Konflikt Rosja-Ukraina

Taka prawidłowość - pierwsi do wstawiania niebiesko-żółtej na profilówkę i darcia pizdy, że może być chleb po 30 ziko, byle był ruski od szwabów a nie bezpośrednio od putina są ci, którzy najgłośniej krzyczą, że seba to podludź, bo ma koszulkę z Pileckim
Co w tym złego jak Pilecki to bohater, a Zelenski to krętacz. No tak trzeba myśleć.
 
Taka forma wywierania presji na rządzących w demokracji jest ok. To właśnie między innymi taka presja wymusza na władzach Niemiec wysyłanie czołgów na Ukrainę. Inaczej czy wciąż się zastanawiali czy wysłanie starych kasków nie sprowokuje ruskich
Jaka forma wywierania presji? Rząd ma :gdzie: że karateka,czy inny spa wstawia sobie głupią nakładkę na profilowe,to jest zrobione tylko po to by zjednoczyć pelikanów,by się wzajemnie lizali po fiutach jednocześnie krytykując tych,którzy mają inne zdanie.
 
po kilku dniach odpoczynku od tematu

z cyklu: tylko Rosjanie w Rosji są dziwni, ale zagranicą nie mają już propagandy i gdyby tylko w Rosji były wolne media



Rosyjska TV


Czy Rosjanie boją sie sankcji i dlaczego nie?


dlaczego Putin jest krabem w memach i jak Rosjanie śmieją się z bogactwa własnego kraju. Wstawiłby ktoś w Chinach na publiczny mema z Kubusiem Puchatkiem? :korwinlaugh:
 
. Brnac w ruski gaz czy nie? Nie teraz, to kiedy przerwac?
Jezusiczku kochany.
No to inaczej.
Oczywiście że przerwać. Kiedy? JK tylko będzie zabezpieczony przesył przez inne kraje.

Moim zdaniem Polska nie powinna przelac juz ani zlotowki na ruskie konta, ale Wy macie inne opinie, wiec staram sie zrozumiec powody.
No o to chodzi, że dalej przelewa i tylko dopłaca dodatkowo Niemcom za przesył.
Dlaczego tego nie rozumiesz, że biorąc z Niemiec to i tak bierzesz ten rosyjski?

Reasumując.
Jak tylko Polska będzie zabezpieczona, to powinna od razu być niezależna gospodarczo od rusków, ale-po raz setny-na to trzeba się przygotować.
 
Tarcza do tarczy, przecież to proste. Nie trzeba kończyć ekonomii żeby zarządzać budżetem państwa.
Nie chce Ciebie dołować ale wśród autorów programu gospodarczego partii Razem znalazłem wykładowcę jednej z uczelni mających siedzibę w mieście wojewódzkim :muttley:
Mentzen nawet w paru wywiadach mówił jak po studiach musiał się sporo dokształcać, szukać książek niedostępnych po polsku podczas prowadzenia pierwszej firmy itp. a on ma przecież doktorat i raczej jest akurat ogarnięty w sprawie ekonomii i raczej populista jest w sprawach obyczajowych.
Tak się nawet kiedyś zastanawiałem, które kierunki studiów najbardziej straciły taki prestiż społeczny i: prawo, zarządzanie, ekonomia nie robi takiego wrażenia jak kiedyś. Jeszcze nie jest to zrównywane z filozofią i politologią (które są przecież teoretycznie trudnym kierunkiem i powinny uczuć myślenia, szerokich horyzontów) ale jest blisko :iamdone:
Nie wiem czy to winna progów przyjęć czy klasy wykładowców, która jest skutkiem tego, że zostawanie na uczelni no jest delikatnie mówiąc mało opłacalne a prestiż z każdym rokiem jest coraz mniejszy...
 
