Konflikt Rosja-Ukraina

Akurat ten trolling z początków wojny uwłaczał inteligencji tzn Rumuni i czołg,babka od słoika,czy dzieciak od drona,ale poliniaki to debile i wiele im nie trzeba.Dali sobie nawet wmówić,ze Wołyń to nic takiego i wspominanie o nim tylko cieszy Putina.

Nie miałem tt na początku wojny,wiec tego nie widziałem.Za to widziałem jak celebryci za szekle wciskali każdą narracje jaka była na rękę rządowi od covidowej,aż po ocieplenie klimatu.A niestety mamy takich debili w kraju,że jak zobaczą,że sławny pan tak mówi,to pewnie tak jest.

No w chuj.Właśnie dostał ciepłą posadkę,dobrą pensje i wciąż jest w rządzie.

Uwierz,że cała masa Polaków ma dość,to jest juz kurwa upierdliwe.

Nie znam,musiałbym nadrobić.


Tylko że dzięki tej wojennej propagandzie morale rosło - inteligentni i tak nie wierzyli i popierali Ukrainę, ale wpływ miało na prostaczków. Tak działa to na każdej wojnie. Od czasów starożytnych, od pierwszych udokumentowanych wojen.

Co do celebrytów, polityków - oni działają jak trolle w necie płatne. Ktoś zapłaci odpowiednio - są kupienia i sprzedaja odpowiednią narrację.
 
Pewnie właśnie takie firmy robią też antyukrainski trolling. Bo czemu nie, jeśli ktoś zapłaci? Na logikę: robią płatny trolling w internecie, to pewnie robią i ruski.
Czyli tylko domysły zamiast twardych dowodów.A mi wypomniałeś NATO i potencjalne dławienie protestów,bo nie mam DOWODÓW:beczka:
Przecież żadna taka firma tego nie ogłasza.
Ale jakoś chętnych muszą znajdować.
W Ameryce CIA zbierało na temat rosyjskich farm trolli w USA. Ale ty chcesz by Halibut ci podał takie dane :p
Rzucasz jakimś argumentem to umiej go obronić,nie CIA o tym tutaj trąbi tylko ty.
Tylko że dzięki tej wojennej propagandzie morale rosło - inteligentni i tak nie wierzyli i popierali Ukrainę, ale wpływ miało na prostaczków. Tak działa to na każdej wojnie. Od czasów starożytnych, od pierwszych udokumentowanych wojen.
No niby tak.Tylko skoro są tacy zajebiści,że rozpierdalają czołgi słoikami,to na chuj im wysyłamy sprzęt za grube miliardy zamiast słoików.Niemcy wysłali kaski budowlane.
Co do celebrytów, polityków - oni działają jak trolle w necie płatne. Ktoś zapłaci odpowiednio - są kupienia i sprzedaja odpowiednią narrację.
I to jest według ciebie ok? Byle tylko byli po stronie narracji,która ci odpowiada?

I mówię po raz kolejny-jak edytujesz posta to mnie oznaczaj,a nie liczysz,że jak czegoś nie zobaczę i się nie odniosę,to odniesiesz moralne zwycięstwo.
 
Czyli tylko domysły zamiast twardych dowodów.A mi wypomniałeś NATO i potencjalne dławienie protestów,bo nie mam DOWODÓW:beczka:

Ale jakoś chętnych muszą znajdować.

Rzucasz jakimś argumentem to umiej go obronić,nie CIA o tym tutaj trąbi tylko ty.

No niby tak.Tylko skoro są tacy zajebiści,że rozpierdalają czołgi słoikami,to na chuj im wysyłamy sprzęt za grube miliardy zamiast słoików.Niemcy wysłali kaski budowlane.

I to jest według ciebie ok? Byle tylko byli po stronie narracji,która ci odpowiada?

I mówię po raz kolejny-jak edytujesz posta to mnie oznaczaj,a nie liczysz,że jak czegoś nie zobaczę i się nie odniosę,to odniesiesz moralne zwycięstwo.


