Konflikt Rosja-Ukraina

A nie mamy już przypadkiem wojny w Europie? Wojny rozpętanej przez Rosję i współfinansowanej przez Niemcy i Francję.
I jak zrozumieć to "znowu"? To Polska rozpoczęła wojnę 39r, czy chodzi o coś innego?
Czy dziwi cię jeszcze, że wśród tego skurwiałego pseudopacyfistycznego narodu trafiają się takie ananasy? To są takie same kurwy jak ich kamraci z Moskwy
 
Nawet jeśli działania militarne za naszą wschodnią granicą wkrótce się zakończą to i tak wojna ekonomiczna w EU i grillowanie Polski będzie trwało w najlepsze. Pewnie nie napisze nic odkrywczego, ale trzeba czym prędzej wypierdalać z tego euroburdelu i zorganizować unię państw trójmorza (z wyłączeniem Austrii). Sojusze to można tworzyć z kimś kto ma zbieżną wizję wspólnoty i brak mu imperialistycznych intencji
 
1647595133715.png

z Niemcami to jest tak, że oni byli bardziej ekologiczni niż Polacy i to raczej naturalnie się rozwijało oczywiście z możliwą pomocą Rosji. Zieloni wo góle są pojebani: młodzieżówka Zielonych proponuje 100% podatek spadkowy aby każdy miał równe szanse, a i domy jednorodzinne trzeba ograniczyć bo są nieekologiczne
A tymczasem w Polsce:


I te organizacje w Polsce zajmują duperelami jakmiś a przecież mają tyle spraw aby protestować.
Jestem w 100% pewien, że jeśli Central Park byłby w Polsce to zaraz jakiś samorządowiec powiedziałby do dewelopera: panie Areczku mu tutaj mamy działeczke, będzie przelew na konto w Szwajcarii to zaraz wszystko wytniemu.
I wyglądają te polskie miasta tragicznie. Lwów jest dużo ładniejszy od Warszawy która jest koszmarna, jest najbrzydszym miastem które widziałem i mam wrażenie, że te żarty o Radiomie są jakąś akcją która ma ukryć to jaka tragiczna jest polska stolica...
Wymieńmy się z Ukraińcami: my dajemy Warszawe, a oni oddają Lwów..
 

Nie widziałem tutaj ostatniego przemówienia putina - w każdym razie wyraźnie sygnalizuje, że w rosji szykują się poważne czystki - zarówno wśród prostych ludzi jak i na szczycie. Przekaz jest prosty - albo jesteś z nami albo trzeba się ciebie pozbyć jak muchy która przypadkiem wleciała do ust.
 
Nie uwierzycie... Filmik z duchem z Kijowa okazał się fejkiem i jest to filmik z gry z podstawiony i glosami xD



Jescze sie okaże, że snajper wally też jest fejkiem ehhh..... :(

Jebac propagande z obu stron. Wiadomo, ze gina niewinni ludzie ale ja juz w nic nie wierze. W innych krajach tez sie tak nakurwiaja ale medialnie nie przechodzi to. Moj kumpel z Kijowa wyjechac nie moze bo oblezony jest i od 3tyg nie moze po kolezanke pojechac a kaczynski z morą sobie popierdalają tam pociagiem xD
 
Last edited:
Emiraty Arabskie i Arabia Saudyjska po stronie Rosji. Sytuacja surowcowa się komplikuje
Tzn? Wiadomo, że Arabom nie na rękę jest obniżać cenę ropy poprzez zwiększenie wydobycia - oni zarobią swoje i na ich miejscu robiłbym to samo. Coś jeszcze?
 

Nie widziałem tutaj ostatniego przemówienia putina - w każdym razie wyraźnie sygnalizuje, że w rosji szykują się poważne czystki - zarówno wśród prostych ludzi jak i na szczycie. Przekaz jest prosty - albo jesteś z nami albo trzeba się ciebie pozbyć jak muchy która przypadkiem wleciała do ust.
Akcja i reakcja. Gorzej będzie dla niego jak Wolodia odstrzeli kilku zaufanych ludzi, wtedy reszta może zapobiegawczo się go pozbyć w obawie o własne życie.
 
Ta sama narracje uprawia Mentzen w Polsce.
Hm, jeszcze nie przesłuchałem Mentzena tego jego odcinka. Do tej pory raczej wypowiadał się on ostrożnie, ale ten jego dom wariatów z Konfederacji...
Mądrości Brauna i JKM są cytowane w Rosji przez psychofanów Putina.
Co no: jak partia nie jest zbudowana od dołu do góry to zawsze wyjdzie z tego nic dobrego... Mentzen przy tych już skrajnych rasistach od narodowców, aż po pojebów od Brauna -to wychodzi na jakiegoś typa z milion IQ.
A druga sprawa: w DE jest sojusz prorosyjski od SPD, Zielonych, CDU aż po AFD które uwielbia Grzegorz Braun. Niemcy to jest koń trojański NATO i UE....















dwie mordy zdradzieckie


 

Nie widziałem tutaj ostatniego przemówienia putina - w każdym razie wyraźnie sygnalizuje, że w rosji szykują się poważne czystki - zarówno wśród prostych ludzi jak i na szczycie. Przekaz jest prosty - albo jesteś z nami albo trzeba się ciebie pozbyć jak muchy która przypadkiem wleciała do ust.