Nie chce Ciebie dołować ale wśród autorów programu gospodarczego partii Razem znalazłem wykładowcę jednej z uczelni mających siedzibę w mieście wojewódzkim :muttley:
Mentzen nawet w paru wywiadach mówił jak po studiach musiał się sporo dokształcać, szukać książek niedostępnych po polsku podczas prowadzenia pierwszej firmy itp. a on ma przecież doktorat i raczej jest akurat ogarnięty w sprawie ekonomii i raczej populista jest w sprawach obyczajowych.
Tak się nawet kiedyś zastanawiałem, które kierunki studiów najbardziej straciły taki prestiż społeczny i: prawo, zarządzanie, ekonomia nie robi takiego wrażenia jak kiedyś. Jeszcze nie jest to zrównywane z filozofią i politologią (które są przecież teoretycznie trudnym kierunkiem i powinny uczuć myślenia, szerokich horyzontów) ale jest blisko :iamdone:
Nie wiem czy to winna progów przyjęć czy klasy wykładowców, która jest skutkiem tego, że zostawanie na uczelni no jest delikatnie mówiąc mało opłacalne a prestiż z każdym rokiem jest coraz mniejszy...

No ale Mentzen studiował ekonomię, a prowadzenie własnej firmy to coś innego niż patrzenie na wskaźniki poszczególnych państw. Różnica między prowadzeniem firmy a ekonomia jest mniej więcej taka jak między graniem w bilard a prawami fizyki. Prawa fizyki mogą opisać to co się dzieje w bilardzie, ale studia nie nauczą grać w bilard.
 
No ale Mentzen studiował ekonomię, a prowadzenie własnej firmy to coś innego niż patrzenie na wskaźniki poszczególnych państw. Różnica między prowadzeniem firmy a ekonomia jest mniej więcej taka jak między graniem w bilard a prawami fizyki. Prawa fizyki mogą opisać to co się dzieje w bilardzie, ale studia nie nauczą grać w bilard.
Tesla ma inne zdanie.
 
No ale Mentzen studiował ekonomię, a prowadzenie własnej firmy to coś innego niż patrzenie na wskaźniki poszczególnych państw. Różnica między prowadzeniem firmy a ekonomia jest mniej więcej taka jak między graniem w bilard a prawami fizyki. Prawa fizyki mogą opisać to co się dzieje w bilardzie, ale studia nie nauczą grać w bilard.
oj myślę, że na studiach też miał o podstawach zarządzania.
Nie pamietam który to był wywiad, ale wiem, że przypomniała mi się wtedy ta wypowiedź Kempy xD

Później w którymś z wywiadów chyba z Midelem nawet kpił z tych książek ze studiów i pamiętam ZLibrary ich szukałem, cholera miał racje :childcry:
Też nie można mówić, że wszystko zaorać, zburzyć itp. tak jak w innych sferach budżetówki, ale mimo wszystko, nikt nie chce brać się za reformy systemu edukacji jeśli chodzi o PiS, a głównym pomysłem na rozwój edukacji opozycji są tęczowe piątki z herezjami pedagogicznymi: sam jestem ciekaw ilu z tych fanów tęczowych piątków przeczytało o co w nich chodzi.
Jak usłyszałem jak według tęczowych guru powinno się traktować dzieci w podstawówce, których rodzice nie mówią po polsku: wstyd, hańba, żenada, frajerstwo takich ludzi wpuszczać do szkół....

A co ma się dziać, Prezydent Stanów Zjednoczonych Polski leci jak zawsze
Pytanie podstawowe: na jakim towarze leci? :muttley: Kiedyś bankiety z Rosati, salony dziennikarskie, kontrakty reklamowe, nagrody, a teraz schowek na miotły z filmikami za 1$
 
Jesteś jedyny w swoim rodzaju, podobnie jak Max :lol:
Jeszcze 5 lat temu Reuters ( i nie tylko) pisał o narastającym problemie nazistów NA Ukrainie.
Tak tylko przypominam, żebyście nie zapomnieli. Tak samo ich super prezydent posadzony na tronie przez kolegów oligarchów, z milionami na koncie i dziwnymi powiązaniami z hamburgerami. Polecam poczytać, a nie oglądać wiadomości.