Czy Ty robisz sobie ze mnie jaja i celowo używasz najbardziej tępej rosyjskiej propagandy w stylu "jak tak dobrze im idzie to po co im sprzęt "? Przeciez to jest absurd, gdyż gdyby słabo im szło to używa się propagandy "tak źle im idzie to nie ma sensu im wysyłać broni na zmarnowanie". Idąc tym tokiem rozumowania- żadna armia świata nie powinna nigdy dostawać sprzętu


Akurat tutaj propaganda ukraińska mistrzowsko operuje. Zauważ że ruskie trolle tylko wymyślili że "haha, Ukraina jest już pod Moskwą " bo z ukrainskiej propagandy nigdy to nie wynikało. Na początku rzucali takie rzeczy by budować morale - i zbudowali je kolosalnie. Podkreślanie sukcesów jest ważne na każdej wojnie , i jest oczywistością i nie rozumiem, że muszę ci to tłumaczyć.
Ale wytłumaczę:
1. Propagowanie sukcesów jest ważne by budować morale. Pokazujesz że jest sens walczyć i można wygrać. Pokazujesz że jest sens wysyłać sprzęt.
2. Ukrywanie porażek jest ważne by nie obniżać morale. Jak będziesz informować ciągle o porażkach to żołnierze tracą sens w walkę i zachód w dostawy broni.
3. O porażkach i ofiarach też trzeba informować i tu Ukraina jest mistrzem. By wytrącic argument ruskiej narracji "po co pomagać skoro wygrywają" zaczęli głośno mówic o porażkach, ba, prawdopodobnie podawali zawyżone liczby dziennych zmarłych by wywołać szok, mówili o tragicznej sytuacji w ludziach, sprzęcie itd.
A jednocześnie podkreslali sukcesy. Właśnie po to by nikt nie mógł mówić że broń jest niepotrzebna bo "już zaraz będą pod Moskwą" lub że jest niepotrzebna "bo i tak jest tragicznie i nie mają szans".


I nie ocenia
 
@vitas tu dokończę bo przypadkiem zaakceptowałem a nie chce edytować.


I nie oceniam propagandy wojennej za dobrą ani zła. Po prostu ona jest i musi być. Tak jak nie mogę oceniać używania broni przez Ukraińców za dobre lub źle. Po prostu jest wojna i muszą używać propagandy i broni, bez niej nie ma żadnej wojny.
Nie można tego oceniać.
 
@vitas dla mnie dobrym przykładem troll hejterskiej działalności jest np SokzBuraka czy firmy trolli na zlecenie PiS odkryte przez Newsweek.
Pewnie właśnie takie firmy robią też antyukrainski trolling. Bo czemu nie, jeśli ktoś zapłaci? Na logikę: robią płatny trolling w internecie, to pewnie robią i ruski. Dowód? Przecież żadna taka firma tego nie ogłasza. O pisowskim hejcie trzeba było przeprowadzić śledztwo dziennikarskie.
W Ameryce CIA zbierało na temat rosyjskich farm trolli w USA. Ale ty chcesz by Halibut ci podał takie dane :p
Nie pisz o Halibucie w trzeciej osobie, bo Ci się w głowie popierdoli :brainoverload: :lsdtrip: :juanlaugh:
 
-Mięso jest niezdrowe. Od tego się umiera! Kto je mięso ten jest jebanym rzeźnikiem i wspiera sadystów. Zwierzęta trzeba tulić. Tylko rośliny. W interesie ludzi jest weganizm. Kto nie tuli zwierząt ten jest w gangu sadystów i trucicieli, bo mięso to trucizna.
-Pokaż wiarygodne badania, które by to trucie udowadniały.
- Dla mnie dobrym przykładem takiego trucia jedzeniem są na przykład sromotniki.
Ty chyba nigdy sromotników nie jadłeś... :juanlaugh:
A co do roślin - one też czują, też mają układ nerwowy, też ze sobą rozmawiają i to nie tylko w obrębie jednego gatunku, ale np.sosna z grzybami, czy bób z pewnymi odmianami pleśni, i bakteriami... Weganie to najwięksi skurwiele, bo mordują rośliny które naprawdę ciężko usłyszeć...
 
