Konflikt Rosja-Ukraina

Akurat ten gość jest mocno prorosyjski.
Tych zjebów jest więcej. Szury notorycznie wspierają Rosje w tym konflikcie.

Dwa dni temu Białorusini rozjebali groby Armii Krajowej, czy jakiś szur przynajmniej morde o tym zdarzeniu otworzył, jak się przejrzy ich konta? Oczywiście, że nie, bo jak mają jebać kogoś komu liżą dupe i podawali sobie dalej, że Białorusy otworzyli dla Polski granice i ogólnie Łukaszenka jest spoko gość, ale że chciał nam wjebać imigrantów to co tam... już słyszałem od nich gadki, że powinniśmy ich przyjąć...

Dziś drą ryja o Wołyń, a jak w kwietniu była rocznica Katynia to żaden tak ryja nie darł, jak dziś drą o Wołyń, a pierdolili, że robili to jacyś Marsjanie itd. "Patrioci" od jednego wydarzenia historycznego.

W Lisiczańsku dziewczyna, która niedawno śpiewała o Wolnej Ukrainie, przywitała Rosjan że szcześcia i przed kamerą propagandystów mówi, że czeka na ich przyjazd do miasta od 2014 roku... :waldeklaugh:

Problem jest też taki, że my u siebie również posiadam takich osobników, jak ta dziewczyna...


Ta laska to idealny przykład szura - udaje wielkiego patriote, ale jak ruskie się wjebią to ogólnie gadka, że czekaliśmy na was - skoro sami już to pisali na twitterku też niejaki poseł z Konfy Wilk, który pisał że fajnie było być pod okupacją rosyjską.
 
Aha, czyki jesteś analitykiem w konfederacji i przedstawiłeś na walnym zebraniu liderów, że jego działalność w historii tego ugrupowania przyniosło więcej strat niż zysków, pokazałeś dowody, poddałeś pod dyskusję jego degradację, a oni Cię zlali?
Przepraszam wszystkich za offtop

Tak, jestem analitykiem konfederacji i właśnie wracam z walnego zebrania i po burzliwej dyskusji pisze do Ciebie tak::mamed:

To wszystko zależy, czym dla polityki jest ta wartość dodana. Kompetencje?, umiejętności socjotechniczne, skuteczność? a może pieperkiem lakmusowym jest jest poparcie opinii publicznej jegomościa i wpływ na postrzeganie partii ?
Bo nawet znajomość 5 języków, pół wieku na scenie politycznej może okazać się nic nie warte pod kątem tej wartości dodanej dla partii.
Ja uważam, i to wyłącznie moje subiektywne zdanie, jednak poparte obserwacją kurzu który opada po jego kolejnej wypowiedzi, że Korwin ciągnie ta partię na dno politycznego poparcia i niestety, upadku partii w takiej formie, jakiej jest obecnie.
Wojna na Ukrainie pokazała, że jednak Konfederacja jako partia słabo w politykę, bo jeżeli lider, poprzez swój radykalizm szuka sobie podobnych popleczników w społeczeństwie, to te 11% to max co mogło się udać i teraz czeka ich marginalizacja na sadażowym słupku poparcia.
 


Rosną mali Heroje.



Popieprzyło już do reszty te polskie śmieci, nagrywające takie filmiki jako dowod że Ukraińców trzeba jebać.

Ciekawe jak bardzo musi "mieć coś do Polaków" wiedząc że Polskie dzieci robią to samo, może częściej niż te ukraińskie z tego filmu, i Polacy oszukują, są roszczeniowi itd. ciekawe czy na podstawie jednostkowych przypadków też kłamie że Polacy wszyscy tacy są?

I jeszcze ta teoria spiskowa na koniec - wpuściliśmy ich do kraju , i patrzcie, to bomba atomowa, oni nas zniszczą, patrzcie, tak jak porysowali mój samochód!
Nóż się w kieszeni otwiera. Typ ma mentalność banderowcy z lat 40 albo nazistów.
I jeszcze te gwalcace ludzka godność stwierdzenia sugerujące że oni wszyscy, jako naród, są rozczeniowu, nie chcą pracować, chcą nas niszczyć.
Ciekawe jakie ma na to badania? A wiem, bo słyszał o jednym czy dwóch takich Ukraińcach xd

I jak tu takich ludzi nie nazywać śmieciami?
 
Polacy też tak robią! Nawet więcej!!!


No bo to jest stwierdzenie faktu. I czy nazywasz przez to Polaków zagrożeniem, narodem rozczeniowym który chce rozjebac uczciwych, pracujących Polaków?

