Konflikt Rosja-Ukraina

:jjsmile:
A wiecie co jest najlepsze? Teraz kiedy (bo to tylko kwestia czasu) jebnie gospodarka i Polska zbankrutuje to całą winę za to pisiory zrzucą na wojnę i uchodźców. Powiedzą: no wiecie to putin, no i 5 milionów uchodźców przyjęliśmy, wykazaliśmy się dobrym sercem, właściwie sami tego chcieliście!

I żadnego wyznawcę pisu już nie przekonacie, że ceny zaczęły rosnąć jak szalone jeszcze przed wojną, że tym rozdawnictwem, zadłużaniem i dodrukiem pieniądza prowadzili ten kraj nad skraj przepaści na lata przed przybyciem uchodźców...

Paliwo za 20 i chleb za 10? To nie wina pisu, to wina putina.
 
A wiecie co jest najlepsze? Teraz kiedy (bo to tylko kwestia czasu) jebnie gospodarka i Polska zbankrutuje to całą winę za to pisiory zrzucą na wojnę i uchodźców. Powiedzą: no wiecie to putin, no i 5 milionów uchodźców przyjęliśmy, wykazaliśmy się dobrym sercem, właściwie sami tego chcieliście!

I żadnego wyznawcę pisu już nie przekonacie, że ceny zaczęły rosnąć jak szalone jeszcze przed wojną, że tym rozdawnictwem, zadłużaniem i dodrukiem pieniądza prowadzili ten kraj nad skraj przepaści na lata przed przybyciem uchodźców...

Paliwo za 20 i chleb za 10? To nie wina pisu, to wina putina.
Plandemia teraz wojna - masa wymowek, tylko ze decyzji blednych swoich to nie beda widziec normalka, poki ludzie nie wyjda na ulice to bedzie dalej poszerzanie tych samych schematow.

Zywnosc wzrosnie kurewsko bo mase zarcia importowane bylo z Ukrainy i rosji, tak samo jak mase nawozow do uprawy.
 
A dlaczego mają ludzie wychodzić? Przecież 70 procent głosujących to popis więc mają co chcieli kolejne 20 to komuna i lewicowe oszołomy. Jest jeszcze gdzies Hołownia dla tych co im się nie podoba ale w sumie to nie wiedzą czemu. Prawica ma ciągle wielce zasłużonego Korwina co obrzydza Polakom wolny rynek od 30 lat.
 
A wiecie co jest najlepsze? Teraz kiedy (bo to tylko kwestia czasu) jebnie gospodarka i Polska zbankrutuje to całą winę za to pisiory zrzucą na wojnę i uchodźców. Powiedzą: no wiecie to putin, no i 5 milionów uchodźców przyjęliśmy, wykazaliśmy się dobrym sercem, właściwie sami tego chcieliście!

I żadnego wyznawcę pisu już nie przekonacie, że ceny zaczęły rosnąć jak szalone jeszcze przed wojną, że tym rozdawnictwem, zadłużaniem i dodrukiem pieniądza prowadzili ten kraj nad skraj przepaści na lata przed przybyciem uchodźców...

Paliwo za 20 i chleb za 10? To nie wina pisu, to wina putina.
Paliwo za 20 zł, to dobra cena za pokój.
 
Plandemia teraz wojna - masa wymowek, tylko ze decyzji blednych swoich to nie beda widziec normalka, poki ludzie nie wyjda na ulice to bedzie dalej poszerzanie tych samych schematow.

Zywnosc wzrosnie kurewsko bo mase zarcia importowane bylo z Ukrainy i rosji, tak samo jak mase nawozow do uprawy.
Nikt nie wyjdzie na ulicę. Palnij w towarzystwie, że kilka milionów uchodźców, jedyne co rozrusza w tym kraju, to nie gospodarkę tyko pośredniaki i MOPSy, a zaczną na ciebie patrzeć jak na trędowatego. Polska eksportowała na Ukrainę, Białoruś i do Rosji towary za 14 mld euro rocznie. Byliśmy pierwszym partnerem handlowym dla Ukrainy. Z dnia na dzień, wszystko runęło. Nikt się tym nie zamartwia, mimo że firmy eksportujące będą upadać. W optymistycznym wariancie przeprowadzać grupowe zwolnienia. Teraz najważniejsza dla Pinokio i spółki jest tarcza antyPutinowska, a nie odkorkowanie Polski z milionów uchodźców. Kraj gospodarczo w zapaści, armia w kategorii lekko - śmiesznej, ale pierwsi do wymachiwania szabelką w stronę Rosji, jakbyśmy byli militarną i gospodarczą potęgą.
 