Czy Ty robisz sobie ze mnie jaja i celowo używasz najbardziej tępej rosyjskiej propagandy w stylu "jak tak dobrze im idzie to po co im sprzęt "? Przeciez to jest absurd, gdyż gdyby słabo im szło to używa się propagandy "tak źle im idzie to nie ma sensu im wysyłać broni na zmarnowanie". Idąc tym tokiem rozumowania- żadna armia świata nie powinna nigdy dostawać sprzętu
Serio musisz pytać,czy to była ironia? Słabo z tobą szprocie.
Akurat tutaj propaganda ukraińska mistrzowsko operuje. Zauważ że ruskie trolle tylko wymyślili że "haha, Ukraina jest już pod Moskwą " bo z ukrainskiej propagandy nigdy to nie wynikało. Na początku rzucali takie rzeczy by budować morale - i zbudowali je kolosalnie. Podkreślanie sukcesów jest ważne na każdej wojnie , i jest oczywistością i nie rozumiem, że muszę ci to tłumaczyć.
Raczej ogólnie ta propaganda nie jest najwyższych lotów,słoiki,drony,dzieciaki. Lol.
Ukrywanie porażek jest ważne by nie obniżać morale. Jak będziesz informować ciągle o porażkach to żołnierze tracą sens w walkę i zachód w dostawy broni.
Raczej rządy zachodu się na coś takiego nie nabiorą,to jest dla grażyn.
@vitas ten ambasador dostal stanowisko niższe , mniej wpływowe, nie na świeczniku tylko w resorcie, w biurze. O ile to prawda.
Powinien na ryj polecieć całkowicie.To tylko pokazuje,że komik ma to w chuju.
I nie oceniam propagandy wojennej za dobrą ani zła. Po prostu ona jest i musi być. Tak jak nie mogę oceniać używania broni przez Ukraińców za dobre lub źle. Po prostu jest wojna i muszą używać propagandy i broni, bez niej nie ma żadnej wojny.
Nie można tego oceniać.
Misiu kolorowy,odbiegasz od tematu.Co z firmami trollingowymi :jjsmile:
Nie pisz o Halibucie w trzeciej osobie, bo Ci się w głowie popierdoli :brainoverload: :lsdtrip: :juanlaugh:
Za pózno :ponymindfuck:
 
Ty chyba nigdy sromotników nie jadłeś... :juanlaugh:
A co do roślin - one też czują, też mają układ nerwowy, też ze sobą rozmawiają i to nie tylko w obrębie jednego gatunku, ale np.sosna z grzybami, czy bób z pewnymi odmianami pleśni, i bakteriami... Weganie to najwięksi skurwiele, bo mordują rośliny które naprawdę ciężko usłyszeć...
"Niemy krzyk" - to wyjątkowe dzieło bez nadęcia i wciskanej usilnie narracji, niejako obserwując wyłącznie z boku, a jednak zmuszając osoby mięsopozytywne do refleksji, obrazuje codzienność istot roślinnych zmuszonych koegzystować wśród roślinożercopostaci. Daję ocenę 9,5/10. Odjąłem pół punktu za zbyt cichą warstwę dźwiękową. Ten element wymaga lepszej postprodukcji.
 
:-D:-D

Młodzież to dziś ma internet. I to jest ich Bóg, kościół ma głęboko w dupie. Dla nich to echo przeszłości. Szybki seks, szybki hajs to się liczy.
Czyli uwazasz, ze po prostu Polacy to debile. Maja internet. Nie sluchaja pierdolenia ksiezy. Znaja zagroszenia a mimo to jazda na krawedzi. Ok jestem gotow zrozumiec taka argumentacje. Duzo to tlumaczy.
30 lat temu to młodzież się wstydziła kupić gumki bo ksiądz a nie dzisiaj ::really::

Ja pierdolę, widzę że za wszystko już winny kler, nawet za hiv :śmiech:
Widziales kiedys ksiedza nawolulacego do uzywania prezerwatyw jako element walki z chorobami przenoszonymi droga plciowa? Ja znam tylko wstrzemiezliwosc i seks malzenski.
TO mnie ciekawi skąd się bierze takie wielkie przekonanie, że Kościół ma tak ogromny wpływ na ludzi w Polsce. Zajebiste $$$ robią z państwem, z każdą partią (Kościół dostał najwięcej ziemi za czasów SLD, a prezydenci miast to nie są PiSowcy a oni też dają ziemi ile wlezie, sam Adamowicz...)ale w Polsce nie mamy katolicyzmu religijnego tylko kulturowy.
Boże nawet wysyłanie dzieci do szkół katolickich nie jest dlatego, że rodzice są religijni. Opinia znajomego, który został księdzem: w tych szkołach jest masa bananowców, których rodzice nie mają czasu zająć się dziećmi, a w szkołach katolickich jest wyższy poziom, bo trzyma się dzieciaki krótko na smyczy w porównaniu do publicznych więc ,,ile razy widzieliśmy: na fejsie polubione jebać PiS, walić kaczora, jebać kościół, aborcja fajna i jednocześnie: hej przyjmiście naszą córkę".

