Konflikt Rosja-Ukraina

Przecież to nasi bracia, przyjaciele i w ogóle poczciwi ludzie. Myślisz że nie pójdą się wymeldować przed upływem 31 dni?
Szczerze to myślę, że większość pójdzie ale ja mam pecha zawsze jak chce sobie dorobić na cwaniaka i potem będę się użerać a nie mam na to psychy żeby potem wypierdalać ukrainke z chaty hehe
 
Minęły ponad 2 tygodnie i miłość się kończy. A miało być tak pięknie; przyjaciele, "pracusie", bracia witani chlebem i solą. 74% ruskich onucy w tym sondażu:lol:

 
Mam wolne mieszkanie 42m i sobie mysle, wezme ukrów na dwa miechy. Czynsz trzeba płacić a tak to jakis hajsik wpadnie. I teraz tak. Trzeba ich zameldować. Mówię sobie no przecież jasna sprawa. Pewnie jakiś meldunek tymczasowy. No i okazuje się, że specjalny, który wygasa po ,31 dniach. Kurwa no bajka, lepiej być nie może. Ale dobrze, że sobie to sprawdzilem. Ukr musi do 31 dnia pójść do urzędu i się sam wymeldować (ty jako właściciel mieszkania nie możesz go wymeldować) w przeciwnym razie meldunek przedłuża się do 18 miesięcy :juanlaugh:.

A teraz słuchajcie co robią u mnie w mieście to jest pierdolony majstersztyk. Gdyby nie moja dusza prawilniaka to bym ich podjebał. Chłopy wysyłają żony i dzieciaki pod granice żeby im podbili ze przyjechali z ukrainy. Podobno nie trzeba nawet przez Nią przechodzić jest taki burdel i SG napierdala jak leci (nie wiek tylko jak Oni to ominą jak ta matka z dziećmi jest np zameldowana już wcześniej w PL albo gdzieś pracuje? I to nie jest pojedyńczy przypadek. Czaicie skurwysynów xD?
giphy-2.gif

Nie pomożesz? No nie wiem czy to już nie ruska onuca

Ps polecam uważasz na rumuńską brać, bo kombinują na zbiórkach, przezucili się z głuchoniemych i harmoszek z psami
 
I -Rzymianie



"Putin może nie jest dobry dla Rosji, ale Putin jest bardzo dobry dla Żydów". „Jest wiele cichych umów między Rosją a Izraelem, o których nic nie wiesz”:


Za wszystkim stoją Żydzi - Fishki.pl

Czy według oficjalnych danych Kijow był bombardowany? Bo znajomy ma Ukraińska rodzinę u siebie i twierdzą że ich mieszkania w Kijowie już nie ma, bo zostało zniszczone.
Do tego co Ci wcześniej podałem dołączam jeszcze to:

 
A teraz słuchajcie co robią u mnie w mieście to jest pierdolony majstersztyk. Gdyby nie moja dusza prawilniaka to bym ich podjebał. Chłopy wysyłają żony i dzieciaki pod granice żeby im podbili ze przyjechali z ukrainy. Podobno nie trzeba nawet przez Nią przechodzić jest taki burdel i SG napierdala jak leci (nie wiek tylko jak Oni to ominą jak ta matka z dziećmi jest np zameldowana już wcześniej w PL albo gdzieś pracuje? I to nie jest pojedyńczy przypadek. Czaicie skurwysynów xD?
Ale to niedobra o tym rozmawiać.
Bracia UPAińcy, nas jeszcze pociągną za sobą na dno.
Trzeba na tą Islandię spierdalać, tylko zimno przeszkadza.
 
:zakręcony:
Hmm, to nie tytek, to współoracownik Klausa Shwaba - Dr. Yuval Noah Harari:
"wkrótce przynajmniej niektóre korporacje i rządy będą w stanie systematycznie hakować wszystkich ludzi". "My, ludzie, powinniśmy przyzwyczaić się do myśli, że nie jesteśmy już tajemniczymi duszami. Jesteśmy teraz zwierzętami, które można zhakować":



Poniżej chodzi o ten drugi TT (koniec wolnej woli):


Teraz wystarczy zrobić Dr w Oxfordzie, wykładać na Uniwerku Hebrajskim w Jerozolimie, napisać kilka książek w których snujesz filozoficzne rozważania na temat np. "Czy w historii jest sprawiedliwość? Czy historia ma kierunek? Czy ludzie stali się szczęśliwsi wraz z rozwojem historii? "

Od razu chcą cie drukować takie tuzy jak: Guardian, Financial Times, New York Times, Atlantic, The Economist, Nature... Zostajesz wciągnięty do World Economic Forum i możesz sobie pierdolić po tytkowemu i być branym na poważnie?
:benny:

@Tymoteusz @Zimniak jeszcze wszystko przed Tobą, podbudowę już masz jeszcze kilka szczegółów i do WEF ;)
 
Niektórzy polscy politycy już wyłączyli telewizor i włączyli myślenie

View attachment 34968
Diversity... Już jesteś przeciw? Egzotyka, różnorodność, LGBT... Bustowski, pierwszy raz słyszę o jego istnieniu ale ma chyba właśnie bardzo egzotyczne poglądy :) Jeśli oczywiscie jaj sobie nie robi. To jest z facebooka? Możesz linka podać? Chciałbym się dowiedzieć, czy odpowiednio zostało to skomentowane
 
Diversity... Już jesteś przeciw? Egzotyka, różnorodność, LGBT... Bustowski, pierwszy raz słyszę o jego istnieniu ale ma chyba właśnie bardzo egzotyczne poglądy :) Jeśli oczywiscie jaj sobie nie robi. To jest z facebooka? Możesz linka podać? Chciałbym się dowiedzieć, czy odpowiednio zostało to skomentowane

