Konflikt Rosja-Ukraina

coś co powinny zrobić te media społecznościowe to jakiś system walki z tymi farmami troli
PiS

a #silnirazem: jakiś dzienikarz niemiecki chwali Polskę? E MORDO CO TY? POLSKE CHWALISZ? Ty wiesz co oni robia z Murzynami, mediami i sędziami? No co Ty?


Są antynagrody dla najgorszych filmów, jest Antynobel. Powinni wprowadzić nagrodę "Ojkofob roku". Najbardziej mnie w tym śmieszy, że największymi ojkofobami są osoby, które całe życie siedzieli na dupie w Polsce a zagranicą to może w Egipcie byli na wakacjach. Ile ja się nasłuchałem jakich to rzeczy są w DE, a jak Amerykanie są mega mózgami, a w Polsce to przecież...
















Piękne: jak to mówie powiedzenie ,,kto rzuca błotem rzadko ma czyste ręce"


EDIT:
Chociaż to ciekawe jaką karierę robi teraz Bartosiak: gazety to jest przedłużona ręka partii. Wyborcza i TVN bronią PO, PiSu broni TVP i bracia Karnowski oraz Sakiewka Sakiewicz. Oczywiście każda opcja medialna ma własnych etatowych ekspertów: gdzie wielu powinno się zabrać dyplom za to co robią...
I nagle masa ludzi jest znudzona tym partyjnym przekazem dnia i wyrastają jakieś gwiazdy internetu: czasami dziwne jak Rola i reszta tej ekipy, czasami ciekawsze jak Bartosiak.
 
Andrzej Stankiewicz pouczający, moralizujący. Wicenaczelny onetu


Pytanie za sto punktów: czy puszczenie tego wywiadu nie jest promowaniem pozytywnego znaczenia słowa narkoman? Tak czy nie? Nawet Olejnik odpuściła puszczenie wywiadu z Danielem Olbrychskim kiedy odleciał...
 
Najpierw to powinniśmy zrobić porządek u siebie, z tymi nierobami typu Bastek. Co jest sprawny do roboty, ale napierdala gówno pisma, żeby rentę dostać, a my musimy takiego śmiecia utrzymywać, gdzieś gość nadaje się do roboty. Co prawda ma upośledzenie, ale rowy może kopać.
Sebek ci laseczkę odbił że tak mu tu od śmieci ciupasz? Nie przesadzaj ;)
 
O kurwa jaka nagonka na Leeoy Meelon, auchan i decathlon :beczka: .
To ma troche dwie strony medalu bo dzieki temu, że zostają to ludzie mają też miejsca pracy ale wiadomo, że w mediach, polityce czy wojnie najmniej ważny jest niczemu winny cywil.
Jestem ciekaw jak bedzie wyglada relacja tych ludzi co tam bojkotuja wszystko jak wojna sie skonczy... Co wtedy juz bedzie mozna sobie lampe kupic w LM czy już do konca zycia im nie wybacza, ze zostali w Rosji...? Z reszta sklepy sa mi potrzebne do kupowania w nich rzeczy a nie od jebanej polityki na ktorej cierpia ludzie.
Może byśmy niemieckie produkty przestali kupować i bojkotować ich firmy skoro tak Nas dojebali kiedyś i teraz jeszcze dają pieniążki Rosjanom?
PS decathlon super sklep
 
Last edited:
O kurwa jaka nagonka na Leeoy Meelon, auchan i decathlon :beczka: .
To ma troche dwie strony medalu bo dzieki temu, że zostają to ludzie mają też miejsca pracy ale wiadomo, że w mediach, polityce czy wojnie najmniej ważny jest niczemu winny cywil.
Jestem ciekaw jak bedzie wyglada relacja tych ludzi co tam bojkotuja wszystko jak wojna sie skonczy... Co wtedy juz bedzie mozna sobie lampe kupic w LM czy już do konca zycia im nie wybacza, ze zostali w Rosji...? Z reszta sklepy sa mi potrzebne do kupowania w nich rzeczy a nie od jebanej polityki na ktorej cierpia ludzie.
Może byśmy niemieckie produkty przestali kupować i bojkotować ich firmy skoro tak Nas dojebali kiedyś i teraz jeszcze dają pieniążki Rosjanom?
PS decathlon super sklep
Ja to bym chciał taką broń biologiczną co by działała na podludzi poniżej chociażby 100 iq no i oczywiście tych żyjących z socjalu.
Pozdrawiam z roboty ktoś musi jebać na te nowe bombelki.
Wasz ruski agent.
:stevecarell:
 