I najważniejsze! Pamiętaj jakich kolorów flagę trzeba w poniedziałek 2 maja wywiesić za okno.
:kis:
 
Kotarski to akurat fajnopolacki wycieruch
nie zgadzam się z wieloma jego poglądami, ale zrobił mega dobrą robotę w internecie dzięki polimatom, a w krótkim filmiku wyśmiać wszystkie mity zarówno prawackie jak i lewackie o żołnierzach wyklętych -mistrzostwo. Zwłaszcza w erze historii wykopowej (nawet zacząłem się zastanawiać czy prawactwo i lewactwo nie są na podobnym poziomie wiedzy historycznej, jak najwięcej wiary, jak najmniej faktów)...
Tak samo zresztą jak ta akcja reklamowa z tym Ferrari na WOŚP: przecież wiadomo jaka była tego wartość marketingowa, tyle reklam na YT i fb musiałby wykupić aby zdobyć taki zasięg :brainoverload:
Rewelacyjne jest jaką ten człowiek zrobił kariere w przeciągu 10 lat, od jakiś popularnonaukowych wykładów stacjonarnych aż po mieszkanie w Zlota44 i te kontrakty reklamowe. Po drodze jeszcze ten LifeTUbe...
 
Tez tak moze byc. Bo pivotu energetycznego (w jakiejś części) chyba sie nie da juz odkrecic. Chyba, bo choc Niemcy ciężkie uzbrojenie już wysyłają (nagle się odnalazło), to pewnie na każdy sygnał pobiegną w drugą stronę, jesli smycz pozwoli.

Ktoś w ogóle śledzi co tam wewnętrznie w DE? Bo zgaduję że tam od ściany Bucza do ściany Ejro rozterki okropne.. Marzenia o "Europie od Libony do Władywostoku bez Amerykanów" jakby trochę nie wyszły tak jak miały...
SPD niby kanclerz mówi rzeczy proukraińskie, ale grube ryby SPD coś mówią, że przecież może Nord Stream II nie był zły, a ten ambasador Ukrainy za dużo gada, a ci lokalni politycy to kompletna masakra...
Głosowanie odnośnie banu dla Russia Today i Sputnika, no słabo SPD


Bild jedzie po nich że te partia żenady (w Polsce nawet na Polsacie nie przeszłyby teksty tak mocno krytykujące Niemcy jak w niemieckich mediach), nawet sondaż według którego ponad połowa Niemców uważa, że uchodźcy z Ukrainy są milej widziani niż z krajów arabskich

AFD nawet kwestionuje, że morderstwa w Buczy to winna Rosjan i jazda mocniej niż nawet elita Korwin UK
Zieloni mają problemy: jak wytłumaczysz bycie antywojennym i jednocześnie współprace z ROsją i blokowanie sankcji, oraz jednocześnie mówienie o wyłączeniu elektrowni atomowych i oparciu gospodarki na OZE? Publicznie przyznać się, że gospodarka oparta na wiatrakach jest możliwa tylko dzięki ruskiemu gazowi i wyłączanie elektrowni atomowych to populizm?
Były wizyty w Katarze po gaz...
FPD delikatnie sugeruje zmianę kanclerza i dymisje ministra MON
die Linke otwarcie że żadna broń nie pomoże Ukrainie oraz Europie.
Dziwne uczucie: lepiej mi się śledzi sytuacje na Ukrainie śledząc niemieckie media niż polskie, nawet wywiad Kaczyńskiego dla die Welt dobrze poprowadzony. Jesteśmy w czarnej dupie jeśli chodzi o media...
 
Jeszcze 5 lat temu Reuters ( i nie tylko) pisał o narastającym problemie nazistów NA Ukrainie.
Tak tylko przypominam, żebyście nie zapomnieli. Tak samo ich super prezydent posadzony na tronie przez kolegów oligarchów, z milionami na koncie i dziwnymi powiązaniami z hamburgerami. Polecam poczytać, a nie oglądać wiadomości.