Jego Fejsbuk to złoto




Konfederacja bardzo różnorodna :)

FB_IMG_1647113472414.jpg
 
Jego Fejsbuk to złoto




Konfederacja bardzo różnorodna :)

View attachment 34978

a oni są wciąż w konfie? To widzę z wyborów do senatu
Jego Fejsbuk to złoto




Konfederacja bardzo różnorodna :)

View attachment 34978

Napisałeś, że to jest polityk. Serio? Startował kilka lat temu z ramienia konfy, a później? Jakieś "wygrajmy rzem", "konwencja rolnicza". Przecież on nie jest politykiem konfederacji. Podobnie ten drugi - Klich, przecież został wypierdolony z Konfy! Czy Ty naprawdę chcesz stracić resztę szacunku tutaj? Proszę:

„W związku z urągającymi rozsądkowi wypowiedziami i działaniami na szkodę Konfederacji, podejmowanymi przez pana Dariusza Klicha, Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość informuje o zakończeniu z dniem 13 września wszelkiej współpracy z wyżej wymienionym. Pan Dariusz Klich nie ma prawa do prowadzenia jakichkolwiek akcji wyborczych pod szyldem KW Konfederacja Wolność i Niepodległość pod groźbą sankcji prawnych” – poinformował pełnomocnik Wyborczy KW Konfederacja Wolność i Niepodległość Witold Tumanowicz.

 
a oni są wciąż w konfie? To widzę z wyborów do senatu

Napisałeś, że to jest polityk. Serio? Startował kilka lat temu z ramienia konfy, a później? Jakieś "wygrajmy rzem", "konwencja rolnicza". Przecież on nie jest politykiem konfederacji. Podobnie ten drugi - Klich, przecież został wypierdolony z Konfy! Czy Ty naprawdę chcesz stracić resztę szacunku tutaj? Proszę:

„W związku z urągającymi rozsądkowi wypowiedziami i działaniami na szkodę Konfederacji, podejmowanymi przez pana Dariusza Klicha, Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość informuje o zakończeniu z dniem 13 września wszelkiej współpracy z wyżej wymienionym. Pan Dariusz Klich nie ma prawa do prowadzenia jakichkolwiek akcji wyborczych pod szyldem KW Konfederacja Wolność i Niepodległość pod groźbą sankcji prawnych” – poinformował pełnomocnik Wyborczy KW Konfederacja Wolność i Niepodległość Witold Tumanowicz.

Trochę warsztatem Gazety Wyborczej zajeżdżają ostatnio posty Karateki, nie sądzisz? :zakręcony:
 
Trochę warsztatem Gazety Wyborczej zajeżdżają ostatnio posty Karateki, nie sądzisz? :zakręcony:
Racja, trochę tak czosnkiem wionie, cóż, chłopak od zachłyśnięcia się w większości gówno-dziennikarstwem z oko press, zaczął się posiłkować demagogiem i tego typu wysrywami, by staczać się poprzez tvn i onet na dno i chyba rzeczywiście m.in wybrał sobie stamtąd wyborczą - chłonie jak smok, bo wcześniej to raczej incydentalnie tam zaglądał...
:boystop:
 
a oni są wciąż w konfie? To widzę z wyborów do senatu

Napisałeś, że to jest polityk. Serio? Startował kilka lat temu z ramienia konfy, a później? Jakieś "wygrajmy rzem", "konwencja rolnicza". Przecież on nie jest politykiem konfederacji. Podobnie ten drugi - Klich, przecież został wypierdolony z Konfy! Czy Ty naprawdę chcesz stracić resztę szacunku tutaj? Proszę:

„W związku z urągającymi rozsądkowi wypowiedziami i działaniami na szkodę Konfederacji, podejmowanymi przez pana Dariusza Klicha, Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość informuje o zakończeniu z dniem 13 września wszelkiej współpracy z wyżej wymienionym. Pan Dariusz Klich nie ma prawa do prowadzenia jakichkolwiek akcji wyborczych pod szyldem KW Konfederacja Wolność i Niepodległość pod groźbą sankcji prawnych” – poinformował pełnomocnik Wyborczy KW Konfederacja Wolność i Niepodległość Witold Tumanowicz.


Zaczęli myśleć samodzielnie to ich wywalili :(
 
Dlaczego prezydent Ukrainy wypowiedział te słowa, które stają się hitem wśród PiSowców?
Małe kopnięcie po kostkach byłego "prezydenta Europy" który "rządzi" największa unijną frakcją? Pośredni atak na Niemcy?
1647121740754.png


Zaczęli myśleć samodzielnie to ich wywalili :(
W skrócie: politycy dzielą się na wariatów i złodziei. Nie wiem ilu jest złodziei w Razem oraz w Konfederacji, ale trudno nie dojść do wniosku, że te partie przyciagają mnóstwo wariatów. Razem ma w dupie kwestie społeczne, a mnóstwo Konfederatów to na serio nie są osoby gospodarka über alles a już wolności konstytucyjne to już jest hit kompletny :muttley:


Zgadnijcie dla kogo pracował ten koleś:
1647121532341.png


1647121609871.png

Reszta:

Dosłownie gdyby przejrzał te najbardziej aktywne profile polityków Konfederacji to cholernie trudno znaleźć kogoś normalnego. Mentzen przy nich wyrasta na osobę z milionem IQ...

To jest smutne, ale musze przyznać, że stworzenie takiej strony antyKonfederacja z samymi smutnymi faktami ala Muzeum IV RP o tych ludziach to byłaby najprostsza robota świata. Nawet wyśmiewanie Borysa Budki byłoby trudniejsze...
 
Back
Top