Jestem ciekaw jak bedzie wyglada relacja tych ludzi co tam bojkotuja wszystko jak wojna sie skonczy... Co wtedy juz bedzie mozna sobie lampe kupic w LM czy już do konca zycia im nie wybacza, ze zostali w Rosji...? Z reszta sklepy sa mi potrzebne do kupowania w nich rzeczy a nie od jebanej polityki na ktorej cierpia ludzie.
polecam kupować na olx. Czasami można dorwać lepsze perełki niż w sieciówkach, nawet na grupach na fejsie ludzie czasami mega perełki sprzedają za grosze. Raz nawet przy kupowaniu na olx spytałem się: chłopie ty wiesz, że to dużo więcej jest warte :muttley:
Przydałby się kolejny Jarmark Europa. Wybudowali ten Stadion Narodowy, a Boże ile tam zajebistych rzeczy można było znaleźć: to był raj...
 
I co teraz PiS zrobi z samorządami?
Wczoraj jechałem pociągiem i konduktor mówił, że Ukraińcy jeżdżą na zasadzie: wszystkie miejsca zajęte w ośrodkach itp. we Wrocławiu to jadą do Poznania. Jeśli tam zajęte to jadą do Krakowa i tak dalej... Już mogliby jakiś tłumaczy dać na tych dworcach. Pare razy pomogłem przetłumaczyć konduktorowi tych Ukraińców.
Samorządy to liga mistrzów przekrętów, nawet robią mocniejsze przekręty niż duża część posłów, ale samorządy mają ograniczony budżet, po Nowym Wale mają jeszcze mniej kasy z podatków.
Co teraz PiS zrobi? Będzie pomijał miasta gdzie nie rządzi i nigdy nie będzie rządził PiS?
 
I jestem z tego niezmiernie dumny, teraz możesz już spokojnie odejść, złapałeś antymuzola i rasistę za rękę.
1647083980205.png
 
Teraz wszędzie te trolle.... To są po prostu ancymony, które kopiują lajkowane teksty, żeby się lepiej poczuć lub podbić swoje konto. Przecież z każdym popularnym komentarzem na yt tak jest. Absurd goni absurd



oj nie. Masz nagle osoby które mają pod swoimi tweetami może z 10 komentarzy i pyk: w przeciągu godziny po kilkaset, albo hurtowe rozdawanie łapek w dół na YT :korwinlaugh:
 
jednego głosu zabrakło żeby przepchnąć ten podpunkt o bezkarności. Nie pojawił się na głosowaniu Kacper Płażyński z PIS więc koledzy pewnie go dopierdolą hehe (Boże jest realna szansa na to, że Szumowski odpowie za te respiratory). ustawa przeszła i generalnie jak sobie ją przeglądam to powinna się nazywać socjalustawa a nie spec ustawa. Ogólnie mamy przejebane.


Ktoś tutaj pisał, że imigranci jak się skończy wojna to wrócą na Ukrainę. Mogę przyjąć zakład, że nawet 20% tych co tu przyjechali już nie wrócą na Ukraine :beczka:
 
Gorsze przypadki bywają.Autentyk z moich stron:jest patus i patuska,mają dzieciaka z autyzmem,na dzieciaka przysługuje ok 2k zasiłku na jakieś przedszkole,pomoce itd.Oczywiście nie pracują,poza dorabianiem chłopa w lokalu z nielegalnymi automatami.Patuska puszcza gościa kantem i wypieprza do jakiegoś gacha w Niemczech,tamten miał babę,która przyjechała do mojego miasta i związała się z patusem przy okazji przywożąc dwójkę swoich dzieci.Oczywiście dużo czasu nie minęło i zrobili sobie kolejne,więc sumując 500 plusy dodatek na autystyka,jakieś opiekuncze i inne gówno dodatki,patus chwalił się,że od Pamstwa dostaje 6k. Można się wkurwić?