Sorry jestem ignostykiem raczej ale w miare kojarze zasady katolicyzmu i antykoncepcja nie jest grzechem śmiertelnym...
W szkolach katolickich wyzszy poziom?

Tam szli zazwyczaj Ci co nie mieli szans sobie poradzic w normalnej szkole. Zawsze wszyscy wszystko zdawali.

A co do grzechow to mnie ksiadz uczyl, ze kazda antykoncepcja, ktora nie daje szansy na cud, jak kalendarzyk na przyklad, jest grzechem ciezkim bo to prawie aborcja i ingerencja w plany pana Boga.
 
Serio musisz pytać,czy to była ironia? Słabo z tobą szprocie.

Raczej ogólnie ta propaganda nie jest najwyższych lotów,słoiki,drony,dzieciaki. Lol.

Raczej rządy zachodu się na coś takiego nie nabiorą,to jest dla grażyn.

Powinien na ryj polecieć całkowicie.To tylko pokazuje,że komik ma to w chuju.

Misiu kolorowy,odbiegasz od tematu.Co z firmami trollingowymi :jjsmile:

Za pózno :ponymindfuck:




Ale tu nie chodzi o rządy ale o opinię publiczną na zachodzie która wpływa na rządy. W tym celu też się hiperbolizuje zbrodnie Rosjan.


Co do farm trolli - już ci napisałem wszystko. Nie mogę napisać które firmy social mediów się tym zajmują.
Ale napisałem dlaczego jest oczywiste że one są.


Inaczej: uważasz że w polskich miastachh są gangsterzy, streczyciele, gangi narkotykowe? No faktem jest, że są. Wskazesz którzy konkretnie ludzie się tym zajmują? No nie, co nie znaczy że mogę cię oskarżyć o to że kłamiesz.
Albo inaczej: uważasz że celebryci, internauci, politycy , farmy trolli były opłacane by propagować szczepienia, covidy srowidy?
 
Ale ja doskonale wiem o co ludziom z forum chodzi, wiem też o co chodzi pisowcom.
Braknie takich co będą się upominali i pielęgnowali pamięć o tych wydarzeniach, to w dekadę historia zostanie przeinaczona na tyle, by nie miała już żadnego znaczenia.
Zresztą historia jako taka jest w znacznej części fikcją, bo jak wiadomo, piszą ją zawsze zwycięzcy.
 
Braknie takich co będą się upominali i pielęgnowali pamięć o tych wydarzeniach, to w dekadę historia zostanie przeinaczona na tyle, by nie miała już żadnego znaczenia.
Zresztą historia jako taka jest w znacznej części fikcją, bo jak wiadomo, piszą ją zawsze zwycięzcy.


Tylko że w tym roku jest jeszcze głośniej o Wołyniu niż zawsze, i wśród naszych rządzących tez jest głośniej , ba, i w Niemczech jest głośniej, i na Ukrainie.
Pod względem Wołynia i pamięci wszystko poszło w lepsza stronę.
 
Tylko że w tym roku jest jeszcze głośniej o Wołyniu niż zawsze, i wśród naszych rządzących tez jest głośniej , ba, i w Niemczech jest głośniej, i na Ukrainie.
Pod względem Wołynia i pamięci wszystko poszło w lepsza stronę.
Bo i używa się go również po tej drugiej strony barykady w niewłaściwy sposób, marginalizując temat, przeinaczając fakty, chyba nie muszę przytaczać. Nagle już nie ukraińcy ale nacjonaliści ukraińscy i tym podobne kwiatki. Nagle winne głównie są niemcy. Celowo piszę z małej litery.
 
Bo i używa się go również po tej drugiej strony barykady w niewłaściwy sposób, marginalizując temat, przeinaczając fakty, chyba nie muszę przytaczać. Nagle już nie ukraińcy ale nacjonaliści ukraińscy i tym podobne kwiatki. Nagle winne głównie są niemcy. Celowo piszę z małej litery.
A z Niemców przerzuci się winę na nazistów a z nazistów, np. na polski kler i będzie git :beczka:
 
Czyli uwazasz, ze po prostu Polacy to debile. Maja internet. Nie sluchaja pierdolenia ksiezy. Znaja zagroszenia a mimo to jazda na krawedzi. Ok jestem gotow zrozumiec taka argumentacje. Duzo to tlumaczy.

