Konflikt Rosja-Ukraina

Albo ukry, albo szczepionka. Ciezko sie zdecydowac :crazy:


Sprawdzam sobie dane, ale brakuje mi takich rok po roku. Były już chyba większe skoki , jeszcze przed ukrami - było i po 70 rocznie, nagle 400 albo 700.
Więc bardziej bym to chyba wiązał z pedalstwem , bo tam jest najwięcej hiva w spoleczenstwie
 
Jaka ładna pogoda piździ jak w kieleckim, u mnie leje jak z cebra i wieje jak w listopadzie.
:arch:
widzisz: nawet pogodę macie gorszą :jarolaugh:

Świat jest już tak skonstruowany.
Ukry wkureieni na Niemcy i Francję za niepomaganie, za omijanie sankcji (również w sferze wojskowej) gdy Polacy dają socjale, karetki i inne dobra których dla nas brakuje na codzień, a przyjdzie co do czego, to wystarczy jedna wizyta tej małej francuskiej spierdoliny i hieny z Niemiec w Kijowie i dostaną najlepsze kawałki tortu, a Polska uścisk prezess i co najwyżej dobre wrażenie na ludziach z Ukrainy (bo serio dużo jest wdzięcznych).

I to wszystko zakładając że będzie co dzielić.

I żeby było jasne. Nie trawię rusków. Mam nadzieję że ścierwa dostaną za swoje, bo to koniec końców oni napadli na Ukrów (którzy też dla mnie święci nie są) a nie odwrotnie.
Jestem za pomocą i uważam że dobrze zrobili że dzięki temu, że dużo ludzi przeszło przez naszą granicę, zostało zwyczajnie uratowanych. Ogólnienspołeczeństwo zdało egzamin, a nie te kurwy z Wiejskiej.
Cała reszta to już jakiś kurwa horror. Socjale, karetki, uzbrojenie. Nawet szkoda pisać.
plany planami, a najwięcej dostaną amerykańskie firmy z wielu powodów, a nie niemieckie czy francuskie. W tym akurat Amerykanie zawsze potrafili się nieźle urządzić (amerykańscy podatnicy tracili na wojnie w Afganistanie, amerykańskie firmy zyskiwały), a Ukraina nie ma szans na wejście do UE (bezpieczeństwo granic, gospodarka i ostatni gwóźdź do trumny ekologia), dlatego z chęcią po wojnie może blokować Niemcy i Francję.
Ciekawy też jestem co się stanie z oligarchami i czy Załensky nie spróbuje nacjonalizować ich majątków...
W to, że polskie firmy będą nagle odbudowywać Ukrainę nie wierzyłem od początku. W znaczeniu firmy z polskim kapitałem czy firmy budujące w Polsce? Smutne, ale polski kapitalizm po 89 roku miał długi poród, teraz uczy się chodzić, może nie jest niepełnosprawny tak jak w Rosji, na Ukrainie czy w Białorusi ale mimo wszystko...
@Dzihados chyba wstawiał w Polityce tweeta gdzie było zestawienie największych firm budowlanych w Polsce. Na niskich stopach procentowych i rozgrzanym do granic możliwości rynku budowlanym -giganci na rynku nie należą do Polaków, więc zyski były transferowane zagranicę... Ba nawet w samorządach już nie mówiąc o polskim rządzie jest jakieś takie przekonanie, że im bardziej firma zagraniczna tym lepiej. Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce Sułowow wyśmiewał to w którymś z wywiadów: politycy pomyśleli, że autostrady na EURO będą budowały zagraniczne firmy, będzie cudownie. Zostali oszukani podwykonawcy. Gdyby Polska firma coś takiego zrobiła to zyskałaby krótkoterminowo, a nie długoterminowo....
Jednak Jest taki kanał Globalista albo Bez Sensu na czym Polska zyskała i może zyskać: duże korporacje przenoszą swoje siedziby na rynek wschodni z Moskwy do Warszawy. Dużo firm przeniesie produkcje do Polski, oraz dużo Ukraińców wjechało do Polski aby swoje oszczędności ulokować w polskich bankach, bo lepiej mieć oszczędności w banku państwa NATO niż na Ukrainie w której system bankowy może zaliczyć klęskę (przecież rząd Ukrainy na początku wojny zawiesił spłatę kredytów). Plus: Polska będzie miała słabego sąsiada który szybko nie wróci do nastrojów prorosyjskich takich jak 10 lat temu i jednocześnie może tylko marzyć o UE.
 
