczy, małpko.


No jak na razie to skaczą na propagandowej smyczy tacy jak ty. No wiesz, coolfon napisał na TT że tam nie ma wojny, bo jak może być skoro ludzie byli w restauracji a Bono zagrał koncert.
I już stado baranow "widzicie! Mówiłem że ta wojna to oszustwo! Przecież gdyby tam była wojna to by ludzie w całym kraju 24h na dobę byli bombardowani! Tak na TT pisali, że póki 100% powierzchni kraju nie jest bombardowane,to nie ma wojny! "
 
Back
Top