No i temat dotyczy Ukraińców i Polaków. Więc czemu mam nie pisać o Polakach?
 
Last edited:
Polacy też tak robią! Nawet więcej!!!

Popieprzyło już do reszty te polskie śmieci, nagrywające takie filmiki jako dowod że Ukraińców trzeba jebać.

Ciekawe jak bardzo musi "mieć coś do Polaków" wiedząc że Polskie dzieci robią to samo, może częściej niż te ukraińskie z tego filmu, i Polacy oszukują, są roszczeniowi itd.
:antonio:
 
Popieprzyło już do reszty te polskie śmieci, nagrywające takie filmiki jako dowod że Ukraińców trzeba jebać.

Ciekawe jak bardzo musi "mieć coś do Polaków" wiedząc że Polskie dzieci robią to samo, może częściej niż te ukraińskie z tego filmu, i Polacy oszukują, są roszczeniowi itd. ciekawe czy na podstawie jednostkowych przypadków też kłamie że Polacy wszyscy tacy są?

I jeszcze ta teoria spiskowa na koniec - wpuściliśmy ich do kraju , i patrzcie, to bomba atomowa, oni nas zniszczą, patrzcie, tak jak porysowali mój samochód!
Nóż się w kieszeni otwiera. Typ ma mentalność banderowcy z lat 40 albo nazistów.
I jeszcze te gwalcace ludzka godność stwierdzenia sugerujące że oni wszyscy, jako naród, są rozczeniowu, nie chcą pracować, chcą nas niszczyć.
Ciekawe jakie ma na to badania? A wiem, bo słyszał o jednym czy dwóch takich Ukraińcach xd

I jak tu takich ludzi nie nazywać śmieciami?

Podobny przykład jak tutaj jeden kolega forumowy Siedem. Nierób jest, a pierdolił, jak to my będziemy na tych ukraińców płacić. No, ja może i tak, ale kolega się chwalił że może raz w życiu podatek zapłacił i to jego babcia płacił, także nie wiem z czego i kiedy on będzie to płacił. Ale taki watażka w internecie.
 


Wielu Polaków za granicą już mordowalo. Kradło. Dewastowalo. Często będąc na zasiłku.

Polacy to naród który trzeba zamknąć w Polsce. Niemcy, Francja, UK- powinni ich wyrzucić z kraju. Nic do nich nie miałem, dopóki nie zobaczyłem jak dwoje polskich dzieci rysuje samochód. To naród rozczeniowy. Patologiczny. Nawpuszczaly rządy Europy zachodniej ich, pomagają, dają socjal. A potem każdy Niemiec, Francuz czy Anglik stanie się ofiarą, jak właściciel tego porysowanego auta.
 
Zapytam inaczej: uważacie, że to spoko , gdy za granicą mówią że Polacy to patologia, złodzieje, rozczeniowi,że trzeba przed nimi samochody chować itd, że "oni , jako naród, już tak mają"?
Czy uważacie że to obrzydliwe?
 
No bo to jest stwierdzenie faktu. I czy nazywasz przez to Polaków zagrożeniem, narodem rozczeniowym który chce rozjebac uczciwych, pracujących Polaków?

No i temat dotyczy Ukraińców i Polaków. Więc czemu mam nie pisać o Polakach?
Misiu kolorowy zbastuje Twoje uwielbienie do władz Ukrainy, a skoro jesteś w temacie powinieneś już to widzieć.
To jest idealne przedstawienie podejścia "władz wielkiej Ukrainy" do krajów które niosą im pomoc.


 
Misiu kolorowy zbastuje Twoje uwielbienie do władz Ukrainy, a skoro jesteś w temacie powinieneś już to widzieć.
To jest idealne przedstawienie podejścia "władz wielkiej Ukrainy" do krajów które niosą im pomoc.





No Polska na tej nic nie znaczącej mapie(bo przecież to czysta fikcja , połowa terenów należy do Rosjan w tej chwili) ma dostać do odbudowy przemysłowy rejon Doniecka, i jeden z najbardziej zniszczonych (czytaj- najwięcej odbudowujący zarobi). Niemcy dostałyby spory rejon , czysto propagandowo(puszczenie oczka by wysyłali więcej sprzętu) , bo jeden z najbiedniejszych i nic nie znaczacych, itp, itd...na co się obrażać? Xd chyba tylko na to, xd robienie takich bezsensownych i nic nie znaczących map i projektów urąga ludzkiej inteligencji.
 