Widziales kiedys ksiedza nawolulacego do uzywania prezerwatyw jako element walki z chorobami przenoszonymi droga plciowa? Ja znam tylko wstrzemiezliwosc i seks malzenski.

W szkolach katolickich wyzszy poziom?

Tam szli zazwyczaj Ci co nie mieli szans sobie poradzic w normalnej szkole. Zawsze wszyscy wszystko zdawali.

A co do grzechow to mnie ksiadz uczyl, ze kazda antykoncepcja, ktora nie daje szansy na cud, jak kalendarzyk na przyklad, jest grzechem ciezkim bo to prawie aborcja i ingerencja w plany pana Boga.
Wybitnie połączyłeś kropki. Już nic lepszego dzisiaj nie przeczytam. :antonio:

Ja myślałem, że takie jazdy tylko po narkotykach ale przedawkowanie gazetą wyborczą też jest groźne, jak widać. :beczka:
 
Kwestią Wołynia wymaga rozwiązania, serii gestów ze strony ukraińskiej, które doprowadzą do pojednania. Jest to ważne, z uwagi na pamięć ofiar i poczucie sprawiedliwości Polaków. Z tym, że takie akcje robione pod presją obecnej wojny będą nic nie warte, niech to robią gdy nasza pomóc nie będzie miała już takiego znaczenia.
W relacjach politycznych między krajami chodzi o pieniądze i wpływy, musimy uważać żeby nas inni nie rozegrali. Przy takiej skali emocji to bardzo łatwe, podkręcą sprawy historyczne, i my sami wyeliminujemy się z biznesu.
 
Czyli uwazasz, ze po prostu Polacy to debile. Maja internet. Nie sluchaja pierdolenia ksiezy. Znaja zagroszenia a mimo to jazda na krawedzi. Ok jestem gotow zrozumiec taka argumentacje. Duzo to tlumaczy.

Widziales kiedys ksiedza nawolulacego do uzywania prezerwatyw jako element walki z chorobami przenoszonymi droga plciowa? Ja znam tylko wstrzemiezliwosc i seks malzenski.

W szkolach katolickich wyzszy poziom?

Tam szli zazwyczaj Ci co nie mieli szans sobie poradzic w normalnej szkole. Zawsze wszyscy wszystko zdawali.

A co do grzechow to mnie ksiadz uczyl, ze kazda antykoncepcja, ktora nie daje szansy na cud, jak kalendarzyk na przyklad, jest grzechem ciezkim bo to prawie aborcja i ingerencja w plany pana Boga.
Kiedy ostatnio podążałeś za naukami kościoła? :waldeklaugh:
 
Ile Ci płacą? Dlaczego mącisz?
1657610146523.png
 
Ale tu nie chodzi o rządy ale o opinię publiczną na zachodzie która wpływa na rządy. W tym celu też się hiperbolizuje zbrodnie Rosjan.
Przeciętny Amerykanin nawet nie wie gdzie leży Ukraina :gdzie: rząd USA ma w tym swój interes
Co do farm trolli - już ci napisałem wszystko. Nie mogę napisać które firmy social mediów się tym zajmują.
Ale napisałem dlaczego jest oczywiste że one są.
Wciąz nie umiesz wskazać konkretnych instytucji mimo strugania eksperta.
Albo inaczej: uważasz że celebryci, internauci, politycy , farmy trolli były opłacane by propagować szczepienia, covidy srowidy?
Politykom to na rękę,bo to rządowa narracja,celebryci mogli dostać hajs,albo podbić sobie zasięgi jak np Stanoski,który czepia się każdego tematu na czasie mimo,że ekspert z niego żaden.Internauci raczej po prostu wybierają dany obóz i go bronią na zasadzie walk plemion.
 
Przeciętny Amerykanin nawet nie wie gdzie leży Ukraina :gdzie: rząd USA ma w tym swój interes

Wciąz nie umiesz wskazać konkretnych instytucji mimo strugania eksperta.

Politykom to na rękę,bo to rządowa narracja,celebryci mogli dostać hajs,albo podbić sobie zasięgi jak np Stanoski,który czepia się każdego tematu na czasie mimo,że ekspert z niego żaden.Internauci raczej po prostu wybierają dany obóz i go bronią na zasadzie walk plemion.


No oczywiste jest, że rząd USA ma w tym swój interes, jak i Polska ma swój, Ukraina , UK, Rosja.

