Konflikt Rosja-Ukraina

Fotomontazach?
Nie bed e szukał xd wrzucał Żeleńskiego z koksem na stole, ale to było tak absurdalne że można uznać za żart. Wrzucał autobus w grafiiti bandery z Ukrainy, obok zdjęcia polskiego z podobnymi siedzeniami w Poznaniu, że niby polskie autobusy są w grafitti bandery. Wrzucał filmy z ukraińskich szkol gdzie coś banderowskiego śpiewają, że niby to szkoła w Łodzi. Tak na szybko z tego co po pijaku pamiętam.

Plus jakieś video z różnych krajów sprzed lat jako współczesne, czeskie sklepy z napisami "nie dla Ukraińców" itd
Koks na wojnie to nic nowego. U artystycznej bohemy również.

zelensky-zelenskiy.gif
 
O których konkretnie mówisz?
No nie wiesz? Przecież wszystkie ukry wyjechały w lutym walczyć! Z okrzykiem za ukrów i za braci naszych Polaków jedziemy krew naszą przelewać. W ich miejsce przyjechały swietłany i one teraz nakurwiają na budowach. Później odreagowują w weekendy sącząc matche i śpiewając mazurka Dąbrowskiego. A dziś, w tym symbolicznym dniu łączą się z nami by gnębić naszego wspólnego wroga, który 80 lat temu złe chwile przyniósł. Na co nasz premier rzuca "przebijam" i dokładam Niemców. Cyrk w chuj.
 
30 lat temu to młodzież się wstydziła kupić gumki bo ksiądz a nie dzisiaj ::really::

Ja pierdolę, widzę że za wszystko już winny kler, nawet za hiv :śmiech:

Dalej niech czarna mafia wmawia mlodziezy, ze prezerwatywa to grzech smiertelny, nie daje rozgrzeszen i robi z gumki narzedzie diabla, ktorego uzywaja tylko prostytutki. Mlodziesz wsuwa w marketach prezerwatywy przy kasie pod ziemniaki i jest czerwona jak burak przy karzacym wzroku ekspedientki Grazyny. Wincyj religii mniej wychowania seksualnego w szkolach. Jak to mowi ikona wolnomyslicieli i dobrze laczacych kropki w Polsce JKM „mnie ruchac nikt nie musial uczyc”.

TO mnie ciekawi skąd się bierze takie wielkie przekonanie, że Kościół ma tak ogromny wpływ na ludzi w Polsce. Zajebiste $$$ robią z państwem, z każdą partią (Kościół dostał najwięcej ziemi za czasów SLD, a prezydenci miast to nie są PiSowcy a oni też dają ziemi ile wlezie, sam Adamowicz...)ale w Polsce nie mamy katolicyzmu religijnego tylko kulturowy.
Boże nawet wysyłanie dzieci do szkół katolickich nie jest dlatego, że rodzice są religijni. Opinia znajomego, który został księdzem: w tych szkołach jest masa bananowców, których rodzice nie mają czasu zająć się dziećmi, a w szkołach katolickich jest wyższy poziom, bo trzyma się dzieciaki krótko na smyczy w porównaniu do publicznych więc ,,ile razy widzieliśmy: na fejsie polubione jebać PiS, walić kaczora, jebać kościół, aborcja fajna i jednocześnie: hej przyjmiście naszą córkę".

Sorry jestem ignostykiem raczej ale w miare kojarze zasady katolicyzmu i antykoncepcja nie jest grzechem śmiertelnym...

Przecież to kulfon. Nie wiesz, że to największy ruski agent? :lol:

Fotomontazach?
Nie bed e szukał xd wrzucał Żeleńskiego z koksem na stole, ale to było tak absurdalne że można uznać za żart. Wrzucał autobus w grafiiti bandery z Ukrainy, obok zdjęcia polskiego z podobnymi siedzeniami w Poznaniu, że niby polskie autobusy są w grafitti bandery. Wrzucał filmy z ukraińskich szkol gdzie coś banderowskiego śpiewają, że niby to szkoła w Łodzi. Tak na szybko z tego co po pijaku pamiętam.

