Konflikt Rosja-Ukraina

Moze masz na mysli zwyklych zolnierzy danego kraju, a nie najemnikow? U ruskich najemnicy zarabiaja ok 3x mniej. Podobno slynni "wagnerowcy" dostaja ok. 200/300 $ dziennie.

tutaj masz jakiegos "snajpera" rosyjskiego.


pet z bialorusi wyciaga 20K PLN podstawy + bonusy motywacyjne
W sumie to ciekawe. Jak to wyglada prawnie u nas. W razie W żołnierz zawodowy dostaje swoja pensje i tyle, może będa jakies dodatki nie wiem. Ale jak byłem z Z to dostawałem 160złotych żołdu. Jak by wybuchła wojan to w tamtym okresie dostałbym ten żołd + dodatek motywacyjny; dugie tyle?
Myślałem o najemnikach. Nie wiem w sumie dlaczego obywatel danego kraju miałby dostawać coś ekstra? Czy się nam to podoba czy nie to nasz obowiązek.

 
jak znasz angielski to pelno jest info na necie

To że najemnicy tam latają nie wątpię,ale rozstrzał tych stawek,które podają jest tak duży,ze raczej tego nie rozgryziemy :confused:
 
Nie wierzę w 200 dolarów dziennie wagnerowcow. Jeżeli to prawda - to raczej nie mogą byc jakaś elitarna, specjalistyczna jednostka. Bo za większe pieniądze już by chyba pracowali w Somalii , w pracy o wiele bezpieczniejszej.

Tam wczesniej wkleilem, ze na przyklad syryjczykow sciagaja za 200/300$ na miesiac.
 
To że najemnicy tam latają nie wątpię,ale rozstrzał tych stawek,które podają jest tak duży,ze raczej tego nie rozgryziemy :confused:

Jezeli bylbym bylym zolniezem jednostki specjalnej to za 200/300 $ na miesiac nie narazlbym zycia.
 
Jezeli bylbym bylym zolniezem jednostki specjalnej to za 200/300 $ na miesiac nie narazlbym zycia.
No to trafiłbyś pod sąd polowy. A na "konkretnej" wojnie twój przełozony zastrzeliłby Cię na miejscu bez sądu.

Taka jest wojna... niestety

wojna.jpg
 
Pytanie czy tych 200$ nie dostaje Syryjczyk który tyle wie o wojsku co mu dawali kalacha gdy prowadził ciężarówkę.

Chyba srednie zarobki w Syrii to jakies 300 zl (65 USD).
No to trafiłbyś pod sąd polowy. A na "konkretnej" wojnie twój przełozony zastrzeliłby Cię na miejscu bez sądu.
Ale my tutaj nie piszemy o zolnierzach zawodowych, ale o najemnikach do wynajecia. Najemnik wybiera sobie pracodawce.
 
Zapytaj swojej koleżanki z festiwali ona ma pewno wie i Ci powie albo jeszcze lepiej: napisz sobie jakąś stawkę na tweeterze a wtedy automatycznie stanie się faktem.


Mówiłem już byś się zamknął, jeżeli masz pierdolić bez sensu. Nie sraj w tym wątku.
Bierz przykład ze mnie, Spa, Utatka, że można normalnie rozmawiać.
W skrócie: skończ pierdolić.

Ps. Jak możesz być takim debilem by mieszan fakty z zwątpieniem xd lol.


Boli cię, że napisałeś dziś kłamliwy debilizm o najemnikach, i starasz się odwrócić od tego uwagę wysrywami z dupy.
 
Mówiłem już byś się zamknął, jeżeli masz pierdolić bez sensu. Nie sraj w tym wątku.
Bierz przykład ze mnie, Spa, Utatka, że można normalnie rozmawiać.
W skrócie: skończ pierdolić.
:kis:

Opowiedz nam jeszcze jakąś bajeczkę z tweetera. No dawaj, nic innego nie robisz odkąd wróciłeś. Takiego pierdolenia głupot tu nie było od lat.
 
:kis:

Opowiedz nam jeszcze jakąś bajeczkę z tweetera. No dawaj, nic innego nie robisz odkąd wróciłeś. Takiego pierdolenia głupot tu nie było od lat.


