Konflikt Rosja-Ukraina

@Karateka@

Nawet twój guru twierdzi, że Polska sama nie udźwignie problemu związanego z uchodźcami. Czyli co, on też boi się matek z dziećmi?

Na pytanie, czy Polska powinna wyraźnie poprosić społeczność międzynarodową o pomoc w związku z przyjęciem uchodźców z Ukrainy, lider PO odparł, że proszenie o pomoc nie jest wstydem. - Nie będziemy w stanie tego unieść na własnych barkach - powiedział.

Oczywiście że powinniśmy poprosić o pomoc UE i USA
 
Zauważyłem, że przerwy w funkcjonalności forum radykalnie wzrosły od czasu, gdy Andrzej pokazał swoje drugie, radykalne oblicze. Andrzeju, już dość! Wszyscy chcemy tu postować!


a tak btw, to nie uważam żeby radykalnym było cokolwiek co tu piszę, chyba że za taką odbierasz prawdę :fjedzia:
 
Nie chcesz być obrażany, nie obrażaj.
Chlopie ty tu jesteś największym debilem, a sam rzucasz wyzwiskami.
Myślałem że wpisów z tematu o c19 nie przebijesz, ale tutaj widać jak na dłoni, że jesteś kretynem i żadne argumenty do Ciebie nie docierają.

Nagrodę dzbana roku i najbardziej wkurwiającego użytkownika forum masz przyznaną awansem.
 
Elon Musk najbogatszy troll świata.

Musk przyznał, że satelity Starlink stały się jednym z wrogów Federacji Rosyjskiej. Jakby nie patrzeć satelity zapewniają wsparcie komunikacyjne na tych obszarach Ukrainy, na których dotychczasowy internet już nie działa np. wskutek zniszczeń infrastruktury.

"Jeżeli ktoś chciałby wyeliminować Starlink, będzie miał trudne zadanie, ponieważ mamy na orbicie ponad 2000 satelitów. Żeby to zniszczyć trzeba naprawdę sporo pocisków antysatelitarnych. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli tego testować, ale wydaje mi się, że potrafimy szybciej wysyłać satelity, niż Rosjanie są w stanie wysyłać rakiety antysatelitarne."
- mówi Elon Musk.


Elon Musk o Rosji: szybciej wysyłam satelity na orbitę, niż oni mogą je zestrzeliwać

 
Last edited:
U mnie w rodzinie za dzieciaka często słyszałem wyrwaną z kontekstu krytykę Urbana. Nie wiedziałem o co chodzi i jakoś nie miałem ochoty jako dorosły sprawdzać co z tym dziadem jest nie tak. Aż przesłuchałem wywiad z nim u Jaruzrlskiej. Koleś ma prostą metodę: na dosłownie każdy temat wybiera najbardziej kontrowersyjną opinię i broni jej jak swojej. Nawet jesli dwie kolejne opinie są ze sobą sprzeczne to mu to nie przeszkadza. Jak kontrowersje podkreca fakt że jest żydem to chętnie z tego korzysta. Dzisiaj wiemy że to było celowe by odwracać ludzi od poważnych rozwiązań a on jako rzecznik miał za to płacone.
Moje pytanie brzmi: @karatrka, jak już sie sprzedawać to mam nadzieję że za konkretną sumę bo za poklepanie po plecach to trochę wstyd
 
Koronosceptycy teraz są wojnosceptykami. Wcześniej mówili że to nie pandemia, tylko plandemia, teraz mówią że to nie wojna, tylko mało istotny mały konflikt
Raczej chodzilo mi o to, ze ludzie latwo wsiadaja do pociagu jadacego w strone wskazywana przez media i podchodza do tematu bezrefleksyjnie, a kazdy kto ma inne zdanie jest pietnowany. Kiedys nie mozna bylo zle mowic o szczepionce, teraz jak sie wskaze, ze jakis Ukrainiec nie jest taki calkiem krysztalowy to wszystkim odpierdala.

I wtedy, i teraz nie warto generalizowac. W zadna ze stron. Ludzie maja irytujaca zdolnosc do komplikowania spraw prostych i upraszczania bardzo skomplikowanych procesow, a pozniej jest jak jest...
 
Rymanowski vs Hołownia na Polsacie.
Pięknie go Rymanowski go ripostuje. Coś sie rozkręca Rymanowski: kiedyś był taki spokojny, a teraz pokazuje pazurki -słusznie
 
Raczej chodzilo mi o to, ze ludzie latwo wsiadaja do pociagu jadacego w strone wskazywana przez media i podchodza do tematu bezrefleksyjnie, a kazdy kto ma inne zdanie jest pietnowany. Kiedys nie mozna bylo zle mowic o szczepionce, teraz jak sie wskaze, ze jakis Ukrainiec nie jest taki calkiem krysztalowy to wszystkim odpierdala.

I wtedy, i teraz nie warto generalizowac. W zadna ze stron. Ludzie maja irytujaca zdolnosc do komplikowania spraw prostych i upraszczania bardzo skomplikowanych procesow, a pozniej jest jak jest...
Jak już widzisz, że ktoś kategoryzuje ludzi, np. na "koronasceptyków" itd. to już wiesz z kim masz do czynienia i że jedyny tor rozmowy z taką osobą to ten ciągle wygniatany przez media głównego nurtu, podcasty jakichś internetowych mądrali itp.

Żadnej oryginalnej myśli, tylko utarte slogany, określenia, tok myślenia...
 
Oczywiście że powinniśmy poprosić o pomoc UE i USA
:boystop::
Image
 
Jak już widzisz, że ktoś kategoryzuje ludzi, np. na "koronasceptyków" itd. to już wiesz z kim masz do czynienia i że jedyny tor rozmowy z taką osobą to ten ciągle wygniatany przez media głównego nurtu, podcasty jakichś internetowych mądrali itp.

Żadnej oryginalnej myśli, tylko utarte slogany, określenia, tok myślenia...
Lubię jak kończysz swoje wypowiedzi wielokropkiem Andrzeju. Z automatu +10 do głębi
:gabi_much_love:
 
A ja chciałbym zobaczyć Gwiazdowskiego jak on by zareagował podczas debaty jakby ktoś zaczął mówić, że bullshit jobs to uboczny skutek kapitalizmu. Też tezy Adama Smitha, że kapitalizm nie produkuje rzeczy zbytecznych: Amazonowi wyszło, że lepiej niszczyć dobry towar niż robić wysprzedaż magazynów, a o markach luksusowych nie wspominając...
Trochę pracowałem w korporacji w HR, też marketingu: jeśli ktoś uważa że nie dostał się do jakieś firmy bo może akurat był za słaby -nie do końca tak to działa. Też zacząłem się zastanawiać czy czasem po prostu wielkość firmy powoduje patologie bez względu czy to pań

Raczej chodzilo mi o to, ze ludzie latwo wsiadaja do pociagu jadacego w strone wskazywana przez media i podchodza do tematu bezrefleksyjnie, a kazdy kto ma inne zdanie jest pietnowany. Kiedys nie mozna bylo zle mowic o szczepionce, teraz jak sie wskaze, ze jakis Ukrainiec nie jest taki calkiem krysztalowy to wszystkim odpierdala.

I wtedy, i teraz nie warto generalizowac. W zadna ze stron. Ludzie maja irytujaca zdolnosc do komplikowania spraw prostych i upraszczania bardzo skomplikowanych procesow, a pozniej jest jak jest...

Gdy przyjeżdża ogromna liczba ludzi to wiadomo że znajdzie się tam kilku złych ludzi. Ważne by nie uogólniać na całą populację.
 
Back
Top