Plus jakieś video z różnych krajów sprzed lat jako współczesne, czeskie sklepy z napisami "nie dla Ukraińców" itd



Kulfon to akurat człowiek od powtarzania tekstów Matki Kurki np. że osoby ranne podczas ataku na szpital to modelki z agencji bo czyjeś zdjęcie znaleziono na insta z popularnym kontem.... Poziom researchu Warzechy i Ziemkiewicza/Wielowiejskiej







Zwykłe plotki nie fakty.

Jeszcze ten Seb Ross, z jakimiś prostymi fotomontażami. Corel rok 2004, bez internetu -wtedy lepsze fotomontaże byłem w stanie zrobić....

Który tam jeszcze? Artur Jabłoński z Konfederacji...

Już nie wspominając o tych modlitwach ,,Panie spraw by ten nożownik był Ukraińcem bo w sondażach słupki mi podskoczą" -nie wiem może w formie pocieszenia dostaną jak JKM możliwość występu w talk show człowieka przy którym Lis jest aniołem...

Poszukajcie kont dziennikarzy Sputnika, mas kont jak np. Kacapa z MOskwy i porównajcie z narracją Matki Kurki, Kulfona, Warzechy i reszty...

Cezary Pazura mówił w Hejtparku, że w przedwojennym teatrze zatrudniano klakierów: jak pare osób zacznie klaskać to jakoś reszta się tak automatycznie zaczyna dołączać. Teraz mamy to samo tylko z krytyką łamaną na hejt, odpala się mechanizm kuli śnieżnej plus niczym z zabawie w głuchy telefon: każdy coś jeszcze dopowie do oryginalnej wersji. Niczym w zadaniach z podstawówki: to jednego zdania wymyśl całe opowiadanie...

To co mnie najbardziej przeraża, że wkraczamy w nową erę produkowania feków (a mówiąc po polsku plotkowania): deep fake. Niektóre są cholernie nieźle zrobione. Wtedy już praktycznie szansa na rzetelną informacje w obecnej erze medialnej -będzie mniejsza niż na to, że Polska zwycięży na Mundialu...
Trzaskowski nabrał się na deep fake i myślał, że rozmawia z Kliczką. Ja tego człowieka uważam za szkodnika, ale jednak mimo wszystko aż tak głupi to nie jest aby nabrać się na pierwszy lepszy deep fake...
Rozumiem, że polityka jest wspaniałą metodą aby wyładować emocje, ale niestety od lewa do prawa zaczyna się to wymykać spod kontroli, więcej wiary niż dowodów, zaklinanie rzeczywistości i sporo publicystów, która postanowiła to cashować...
 
TO mnie ciekawi skąd się bierze takie wielkie przekonanie, że Kościół ma tak ogromny wpływ na ludzi w Polsce. Zajebiste $$$ robią z państwem, z każdą partią (Kościół dostał najwięcej ziemi za czasów SLD, a prezydenci miast to nie są PiSowcy a oni też dają ziemi ile wlezie, sam Adamowicz...)ale w Polsce nie mamy katolicyzmu religijnego tylko kulturowy.
Boże nawet wysyłanie dzieci do szkół katolickich nie jest dlatego, że rodzice są religijni. Opinia znajomego, który został księdzem: w tych szkołach jest masa bananowców, których rodzice nie mają czasu zająć się dziećmi, a w szkołach katolickich jest wyższy poziom, bo trzyma się dzieciaki krótko na smyczy w porównaniu do publicznych więc ,,ile razy widzieliśmy: na fejsie polubione jebać PiS, walić kaczora, jebać kościół, aborcja fajna i jednocześnie: hej przyjmiście naszą córkę".

Sorry jestem ignostykiem raczej ale w miare kojarze zasady katolicyzmu i antykoncepcja nie jest grzechem śmiertelnym...