Wielu Polaków za granicą już mordowalo. Kradło. Dewastowalo. Często będąc na zasiłku.

Polacy to naród który trzeba zamknąć w Polsce. Niemcy, Francja, UK- powinni ich wyrzucić z kraju. Nic do nich nie miałem, dopóki nie zobaczyłem jak dwoje polskich dzieci rysuje samochód. To naród rozczeniowy. Patologiczny. Nawpuszczaly rządy Europy zachodniej ich, pomagają, dają socjal. A potem każdy Niemiec, Francuz czy Anglik stanie się ofiarą, jak właściciel tego porysowanego auta.

Czyli nie nagłaśniać, zamiatać pod dywan. Udawać, że się nie wydarzyło.
Okejka
:juanlaugh:
 
Czyli nie nagłaśniać, zamiatać pod dywan. Udawać, że się nie wydarzyło.
Okejka
:juanlaugh:


Nic takiego nie powiedziałem. Ktoś zapytał mnie o opinię na temat czegoś, wyraziłem swoją opinię czemu nie na tu nic złego i czemu zajmowanie się tym jest z dupy, i tyle.
No ok, możesz nagłaśniać. Ale właściwie co? Ze Ukraińcy na jakiejś propagandowej mapce dali Polsce dobry rejon do robienia tam interesów?
 
Nic takiego nie powiedziałem. Ktoś zapytał mnie o opinię na temat czegoś, wyraziłem swoją opinię czemu nie na tu nic złego i czemu zajmowanie się tym jest z dupy, i tyle.
No ok, możesz nagłaśniać. Ale właściwie co? Ze Ukraińcy na jakiejś propagandowej mapce dali Polsce dobry rejon do robienia tam interesów?
Przecież ruskich trzeba jebać, a kacapy tamte tereny zabiorą to zajebiste interesy zrobimy :cmgkeepgoing:

Polska gurom!
 


Wielu Polaków za granicą już mordowalo. Kradło. Dewastowalo. Często będąc na zasiłku.

Polacy to naród który trzeba zamknąć w Polsce. Niemcy, Francja, UK- powinni ich wyrzucić z kraju. Nic do nich nie miałem, dopóki nie zobaczyłem jak dwoje polskich dzieci rysuje samochód. To naród rozczeniowy. Patologiczny. Nawpuszczaly rządy Europy zachodniej ich, pomagają, dają socjal. A potem każdy Niemiec, Francuz czy Anglik stanie się ofiarą, jak właściciel tego porysowanego auta.
No ok. Wielu Polaków jest jakich jest,ale czy to jest powód byśmy sobie zapraszali do krajów cudzą patologie? Argumentem jest to,że nasi też tak robią?
 
Nic takiego nie powiedziałem. Ktoś zapytał mnie o opinię na temat czegoś, wyraziłem swoją opinię czemu nie na tu nic złego i czemu zajmowanie się tym jest z dupy, i tyle.
No ok, możesz nagłaśniać. Ale właściwie co? Ze Ukraińcy na jakiejś propagandowej mapce dali Polsce dobry rejon do robienia tam interesów?
Dzięki za pozwolenie.
I na tym zakończmy, oskarżasz innych o onuce, rosyjskie trole, a sam pienisz się przy każdym nawet lekko negatywnym wpisie o ukraińcach, wiem, że tego nie widzisz, bo uważasz, że zawsze odpowiadasz na czyjeś stwierdzenie a nie sam stwierdzasz, ale patrząc na ilość wpisów w temacie, wygląda jakbyś miał za to płacone i to złotem.
 
No ok. Wielu Polaków jest jakich jest,ale czy to jest powód byśmy sobie zapraszali do krajów cudzą patologie? Argumentem jest to,że nasi też tak robią?


Nie. To jest argument na to, że używając go, trzeba by było jednocześnie postulować zamknięcie wszystkich granic w Europie dla wszystkich i wprowadzenie jakiegoś pieprzonego ilozacjonizmu, zabraniać wyjeżdżać pracować za granicę itd, bo wszędzie wobec każdego narodu znajdą się takie sytuacje.
 
Dzięki za pozwolenie.
I na tym zakończmy, oskarżasz innych o onuce, rosyjskie trole, a sam pienisz się przy każdym nawet lekko negatywnym wpisie o ukraińcach, wiem, że tego nie widzisz, bo uważasz, że zawsze odpowiadasz na czyjeś stwierdzenie a nie sam stwierdzasz, ale patrząc na ilość wpisów w temacie, wygląda jakbyś miał za to płacone i to złotem.