Jakiś były współpracownik Putina opowiadał o tym jak jego ochrona chciała podwyzki i służbowych mieszkań, a Putin ma obsesje na punkcie swojego bezpieczeństwa.
Zostawili więc mu na biurku w kopercie pocisk z kałacha z listem, że ochrona chciała by więcej zarabiać bo mafia więcej płaci.
Putin miał wywalić kilku ludzi, ale podwyżkę i mieszkania dostali :muttley:
Jakby ktoś miał go rozwalić to chyba przekupiona ochrona
 
Hm, jeszcze nie przesłuchałem Mentzena tego jego odcinka. Do tej pory raczej wypowiadał się on ostrożnie, ale ten jego dom wariatów z Konfederacji...
Mądrości Brauna i JKM są cytowane w Rosji przez psychofanów Putina.
Co no: jak partia nie jest zbudowana od dołu do góry to zawsze wyjdzie z tego nic dobrego... Mentzen przy tych już skrajnych rasistach od narodowców, aż po pojebów od Brauna -to wychodzi na jakiegoś typa z milion IQ.
A druga sprawa: w DE jest sojusz prorosyjski od SPD, Zielonych, CDU aż po AFD które uwielbia Grzegorz Braun. Niemcy to jest koń trojański NATO i UE....















dwie mordy zdradzieckie



Ochojska mocno odklejona kurwa jebana.
Niemieckie pieniążki nie śmierdzą.
 
Tzn? Wiadomo, że Arabom nie na rękę jest obniżać cenę ropy poprzez zwiększenie wydobycia - oni zarobią swoje i na ich miejscu robiłbym to samo. Coś jeszcze?

Są sojusznikami USA, więc opinia międzynarodowa spodziewała się czegoś innego



 
ale przed 2014 była normalna. Ba, nawet uważałem ją za jedną z normalniejszych osób w tym całym universum organizacji charytatywnych.
Może ją szantażują albo rak wpłynął jej na mózg :suchykarol:
Może ta cała polityka po prostu niszczy ludzi jak np narkotyki itp. ?
 
A nie mamy już przypadkiem wojny w Europie? Wojny rozpętanej przez Rosję i współfinansowanej przez Niemcy i Francję.
I jak zrozumieć to "znowu"? To Polska rozpoczęła wojnę 39r, czy chodzi o coś innego?
Tak, wedlug Niemcow z ADF, pare partii we Wloszech, Putina oraz Mentzena z Konfederacji.
Hm, jeszcze nie przesłuchałem Mentzena tego jego odcinka. Do tej pory raczej wypowiadał się on ostrożnie, ale ten jego dom wariatów z Konfederacji...
Mądrości Brauna i JKM są cytowane w Rosji przez psychofanów Putina.
Co no: jak partia nie jest zbudowana od dołu do góry to zawsze wyjdzie z tego nic dobrego... Mentzen przy tych już skrajnych rasistach od narodowców, aż po pojebów od Brauna -to wychodzi na jakiegoś typa z milion IQ.
Mentzen mnie zaskoczyl tym stwierdzeniem o Polsce w 39. Nie wiem w co gra i kto go oplaca....Oprocz tego w wiekszosci przypadkow mowi z sensem.

Z tego co mi wiadomo kraza 3 opinie, ktore niby maja byc podstawa do posadzania Polske o rozpetania WW2.

1. Nie chcielismy oddac miasta Gdansk oraz stworzyc polaczen Niemiec z Prusami na Pomorzu. No nawet nie chce mi sie tego komentowac.
2. Nie zezwolilismy na przemarsz czerwonych wojsk przez Polske i bylismy przeciwnikami wlaczenia ich do sojuszu z Francja i Anglia. To tak jakby teraz Rosja by byla w NATO. Taki Uklad Warszawski + Francja i Anglia i my oczywiscie bardziej pod ochrona czerwonych niz Angli lub Francji.
3. Bylismy krajem o zapedach imperialistycznych i wpisywalismy sie w polityke niemiecka, bo zajelismy Zaolzie i przyczynilismy sie do zaburzenia pokoju w Europie w 38. Jezeli ktos uwaza, ze zajecie Zaolzia zaburzylo pokoj w Europie to szeroko sie usmiecham.

Jezeli ktos zna wiecej teorii to z checia poslucham.
 
I eksperci, duuużżoo ekspertów... Zrezygnowałem z tv wiele lat temu, ale czasem trafiam na pomieszczenia z pilotem i sobie "pykam", natężenie tych "gorących" tematów jest tak duże, że można opizdzieć, rycie banie okrutne
Ja również od dłuższego czasu żyję bez tv, udało mi się tak przetrwać czas covidu, a teraz jakoś ogarniam wojnę na Ukrainie bez wysłuchiwania przekazów dnia.

