Konflikt Rosja-Ukraina

Wielokrotnie dawałeś wyraz dezaprobaty dla formy pomocy którą realizuje Państwo Polskie.
Przecież odpowiadasz teraz na post w którym ponownie pisałem o tej formie: "słusznie krytykować trzeba kulawą weryfikację na przejściach i brak odpowiednich działań w kierunku wywierania nacisków na inne kraje, by więcej tych ludzi przyjmowały"
Pisałeś o pomocy na miejscu i w tym samym poście pisałes o korytarzach humanitarnych.
Tak. Nie pisałem jednak o tworzeniu korytarzy przez Polskę lub jakąkolwiek 3 stronę
I tak, oczywiście że kontekst wypowiedzi świadczył o Naszej Pomocy, czyli Państwa Polskiego.
:lol: Nie świadczył, nie powiesz mi chyba, że rozdawanie kanapek, wody, itp czyli forma pomocy na miejscu o której wspominałem - to tworzenie korytarzy humanitarnych :o o: O nich wspomniałem wtedy gdy zacząłeś pisać o terenach bezpośrednio dotkniętych działaniami zbrojnymi, gdy pisałeś o gwałtach, śmierci, itp. Są właśnie organizowane:
Teraz odwracasz kota ogonem " skąd to wytrzasnąłeś" :matt: nie mam czasu na takie pierdolenie.
Na pierdolenie zawsze powinniśmy znajdować czas ;)

Nie wiem jak Ci to jaśniej wytłumaczyć niż zrobiłem to powyżej, żadnego odwracania kota ogonem nie było, a sedno sprawy leżało w czym innym. Otóż zacząłeś mieszać pomoc o której pisałem z terytoriami na których prowadzone są działania zbrojne, a tu chodzi o terytoria pozbawione takich działań. Skoro przy tym jesteśmy, jakoś nie zauważyłem, by polski rząd organizował transport z pomocą dla ludności cywilnej, Caritas Polska tak ale nie natknąłem się na jakieś ruchy ze strony rządu w tym kierunku, dla żołnierzy - rząd pomoc śle, a dla zwykłych ludzi sami organizujemy (ale może po prostu przeoczyłem takie informacje)
 
A gdyby tak warunkiem przepuszczenia przez granicę było poświadczenie, że dana osoba uważa Banderę za zbrodniarza?
 

Prosiłem o coś o ukraińskich kobietach z dziećmi, a ty dajesz mi artykuł o Ukraińcach niepłacących mandatów drogowych (bo spierdalają za granicę). Kierowcy ubera na dorobku nie płacą mandatów. Myślę, że powinni zrobić o tym reportaż w Pod Napięciem. Boję się.
 
Jak obstawiacie? Którego dnia tej wojny nasze wspaniałe telewizje uznają, że ten licznik to obciach i przejdą do relacjonowania topnienia śniegu na Grenlandii? :zakręcony:
 
Taką mam ciekawość i tak mnie korci, że bym pojechał na tą ukrainę i zrobił reportaż. Akurat w kwietniu dużo czasu mam a podobno na akredytacje dziennikarskie można wbijać. Tylko hajsu własnego nie chciał bym na to wydawać. Ale skoro My dajemy Ukraińca takie ulgi to ja też bym jakoś dał rade. Są jakieś instytucje typu wolontariat do niesienia pomocy na Ukrainie? Musze znaleźć tych ukrów przez których dopiero na chate z roboty wróciłem. A tak poważnie jak ktoś zna jakieś wolontariaty co wyjeżdzaja na Ukraine to dajcie znać. Jak zobaczę na własne oczy to najlepiej wyrobie sobie opinie. Do kijowa to wiem, że nie wpuszczają.
 
Jak obstawiacie? Którego dnia tej wojny nasze wspaniałe telewizje uznają, że ten licznik to obciach i przejdą do relacjonowania topnienia śniegu na Grenlandii? :zakręcony:
Jak spadnie oglądalność i ludzie nie będą im robili wyników :)
 
Ten twój avatar to zbieg okoliczności?
:zakręcony:
A może nie do końca, onuco?
To nie jest ustawiony przez Niego awatar. Jeśli nie wybierzesz swojego, to automatycznie wyświetla pierwszą literę Twojego nicku. Zobacz sobie posty innych osób, choćby baja..
 
comment_1646958435hb4BABR4MD7kUqG5b7TFYH.jpg
 
Zobaczycie jak Polska padnie gospodarczo.
Inne kraje Unii będą żyły jak wcześniej a my padniemy.
Pierwsi wylecą z pracy Polacy których można zastąpić tańszą siłą roboczą. Płace w wielu sektorach się obniżą
Jesienią-zimą problemy z ogrzewaniem i przerwy w dostawach prądu. Jazda autem stanie się luksusem.
Niesamowity wzrost cen żywności produktów zbożowych, olejowych i mięsa w szczególności.
Znowu Polacy będą jezdzić na szparagi do Pana Niemca.
Inne kraje unii będą nas gnębić obwiniając nas o wszystko co złe nadejdzie.
 
Zobaczycie jak Polska padnie gospodarczo.
Inne kraje Unii będą żyły jak wcześniej a my padniemy.
Pierwsi wylecą z pracy Polacy których można zastąpić tańszą siłą roboczą. Płace w wielu sektorach się obniżą
Jesienią-zimą problemy z ogrzewaniem i przerwy w dostawach prądu. Jazda autem stanie się luksusem.
Niesamowity wzrost cen żywności produktów zbożowych, olejowych i mięsa w szczególności.
Znowu Polacy będą jezdzić na szparagi do Pana Niemca.
Inne kraje unii będą nas gnębić obwiniając nas o wszystko co złe nadejdzie.
Dobry artykuł, naprawdę polecam:
https://zdzislaw.in/jak-popelnic-samobojstwo/
 
to nie Ukraincy mieli nas gwalcic?
I cyk, puste mieszkanko.
 
Back
Top