:matt:

Tylko blagam. Nie wymyślaj znowu bajek jak dziś rano o najemnikach, bo nie umiesz inaczej rozmawiać jak wymyślając cytaty rozmówcy, których ten nigdy nie napisał.
 
Ale co mam wkleić? Twoje komentarze o moim seksie z Tytkiem? Chcesz zaprzeczyć , że miały miejsce?
Ciężko było to podpiąć pod opis,ale ktoś z chorobami psychicznymi jak ty mógł sobie sporo dopowiedzieć.Współczuje ci borderline,ale to nie powód byś nas tymi swoimi wysrywami zamęczał na forum.
 
Ale co mam wkleić? Twoje komentarze o moim seksie z Tytkiem? Chcesz zaprzeczyć , że miały miejsce?



Nie, wystarczy nie być debilem i czytać wątek który się komentuje.
To przestań być tym debilem i módl się żebyśmy się nigdy nie spotkali bo tamten front co dostałeś to będzie igraszka :kis:
 
Odstaw mefedron.
Twój pierwszy komentarz do mnie. Czysty niewysryw.
Taaa,zwłaszcza w Polsce widać tych wojowniczych gieroji,jak najebani latają po centrach dużych miast,lub dyskotekach.Miały być matki z dziecmi a w praktyce granice przekroczyło około 450 tys wojowniczych ogrów xD. Wez halibut spierdalaj na twittera tam wiecej ukrofilów z którymi możesz lizać się po jajach.I multikonto też zabierz.

Jeden z pierwszych. Już zaczynają się wysrywy o prowadzeniu multikont, ot tak, pierdolisz o tym bez argumentów, dla samego jebania bez związku z tematem. I to ulubione lizanie jaj.
Jeszcze 5 kont załóż dzbanie.


Tradycyjnie. Merytoryki o multikontach. W między czasie argumenty merytoryczne w stylu, że nie mam racji, bo na Ukrainie prezydentem jest...komik. no tak kurwa. To jest argument.
No,no ukrofil wypomniał braki w historii naszego kraju:).Idziesz do ignora,więc nie odpisuj.Swoją drogą na tt też robisz za srogiego debila,więc serio szkoda na ciebie czasu.


Znowu argumenty w stylu "jesteś debilem" . Tak, wiem, że nie ty tak mnie nazwałeś wprost.
Czyli @gosu aka tytek robi za panienkę.Dzięki za info bo się zastanawiałem.


O, zaczyna się.

Kolejny komentarz który świadczy o tym, że to ja, a nie ty wrzucam wysrywy.

Coś taki drażliwy? Bolała go wczoraj głowa i nie poużywałeś? :zakręcony:


I dalej.
Gosku się skarżył na brak satysfakcji.


O, kolejny niewysryw o twoim wyimaginowanym seksie mnie z kimś z forum.


Przypominam.
Twierdzisz, że moje posty to wysrywy.
Legenda głosi,że niejaki Masu wyjebał mu fronta,że aż zrobił fikoła.


Kolejne niewysryw związane z tematami o wojnie komemtowanymi przeze mnie.
Z tego co wiem nie ma wyroku,więc nie wiadomo kto to zrobił,są jedynie podejrzenia

Nie znam tematu

No tak zapomniałem,że ty jesteś jednym z tych co się spuszczają nad historyjkami typu stara ukrainka rozjebała czołg słoikiem xD

Bo to twoje klimaty,więc liczyłem,że zrozumiesz analogie.

Niestety cie rozczaruje, musisz zostać przy tytku

No tak,jakaś pierdolnieta ukro-nacjonalistka zapewne jest ruskim agentem xD,a nasz rząd wprowadzający sankcje na ruskich i sapiący się do nich na każdym kroku by się bał ruszyć ruskiego agenta,nawet nie pytam czy jesteś debilem bo nie trzeba :D


Tu znowu coś o seksie z Tytkiem, w między czasie tradycyjne wysrywy o rzeczach jakie rzekomo uważam, a których nie mogłeś wywnioskować z moich wypowiedzi.


Stary, musi przyznać że masa twoich komentarzy to wysrywy, to są tylko początku gadki ze mną. Pomiędzy nimi znajdzie się z 50% merytoryki, odniesień do tematu, ale połowa to wysrywy nic nie wnoszące.


