Konflikt Rosja-Ukraina

Dalej niech czarna mafia wmawia mlodziezy, ze prezerwatywa to grzech smiertelny, nie daje rozgrzeszen i robi z gumki narzedzie diabla, ktorego uzywaja tylko prostytutki. Mlodziesz wsuwa w marketach prezerwatywy przy kasie pod ziemniaki i jest czerwona jak burak przy karzacym wzroku ekspedientki Grazyny. Wincyj religii mniej wychowania seksualnego w szkolach. Jak to mowi ikona wolnomyslicieli i dobrze laczacych kropki w Polsce JKM „mnie ruchac nikt nie musial uczyc”.


Myślę że 99 % młodzieży w Polsce ma świadomość że prezerwatywa chroni przed HIV. Większość zachorowań na HIV w Polsce to narkomani i uprawiające męski seks homoseksualny. Czyli grupy w pełni świadome zabezpieczeń, nie objęte indoktrynacja religijna.
 
Myślę że 99 % młodzieży w Polsce ma świadomość że prezerwatywa chroni przed HIV. Większość zachorowań na HIV w Polsce to narkomani i uprawiające męski seks homoseksualny. Czyli grupy w pełni świadome zabezpieczeń, nie objęte indoktrynacja religijna.
Skad masz te statystyki? Tak to moze bylo 30 lat temu.
 
Nie wiem jak czytales te dane ale prawdopodobnie zarazinych

Ok 400 homo
Ok 40 narko
Ok 130 hetero
A ok 1000 nie ma pojecia jak. Zalozyles ze to tez homo i narko?

Patrzyłem na ogólną ilość chorych na HIV w Polsce. Ale fakt, nie miarodajne, bo narkomanów się zaraziła masa w czasach kompotu.
 
500 rubli



I tak i nie. Weź pod uwagę że wyjechało kilkaset tys oskladkowanych. Czyli z tego miliona uchodźców kilkaset tys podjęło pracę, nie 80 tys.
Plus masa ludzi pracuje na nieoskladkowanych smieciowkach.
Sorry że zepsulem zabawe
 
I tak i nie. Weź pod uwagę że wyjechało kilkaset tys oskladkowanych. Czyli z tego miliona uchodźców kilkaset tys podjęło pracę, nie 80 tys.
Plus masa ludzi pracuje na nieoskladkowanych smieciowkach.
Sorry że zepsulem zabawe
Masz jakiś link z danymi?
 
Masz jakiś link z danymi?


Ilu wyjechało Ukraińców na wojnę? Zaraz poszukam, często się gdzies mi się pojawiala liczba 300 tys.
https://www.google.com/amp/s/www.pu...ikow-niektore-branze-mocno-ucierpia,88261.amp
Tu są dane na 3 marca. 62 tys odpłynęło już wtedy.


Nie umiem znaleźć. Znowu znalazłem gdzieś dane, z 12 marca, że wróciło na Ukrainę ponad 200 tys mężczyzn, ale licząc z różnych krajów, nie tylko z Polski. Z Polski wtedy było te 62 tys.

https://www.google.com/amp/s/biznes...lska-gospodarke-firmom-brakuje-ukraincow.html.
Ty mam artykuł z maja o kryzysie pracowniczym. Ale też na tej podstawie się nie policzy. Także na chwilę obecną mogłem jebnac chohoła i mogło to być z 100 tys a nie 300. Czyli Coolfona by się mylił o 180 tys plus cywilnoprawni
 
Last edited:
Dalej niech czarna mafia wmawia mlodziezy, ze prezerwatywa to grzech smiertelny, nie daje rozgrzeszen i robi z gumki narzedzie diabla, ktorego uzywaja tylko prostytutki. Mlodziesz wsuwa w marketach prezerwatywy przy kasie pod ziemniaki i jest czerwona jak burak przy karzacym wzroku ekspedientki Grazyny. Wincyj religii mniej wychowania seksualnego w szkolach. Jak to mowi ikona wolnomyslicieli i dobrze laczacych kropki w Polsce JKM „mnie ruchac nikt nie musial uczyc”.
:-D:-D

Młodzież to dziś ma internet. I to jest ich Bóg, kościół ma głęboko w dupie. Dla nich to echo przeszłości. Szybki seks, szybki hajs to się liczy.
 
Na dzien obecny mój drogi,od 3 marca się w chuj pozmieniało.


Zdecydowałem, doczytaj.

Ale to by się zgadzało. 90 % którym dano pesele to kobiety i dzieci. Dzieci nie oskladkujesz, kobiety chcą pracować ale z pracą na etat nie ma łatwo, to te 200-250 tys z speselowanych gdyby podjęło pracę to by był max.
 
Zdecydowałem, doczytaj.
Nie działa link.Zresztą jak jest naprawdę ciężko powiedzieć,bo oni sobie migrują jak nawet z tym powrotem na swieta na Ukraine i znów do nas.
Ogólnie pracujaca jest ta grupa przedwojenna, a w trakcie wojny najebało się sporo pasożytów choć oczywiście nie wszyscy.
 
Nie działa link.Zresztą jak jest naprawdę ciężko powiedzieć,bo oni sobie migrują jak nawet z tym powrotem na swieta na Ukraine i znów do nas.
Ogólnie pracujaca jest ta grupa przedwojenna, a w trakcie wojny najebało się sporo pasożytów choć oczywiście nie wszyscy.


https://www.google.com/amp/s/forsal...ow-z-ukrainy-znalazlo-prace-w-polsce.html.amp.


Według resortu 209 tys ale chuj wie na podstawie czego to liczyli, nie chce mi się szukać. Ale to by się zgadzało z moimi wyliczeniami na "chłopski rozum" biorącymi pod uwagę ilość dzieci i kobiet bez języka.
 