I najważniejsze! Pamiętaj jakich kolorów flagę trzeba w poniedziałek 2 maja wywiesić za okno.
:kis:

Tutaj rzetelnie niezależny obserwator przedstawił sytuację?
 
Tutaj rzetelnie niezależny obserwator przedstawił sytuację?

Rozumiem jako ekspert zaczerpnąłeś informacji u samych Ukraińców?

Widzisz Ty dajesz się ponieść emocjom telewizora i ufasz ekspertom (temat c19 pozdrawia, bo Cię wyjaśnił jak złoto), a ja nie raz przy wódeczce rozmawiałem z sąsiadem z Kijowa który od lat mieszka u nas w Polsce i nie zgadniesz. Ukraina wewnętrznie jest w kurwę podzielonym krajem - każda strona kraju ma inne wpływy, ba nawet inny dialekt i ludzie którzy mają możliwość to uciekają albo w lewo, albo w prawo. Tematy biedy i podziałów społecznych, zajebiście dużych cen, wpływów Rosji na wschodzie, nazistów (uczenia piosenek o Banderze w podstawówce), handlu ludźmi, układów oligarchów, łapówek na każdym kroku, lewych interesów vel czarnej strefy, prezydenta pionka hamburgerów to wszystko ich dotyczy i jak dobrze pogadasz to Ci ogarnięci powiedzą jak to wygląda. I nie jest to tak kolorowo jak w telewizorze. Część z nich tak samo jak Ruskich nienawidzi Polaków. Bardzo specyficzny i podzielony naród.

Dlatego nie można do tego podchodzić zero-jedynkowo. Jak do każdej zresztą sprawy.
Ty żyjesz w jakiejś bańce stworzonej przez media. Śmiejesz się z odklejeńca Max Kolanko, który od lat odlatuje po dragach, ale sam robisz to samo tylko w stronę którą Ci powie telewizor (c19-wojna-czekamy co będzie następne na tapecie). Nie daj sobą manipulować.
 
Rozumiem jako ekspert zaczerpnąłeś informacji u samych Ukraińców?

Widzisz Ty dajesz się ponieść emocjom telewizora i ufasz ekspertom (temat c19 pozdrawia, bo Cię wyjaśnił jak złoto), a ja nie raz przy wódeczce rozmawiałem z sąsiadem z Kijowa który od lat mieszka u nas w Polsce i nie zgadniesz. Ukraina wewnętrznie jest w kurwę podzielonym krajem - każda strona kraju ma inne wpływy, ba nawet inny dialekt i ludzie którzy mają możliwość to uciekają albo w lewo, albo w prawo. Tematy biedy i podziałów społecznych, zajebiście dużych cen, wpływów Rosji na wschodzie, nazistów (uczenia piosenek o Banderze w podstawówce), handlu ludźmi, układów oligarchów, łapówek na każdym kroku, lewych interesów vel czarnej strefy, prezydenta pionka hamburgerów to wszystko ich dotyczy i jak dobrze pogadasz to Ci ogarnięci powiedzą jak to wygląda. I nie jest to tak kolorowo jak w telewizorze. Część z nich tak samo jak Ruskich nienawidzi Polaków. Bardzo specyficzny i podzielony naród.

Dlatego nie można do tego podchodzić zero-jedynkowo. Jak do każdej zresztą sprawy.
Ty żyjesz w jakiejś bańce stworzonej przez media. Śmiejesz się z odklejeńca Max Kolanko, który od lat odlatuje po dragach, ale sam robisz to samo tylko w stronę którą Ci powie telewizor (c19-wojna-czekamy co będzie następne na tapecie). Nie daj sobą manipulować.

Ejjj ale nie odpisałeś czy ten 3 monitowy film dobrze opisuje rzeczywistość czy nie :(
 
Ejjj ale nie odpisałeś czy ten 3 monitowy film dobrze opisuje rzeczywistość czy nie :(
Proszę Państwa tak.