Wiec, jak pisałem, nie zarzucaj mi że ja tu sram.
 
@vitas i nie. Jak srasz w komentarzach , i dostaniesz za nie lajki, to nie znaczy że to nie wysrywy. To tylko oznacza że równie posrany poziom trzymają ludzie którzy to lajkuja.
Można raz, można dwa, ale nie kurwa notorycznie.
 
Twój pierwszy komentarz do mnie. Czysty niewysryw.
Przecież cpiesz czym nie raz się chwaliłeś,więc się nie dziw,że ktoś zwrócił uwagę,że pierdolisz po używkach.
Jeden z pierwszych. Już zaczynają się wysrywy o prowadzeniu multikont, ot tak, pierdolisz o tym bez argumentów, dla samego jebania bez związku z tematem. I to ulubione lizanie jaj.
Wpadliście we dwóch cisnąć po każdym kto krytykował ukrów,więc użyłem takiego skrótu myślowego.Normalna rozgarnięta osoba by załapała,ale nie wiedziałem jeszcze o twoim baniaku.
Znowu argumenty w stylu "jesteś debilem" . Tak, wiem, że nie ty tak mnie nazwałeś wprost.
Masz taką opinie i się z nią zgadzam.
Tradycyjnie. Merytoryki o multikontach. W między czasie argumenty merytoryczne w stylu, że nie mam racji, bo na Ukrainie prezydentem jest...komik. no tak kurwa. To jest argument.
Z multikontem się pomyliłem.Co do komika prezydenta,to przepraszam,jest też przecież aktorem.
@vitas i nie. Jak srasz w komentarzach , i dostaniesz za nie lajki, to nie znaczy że to nie wysrywy. To tylko oznacza że równie posrany poziom trzymają ludzie którzy to lajkuja.
Można raz, można dwa, ale nie kurwa notorycznie.
Powiedział typ,który najebał prawie 2k postów w miesiąc.

Stary, musi przyznać że masa twoich komentarzy to wysrywy, to są tylko początku gadki ze mną. Pomiędzy nimi znajdzie się z 50% merytoryki, odniesień do tematu, ale połowa to wysrywy nic nie wnoszące.
Nie mówie,że wszystkie były na poziomie,bo nie były,ale na pewno więcej niż twoich.

I jak wklejasz mój komentarz,który był podzielony odpowiedziami do twojego,dlaczego nie wkleisz swojego? Słaba zagrywka,zwłaszcza,że były to odpowiedzi na zarzuty i wyzwiska.

A w ogóle to jestem wzruszony,że ci się chciało grzebać tak głeboko.Twoja potrzeba akceptacji i chęcia wyjscia z twarzą jakakolwiek by nie była jest urocza. Że ci tak zależy na zdaniu randomów z neta:beczka:
 
Przecież cpiesz czym nie raz się chwaliłeś,więc się nie dziw,że ktoś zwrócił uwagę,że pierdolisz po używkach.

Wpadliście we dwóch cisnąć po każdym kto krytykował ukrów,więc użyłem takiego skrótu myślowego.Normalna rozgarnięta osoba by załapała,ale nie wiedziałem jeszcze o twoim baniaku.

Masz taką opinie i się z nią zgadzam.

Z multikontem się pomyliłem.Co do komika prezydenta,to przepraszam,jest też przecież aktorem.

Powiedział typ,który najebał prawie 2k postów w miesiąc.


Nie mówie,że wszystkie były na poziomie,bo nie były,ale na pewno więcej niż twoich.

I jak wklejasz mój komentarz,który był podzielony odpowiedziami do twojego,dlaczego nie wkleisz swojego? Słaba zagrywka,zwłaszcza,że były to odpowiedzi na zarzuty i wyzwiska.

A w ogóle to jestem wzruszony,że ci się chciało grzebać tak głeboko.Twoja potrzeba akceptacji i chęcia wyjscia z twarzą jakakolwiek by nie była jest urocza. Że ci tak zależy na zdaniu randomów z neta:beczka:


Czyli mam prawo nazwać cię ruskim trollem(czego nigdy chyba nie zrobiłem) gdyby inni cię za takiego mieli?


I ostatni akapit jest z dupy, skoro może odnosić się tak samo do ciebie b
 
Back
Top