Nie pienie się. Serio wyraziłem tylko opinie.

Ale czekaj: jeżeli ja się pienie, to jak nazwiesz innych, którzy dostają wręcz ataków gdy tylko coś pozytywnego zacznę pisać o Ukraińcach, albo obnażać jakiegoś fejka czy obalac jakiś argument który miał uderzać w Ukraińców ?
Nie widzę żebyś zarzucał tym ludziom to co rzekomo mi zarzucasz xd

I to jeszcze w dyskusji o czymś o co ktoś mnie po prostu zapytał, i wyraziłem swoją opinię poparta argumentami jakie według mnie pozwalają mi na nią. I tyle.
 
I to jeszcze w dyskusji o czymś o co ktoś mnie po prostu zapytał, i wyraziłem swoją opinię poparta argumentami jakie według mnie pozwalają mi na nią. I tyle.
Tylko na każdą opinie,która nie jest wygodna dla Ukrainców reagujesz pianą i od razu oskarżasz o bycie ruskim trolem. Dużo jest podwójnych standardów w twojej narracji.
 
Nie pienie się. Serio wyraziłem tylko opinie.

Ale czekaj: jeżeli ja się pienie, to jak nazwiesz innych, którzy dostają wręcz ataków gdy tylko coś pozytywnego zacznę pisać o Ukraińcach, albo obnażać jakiegoś fejka czy obalac jakiś argument który miał uderzać w Ukraińców ?
Nie widzę żebyś zarzucał tym ludziom to co rzekomo mi zarzucasz xd

I to jeszcze w dyskusji o czymś o co ktoś mnie po prostu zapytał, i wyraziłem swoją opinię poparta argumentami jakie według mnie pozwalają mi na nią. I tyle.
Bo mimo wszystko twoich wypocin jest tu ostatnio najwięcej?
Więc siłą rzeczy suma sumarum próbujesz bardzo mocno swoimi wpisami zmienić retorykę i w pewnym sensie narzucić "właściwą" drogę prowadzenia dyskusji na te tematy?
I tak, pienisz się. Ale zaraz mi odpiszesz, że nie i po zawodach.
Polska kukoldem Europy
ukraina cockblokuje polską gospodarkę
:redford:
 
Tylko na każdą opinie,która nie jest wygodna dla Ukrainców reagujesz pianą i od razu oskarżasz o bycie ruskim trolem. Dużo jest podwójnych standardów w twojej narracji.


No właśnie kilka razy oskarzylem o bycie ruskim trollem, tylko w przypadku kont na twiiterze które nimi stuprocentowo są , i w przypadku chyba tylko jednego polityka i aktywistki zasugerowałem że mogą, ale nie muszą być ruskimi agentami

Nie wiem co w tym złego jest gdy komentuje coś, gdy się z czyms nie zgadzam lub widzę że jest ewidentna nieprawda lub autor wyciąga absurdalne wnioski.
Gdy ktoś wrzucił proukrainska analizę wojny która uznałem za bardziej fejk niż prawdę, to o tym napisałem , i napisałem czemu uważam to za wymysl.
 
Tylko na każdą opinie,która nie jest wygodna dla Ukrainców reagujesz pianą i od razu oskarżasz o bycie ruskim trolem. Dużo jest podwójnych standardów w twojej narracji.
Do tego masa pojazdów po rodakach. Patriotyzm aż bije łuną światła.

Nie każdy musi wielbić inny kraj'/ludzi z danego kraju niezależnie od stosunków historyczno-politycznych i sytuacji geopolitycznej czego @ArizonaDream chyba dalej nie potrafi zrozumieć.
 
No właśnie kilka razy oskarzylem o bycie ruskim trollem, tylko w przypadku kont na twiiterze które nimi stuprocentowo są , i w przypadku chyba tylko jednego polityka i aktywistki zasugerowałem że mogą, ale nie muszą być ruskimi agentami

Nie wiem co w tym złego jest gdy komentuje coś, gdy się z czyms nie zgadzam lub widzę że jest ewidentna nieprawda lub autor wyciąga absurdalne wnioski.
Gdy ktoś wrzucił proukrainska analizę wojny która uznałem za bardziej fejk niż prawdę, to o tym napisałem , i napisałem czemu uważam to za wymysl.
:korwinwhat:

Jak ty forumowiczów wyzywałeś od ruskich w tym mnie czy Szplina.
 
:korwinwhat:

Jak ty forumowiczów wyzywałeś od ruskich w tym mnie czy Szplina.