No właśnie o tym mówię. Na cohones mamy przykład tego pasożyta Bastiana. Ciągnie jakaś zmyśloną rentę, ale kurwa kilka razy w tygodniu napierdala naftę i fabryka dała, i jeszcze dumny z tego. I z naszych podatków śmieć ciągnie.
 
:jjsmile:
No i gitara, jutro idę kupić prezenty pod choinkę.

- o jej, takie trogie, nie trzeba było, w tym roku mieliśmy nie robić...

Tak sie wygrywa życie.
 
Ach ci nasi formowi stratedzy dla których polityka jest dziedziną zerojedynkową, tzn albo z kimś jesteś, albo jesteś jego wrogiem. W ogóle nie biorą pod uwagę opcji stania okrakiem, jak to robią np Niemcy czy Francja. Otóż kolego, Chiny, to reżim pod przykrywką demokracji, tak samo jak Rosja. Wyeliminowanie Rosji byłoby dla Chin strzałem we własne kolano, bo zostaliby sami na reżimowym polu. Rosja jako straszak, jako państwo niebezpieczne dla całego świata jest dla Chin zbawieniem, bo o względy skośnookich zabiegają obie strony barykady. Możesz cyklicznie coś wyszarpać zarówno od jednych, jak i od drugich, i ciągnąć coś takiego przez dziesięciolecia.
A gdzie ja napisałem, że tak nie będzie, gdzie napisałem, że jestem specjalistą czy strategiem? Luźna myśl, ludzie mogliby sobie odpuścić trochę i nie mieć takiego bólu dupy, że ktoś coś napisał, na razie to Ty tutaj robisz za forumowego stratega i polityka. Sytuacja jest taka, że może pójść w różne strony i ciężko to stwierdzić bo to wróżenie z fusów.
 
Mam wolne mieszkanie 42m i sobie mysle, wezme ukrów na dwa miechy. Czynsz trzeba płacić a tak to jakis hajsik wpadnie. I teraz tak. Trzeba ich zameldować. Mówię sobie no przecież jasna sprawa. Pewnie jakiś meldunek tymczasowy. No i okazuje się, że specjalny, który wygasa po ,31 dniach. Kurwa no bajka, lepiej być nie może. Ale dobrze, że sobie to sprawdzilem. Ukr musi do 31 dnia pójść do urzędu i się sam wymeldować (ty jako właściciel mieszkania nie możesz go wymeldować) w przeciwnym razie meldunek przedłuża się do 18 miesięcy :juanlaugh:.

A teraz słuchajcie co robią u mnie w mieście to jest pierdolony majstersztyk. Gdyby nie moja dusza prawilniaka to bym ich podjebał. Chłopy wysyłają żony i dzieciaki pod granice żeby im podbili ze przyjechali z ukrainy. Podobno nie trzeba nawet przez Nią przechodzić jest taki burdel i SG napierdala jak leci (nie wiek tylko jak Oni to ominą jak ta matka z dziećmi jest np zameldowana już wcześniej w PL albo gdzieś pracuje? I to nie jest pojedyńczy przypadek. Czaicie skurwysynów xD?
 
Mam wolne mieszkanie 42m i sobie mysle, wezme ukrów na dwa miechy. Czynsz trzeba płacić a tak to jakis hajsik wpadnie. I teraz tak. Trzeba ich zameldować. Mówię sobie no przecież jasna sprawa. Pewnie jakiś meldunek tymczasowy. No i okazuje się, że specjalny, który wygasa po ,31 dniach. Kurwa no bajka, lepiej być nie może. Ale dobrze, że sobie to sprawdzilem. Ukr musi do 31 dnia pójść do urzędu i się sam wymeldować (ty jako właściciel mieszkania nie możesz go wymeldować) w przeciwnym razie meldunek przedłuża się do 18 miesięcy :juanlaugh:.
Przecież to nasi bracia, przyjaciele i w ogóle poczciwi ludzie. Myślisz że nie pójdą się wymeldować przed upływem 31 dni?
 
Back
Top