Skoro Niemcy uciekają i odcinają się od tematu Hitlera, bo to jebany zbrodniarz to czemu Ukraińcy gloryfikują oprawców i nazywają ulice imieniem Bandery, a dzieci śpiewają o nim piosenki w przedszkolu ?
No kurwa to jest taki szpagat z logiki, że ja nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.
Na szczęście chyba Twoja rodzina nikogo tam nie straciła skoro możesz pierdolić takie kocopoły.

Przedstawiam Ci punkt widzenia kogoś kogo członków rodziny zabijali na wojnie pierdoleni niemcy i pod Wołyniem ukraińcy. Historia to nie kolorowe obrazki z książek.
 
Tutaj rzetelnie niezależny obserwator przedstawił sytuację?

biedak chyba ma bana za bycie fanem Rosji bo nic nie wrzuca.
Aż chyba zaczne oglądać tego typa, ale kuźwa nie ma ciekawszych marksistów na polskim youtube


YYY, A Kurwa, no no widzicie. Jakim cudem jeszcze go nie zbanowali na ultra poprawnym politycznie twitchu to mnie ciekawi :iamdone:
Chociaż fakt faktem ten kanał Dla Pieniędzy jest z każdym miesiącem coraz gorszy...

EDIT:
a nie on nagrywa teraz po angielsku
 
Last edited:
biedak chyba ma bana za bycie fanem Rosji bo nic nie wrzuca.
Aż chyba zaczne oglądać tego typa, ale kuźwa nie ma ciekawszych marksistów na polskim youtube


YYY, A Kurwa, no no widzicie. Jakim cudem jeszcze go nie zbanowali na ultra poprawnym politycznie twitchu to mnie ciekawi :iamdone:
Chociaż fakt faktem ten kanał Dla Pieniędzy jest z każdym miesiącem coraz gorszy...

EDIT:
a nie on nagrywa teraz po angielsku

Odpaliłem tylko początek i pierwsze na co zwróciłem uwagę to, że jest nieźle naćpany. Ma tys subskrypcji czyli zwykjły śmietnik. Widzę, że ma protonmaila założonego. Tak z ciekaowstek mogę Wam podać, że jest to najlepsza skrzynka mail na świecie, oczywiście szwajcarska.
 
Last edited:
Duch Kijowa nie żyje
1651309365565.png

:awesome:
 
@szplin tak z ciekawosci, odpaliłeś się o bandrze u ukrach jak dopiero wojna jebnęła. Taki z Ciebie patryjota, że ukry nas zdominują to czemu wcześniej sie nie wypowiadałeś? Gadasz jakieś gówno hasło o fajnopolakach, czemu nie trąbisz co w tym kraju robi rozjebunde czyli np. pedały w sukienkach czarnych itp. itd? Oczywiście, to żaden zarzut, pytanie. Jak zabrzmiało ofensywnie sorry, nie taki był zamiar.
 
Proszę Państwa tak.

Skoro Niemcy uciekają i odcinają się od tematu Hitlera, bo to jebany zbrodniarz to czemu Ukraińcy gloryfikują oprawców i nazywają ulice imieniem Bandery, a dzieci śpiewają o nim piosenki w przedszkolu ?
No kurwa to jest taki szpagat z logiki, że ja nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.
Na szczęście chyba Twoja rodzina nikogo tam nie straciła skoro możesz pierdolić takie kocopoły.

Przedstawiam Ci punkt widzenia kogoś kogo członków rodziny zabijali na wojnie pierdoleni niemcy i pod Wołyniem ukraińcy. Historia to nie kolorowe obrazki z książek.

Zgadzam się co do odcięcia od Bandery.

Wracając do pytania.
1) zgadzam się z treścią tego 3 minutowego filmu
2) nie zgadzam się z treścią tego 3 minutowego filmu
3) trochę się zgadzam, trochę nie
4) pierdol się Karateka

Którą odpowiedź wybierasz?
 
Back
Top