Kulfon to akurat człowiek od powtarzania tekstów Matki Kurki np. że osoby ranne podczas ataku na szpital to modelki z agencji bo czyjeś zdjęcie znaleziono na insta z popularnym kontem.... Poziom researchu Warzechy i Ziemkiewicza/Wielowiejskiej







Zwykłe plotki nie fakty.

Jeszcze ten Seb Ross, z jakimiś prostymi fotomontażami. Corel rok 2004, bez internetu -wtedy lepsze fotomontaże byłem w stanie zrobić....

Który tam jeszcze? Artur Jabłoński z Konfederacji...

Już nie wspominając o tych modlitwach ,,Panie spraw by ten nożownik był Ukraińcem bo w sondażach słupki mi podskoczą" -nie wiem może w formie pocieszenia dostaną jak JKM możliwość występu w talk show człowieka przy którym Lis jest aniołem...

Poszukajcie kont dziennikarzy Sputnika, mas kont jak np. Kacapa z MOskwy i porównajcie z narracją Matki Kurki, Kulfona, Warzechy i reszty...

Cezary Pazura mówił w Hejtparku, że w przedwojennym teatrze zatrudniano klakierów: jak pare osób zacznie klaskać to jakoś reszta się tak automatycznie zaczyna dołączać. Teraz mamy to samo tylko z krytyką łamaną na hejt, odpala się mechanizm kuli śnieżnej plus niczym z zabawie w głuchy telefon: każdy coś jeszcze dopowie do oryginalnej wersji. Niczym w zadaniach z podstawówki: to jednego zdania wymyśl całe opowiadanie...

To co mnie najbardziej przeraża, że wkraczamy w nową erę produkowania feków (a mówiąc po polsku plotkowania): deep fake. Niektóre są cholernie nieźle zrobione. Wtedy już praktycznie szansa na rzetelną informacje w obecnej erze medialnej -będzie mniejsza niż na to, że Polska zwycięży na Mundialu...
Trzaskowski nabrał się na deep fake i myślał, że rozmawia z Kliczką. Ja tego człowieka uważam za szkodnika, ale jednak mimo wszystko aż tak głupi to nie jest aby nabrać się na pierwszy lepszy deep fake...
Rozumiem, że polityka jest wspaniałą metodą aby wyładować emocje, ale niestety od lewa do prawa zaczyna się to wymykać spod kontroli, więcej wiary niż dowodów, zaklinanie rzeczywistości i sporo publicystów, która postanowiła to cashować...

Tylko że nikt normalny nie bierze ich za wyrocznie i prawdę objawioną. Choć są tacy co biorą ich za ruskich agentów :waldeklaugh:
 
Tylko że nikt normalny nie bierze ich za wyrocznie i prawdę objawioną. Choć są tacy co biorą ich za ruskich agentów :waldeklaugh:


Nie ruskich agentów tylko ruskich płatnych trolli.
Przecież to jest fakt że ludzie prowadzą takie konta za kasę. Są nawet w Polsce firmy u jakich to zamówisz. Ale nierealne jest że ruscy za to płacą...mimo że to udowodnione iż to robią? Xd

Myślisz że jak ktoś prowadzi antyukrainskie konto, pisząc 24 h jedna narrację, mając kupionych za kilkanaście tys zł obserwujących - to nie robi tego za kasę?
Trochę myślenia.
 
Tym bardziej bawi, gdy fajnopolactwo i pożyteczni idioci robią to społecznie.


A pomyśleć że polscy patrioci w czynię społeczny propagują rosyjska narrację i powielają fejki płatnych ruskich trolli za darmo.
Ale miło że nazwałeś wrzucających coolfonow i inne filmy z YouTube o Ukraińcach którzy chcą zniszczyć Polaków pożytecznymi idiotami.
 
"Za kilka kopiejek więcej" napiszę na cohones o jebaniu ukrów.