Brak języka nie usprawiedliwia brania socjalu.Na ogół jak jedziesz do jakiegoś kraju nie znasz ich jezyka,a u nich często z angielskim nawet problem.


Ich usprawiedliwia to, że nasz głupi rząd daje, to biorą. Czasem mam wrażenie że 30 % cohones bierze socjal . A znają język :p

Ja na to wiesz jak patrzę: niech te kobiety tu siedza , wysyłają dzieci do polskich szkół , urządzają się tu, po wojnie sprowadzają swoich mężów, teraz niech się kojarzą z Polakami i robią polskie dzieci i niech jeszcze trochę bachorków narobią ze swoimi, i tak będą gdy dorosną bardziej Polakami niż Ukraińcami.
Mamy okazje zrobić ładny strzał demograficzny.
 
Ich usprawiedliwia to, że nasz głupi rząd daje, to biorą.
To już inny temat,jak dla mnie chuj im wszystkim w dupe,zarówno rządowi i jak cwaniakującym swietłanom.
Ja na to wiesz jak patrzę: niech te kobiety tu siedza , wysyłają dzieci do polskich szkół , urządzają się tu, po wojnie sprowadzają swoich mężów, teraz niech się kojarzą z Polakami i robią polskie dzieci i niech jeszcze trochę bachorków narobią ze swoimi, i tak będą gdy dorosną bardziej Polakami niż Ukraińcami.
Mamy okazje zrobić ładny strzał demograficzny.
Rozumiem idee strzału demograficznego,ogólnie ma to sens,ale jednak uważam,że zbyt wiele nas dzieli by miało to rece i nogi.Ale pożyjemy, zobaczymy.
 
Dalej niech czarna mafia wmawia mlodziezy, ze prezerwatywa to grzech smiertelny, nie daje rozgrzeszen i robi z gumki narzedzie diabla, ktorego uzywaja tylko prostytutki. Mlodziesz wsuwa w marketach prezerwatywy przy kasie pod ziemniaki i jest czerwona jak burak przy karzacym wzroku ekspedientki Grazyny. Wincyj religii mniej wychowania seksualnego w szkolach. Jak to mowi ikona wolnomyslicieli i dobrze laczacych kropki w Polsce JKM „mnie ruchac nikt nie musial uczyc”.

Problemem nie jest wstyd przed prezerwatywą ( abstrahując to dzisiaj można gumki przez Internet zamówić do paczkomatu lub zapłacić za nie w kasie samoobsługowej. Nawet najbardziej nieśmiałe osoby to ogarną ). Chodzi o to, że ludzie nie stosują prezerwatyw, bo seks bez zabezpieczenia jest po prostu dużo bardziej przyjemny. I dotyczy to wszystkich aktywnych seksualnie osób. Mało tego - prezerwatywy powodują czasem zanik erekcji, uczulenia, potrafią zostawić swój "zapach" itp. itd. Niewiele trzeba, aby w chwili uniesienia zrezygnować z tego. A Różnica w zakażeniach wynika tylko z prostego faktu, że podczas stosunku analnego najłatwiej się zarazić. Takie już są czasy. Ludzie byli i będą nieodpowiedzialni. Czasem więcej, a czasem mniej...
 
"Mieszkańcy okupowanego Mariupola pracują w upale przy rozbiórce gruzów pozostałych po zrujnowanych budynkach; jedyna gwarantowana zapłata to talerz kaszy i butelka wody dziennie, bowiem pieniądze dla robotników albo są rozkradane, albo jest ich bardzo niewiele".

Czyli u Ruskich talerz kaszy, u nas talerz ryżu.

Szkoda, bo kasza lepsze efekty treningowe daje :jon:
 
IMG_20220711_200122.jpg
 
Dalej niech czarna mafia wmawia mlodziezy, ze prezerwatywa to grzech smiertelny, nie daje rozgrzeszen i robi z gumki narzedzie diabla, ktorego uzywaja tylko prostytutki. Mlodziesz wsuwa w marketach prezerwatywy przy kasie pod ziemniaki i jest czerwona jak burak przy karzacym wzroku ekspedientki Grazyny. Wincyj religii mniej wychowania seksualnego w szkolach. Jak to mowi ikona wolnomyslicieli i dobrze laczacych kropki w Polsce JKM „mnie ruchac nikt nie musial uczyc”.
Ty na serio wierzysz, że młody jak ma ruchać to myśli o bozince? :waldeklaugh:
 
Przecież to kulfon. Nie wiesz, że to największy ruski agent? :lol:


No i w tym przypadku została już wyjaśniona jego manipulacja.

Jak i dziesiątki wcześniejszych, włącznie z wrzucaniem fotomontaży, o których Szplin uważa że trzeba udawać , że są prawdziwe, bo inaczej jest się ukraińskim obciagaczem.
 
O których konkretnie mówisz?


Fotomontazach?
Nie bed e szukał xd wrzucał Żeleńskiego z koksem na stole, ale to było tak absurdalne że można uznać za żart. Wrzucał autobus w grafiiti bandery z Ukrainy, obok zdjęcia polskiego z podobnymi siedzeniami w Poznaniu, że niby polskie autobusy są w grafitti bandery. Wrzucał filmy z ukraińskich szkol gdzie coś banderowskiego śpiewają, że niby to szkoła w Łodzi. Tak na szybko z tego co po pijaku pamiętam.

Plus jakieś video z różnych krajów sprzed lat jako współczesne, czeskie sklepy z napisami "nie dla Ukraińców" itd
 
Back
Top