Bo pięknie zaczęliście mnie jebać od obciagaczy Ukraińców itd.

Do tego masa pojazdów po rodakach. Patriotyzm aż bije łuną światła.

Nie każdy musi wielbić inny kraj'/ludzi z danego kraju niezależnie od stosunków historyczno-politycznych i sytuacji geopolitycznej czego @ArizonaDream chyba dalej nie potrafi zrozumieć.



Ale ja nie jeżdżę po rodakach, tylko ironizuje, że skoro wszyscy Ukraińcy to śmieci bo ktoś komuś porysował auto, to Polacy to śmieci. Wykazuje że tak naprawdę jadąc po Ukraińcach używając takich argumentów...jedziecie po Polakach sami bo ich też tak siłą rzeczy musicie nazywać.

I zgadzam się, że nie każdy musi wielbic jakikolwiek kraj. Nic takiego nawet nie sugeruje, ba, Ukraińcy to jest jeden z mniej lubianych przeze mnie narodów.
 
ale mało jest potrzebne aby podgrzać Wam emocje.
1657446711075.png


1657446736020.png

Ludzie ładna pogoda, a wy naparzacie się jakimiś sloganami wygłaszanymi przez polityków, którzy żyją z tego, żeby napuszczać jednych ludzi na drugich, a później po pyskówce w studiu iść razem na wódkę... Jak to kiedyś Fakt czy Super Express złapał ZIemkiewicza, GIertycha i Kalisza na wspólnym grillu: no kurwa tacy wrogowie? Na codzień wyzywacie się od zdrajców a później chodź na impreze?
To pasuje do tego tematu:

1657447525964.png


Można opierać swój świat na centrum wiedzy plotkarskiej albo źródła wyobraźnia -co JKM, narodowcy, prawactwo i lewactwo oraz Cejrowski uwielbiają-ale to jest alternatywna rzeczywistość...

Z 30, z czego z 15 takich przewinęło się w domu w którym mieszkałem. A to wszystko przez pół roku w jednej firmie. Straszne robactwo się tam trafiało. Jedna ekipa pierwsze to co pyta jak tu się ogarnia socjal i ile można na nim siedzieć w Polsce. Gdy się dowiedzieli że socjalu już się nie da załatwić właściwie, to po 2 tyg się zwinęli.
Najgorsza była para z małym chłopcem. Jechali z Holandii kradzionym autem, tydzień w nim mieszkali w marcu.
Gość się obraził że nie ma socjalu , dziewczynie kazał iść do pracy, on siedział na chacie a my z dziewczyną zajmowaliśmy się małym , bo to nie jego rodzone więc miał w dupie. Zanim rozstrzygnęliśmy dylemat czy to zgłosić, bo mały był rozpaczliwie za swoją mamą, zdążyli uciec z Francji, okradając współlokatorów, w tym nas, tym razem do Skandynawii.
Ten chłopak to był najinteligentniejszy 6 latek jakiego poznałem.
Od siebie mogę dodać, że jeszcze gorsze są polskie firmy zagranicą. Dosłownie jeśli POlak nie zaszkodzi Tobie zagranicą to pomoże.
Kiedyś w ten sposób zarabiałem, że w Niemczech ściągałem Helmutowi polskich pracowników, którzy byli w NIemczech zatrudnieni przez polskie firmy.
OMG poziom tych polskich firm, ilość ludzi oszukanych na kasę, skrajne wykorzystywanie nie znajomości języka niemieckiego. Potrącanie kasy z byle powodu by później ktoś nagle zarobił mniej niż za siedzenie w punkcie ksera...
Te memy o Januszach Biznesu "Panie Areczku" są oczywiście nadużywane ale czasami są prawdziwe..

Przykro mi, ale nie
usłyszałem takie zdanie, które dobrze zapamiętałem, że słowo wróg stopniuje się w ten sposób
wróg
większy wróg
fałszywy przyjaciel.

Jeśli ktoś ma problemy z hormonami to największym wrogiem nie jest dla niego narodowiec mówiący, że nie ma czegoś takiego ,,bo tak". Największym wrogiem jest jest tęczowy Margo czy Bartłomiej Staszewski od tabliczek strefa wolna od LGBT, bo sprawiają, że jego problemy chorego człowieka nie są traktowane poważnie w społeczeństwie.
Tak samo z liberalizmem gospodarczym, ale nawet sam nie wiem kto jest bardziej szkodliwy dla tego środowiska: JKM czy Balcerowicz? Z dwójki złego wolałbym jednak aby ministrem finansów był Balcerowicz...
 
Back
Top