Ale najlepsze jest to, że nie mam pojęcia o istnieniu chorób na, które na pewno choruję i mógłbym sobie kupić jakiś zajebisty suplement.
 
Ja również od dłuższego czasu żyję bez tv, udało mi się tak przetrwać czas covidu, a teraz jakoś ogarniam wojnę na Ukrainie bez wysłuchiwania przekazów dnia.

Ale najlepsze jest to, że nie mam pojęcia o istnieniu chorób na, które na pewno choruję i mógłbym sobie kupić jakiś zajebisty suplement.
W modzie głównie na grzybice pochwy co Cię raczej nie dotyczy i przeciwbólowe, żeby ukoić ból istnienia w tych skurwionych czasach.
:roberteyeblinking:
 
Tak, wedlug Niemcow z ADF, pare partii we Wloszech, Putina oraz Mentzena z Konfederacji.

Mentzen mnie zaskoczyl tym stwierdzeniem o Polsce w 39. Nie wiem w co gra i kto go oplaca....Oprocz tego w wiekszosci przypadkow mowi z sensem.

Z tego co mi wiadomo kraza 3 opinie, ktore niby maja byc podstawa do posadzania Polske o rozpetania WW2.

1. Nie chcielismy oddac miasta Gdansk oraz stworzyc polaczen Niemiec z Prusami na Pomorzu. No nawet nie chce mi sie tego komentowac.
2. Nie zezwolilismy na przemarsz czerwonych wojsk przez Polske i bylismy przeciwnikami wlaczenia ich do sojuszu z Francja i Anglia. To tak jakby teraz Rosja by byla w NATO. Taki Uklad Warszawski + Francja i Anglia i my oczywiscie bardziej pod ochrona czerwonych niz Angli lub Francji.
3. Bylismy krajem o zapedach imperialistycznych i wpisywalismy sie w polityke niemiecka, bo zajelismy Zaolzie i przyczynilismy sie do zaburzenia pokoju w Europie w 38. Jezeli ktos uwaza, ze zajecie Zaolzia zaburzylo pokoj w Europie to szeroko sie usmiecham.

Jezeli ktos zna wiecej teorii to z checia poslucham.
A ile historii alternatywnych o tym co by było gdyby Polska kupiła Madagaskar od Francji...
Odsłuchałem: no jak uważam Konfederacje za dom wariatów albo cynicznych graczy, którzy przyciągają wariatów z wypowiedziami typu ,,dlaczego policja nie ściga homo?" ,,państwowy facebbook", albo ,,głupotą jest twierdzić że Murzyn jest Polakiem nawet jeśli jest native speakerem polskiego i nie zna innego języka" o tyle w tym filmiku na YouTube raczej się trochę dwuznacznie Mentzen wypowiedział z porównaniem do 39.
Też to porównanie propagandy polskiej z 39 do propagandy ukraińskiej: porównywanie hitlerowskich Niemiec z wypranymi mózgami to biedaków z Rosji, którzy okradali własną armię i przez to nie idą tak szybko jak powinni -to jest porównywanie noży do łyżeczki...
 
Piasecki
serio jak ktoś nie widzi różnicy pomiędzy 2015 rokiem a 2022 to musi przekazywać przekazy dnia TVNu...


Niemcy które spowodowały katastrofe na wyspie Moria zrzucając cały wysiłek na Grecje to koń trojański UE, mieli wolne miejsca na rynku pracy, przyszło za dużo Arabów: hej Grecja przetrzymajcie ich u siebie...


























 
A ile historii alternatywnych o tym co by było gdyby Polska kupiła Madagaskar od Francji...
Odsłuchałem: no jak uważam Konfederacje za dom wariatów albo cynicznych graczy, którzy przyciągają wariatów z wypowiedziami typu ,,dlaczego policja nie ściga homo?" ,,państwowy facebbook", albo ,,głupotą jest twierdzić że Murzyn jest Polakiem nawet jeśli jest native speakerem polskiego i nie zna innego języka" o tyle w tym filmiku na YouTube raczej się trochę dwuznacznie Mentzen wypowiedział z porównaniem do 39.
Też to porównanie propagandy polskiej z 39 do propagandy ukraińskiej: porównywanie hitlerowskich Niemiec z wypranymi mózgami to biedaków z Rosji, którzy okradali własną armię i przez to nie idą tak szybko jak powinni -to jest porównywanie noży do łyżeczki...

Ja nie mowie o filmiku, ale o wpisie na facebooku z 6 marca. W filmiku jak juz pisalem wczesniej na szczescie przemilczal rok 39.

Na facebooku napisal " Jeżeli tak, jak w 1939 roku ruszymy do wojny na samym jej początku, stracimy wojsko i terytorium, to nie będziemy podejmowali już żadnych decyzji. "

Z tego powinien sie wytlumaczyc.
 
Back
Top