A wiecie co jest najlepsze? Teraz kiedy (bo to tylko kwestia czasu) jebnie gospodarka i Polska zbankrutuje to całą winę za to pisiory zrzucą na wojnę i uchodźców. Powiedzą: no wiecie to putin, no i 5 milionów uchodźców przyjęliśmy, wykazaliśmy się dobrym sercem, właściwie sami tego chcieliście!
Pisiorów wina, że Putin rozpierdala Ukrainę.
Jak meteoryt spadnie to też będzie wina Kaczyńskiego.
 
Last edited:
Kraj gospodarczo w zapaści, armia w kategorii lekko - śmiesznej, ale pierwsi do wymachiwania szabelką w stronę Rosji, jakbyśmy byli militarną i gospodarczą potęgą.
Możemy podziękować naszemu głupiemu narodowi takim ludziom jak @Rododendron.
Zobacz, że kilka dni temu byli ludzie którzy pisali dlaczego nie zaatakujemy Rosji.
Polacy w większości mają genetyczną wadę mózgu, która pcha naród w przepaść.
 
Moja podstarzała ciotka nie zaśnie już spokojnie...

A Ty zaśniesz wiedząc, że maksymalnie bałeś się zalewu Polski migrantami z Afryki a teraz kraj zostanie zalany 100 razy bardziej i skończy się to dla nas 1000 krotnie gorzej niź przyjęcie np. 500 tyś czarnoskórych braci ?
 
A Ty zaśniesz wiedząc, że maksymalnie bałeś się zalewu Polski migrantami z Afryki a teraz kraj zostanie zalany 100 razy bardziej i skończy się to dla nas 1000 krotnie gorzej niź przyjęcie np. 500 tyś czarnoskórych braci ?
Nie pałam miłością do Ukrainców delikatnie mówiąc,ale 500 tys ciapatych byłoby dużo gorszą opcją,mielibyśmy tu kolejną Francje z taką różnicą,że prawilne chłopaki by ich wyłapywały.
 
Nie pałam miłością do Ukrainców delikatnie mówiąc,ale 500 tys ciapatych byłoby dużo gorszą opcją,mielibyśmy tu kolejną Francje z taką różnicą,że prawilne chłopaki by ich wyłapywały.
To nie chodzi o pałanie miłością czy nienawiścią do jakieś nacji czy rasy.
Do sprawy należy podejść PRAGMATYCZNIE bez polaczkowych sentymentów.
Za chwilę rząd tak nas obciąży by utrzymać dodatkowe 10-20% społeczeństwa, że wszystko zacznie padać.
Masowe bankructwa, masowe zwolnienia z pracy.
Konfiskaty nieruchomości na rzecz nowych obywateli
Polacy jako nacja, która w swoim kraju zostanie pozbawiona OPIEKI MEDYCZNEJ , przedszkoli, żłobków itd
Staniemy się narodem III kategorii we własnym kraju.
I -Rzymianie
II - Ukr
III- Polaczki
Zostanie emigracja zarobkowa jak przed laty. Ludzie pracujący u szwaba ZA GROSZE, śpiący w samochodach lub w piwnicach i szopach TAK BYŁO
 
Wczoraj cos tam w radiu sluchalem chcac nie chcac, ze Bjaloruś ma jakiś atak przeprowadzic o 21. Lukasz zbok tez o tym pisal. Ktos sie orientuje o co chodzilo? Bo jak wlaczylem teraz tv to wiem tylko, ze Ukraina odparła znowu atak na kijow

Ktos czytał nową specustawę? Czytalem poprzednia i dobrze, że zostala odrzucona ale teraz nałozono jakies poprawki i dokladnie teraz w tym mimencie głosują. Mam nadzieje, że pkt o stanach epidemiologicznych został wyjebany. Na govie nie moge znaleźć tej z poprawkami..
 
To nie chodzi o pałanie miłością czy nienawiścią do jakieś nacji czy rasy.
Do sprawy należy podejść PRAGMATYCZNIE bez polaczkowych sentymentów.
Za chwilę rząd tak nas obciąży by utrzymać dodatkowe 10-20% społeczeństwa, że wszystko zacznie padać.
Masowe bankructwa, masowe zwolnienia z pracy.
Konfiskaty nieruchomości na rzecz nowych obywateli
Polacy jako nacja, która w swoim kraju zostanie pozbawiona OPIEKI MEDYCZNEJ , przedszkoli, żłobków itd
Staniemy się narodem III kategorii we własnym kraju.
I -Rzymianie
II - Ukr
III- Polaczki
Zostanie emigracja zarobkowa jak przed laty. Ludzie pracujący u szwaba ZA GROSZE, śpiący w samochodach lub w piwnicach i szopach TAK BYŁO
Tu nawet nie chodzi o sentymenty,tylko o to,że ludzie łykają każdą narracje rządu co jest dla mnie niezrozumiałe.Mamy pokurwioną historie z ukrami dodatkowo u wieli z nich jest narracja antypolska,mimo to "pomagajmy Ukrainie","musimy się jednoczyć" i inne gównohasła są u nas na tapecie i mało komu załaczy się czerwona lampka.Nawet wiele osób nie wspomina Wołynia,bo się ukrowi zrobi przykro.Ale niestety taki jest charakter wielu Polaków,dużo osób było nawet za tym,że Zydom należą się odszkodowania z naszej kieszeni,więc to mówi wiele....
 