Mi jest zawsze smutno, że jeszcze nikt nie zaproponował mi finansowej gratyfikacji za moje donkichoterskie wysrywy w sieci. Myślałem że po natemat coś się zmieni, ale nie....
 
"Kanclerz Olaf Scholz i jego ministrowie przyrzekali w ślubowaniu robić wszystko, co w ich mocy, dla dobra obywateli i nie dopuszczać do powstania szkód dla kraju, a nie bronić porządku i wolności innych krajów za cenę własnego dobrobytu i stabilizacji. Ciekawe, jak wybrną z tego dylematu. Jeśli Niemcy i Unia Europejska pogrążą się w chaosie, Władimir Putin będzie mógł uznać to za swoje zwycięstwo" — pisze z kolei "Neue Osnabruecker Zeitung".
To już kolejna informacja w takim tonie. Niemcy(w sensie obywatele a nie politycy) mają w poważaniu Ukraine. Wygwizdują kanclerza w rafineriach że nie ma co przerabiać. Narazie robili politycy dobrą minę do złej gry. Oby nie walneli pięścią w stół i wrócili do starych dobrych układów. Armie mają podobno słaba ale jako 4 czy 5 producent na świecie to mogą szybko nagonić resztę...
 
@ArizonaDream mówie serio,mówisz,że są takie firmy to podaj przykład.Czy z dupy to wyciągnąłeś?


A to bym musiał zapytać się Perfumiarza, bo on siedzi w social mediach.
Tu z forum był też taki co ma jakąś firmę social Tiger czy coś takiego.
W nich trzeba pytać, one zajmują się pisaniem komentarzy, sprzedawaniem botów obserwujących itd.
Stary, na insta możesz kupić dziesiątki tys obserwujacych w jednej transakcji.

Ale przecież żadna nie ma na stronie napisane "robimy hejt w necie za kasę" więc co ci da że będziesz wiedział jakie?


A o farmach trolli w Rosji są rzeczowe artykuły z dowodami.


Czekaj - ty serio chcesz powiedzieć że nie wierzysz iż w sieci toczy się wojna informacyjna ?
 
A to bym musiał zapytać się Perfumiarza, bo on siedzi w social mediach.
Tu z forum był też taki co ma jakąś firmę social Tiger czy coś takiego.
W nich trzeba pytać, one zajmują się pisaniem komentarzy, sprzedawaniem botów obserwujących itd.
Stary, na insta możesz kupić dziesiątki tys obserwujacych w jednej transakcji
To się zorientuj.Oczywiście mowa o byciu ruskim trollem.
 
To się zorientuj.Oczywiście mowa o byciu ruskim trollem.


Nie rozumiem.

Czemu mam się orientować? Jak to sobie wyobrażasz? Mam pytać się ruskich troll kont o to gdzie pracują, jak wygląda taki system i liczyć że mi opiszą?
Mam pytać się o to każdego konta po jakiejś zorganizowanej akcji ruskiej, jak o masowych gwałtach w Przemyślu ? Przecież mi nie opowiedzą xd nie odpisują oni w ogóle na prywatne wiadomości, a nie raz pisałem. Nie odpisują bo to ich praca i rozmowy ma sens gdy prowadzą publicznie.

Myślę że dość dobrze może to obrazowac film "Hejter".oczywiście podhiperbolizowany
 
A o farmach trolli w Rosji są rzeczowe artykuły z dowodami.
Właśnie chce to zobaczyć
Czekaj - ty serio chcesz powiedzieć że nie wierzysz iż w sieci toczy się wojna informacyjna ?
Nie,chce znać firmę która płaci za ruski trolling
Ale przecież żadna nie ma na stronie napisane "robimy hejt w necie za kasę" więc co ci da że będziesz wiedział jakie?
No,ale jak napiszę maila jako zainteresowany to chyba wytłumaczą mi "zakres obowiązków"