I nie wiem: póki nie podam kolejnych firm social mediów to będziesz twierdzić że nie było wysypu trolli, nie ma firm zajmujących się marketingiem w sieci i czarnym marketingiem?
 
I nie wiem: póki nie podam kolejnych firm social mediów to będziesz twierdzić że nie było wysypu trolli, nie ma firm zajmujących się marketingiem w sieci i czarnym marketingiem?
Chodzi mi o podwójne standardy.Sam zawsze naciskasz na podanie zródeł/dowodów,bo inaczej fejk. Sam tutaj nie umiesz podać konkretnego przykładu jedynie rzucając hasło.
 
@vitas

Pamiętasz akcje z Przemyśla? W tym samym czasie, w przeciągu kilku godzin pojawiały się kopiuj w klej te same informacje- "Moja kuzynka , została zgwałcona przez muzułmanina gdy ci..." Ito,bitd. Albo o szturmowania szkoły przez jakąś grupę imigrantów którzy chcieli zgwałcić uczennice ale zostali powstrzymani przez kiboli. W ciągu kilku godzin było to w całej Polsce. Tysiące kont przekazywało to sobie informując że oni byli świadkami. Oczywiście jest to nierealne, była to zorganizowana akcja, zresztą, wykryta jeszcze zanim miała miejsce, bo polskie służby o niej informowały że będzie miała miejsce.
Niemal wszystko okazało się nie prawda.
Ta sama historia w tym samym czasie , z setek kont.
Fizycznie jest to nie możliwe by była to spontaniczna akcja Polaków.
Po prostu faktem jest, że mamy w sieci trolli, setki tysięcy prób takich dezinformacji jest stwierdzonych, bo służby się tym zajmuja.

Więc na logikę: jeżeli jest taki proceder , to muszą być formy które się tym zajmują.
Chodzi mi o podwójne standardy.Sam zawsze naciskasz na podanie zródeł/dowodów,bo inaczej fejk. Sam tutaj nie umiesz podać konkretnego przykładu jedynie rzucając hasło.

No ja pytam o źródła, dowody, czy argumenty. To co ja tutaj wypisuje to są właśnie argumenty. Nie wciskaj mi że wymagam tylko twardych dowodów bo inaczej to fejk. Nie znajdziesz takich moich wypowiedzi.
 
No ja pytam o źródła, dowody, czy argumenty. To co ja tutaj wypisuje to są właśnie argumenty. Nie wciskaj mi że wymagam tylko twardych dowodów bo inaczej to fejk. Nie znajdziesz takich moich wypowiedzi.
Nie chce mi się szukać w twoich komentarzach,bo przez dwa tygodnie najebałeś ich niewiele mniej niz ja w rok.Pamiętam naszą dyskusje nt NATO i użycia broni przez obcych żołnierzy,to się czepiałeś,że nie mogą użyć siły do dławienia np protestów.Powoływałeś się,że nie było wprost podanego paragrafu co raczej nie zostałoby powiedziane wprost na logikę.

Zresztą patrz jak prawo było naginane/łamane podczas pandemii.
Pamiętasz akcje z Przemyśla? W tym samym czasie, w przeciągu kilku godzin pojawiały się kopiuj w klej te same informacje- "Moja kuzynka , została zgwałcona przez muzułmanina gdy ci..." Ito,bitd. Albo o szturmowania szkoły przez jakąś grupę imigrantów którzy chcieli zgwałcić uczennice ale zostali powstrzymani przez kiboli. W ciągu kilku godzin było to w całej Polsce. Tysiące kont przekazywało to sobie informując że oni byli świadkami. Oczywiście jest to nierealne, była to zorganizowana akcja, zresztą, wykryta jeszcze zanim miała miejsce, bo polskie służby o niej informowały że będzie miała miejsce.
Niemal wszystko okazało się nie prawda.
Ta sama historia w tym samym czasie , z setek kont.
Fizycznie jest to nie możliwe by była to spontaniczna akcja Polaków.
Po prostu faktem jest, że mamy w sieci trolli, setki tysięcy prób takich dezinformacji jest stwierdzonych, bo służby się tym zajmuja.
Tyle,że tam faktycznie było nieciekawie,siostra ma znajomego z tamtych stron,który potwierdził,że śniadzi inżynierowie sporo odwalali.
Zresztą poza pojebaną lewicą nikt ciapatych tu nie chciał,więc robienie jakiejś propagandy negatywnej dla nich nie było konieczne.
 
Back
Top