widzisz: nawet pogodę macie gorszą :jarolaugh:


plany planami, a najwięcej dostaną amerykańskie firmy z wielu powodów, a nie niemieckie czy francuskie. W tym akurat Amerykanie zawsze potrafili się nieźle urządzić (amerykańscy podatnicy tracili na wojnie w Afganistanie, amerykańskie firmy zyskiwały), a Ukraina nie ma szans na wejście do UE (bezpieczeństwo granic, gospodarka i ostatni gwóźdź do trumny ekologia), dlatego z chęcią po wojnie może blokować Niemcy i Francję.
Ciekawy też jestem co się stanie z oligarchami i czy Załensky nie spróbuje nacjonalizować ich majątków...
W to, że polskie firmy będą nagle odbudowywać Ukrainę nie wierzyłem od początku. W znaczeniu firmy z polskim kapitałem czy firmy budujące w Polsce? Smutne, ale polski kapitalizm po 89 roku miał długi poród, teraz uczy się chodzić, może nie jest niepełnosprawny tak jak w Rosji, na Ukrainie czy w Białorusi ale mimo wszystko...
@Dzihados chyba wstawiał w Polityce tweeta gdzie było zestawienie największych firm budowlanych w Polsce. Na niskich stopach procentowych i rozgrzanym do granic możliwości rynku budowlanym -giganci na rynku nie należą do Polaków, więc zyski były transferowane zagranicę... Ba nawet w samorządach już nie mówiąc o polskim rządzie jest jakieś takie przekonanie, że im bardziej firma zagraniczna tym lepiej. Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce Sułowow wyśmiewał to w którymś z wywiadów: politycy pomyśleli, że autostrady na EURO będą budowały zagraniczne firmy, będzie cudownie. Zostali oszukani podwykonawcy. Gdyby Polska firma coś takiego zrobiła to zyskałaby krótkoterminowo, a nie długoterminowo....
Jednak Jest taki kanał Globalista albo Bez Sensu na czym Polska zyskała i może zyskać: duże korporacje przenoszą swoje siedziby na rynek wschodni z Moskwy do Warszawy. Dużo firm przeniesie produkcje do Polski, oraz dużo Ukraińców wjechało do Polski aby swoje oszczędności ulokować w polskich bankach, bo lepiej mieć oszczędności w banku państwa NATO niż na Ukrainie w której system bankowy może zaliczyć klęskę (przecież rząd Ukrainy na początku wojny zawiesił spłatę kredytów). Plus: Polska będzie miała słabego sąsiada który szybko nie wróci do nastrojów prorosyjskich takich jak 10 lat temu i jednocześnie może tylko marzyć o UE.
Ich pominąłem, bo to jasne źe oni zbiorą najwięcej. Natomiast oni od początku wjebali tam już chyba miliardy i dalej ich wspierają, podczas gdy francuziki i niemiaszki lecieli od początku w chuja.
Tak więc mnie nie dziwi że USA zbierze najwięcej, tylko że właśnie Francja i Niemcy będą następne w kolejce.
 



Nie ma tu za bardzo związku z wojna Rosja-Ukraina z XXI wieku.
Przeszukałem forum i nic nie wstawiasz o Rosjanach, którzy zgotowali nam podobne lub gorsze rzezie. Dlaczego? Masz w dupie , patrioto, mordowanych Polaków?


A nie, czekaj , wiem...


3dbebbffdb3fd.jpg
 
Last edited:
Nie ma tu za bardzo związku z wojna Rosja-Ukraina z XXI wieku.
Przeszukałem forum i nic nie wstawiasz o Rosjanach, którzy zgotowali nam podobne lub gorsze rzezie. Dlaczego? Masz w dupie , patrioto, mordowanych Polaków?


