Konflikt Rosja-Ukraina

iu


 

Spokojnie, to tylko margines społeczny. Jestem przekonany, że w szkołach od dawna uczy się młodych, ze ich przodkowie wymordowali w niewyobrażalny sposób kobiety i dzieci i że nie to nie były bohaterskie czyny.
 
No ale ja nie o to pytalem (divide et impera).

Sam dla jaj zmienialem artykuły na wikipedii zeby wkurzyc pewna koleżankę :) bo nie rozróżniała metylowego od etylowego ;) pół roku się do mnie nie odzywała :)

Z tego co pamietam dane tematy/działy mają opiekunów "merytorycznych" (na wikipedii często można by rzec: strażników prawdziwej prawdy ;) ), ale zmieniać teoretycznie może każdy.

Można więc sprawdzić kto edytował, kto jest tym opiekunem/moderatorem.

Mało tego, można artykuł zmieniać i jeśli informacje będą miały źródła to cięzko będzie nawet tym "tendencyjnym". Przynajmniej kiedys tak było, teraz to nie wiem. Kto wie, może to nawet robota dla IPNu czy innych.
To chyba dawno było. Teraz jest sito i byle kto nie może napisać.
Znana była historia z ulicą Batuty w Poznaniu, gdzie grupka studentów wymyśliła jakiegoś południowoamerykańskiego rewolucjonistę o nazwisku Batuta, na którego cześć ta nazwa została nadana. Ale to był pewnie z 10 lat temu.
 
Screenshot_20220426-103301_Instagram.jpg


SMS od mojej księgowej.
Chciałoby się powiedzieć "a nie mówiłem" Panie @Karateka@ . Nie straszenie a fakty.
Chleb po 10 zł i chore polskie dzieci to cena która trzeba ponieść za budowanie imperium Polsko-Ukraińskiego

Ps. Sąsiadów przedszkolak też w domu siedzi. Ciekawe.
 
View attachment 37250

SMS od mojej księgowej.
Chciałoby się powiedzieć "a nie mówiłem" Panie @Karateka@ . Nie straszenie a fakty.
Chleb po 10 zł i chore polskie dzieci to cena która trzeba ponieść za budowanie imperium Polsko-Ukraińskiego

Ps. Sąsiadów przedszkolak też w domu siedzi. Ciekawe.
Wszystko fajnie, ale na szkarlatynę i liszaj nie ma szczepionek, więc nigdzie na to nie szczepią. Radzę do takich rewelacji podchodzić z dystansem bo to najczęściej zwykłe plotki, a każda kolejna plotkara coś od siebie musi dodać.
 
Wcześniej zamieściłem post o możliwej destabilizacji w Nadniestrzu i możliwej interwencji Mołdawii w tym pro-rosyjskim regionie. Post został wyśmiany. Tymczasem:

 
Warto pomagać,onuco.

:DC: :korwinlaugh: :beczka: :jarolaugh:
Przygarnę w takim razie ze dwie Ukrainki 20-25 lat, bo stara nadgodziny w pracy robi
:roberteyeblinking:
Wszystko fajnie, ale na szkarlatynę i liszaj nie ma szczepionek, więc nigdzie na to nie szczepią. Radzę do takich rewelacji podchodzić z dystansem bo to najczęściej zwykłe plotki, a każda kolejna plotkara coś od siebie musi dodać.
Oczywiście #nagle i #koincydencja
 
Przygarnę w takim razie ze dwie Ukrainki 20-25 lat, bo stara nadgodziny w pracy robi
:roberteyeblinking:

Oczywiście #nagle i #koincydencja

Tak nie może być przypadkowa korelacja. Przypadkowa korelacja to jest wtedy gdy anty-szczepionkowe (plandemia!) trolle przekształciły w anty-ukrainskie trolle
 
Tak nie może być przypadkowa korelacja. Przypadkowa korelacja to jest wtedy gdy anty-szczepionkowe (plandemia!) trolle przekształciły w anty-ukrainskie trolle
Ja np byłem po prostu sceptyczny co do szczepienia i wyszedłem na tym bardzo dobrze. Ra zachorowałem, nie nosiłem maseczek, funkcjonowałem normalnie, knajpa otwarta jakbył lockdown i zero kary. I nie byłem żadnym antyszczepionkowcem tylko po prostu poczekałem na jakieś szersze badania. Szanuje ludzi którzy się zaszczepili i szanuje ludzi którzy się nie zaszczepili bo to ich indywidualna sprawa.
Natomiast Ukrainy nie znoszę tak samo jak Rosji od zawsze. I rozumiem, że mogę mieć przez to zaburzone postrzeganie na pewne sytuacje. Natomiast traktuję rosyjską i ukraińską propagande w ten sam sposób. Nie dziele jej na tą dobrą i na tą złą. Propaganda dla mnie to propaganda i tyle.I nikt mi nie wmówi, że ta wojna wygląda tak jak ją opisują i próbują przedstawiać w mediach. Pierwszą ofiarą wojny zawsze jest prawda.
 
Ja np byłem po prostu sceptyczny co do szczepienia i wyszedłem na tym bardzo dobrze. Ra zachorowałem, nie nosiłem maseczek, funkcjonowałem normalnie, knajpa otwarta jakbył lockdown i zero kary. I nie byłem żadnym antyszczepionkowcem tylko po prostu poczekałem na jakieś szersze badania. Szanuje ludzi którzy się zaszczepili i szanuje ludzi którzy się nie zaszczepili bo to ich indywidualna sprawa.
Natomiast Ukrainy nie znoszę tak samo jak Rosji od zawsze. I rozumiem, że mogę mieć przez to zaburzone postrzeganie na pewne sytuacje. Natomiast traktuję rosyjską i ukraińską propagande w ten sam sposób. Nie dziele jej na tą dobrą i na tą złą. Propaganda dla mnie to propaganda i tyle.I nikt mi nie wmówi, że ta wojna wygląda tak jak ją opisują i próbują przedstawiać w mediach. Pierwszą ofiarą wojny zawsze jest prawda.

Jeśli nie robisz fikołków by wybielić Rosję to nie jesteś pro-rosyjskim trolem
 
teraz kazdy kto nie szczeka jak reszta i nie rzuca odchodami jak inne małpy, jest "anty". To nie może być przypadkowa korelacja, ze nachalni prowokatorzy propagandzisci kofidowi teraz przerobili maseczki na flagi niebiesko żółte.

robienie z ludzi oszołomów, stare ubeckie metody nadal funkcjonują wśród swoich pomiotów
 
View attachment 37250

SMS od mojej księgowej.
Chciałoby się powiedzieć "a nie mówiłem" Panie @Karateka@ . Nie straszenie a fakty.
Chleb po 10 zł i chore polskie dzieci to cena która trzeba ponieść za budowanie imperium Polsko-Ukraińskiego

Ps. Sąsiadów przedszkolak też w domu siedzi. Ciekawe.
O panie, ale na te choroby nie ma szczepionek. Z tym dezynfekowaniem przedszkola to kolejny bezsens.

Swoja drogą dzięki dzieciakom z Ukrainy zapełniły się place zabaw i boiska. Jak wychodzę z młodym to jest 50/50 obecnie, mój jeszcze chwilę i zacznie po ukraińsku gadać, póki co nauczył się пока... niewierna onuca jedna.:devil smile:
 
Back
Top