A Ty zaśniesz wiedząc, że maksymalnie bałeś się zalewu Polski migrantami z Afryki a teraz kraj zostanie zalany 100 razy bardziej i skończy się to dla nas 1000 krotnie gorzej niź przyjęcie np. 500 tyś czarnoskórych braci ?
obudź się, przetrzyj oczka, wytrzyj łzy i zacznij myśleć, ja w przeciwieństwie do ciebie nie bałem się lecz miałem wątpliwości odnośnie wpuszczania takich ludzi, lęk jest dla słabych takich jak ty
 
Tu nawet nie chodzi o sentymenty,tylko o to,że ludzie łykają każdą narracje rządu co jest dla mnie niezrozumiałe.Mamy pokurwioną historie z ukrami dodatkowo u wieli z nich jest narracja antypolska,mimo to "pomagajmy Ukrainie","musimy się jednoczyć" i inne gównohasła są u nas na tapecie i mało komu załaczy się czerwona lampka.Nawet wiele osób nie wspomina Wołynia,bo się ukrowi zrobi przykro.Ale niestety taki jest charakter wielu Polaków,dużo osób było nawet za tym,że Zydom należą się odszkodowania z naszej kieszeni,więc to mówi wiele....
Najpierw to powinniśmy zrobić porządek u siebie, z tymi nierobami typu Bastek. Co jest sprawny do roboty, ale napierdala gówno pisma, żeby rentę dostać, a my musimy takiego śmiecia utrzymywać, gdzieś gość nadaje się do roboty. Co prawda ma upośledzenie, ale rowy może kopać.
 

Tutaj macie ustawe ale przed poprawkami nad ktorymi wlasnie glosuja w tym momencie. Powinna zaalraz latac po necie ta nowa. Niesamowite to jest dla mnie, ze nawet w ustawie o pomocy te kurwy wprowadzaja takie kruczki. W najprostszy sposob napisze, ze Oni chca zdjac odpowiedzjalnosc w stanie wojennym i epidemiologicznym. Czyli najprosciej mowiac jak byla afera z respiratorami w koncu sie za nich wzieli to jak to przejdzie to huja im beda mogli zrobic. Zajebac ten rzad kurwy jebane
 
obudź się, przetrzyj oczka, wytrzyj łzy i zacznij myśleć, ja w przeciwieństwie do ciebie nie bałem się lecz miałem wątpliwości odnośnie wpuszczania takich ludzi, lęk jest dla słabych takich jak ty
Co ty gadasz? Nigdy nie popierałem relokacji.

Przecież jesteś Szefem Cohonesowego Ku Klux Klanu
 

Tutaj macie ustawe ale przed poprawkami nad ktorymi wlasnie glosuja w tym momencie. Powinna zaalraz latac po necie ta nowa. Niesamowite to jest dla mnie, ze nawet w ustawie o pomocy te kurwy wprowadzaja takie kruczki. W najprostszy sposob napisze, ze Oni chca zdjac odpowiedzjalnosc w stanie wojennym i epidemiologicznym. Czyli najprosciej mowiac jak byla afera z respiratorami w koncu sie za nich wzieli to jak to przejdzie to huja im beda mogli zrobic. Zajebac ten rzad kurwy jebane
W skrócie
-bierzesz szczepionkę na własną odpowiedzialność
-bierzesz Ukraińca też na własną odpowiedzialność

PYTANIE CO BĘDZIE PO Davidzie-19 i Obłędzie -22 ?
 
Najpierw to powinniśmy zrobić porządek u siebie, z tymi nierobami typu Bastek. Co jest sprawny do roboty, ale napierdala gówno pisma, żeby rentę dostać, a my musimy takiego śmiecia utrzymywać, gdzieś gość nadaje się do roboty. Co prawda ma upośledzenie, ale rowy może kopać.
Gorsze przypadki bywają.Autentyk z moich stron:jest patus i patuska,mają dzieciaka z autyzmem,na dzieciaka przysługuje ok 2k zasiłku na jakieś przedszkole,pomoce itd.Oczywiście nie pracują,poza dorabianiem chłopa w lokalu z nielegalnymi automatami.Patuska puszcza gościa kantem i wypieprza do jakiegoś gacha w Niemczech,tamten miał babę,która przyjechała do mojego miasta i związała się z patusem przy okazji przywożąc dwójkę swoich dzieci.Oczywiście dużo czasu nie minęło i zrobili sobie kolejne,więc sumując 500 plusy dodatek na autystyka,jakieś opiekuncze i inne gówno dodatki,patus chwalił się,że od Pamstwa dostaje 6k. Można się wkurwić?
 
Back
Top