Wez na przyszłość,gdy edytujesz posta oznaczaj zainteresowanego. Ktoś od razu odnosi się do posta a pózniej pojawia się dodatkowa treść,nie pierwszy raz robisz coś takiego.
Czemu mam się orientować? Jak to sobie wyobrażasz? Mam pytać się ruskich troll kont o to gdzie pracują, jak wygląda taki system i liczyć że mi opiszą?
Rzucasz oskarżeniami,to je udowodnij.Ty każesz nam wszystko udowadniać,więc się nie dziw,ze chce tego samego
Mam pytać się o to każdego konta po jakiejś zorganizowanej akcji ruskiej, jak o masowych gwałtach w Przemyślu ?
Tu akurat chyba chodziło o ciapatych,ale nie znam dokładnie tematu,ja jedynie słyszałem o jakis napadach na sklepy.
rzecież mi nie opowiedzą xd nie odpisują oni w ogóle na prywatne wiadomości, a nie raz pisałem. Nie odpisują bo to ich praca i rozmowy ma sens gdy prowadzą publicznie.
Wygodnie dla ciebie.

I sprawdź artykuły Ludmiły Szewczuk która pracowała w petersburskiej farmie trolli. Trochę opisała.


@vitas
To tylko pokazuje że zjawisko istnieje,ale nie pokazuje do czego konkretnie się odnosi.Czy chodzi o propagande wojenną? Historyczną? Społeczną?
Poniżej pasa bijesz synku
Wiem,wredny chuj ze mnie:redford:
 
Właśnie chce to zobaczyć

Nie,chce znać firmę która płaci za ruski trolling

No,ale jak napiszę maila jako zainteresowany to chyba wytłumaczą mi "zakres obowiązków"

Wez na przyszłość,gdy edytujesz posta oznaczaj zainteresowanego. Ktoś od razu odnosi się do posta a pózniej pojawia się dodatkowa treść,nie pierwszy raz robisz coś takiego.

Rzucasz oskarżeniami,to je udowodnij.Ty każesz nam wszystko udowadniać,więc się nie dziw,ze chce tego samego

Tu akurat chyba chodziło o ciapatych,ale nie znam dokładnie tematu,ja jedynie słyszałem o jakis napadach na sklepy.

Wygodnie dla ciebie.

To tylko pokazuje że zjawisko istnieje,ale nie pokazuje do czego konkretnie się odnosi.Czy chodzi o propagande wojenną? Historyczną? Społeczną?

Wiem,wredny chuj ze mnie:redford:


No to nie powiem ci jakie konkretnie firmy bo musiałbym przeprowadzić profesjonalne i czasochłonne śledztwo xd
Zapytaj się służb i organizacji które się tym zajmują.

Po prostu trolling płatny w internecie jest faktem , i tyle. I korzysta z niego Rosja, Ukraina, PiS, PO , celebryci, korporacje itd.
 
No to nie powiem ci jakie konkretnie firmy bo musiałbym przeprowadzić profesjonalne i czasochłonne śledztwo xd
Zapytaj się służb i organizacji które się tym zajmują.
Czyli rzucasz argument o firmach i nawet jednej nie potrafisz wymienić i powołujesz się na "czasochłonne śledztwo" :stevecarell:.Dobra,to jak detektyw halibut zakończy dochodzenie to niech da znać.
Po prostu trolling płatny w internecie jest faktem , i tyle. I korzysta z niego Rosja, Ukraina, PiS, PO , celebryci, korporacje itd.
Racja,tak jak widać po tych pro-ukrainskich kontach wciskających propagande do porzygu,podobnie jak tę covidową. Bardziej tam bym się doszukiwał szkodliwego trollingu.
 
Czyli rzucasz argument o firmach i nawet jednej nie potrafisz wymienić i powołujesz się na "czasochłonne śledztwo" :stevecarell:.Dobra,to jak detektyw halibut zakończy dochodzenie to niech da znać.

Racja,tak jak widać po tych pro-ukrainskich kontach wciskających propagande do porzygu,podobnie jak tę covidową. Bardziej tam bym się doszukiwał szkodliwego trollingu.