A nie, czekaj , wiem...
Tyle,że Rosja to nasz wróg,więc nie mamy co od niej wymagać,a Ukrainiec nasz brat:mjsmile: który nas kosztuje dużo pieniędzy,więc wiadomo,że od rodziny wymaga się więcej.
 
Rimming kojarzy mi się tylko z jedną osobą i jesteś nią ty Halibut.
Chcecie się tylko bzykać, czy być w związku? Jak to pierwsze, to się po prostu bzykajcie. Jak to drugie ..to bardziej skomplikowane. Ja kiedyś bxyknslem podobnie pokrewna kuzynkę na weselu, wydało się , ale wszyscy udali że nie wiedzą.

Jeden polski film poruszał temat kazirodztwa ,z Grochola i jest też piękny francuski "Szmery w sercu" jakbyś chciał usprawiedliwić stosunek seksualny z matką.
Nie jesteś na czasie,on ma teraz nowe hobby.
 
No i właśnie tym się kończy to takie wasze no właśnie.
Żeby nie urazić wrażliwości...
:stevecarell:
Skoro narracja jest przesuwana mocno w stronę, że to tak trochę wstyd o tym pisać, że to takie trochę prowokacyjne i niepotrzebne jest to rodzą się takie potem potworki.

Z drugiej strony polskie władze oficjalnie nazywają to ludobójstwem i żadnego łagodzenia nie widać.
 
Od rana słyszę z ust polskiego rządu o Wołyniu, o ludobójstwie , o odkopywaniu grobów. Są na uroczystościach.
A więc tak wygląda zakopywanie tematu Wolynia- nagłaśniając go?

 
Co w tym niewłaściwego?


Nic.

I ogólnie bardzo fajna ta rocznica. Bałem się że wyleją się straszne fekalie. A jest dobrze, bardzo dobrze. I polskie władze i media stają na wysokości zadania, nikt nie tchórzy, nikt też nikogo nie atakuje.
 
Ich pominąłem, bo to jasne źe oni zbiorą najwięcej. Natomiast oni od początku wjebali tam już chyba miliardy i dalej ich wspierają, podczas gdy francuziki i niemiaszki lecieli od początku w chuja.
Tak więc mnie nie dziwi że USA zbierze najwięcej, tylko że właśnie Francja i Niemcy będą następne w kolejce.
Myślę, że Ukraina myśli, że dzięki temu Niemcy i Francja sprawią, że szybciej będą w UE, a to jest dla mnie jakieś SF. Ani ten kraj nie jest ekologiczny, monopole, oligarchia. W Polsce UE trochę pomogła dzięki czemu mamy np. tańsze ceny biletów lotniczych, ale Ukraina to inny świat. Nawet Kulczyk z Autostradą Wielkopolską to mały pikuś.
Ukraina wschodnią granicą UE strefy Schengen? Kupa kasy była potrzebna aby Polska była wschodnią granicą strefy Schengen, aby zabezpieczyć granicę, a co dopiero Ukraina, przecież tam nawet mur chiński nie pomoże, bo aby ograniczyć korupcję potrzebna jest kasa dla strażników granicznych (chociaż jest stary suchar ile polski strażnik graniczny musi pracować na samochód i dlaczego ci ze wschodu najmniej xD), aby ona była jest potrzebna gospodarka na odpowiednim poziomie...
I najważniejsze: rolnictwo. Protekcjonizm w rolnictwie vs ukraińskie żyzne ziemie. Oj wiele rolniczych związków zawodowych bedzie protestowało...
 
Dalej niech czarna mafia wmawia mlodziezy, ze prezerwatywa to grzech smiertelny, nie daje rozgrzeszen i robi z gumki narzedzie diabla, ktorego uzywaja tylko prostytutki. Mlodziesz wsuwa w marketach prezerwatywy przy kasie pod ziemniaki i jest czerwona jak burak przy karzacym wzroku ekspedientki Grazyny. Wincyj religii mniej wychowania seksualnego w szkolach. Jak to mowi ikona wolnomyslicieli i dobrze laczacych kropki w Polsce JKM „mnie ruchac nikt nie musial uczyc”.
 
Back
Top