Czyli trolling pobudzający morale o wyspie węży , który działa w naszym interesie, uważasz za bardziej szkodliwy niż trolling mający na celu zwiększyć szanse na wygraną i wzmocnienie Rosji, co nie jest w naszym interesie?

I oczywyscie że proukrainskich troll kont raczej nie na aż tyle.
Przecież na początku wojny pojawiło się TYSIACE na raz takich na granicy botów, bez znajomości języka Polskiego, używających translatora. Służby zlikwidowały tysiące takich kont a ciągle pojawiają się nowe.
Polacy są po prostu zaangażowani po stronie Ukrainy i dlatego tyle tego widzisz.
 

Attachments

  • RAPORT-Rosyjska-wojna-dezinformacyjna-przeciwko-Polsce.pdf
    1.1 MB · Views: 9
@vitas dla mnie dobrym przykładem troll hejterskiej działalności jest np SokzBuraka czy firmy trolli na zlecenie PiS odkryte przez Newsweek.
Pewnie właśnie takie firmy robią też antyukrainski trolling. Bo czemu nie, jeśli ktoś zapłaci? Na logikę: robią płatny trolling w internecie, to pewnie robią i ruski. Dowód? Przecież żadna taka firma tego nie ogłasza. O pisowskim hejcie trzeba było przeprowadzić śledztwo dziennikarskie.
W Ameryce CIA zbierało na temat rosyjskich farm trolli w USA. Ale ty chcesz by Halibut ci podał takie dane :p
 
Czyli trolling pobudzający morale o wyspie węży , który działa w naszym interesie, uważasz za bardziej szkodliwy niż trolling mający na celu zwiększyć szanse na wygraną i wzmocnienie Rosji, co nie jest w naszym interesie?
Akurat ten trolling z początków wojny uwłaczał inteligencji tzn Rumuni i czołg,babka od słoika,czy dzieciak od drona,ale poliniaki to debile i wiele im nie trzeba.Dali sobie nawet wmówić,ze Wołyń to nic takiego i wspominanie o nim tylko cieszy Putina.
I oczywyscie że proukrainskich troll kont raczej nie na aż tyle.
Przecież na początku wojny pojawiło się TYSIACE na raz takich na granicy botów, bez znajomości języka Polskiego, używających translatora. Służby zlikwidowały tysiące takich kont a ciągle pojawiają się nowe.
Polacy są po prostu zaangażowani po stronie Ukrainy i dlatego tyle tego widzisz
Nie miałem tt na początku wojny,wiec tego nie widziałem.Za to widziałem jak celebryci za szekle wciskali każdą narracje jaka była na rękę rządowi od covidowej,aż po ocieplenie klimatu.A niestety mamy takich debili w kraju,że jak zobaczą,że sławny pan tak mówi,to pewnie tak jest.
Spokojnie, zapłaci za to, już go usuwają w cień.
No w chuj.Właśnie dostał ciepłą posadkę,dobrą pensje i wciąż jest w rządzie.
Polacy są po prostu zaangażowani po stronie Ukrainy i dlatego tyle tego widzisz.
Uwierz,że cała masa Polaków ma dość,to jest juz kurwa upierdliwe.
@vitas dla mnie dobrym przykładem troll hejterskiej działalności jest np SokzBuraka czy firmy trolli na zlecenie PiS odkryte przez Newsweek.
Nie znam,musiałbym nadrobić.
 
-Mięso jest niezdrowe. Od tego się umiera! Kto je mięso ten jest jebanym rzeźnikiem i wspiera sadystów. Zwierzęta trzeba tulić. Tylko rośliny. W interesie ludzi jest weganizm. Kto nie tuli zwierząt ten jest w gangu sadystów i trucicieli, bo mięso to trucizna.
-Pokaż wiarygodne badania, które by to trucie udowadniały.
- Dla mnie dobrym przykładem takiego trucia jedzeniem są na przykład sromotniki.
 
Back
Top